Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Kviečiame prisidėti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos IKI Velomaratone

Registracija

#užsidėkkarmostašką atributika

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Devid, 12m. Berniukui diagnozuota Evingo sarkoma. Jis svajoja apie patogią žaidimų kėdę.

Domantas, 14m. 
Berniukui diagnozuota Hodžkino limfoma. Labai norėtų turėti MSI nešiojamą kompiuterį, skirtą žaidimams.

Gabija, 15m. Mergaitei diagnozuota Berkito limfoma. Jos svajonė Vipetų veislės šuniukas.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Ugniaus svajonė - playstation

Ugnius buvo sveikas ir judrus vaikas kol vieną dieną lipdamas nuo lovos nukrito ir susitrenkė šoną, o ligoninėje berniuko laukė liūdna diagnozė - inksto navikas, kuris nuo patirto smūgio trūko ir išsiliejo į pilvą. Berniukas šiuo metu yra gydomas Vilniaus Santaros Vaikų Onkohematologijos skyriuje, jam yra taikomas gydymas chemoterapijomis, taip pat atlikta operacija. Berniukas turės labai save saugoti, tad ramiam, smagiam ir svarbiausia saugiam laiko praleidimui jis labai svajojo gauti PlayStation žaidimų konsolę.

Nuoširdų AČIŪ tariame Justinai Stambrauskaitei, kuri išpildė didžiausią Ugniaus svajonę ir padovanojo taip trokštamą žaidimų konsolę su Žmogaus-voro žaidimu! Ačiū, Justina, kad esate drauge su mumis, nepaliaujate daryti kilnius ir prasmingus darbus, o vaikams dovanojate pačias gražiausias emocijas.

Iš visos širdies dėkojame mūsų draugams DokiPoki personažai, kurių energingojo Žmogaus-Voro dėka, mažasis Ugnius išgyveno pačias brangiausias akimirkas ir jo širdelę pripildė džiaugsmu. Jūsų darbas ir vaikams skiriamas laikas yra nepaprastai ypatinga dovana mums ir mūsų mažiesiems.

Video medžiaga: LXM media

Godos svajonės - planšetė ir sėdmaišis

Godai buvo diagnozuota Hodžkino limfoma, kurios gydymas pareikalavo dviejų chemoterapijų. Šiuo metu šeima nekantriai laukia tyrimų rezultatų ir viliasi, kad liga jau pasitraukė.

Savo laiške Goda rašė turinti dvi svajones: kadanors turėti ligoninėje pamėgtą ir ją sužavėjusį didelį Kakės-Makės sėdmaišį, ir tik jai priklausančią planšetę, kurios nereiktų su niekuo dalintis ir ji galėtų mėgautis savo mylimais filmukais bei žaidimais.

Labai džiaugiamės, kad Pušku pušku komanda, išgirdusi apie Godos svajonę, suskubo prisidėti ir padovanojo mergaitei išsvajotą sėdmaišį. 

Tai pat širdingai dėkojame Aistei Jevgrafovei, kurią taip pat palietė Godos laiškas ir ji padovanojo mergaitei trokštamą planšetę. 

Video medžiaga: LXM media

Ilja svajonė - kompiuteris

Ilja - guvus, nuoširdus ir švelnumu spinduliuojantis berniukas, greitai švęsiantis 10-ąjį gimtadienį. Savo laiške jis rašė, kad seniai svajoja turėti nuosavą kompiuterį, kuris padėtų jam mokslams, suteiktų galimybę bendrauti su draugais ir papildytų jo laisvalaikį.

Berniukui praėjusiais metais buvo diagnozuota 4 stadijos leukemija, kurios sudėtingas gydymas pareikalavo daug laiko, jėgų ir emocinės stiprybės. Devynmetis praėjo sunkią savo gydymo kelionę, jam buvo atlikti net devyni chemoterapijos kursai. Galime tik nuoširdžiai pasidžiaugti, kad šiandien jis ir vėl kupinas energijos, gerai jaučiasi ir jau kelis mėnesius yra remisijoje! Berniukas kas du mėnesius keliauja į klinikas pasitikrinti sveikatos, tačiau sunkiausias kelias jau nueitas.

Berniukui išsvajotąjį kompiuterį padovanojo Deimantė Kazėnaitė, kuri kartu su savo draugų bei instagramo sekėjų pagalba rinko aukas. Didelį ačiū tariame visiems, kurie prisidėjo prie nuoširdaus Ilja džiaugsmo.

Video medžiaga: LXM media

Godos svajonė - elektrinis paspirtukas

Goda susirgo 2017m. rugsėjį ir tik 2018m. birželį gydytojai išsiaiškino, kad ji serga reta genetine liga - HLH, kurios vienintelis gydymas - kaulų čiulpų transplantacija. Po kelių mėnesių - spalį - atsirado donoras Vokietijoje ir Godai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija, kurios dėka mergaitė vėl gali mėgautis vaikyste! Kaip tik tą dieną, kai Godai įteikėme paspirtuką, jai buvo atlikti kontroliniai tyrimai ir kartu su šeima galėjome pasidžiaugti teigiamais rezultatais. Šiuo metu mergaitė jaučiasi puikiai, yra labai energinga ir buvo dvigubai laiminga, kad varginančią dieną ligoninėje vainikavo svajonės išsipildymas.

Už Godos troškimo tapimą realybe nuoširdžiai dėkojame Deals On Wheels LT įkūrėjui Laurynui Bogusevičiui bei Kauno Rotary klubui SumuS ir Šarūnui Valaičiui, kurie padovanojo šiai žaviai mergaitei puikią susisiekimo priemonę ir leido jos svajonei pavirsti tikrove. 

Taip pat didelį ačiū tariame Electro City, kurie prisidėjo prie mergaitės svajonės išsipildymo, padėjo renkant paspirtuką bei padovanojo mergaitei šalmą ir šviečiančias petnešas, kad Goda būtų saugi ir iš tolo matoma.

Video medžiaga: LXM media

Pauliaus svajonė - televizorius

Sunkus dvidešimtmečio Pauliaus gyvenimas prasidėjo nuo pat vaikystės, kai tinkamai nesugebantys vaiku pasirūpinti tėvai neteko vaikino globos teisių jam būnant vos devynerių metų ir jis buvo atiduotas į vaikų globos namus. Iki pat pilnametystės vaikinas gyveno ir augo vaikų namuose, buvo geras, pavyzdingas vaikas, kuriuo niekas nesiskundė, o vėliau, išėjęs iš vaikų namų, gavo valstybės paramą, kurią investavo į nuosavo būsto įsigyjimą, pradėjo savarankišką gyvenimą ir dabar dirba automobilių plovykloje. Paulius baigė profesinę mokyklą, statybininko-apdailininko specialybę ir rugsėjo mėnesį atsiims diplomą. Taip pat vienas didžiausių kruopštaus vaikino hobių yra piešimas, kuris išlaisvina jo vaizduotę ir leidžia atsipalaiduoti. Labai džiaugiamės, kad pernai metais Paulius atvyko į mūsų fondo organizuotą labdaros vakarą ir jame pristatė savo kurtą darbą, kuris buvo parduotas už 1000 eur auką.

Nuoširdžiai dėkojame broliams Lavrinovičiams, kurie aukciono metu įsigijo Pauliaus pieštą paveikslą. Surinkta auka buvo skirta sunkiai sergantiems vaikams, o dalį jos panaudojome atsidėkojimui Pauliui ir nustebinome geraširdį paveikslo autorių įteikdami jam televizorių, kurio, žinome, vaikinas labai norėjo jaukesniems namams sukurti ir smagesniems vasaros vakarams praleisti.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Speciali autokėdutė kėdutė Dovydui

Dovydas gimė po planinio Cezario pjūvio dėl netinkamos padėties gimdoje. Tik gimęs silpnai kvėpavo, reikėjo papildomo deguonies, pats nevalgė, o verkė vos girdimai. Maždaug po savaitės nuo vaiko gimimo, medikai pradėjo kalbėti apie genetines ligas, o suėjus keturiems mėnesiams prasidėjo kvėpavimo takų uždegimai, bronchiolitai, pneumonija ir kitos ligos dėl kurių mažylis beveik pusę metų praleido ligoninėje. Tuo metu jam buvo suformuota tracheostoma, gastrostoma, naktimis pritaikyta dirbtinė plaučių ventiliacija bei padaryta daug genetinių tyrimų, po kurių paaiškėjo pagrindinė liga - miopatija.

Nors berniukui reikalingas pastovus darbas su kineziterapeutu ir fiziškai jis stiprėja labai lėtai, tačiau nedideliais žingsneliais mažasis kovotojas eina į priekį, pamažu lavėja jo motorika.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų remėjų EBV Finance dėka galėjome padėti šiai gražiai šeimai ir aprūpinti juos reikalinga autokėdute. Ačiū EBV Finance komandai už paramą ir didelis širdis, nukreiptas į pačius mažiausius.

Sensoriai Emilijai

Praėjusių metų pradžioje Emilijai buvo diagnozuota leukemija, kurios gydymas reikalauja daug jėgų ir energijos. Mergaitė taip pat serga cukriniu diabetu, tad kasdienybės palengvinimui ir kasdienių dūrių sumažinimui labai reikėjo specialių sensorių, kurie prisitvirtina prie kūno ir palengvina cukraus kiekio stebėjimą kraujyje.

Šiais sensoriais Emiliją aprūpinome įmonės “Spaineta” aukų dėka. Ačiū Jums už Jūsų gerumą, ačiū, kad palaikote mūsų veiklą ir kad Jūsų dėka galime padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai.

Pagalba Elijai - nauji batukai

Mūsų mažasis spindulėlis Elija nuoširdžiai šypsosi gavusi kelias poras naujų batukų. Šia mergaite rūpinamės jau seniai ir kai tik galime, visada stengiamės jai padėti. Dėl atsipalaidavusių raiščių, mergaitės pėdutės krypsta, kairiąją stato beveik ant kauliuko, tad jai būtinai reikėjo avalynės su tvirtu užkulniu. Džiaugiamės, kad ir šį kartą galėjome prisidėti prie pagalbos jai ir padovanoti patogią avalynę. Šiuo metu su smegenų kamieno vėžiu kovojančiai Elijai yra atliekami tyrimai ir mes iš visos širdies linkime jai daug sveikatos ir stiprybės.

Nuoširdžiai dėkojame Southvestern Advantage Lietuva studentams, kurie 2017 metais rinko paramą šiai žaviai mergaitei. Jūsų ir visų aukojusių žmonių dėka mes galime prisidėti prie Elijos kasdienybės palengvinimo ir siųsti jai pačius šilčiausius linkėjimus. 

Pagalba Mindaugui Budzinauskui

Mindaugą Budzinauską pažįstame kaip aktyvų krepšininką, kuris žaidė iki pat 2009m., o vėliau dirbo treneriu. Sportininkas visada buvo energingas, iki kol 2018 m. rugsėjį išgirdo liūdną diagnozę – Osteosarkoma - viena pagrindinių kaulų piktybinių navikų rūšių. Tuo metu gydytojai jam skyrė chemoterapiją, buvo atlikta kojos operacija šalinant auglį. Po operacijos sekė ilgas chemoterapijos kursas. Visa gydymo kelionė tuo metu užtruko apie 9 mėnesius po kurių buvo taikoma kojos reabilitacija ir galiausiai – geros žinios! Liga atsitraukė ir gyvenimas, kaip sakė pats krepšininkas „grįžta į savo vėžes”.

Deja, praėjus 4 mėnesiams po teigiamų naujienų liga atsinaujino. Vėl blauzdoje iškilo auglys, recidyvas su metastaze plaučiuose. Ir gydymo kelionė prasidėjo vėl nuo pradžių - skubi chemoterapija ir papildomas auglio švitinimas spinduline terapija. Deja, tyrimai parodė, kad taikomas gydymas neduoda norimo efekto, todėl buvo skirti specialūs vaistai, kaip vienas paskutinių galimo gydymo variantų.

Šiuos vaistus Mindaugas vartoja jau 2 mėnesius, tačiau liko dar vienas kursas iki kontrolinių tyrimų. Kadangi vaistai yra labai brangūs, vienos dėžutės kaina apie 3200 eur, labai norėjome prisidėti ir tokioje sudėtingoje situacijoje ištiesti Mindaugui savo pagalbos ranką.

Ačiū visiems mus remiantiems, kurie seka mūsų veiklą, tiki mūsų darbu ir savo finansine parama įgalina mus padėti kitiems. Būtent Jūsų dėka galėjome padėti Mindaugui ir padovanoti jam taip reikalingus vaistus. Iš visos širdies dėkojame už tokią reikšmingą pagalbą ir nuoširdžiai vertiname ir dėkojame kiekvienam, kuris prisideda prie mūsų veiklos, nesvarbu tyliai ar garsiai tai bedarytų. Mes norime apie tai kalbėti garsiai, nes tikime, kad dalindamiesi geru pavyzdžiu galime paskatinti pasekti juo ir kitus. Juk gerumas iš tikrųjų užkrečiamas.

Nuoširdžiai dėkojame ir mūsų partneriams Eurovaistinė už suteiktą nuolaidą medikamentams, operatyvų pristatymą ir nuoširdų rūpestį. 

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Susitikimas su Sharejoy projekto šuniukais Bernardinų sode

Birželio 28d. Bernardinų sode kartu su Sharejoy, Sveikas Miestas ir Liu Patty desertine bei visais augintinių mylėtojais praleidome nepaprastai jaukią ir džiaugsmingą popietę.

Visą birželio mėnesį vykusį Sharejoy konkursą, virtualių šuniukų paiešką Bernardinų sode, vanikavo susitikimas su tikrais atviručių ir knygutės herojais. Tėveliai šypsojosi, vaikai fotografavosi, vaišinosi specialiai šiam projektui Liu Patty iškeptais šuniukų formos sausainiais ir ieškojo virtualių šuniukų. Gera buvo aplink matyti nuoširdžias šypsenas, o keturkojų sukurta aura nepaliko abejingų.

Nors renginys jau praėjo, mes vis dar kviečiame įsigyti Sharejoy atvirutes ir knygutę, skenuoti šuniukus ir savo namuose susikurti nepaprastą nuotaiką. Visos už knygutes ir atvirutes surinktos lėšos yra skiriamos sunkiai sergantiems mūsų fondo globojamiems vaikams.  Tai puiki dovana ne tik savo artimiesiems, bet ir darželiams, vaikų namams, mokyklų bibliotekoms ar kitoms įstaigoms, kuriose interaktyvių knygučių pagalba vaikai galėtų mėgautis smagiu skaitymu, įdomiu žaidimu ir gauti puikių emocijų.

Didelis ačiū Sharejoy už nuostabią šio projekto idėją, už dalinamą gerumą ir spinduoliuojamas šiltas emocijas. Dėkojame Sveikas miestas ir Liu Patty, kad prisijungėte prie gražios projekto iniciatyvos ir suvieniję jėgas padėjote, kad dar daugiau žmonių apie jį sužinotų ir prisidėtų prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. Ir pats šilčiausias ačiū visiems keturkojams bei jų šeimininkams, kurie skyrė savo laiko šiam projektui ir suteikė tiek daug gyvybės Bernardinų sodui.

Nuotraukos: Alla Prema Photography

ATRIBUTIKA

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

EMKO žvakidės

Mūsų draugai EMKO į prekybą išleido stilingų žvakidžių kolekciją, kurias įsigiję prisidėsite prie paramos mūsų fondo globojamiems mažiesiems ligoniukams. Nuo kiekvieno nupirkto produkto 10% pardavimo sumos atiteks mūsų fondo vaikučiams!

Įsigyti EMKO žvakides

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite