Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

Apsauginė veido kaukė #užsidėktašką

Norime Jums pristatyti naujieną mūsų #UŽSIDĖKTAŠKĄ linijoje!

Apsauginė veido kaukė #UŽSIDĖKTAŠKĄ su SILVERPLUS technologija yra sukurta garsios rankų darbo papuošalų ir aksesuarų dizainerės, mūsų fondo bendruomenės narės Elvyros Monginienės!

SilverPlus – tai unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką, dėl joje naudojamų sidabro jonų. Kaukė yra pasiūta iš dviejų sluoksnių.

Sudėtis – 96 % medvilnė ir 4 % elastanas.

* Rekomenduojama prieš dėvėjimą išskalbti

* Nenaudoti minkštiklių

* Lyginti tik vidinę pusę

* Kaukė nėra medicininės paskirties

Primename, kad visos surinktos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams – med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei slaptų svajonių išpildymui.

 #UŽSIDĖKTAŠKĄ, sukurk gerą darbą!

Apsaugines veido kaukes arba bet kurią kitą #užsidėktašką atributiką galite įsigyti paspaudus čia

Virtualaus Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo finišas!

Vasario 1-15 dienomis vyko jau 45-asis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuris šiais metais buvo virtualus. Kiek kitaip, tačiau tradiciškai jame dalyvavo ir „Aplenkime vėžį“ komanda.

Šių metų bėgimą R. Kaukėno paramos grupė skyrė onkologine liga sergančios Barboros svajonės išpildymui - turėti Nintendo Swich žaidimų konsolę!

Ačiū visiems, kurie nepabūgote šaltuko, aukojote sergantiems vaikams ir bėgimą skyrėte būtent jiems! Šio virtualaus bėgimo metu, Jūsų dėka, buvo surinkta 377 EUR suma, kuri bus skirta mažosios kovotojos Barboros svajonės išpildymui!

Tai yra didelis įvertinimas mums ir neįkainojama pagalba mažiesiems kovotojams! Ačiū už jūsų gerumą!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Mantas, 17 m. Berniukui diagnozuota Hodžkino limfoma. Jis svajoja apie vairavimo teises.

Emilija, 10 m. Mergaitei diagnozuota melanoma. Ji svajoja apie Iphone telefoną, susitikimą su Mantu Jankavičiumi bei jo CD.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Nešiojamas kompiuteris Modestai

19-metė Modesta susirgo 2017 m. metais, kuomet jai buvo diagnozuota glioblastoma. Iškentėjusi dvi operacijas bei gydymą chemoterapija, spinduline terapija ir vaistais, šiuo metu Modesta jaučiasi neblogai bei kas pusę metų jai yra atliekami profilaktiniai tyrimai. Kadangi merginai dėl ligos buvo labai sunku mokytis, ji sustabdė 12-os klasės kirpėjos profesijos mokslus, tačiau planuoja grįžti į mokyklą pasibaigus šiam karantinui.

Nuo pat ligos pradžios nepraradusi vilties, savo stiprybe bei optimizmu pasižyminti mergina, kad galėtų toliau mokytis ir siekti savo užsibrėžtų tikslų svajojo apie nešiojamą kompiuterį!

Išpildyti Modestos svajonę galėjome įmonės Capital Lietuva paramos dėka, už kurią kartu su Modesta tariame jums didelį ačiū! Nuo šiol mergina galės mėgautis naujuoju nešiojamu kompiuteriu ASUS A15. Iš visos širdies dėkojame, kad dalinatės savo gerumu su sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais! Jūsų pagalbos dėka vaikų kasdienybė įgauna daug daugiau spalvų!

Taip pat nuoširdžiai dėkojame ilgametei mūsų fondo savanorei DaivaI Kanopkienei už svajonės išpildymo organizavimą, neišsenkantį pozityvumą bei teikiamą pagalbą! Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai, už pagalbą pildant mergaitės svajonę, ilgalaikę draugystę bei suteiktas nuolaidas!

Modesta, linkime tau daug sveikatos, dar daugiau gražių ir pozityvių minčių bei nesustoti siekti savo tikslų! Būk drąsi, stipri ir eik tik pirmyn!

Ipad Air planšetė Timūrui

Mažojo Timūro ligos kelią į jo gyvenimą pasakojanti mama Diana visa tai prisimena su ašaromis akyse. 2020 metų vasaros viduryje berniukui buvo diagnozuotas retroperitoninio tarpo piktybinis navikas – neuroblastoma. Po diagnozės mažasis herojus buvo labai vangus, nenorėjo užsiimti jokia veikla. Savijautai pagerėjus – teko iš naujo mokytis vaikščioti. Buvo taikomas gydymas chemoterapija bei atlikta operacija, kurios metu pašalintas židinys. Šiuo metu berniukas laukia antros kamieninių ląstelių transplantacijos, tačiau jaučiasi gerai, yra linksmas ir aktyvus bei yra nenugalimas kovotojas!

Kadangi Timūras daug laiko praleidžia ligoninėje, o veiklos, ypač karantino metu, ten nėra – geriausiu draugu tapo planšetė. Mažasis kovotojas labai mėgsta žiūrėti animacinius filmukus bei žaisti žaidimus. Kadangi šiuo metu turima planšetė yra sena ir jos baterija greitai išsikrauna, Timūro mama parašė mums svajonių laišką apie šią slaptą berniuko svajonę turėti naują, puikiai veikiančią planšetę, kuri suteiktų daug džiaugsmo leidžiant laiką ligoninėje.

Didelį ačiū tariame Narushi restorano komandai, kurių kilnios iniaciatyvos #NarushiTautosVaikai metu surinktos paramos dėka galėjome išpildyti mažojo Timūro svajonę - turėti naują planšetę! Nuo šiol mažasis kovotojas galės džiaugtis spalvotais animaciniais filmukais bei žaidimais Ipad Air planšetėje! Esami labai laimingi, kad turime tokią gražią draugystę ir Jūsų paramos dėka išpildėme jau antrą svajonę bei galėjome padėti tiems, kam labiausiai to reikia. Ačiū už Jūsų kilnius poelgius!

Taip pat dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai, už pagalbą pildant berniuko svajonę bei suteiktas nuolaidas! Už LEGO konstruktorių dėkojame įmonei Top Exchange!

Nuoširdų ačiū tariame visiems, kurių dėka galime pradžiuginti mūsų mažuosius draugus, suteikti jiems laimės bei įžiebti vilties spindulėlį jų gyvenimuose!

Elektrinis paspirtukas Mindaugui

Šis nedrąsus, tačiau vidumi labai stiprus berniukas vardu Mindaugas. 2019 m. kovo mėn. jam buvo diagnozuota Hočkino limfoma. Po pusę metų trukusio sunkaus gydymo Vilniuje, Mindaugas grįžo namo į Joniškio rajoną. Visą tą laiką buvo atliekami profilaktiniai tyrimai. Deja, 2020 m. rugpjūčio mėn. liga atsinaujino kaulų čiulpuose. Berniukui buvo taikyta chemoterapija bei kraujo perpylimas. Šiuo metu liga pasitraukusi, reikalingas pastovus profilaktinis patikrinimas bei stebėjimas.

Žemės ūkiu besidomintis berniukas įvairia technika domisi nuo mažų dienų. Mindaugui patinka traktoriai, motociklai, keturračiai. Ne veltui jo svajonė buvo turėti elektrinį paspirtuką!

Norime nuoširdžiai padėkoti Robert Ziminski, kurio dėka galėjome išpildyti jaunojo kovotojo svajonę – turėti sėdimą elektrinį paspirtuką Blaupunkt! Mindaugo, jo mamos ir fondo vardu, tariame didelį ir nuoširdų ačiū, už Jūsų gerumą ir pagalbą sunkiai sergantiems vaikams!

Tikimės, kad svajonės išpildymas Mindaugui suteiks daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi! Esi stiprus ir nenugalimas kovotojas!

Miegamas fotelis ir kiti baldai Domui

Mažasis herojus yra vardu Domas. 2019 metai berniukui buvo lemtingi, kuomet prieš pat didžiąsias metų šventes jis sužinojo, kad serga kraujo liga, diagnozė - mielodisplazinis sindromas, refleksinė citopenija. Domui buvo atliktos dvi kaulų čiulpų transplantacijos, kadangi pirmoji transplantacija nebuvo sėkminga. Tas pats donoras, geros širdies žmogus iš Vokietijos , po trijų mėnesių sutiko antrą kartą tapti donoru, tą kartą transplantacija buvo sėkminga. Iki donoro atsiradimo berniukui kas savaitę buvo atliekami kaujo perpylimai, daug laiko praleista ligoninėse. Mažasis kovotojas šiuo metu po truputį sveiksta, geria vaistukus bei po mažą žingsnelį juda į priekį.

Kadangi Domukas kartu su mama Erika ilgą laiką praleido ligoninėje, priprato nuolat būti su ja ir užmigti matant ją šalia. Sugrįžus namo berniukas negalėjo miegoti vienas, tad jo mama parašė mums laišką, kurioje nurodė Domuko svajonę - miegoti ant išskleidžiamo, kokybiško fotelio šalia mamytės.

Įvyko tikras stebuklas, kadangi draugų kompanijos bei Baldai1.lt dėka galėjome Domukui padovanoti ne tik fotelį, kuriame galės sapnuoti gražiausius sapnus, tačiau ir gerokai daugiau baldų visai šeimai - valgomąjį stalą, kėdes bei komodą. Norime ištartį didelį ačiū šiems nuostabiems, visada linkusiems padėti žmonėms, kurie rūpinasi mūsų mažylių ir jų tėvelių gerove - Arinai, Aisčiui, Karolinai, Vaidai, Domantei, Augustei, Antanui, Gretai, Linui, Tadui, Liudvikui, Andriui bei Ramūnui. Tik būdami drauge mes galime nudžiuginti mūsų mažuosius kovotojus! Ačiū už Jūsų dideles širdis!

Nuoširdus ir didelis ačiū įmonei Baldai1.lt bei Pijus Makarevicius už bendradarbiavimą pildant berniuko svajonę bei suteiktas nuolaidas baldams! Taip pat dėkojame Baldai1.lt šauniesiems darbuotojams, kurie pristatė baldus, padėjo juos sunešti į šeimos namus, buvo labai paslaugūs, malonūs bei profesionaliai atliko savo darbą!

Ačiū! Už LEGO konstruktorių dėkojame įmonei Top Exchange!

Taip pat dėkojame Sparta Textile už puikios kokybės kojines mažąjam kovotojui! 

 

Knygelės ir LEGO Amelijai

Su šia miela, švelnia, protinga bei kūrybinga mergaite Amelija susipažinome dar 2017 metais, kuomet išpildėme jos pirmąją svajonę ir padovanojome apsilankymą Dinozaurų parke.

Prieš daugiau nei ketverius metus mergaitei buvo diagnozuota aukšto piktybiškumo laipsnio embrioninė rabdomiosarkoma nosiaryklės srityje. Amelija yra iškentusi ne vieną sunkią operaciją, buvo leista beveik penkios dešimtys dozių vaistų. Šiuo metu mažoji kovotoja yra pasiekusi remisiją!

Amelija be galo myli jūrą, domisi gyvūnais, dinozaurais, planetomis, mėgsta konstruoti lego ir žaisti su draugais. Aštuonmetei mergaitei labai patinka skaityti - vasaros laikotarpyje perskaitė net 20 knygų! Pati taip pat kuria istorijas ir dainas.

Rimanto Kaukėno paramos grupė gavusi laišką apie mergaitės svajonę turėti didelį LEGO rinkinį bei gauti daugiau įdomių knygelių, išpildė šiuos nedidelius, bet labai prasmingus mergaitės norus!

Norime padėkoti ilgametei mūsų fondo savanorei Daiva Kanopkienė už šios svajonės išpildymą, nuolatinę pagalbą vykdant fondo veiklą bei begalinį atsidavimą šių mažųjų herojų labui. Dėkojame, kad dalinatės savo pozityvumu ir gerumu su sunkiai sergančiais mažyliais!

Taip pat dėkojame mūsų fondo partneriams ir draugams Omniva Lietuva, kurių dėka galime greitai ir patogiai pristatyti būtinas priemones vaikams ir jų šeimoms! Ačiū, kad daugiau nei dvejus metus esate drauge!

Mūsų mažoji kovotoja Amelija taip pat taria didelį AČIŪ Daiva Kanopkienė ir dovanoja jai savo kūrybos eilėraštį!

JAU PAVASARIS ARTI

IDanguje jau šviečia saulė,plaukia debesys balti,o kregždutės čiulba čiulba,jau pavasaris arti.

Tirpsta sniegas po truputį, busta meškos po truputį, ir gandrai jau parskrenda.

O kodėl jie parskrenda? Na, visai nepastebėjau, tiek kalbėjau, tiek kalbėjau, kol kalbėjau taip stipriai,jis atėjo, jis atėjo.

Amelija, esi labai talentinga mergaitė! Džiaugiamės, kad daliniesi savo kūryba ir skleidi savo šilumą kitiems. Siunčiame linkėjimus ir virtualius apkabinimus!

Samsung telefonas ir vaistai Raimondai

Septyniolikmetė Raimonda daugiausia laiko praleidžia su draugais, su kuriais mėgsta šnekučiuotis įvairiausiomis temomis bei linksmai leisti laiką.

Pirmuosius skausmus juosmens-dubens srityje mergina pajuto 2020 rugpjūčio mėnesį. Supratus, kad skausmai tik didėja ir darosi sunku vaikščioti, Raimonda skubiai kreipėsi į Mažeikių ligoninę. Nuo to laiko ir prasidėjo jos kelionės po gydymo įstaigas, po kurių sekė įvairūs tyrimai ir galiausiai - operacija. Po atliktos operacijos mergina buvo perkelta į vaikų onkologinių ligų skyrių, kuriame buvo atlikti papildomi tyrimai ir bandyta sustabdyti naviko augimą. Gydytojų teigimu - jiems pavyko tai padaryti, tad dabar vyksta nuolatinis stebėjimas. Šiuo metu Raimonda jaučiasi geriau, dar truputį jaučia skausmus bet nebe tokius, kokius jautė ankščiau.

Būnant ligoninėje Raimonda svajojo turėti naują Samsung telefoną, kadangi šiuo metu turimas labai stringa, o naujasis pravestų mokslams bei bendravimui su draugais. Džiaugiamės, kad mūsų Svajonių pašte atsidūrė šios žavios merginos laiškas ir galėjome svajonę paversti realybe!

Nuoširdžiai norime padėkoti fondo rėmėjams ir draugams Gera dovana, kurių dėka galėjome išpildyti Raimondos svajonę ir įteikti jai naują Samsung Galaxy Note20 telefoną! Ačiū Jums, už jūsų svarbią paramą bei norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išpildymo!

Raimondos gydymui yra reikalingi ypatingi ir labai brangūs vaistai, kuriuos įsigyti merginos mamai, auginančiai vienai dar du mažamečius vaikus, būtų labai sunku. Išgirdę šių vaistų poreikį nusprendėme nieko nelaukti ir padėti juos įsigyti. Tariame didelį A Č I Ū mūsų fondo partneriui bei rėmėjui, natūralios lietuviškos kosmetikos gamintojui Manilla, kurių dėka galėjome padėti Raimondai įsigyti taip reikalingus vaistus gydymui, kurių vertė siekė 1510 EUR! Tik būdami kartu mes esame daug stipresni! Ačiū, kad esate drauge!

Raimonda, linkime tau daug sveikatos ir jėgų! Ir nepamiršk, Tu mums esi tikras stiprybės pavyzdys!

PAGALBA, KURIOS REIKIA

Smėlinukai Martynui

Šį žavų berniuką Martyną jau greičiausiai esate matę, kadangi padedame jam ne pirmą kartą. Tik gimęs mažylis susidūrė su dideliais iššūkiais - būnant vos 7 savaičių berniukui buvo diagnozuotas momeninės skilties piktybinis navikas. Po šios diagnozės, vaikui buvo atlikta naviko šalinimo operacija bei taikytas gydymas chemoterapija. Diagnozė turėjo daug įtakos ir kitiems berniuko sveikatos sutrikimams. Šiandien berniukas turi simptominę epilepsiją bei mišrius specifinius raidos sutrikimus.

Didelė puokštė ligų vis tik neatima vaiko ir jo tėvelių optimizmo - Martynas daug dirba su fizioterapeutais, ergoterapeutais ir iš visų jėgų stengiasi stiprėti, nes didžiausia berniuko ir tėvelių svajonė - išmokti vaikščioti, ar bent jau atsistoti.

Mažąjam kovotojui žiemos metu yra reikalingi didelių dydžių smėlinukai (bodžiukai), tačiau Lietuvoje tokius dydžius rasti sunku, tad Martyno mama kreipėsi į mus su pagalbos prašymu, padėti juos rasti ir įsigyti.

Norime nuoširdžiai padėkoti Giedrės ir Kristofer Nordstrom šeimai, kurių paramos dėka galėjome ištiesti pagalbos ranką šiam mažyliui. Nuo šiol berniuko nugarytė apsaugota ir jam nebaisi jokia šalta žiema! Labai gera, jog esate mūsų bendruomenės dalis! Ačiū, kad jums rūpi!

Taip pat dėkojame tarptautinei siuntų ir logistikos įmonei Omniva Lietuva už saugiai ir operatyviai pristatytą siuntinuką Martynui. Ačiū!

Psichologės konsultacijos Darijai ir Saulei

Sausio mėnesį minėjome apie suteiktą pagalbą Darijai, kuriai 2019 m. buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Šiandien mergaitė vis dar konsultuojasi su specialiste, mažais žingsneliais juda pirmyn, įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis bei bando sugrįžti į mokymosi ritmą. Džiaugiamės, kad draugystė su Anima psichologija ir Viktorija Bartkute-Vyšniauskiene atneša teigiamus pokyčius Darijos gyvenime!

Žinia, kad apie diagnozę vėžys sukrečia ne tik vaikus, tačiau ir jų tėvelius. Gali apimti įvairiausi jausmai tokie kaip baimė, liūdesys, kaltės jausmas ar pyktis bei kitos emocijos. Taip nutiko ir mūsų globojamo, kovotojo Ernesto mamai Saulei - nuo didelės įtampos ir pastovaus streso jai prireikė pagalbos. Saulė Orintienė džiaugiasi, kad galėjo susipažinti ir pabendrauti su Anima psichologija psichologe Viktorija ir atsiliepia apie ją tik geriausiais žodžiais bei su nekantrumu laukia kiekvieno susitikimo.

Pieno Žvaigždžių paramos dėka, kuri buvo surinkta vykdytos “Dvaro pieno” gerumo iniciatyvos metu, galėjome apmokėti po keturias individualias psichologo konsultacijas mūsų herojai Darijai bei Ernesto mamai Saulei. Norime ištarti ypatingą ačiū AB “Pieno žvaigždės”, už Jūsų iniciatyvumą, kilnumą bei norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų bei jų šeimų gerovės! Ačiū, kad esate drauge!

Taip pat norime padėkoti ir Jums visiems, kurie pirkote “Dvaro pieną” ir taip prisidėjote prie šios pagalbos suteikimo! Ačiū jums!

Tikime, kad šios konsultacijos padės tiek Darijai tiek Saulei sugrįžti į įprastinį gyvenimo ritmą!

Echoskopas Vilniaus Universiteto Santaros vaikų ligoninės onkohematologijos skyriui

Prieš keletą metų į mus kreipėsi Vilniaus Universiteto Santaros vaikų ligoninės onkohematologijos skyriaus vedėja, su dideliu prašymu padėti įsigyti naują, modernų ir svarbiausia - mobilų echoskopą, kuris sukuria premium lygio echoskopinius vaizdus bei jo pagalba galima greitai ir efektyviai nustatyti diagnozę. Iki to laiko vaikų onkohematologijos skyrius naudojo 15 metų senumo aparatą, kuris buvo morališkai ir fiziškai pasenęs, neatitiko šių dienų reikalavimų, tad poreikis naujam echoskopui buvo tikrai didelis.

Išgirdę šią problemą bei didelį poreikį, mes nelikome abejingi ir nusprendėme padėti.Džiaugiamės, jog šis projektas buvo jungtinis, prie kurio išvien dirbome kartu su kitais fondais bei rėmėjais. Šio naujo echoskopo pirkimui buvo išleista įspūdinga, net 99 800 EUR suma!

Norime ištarti nuoširdų ir didelį ačiū Čikagos lietuvių “Rotary” klubui, kurie metai iš metų organizuoja labdaringus golfo turnyrus, o paskutinių dvejų metų turnyrų metu surinktą 50 000 EUR sumą paskyrė būtent šios kilnios iniciatyvos įgyvendimui. Dėkojame Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo nariams, Liutaurui Žemaičiui ir visiems dalyvavusiems renginiuose už didžiulį palaikymą, nuoširdžius linkėjimus, skiriamas aukas ir begalines, gerumu pripildytas atviras širdis!

12 800 EUR paramą skyrė mūsų fondo rėmėjai, partneriai UAB Kalvasta. Didelis ir nuoširdus ačiū jums už pasitikėjimą, tikėjimą bei norą prisidėti prie gražių ir kilnių darbų!

Dėkojame ir Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondui, kurie šio projekto įgyvendinimui skyrė 12 000 EUR paramą. Tariame ačiū, kad prisidėjote prie bendro ir labai kilnaus tikslo, skleidžiate gėrį ir rūpestį visiems, esantiems šalia!

Taip pat 25 000 EUR paramą skyrė Lietuvos vaikų vėžio asociacija "Paguoda". 

Tikimės, kad šis naujas echoskopas palengvins mažiesiems ligoniukams atliekamus tyrimus bei užtikrins efektyvesnį ir tikslesnį specialistų darbą!

Deguonies aparatai Nacionaliniam vėžio institutui

Prisijungdami prie Andriaus Tapino iniciatyvos „Laikykitės medikai“ II-ojo etapo, skirto skubiam būtiniausios įrangos ligoninėms pirkimui, nusprendėme padėti mūsų ilgamečiam draugui - Nacionaliniam vėžio institutui. Visi kartu, bendromis jėgomis siekiame to paties – padėti didelėje rizikoje esantiems, itin sunkiomis bei onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams.

Sausio mėn. pabaigoje į Nacionalinį vėžio institutą pristatėme du didelės tėkmės (ang. high–flow) deguonies aparatus, kurie yra gyvybiškai svarbūs ne tik su COVID–19 infekcija kovojantiems pacientams, bet ir gulintiems NVI Anesteziologijos, reanimacijos ir operacinės skyriuje.

„Šie aparatai yra nepamainomi gydant pacientus, kuriems vystosi kvėpavimo nepakankamumas, pratęsiant laiką iki paciento intubacijos. Trumpai tariant, tai tarsi svarbi tarpinė stotelė tarp deguonies tiekimo su kauke ir jau visiškai valdomo kvėpavimo“, – apie apartų svarbą NVI pasakojo skyriaus vedėjas dr. Renatas Tikuišis.

Norime išreikšti padėką mūsų fondo rėmėjams bei draugams UAB Kalvasta, kurie prie šių itin svarbių deguonies apartų pirkimo prisidėjo 5000 EUR parama. Ačiū, kad tikite mūsų veikla ir esate drauge vykdant gražius ir kilnius darbus!

Deguonies aparatų pirkimui buvo panaudota 5599 EUR suma iš 2020 metais “Už pergalę gyventi” vykusio koncerto metu surinktų aukų. Nuoširdžiai dėkojame visiems atėjusiems, dalyvavusiems, palaikiusiems ir aukojusiems žmonėms!

Mes džiaugiamės, kad galime prisidėti prie kovos su vėžiu Covid-19 akivaizdoje. Visada stengiamės pagelbėti itin sudėtingose situacijose, tad tikimės, kad ši pagalba bus svari ir naudinga.

Kviečiame pažiūrėti laidos "Sveikatos medis" įrašo dalį, kurioje fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas bei skyriaus vedėjas dr. Renatas Tikuišis pasakoja apie šių deguonies aparatų įteikimą bei naudą, žiūrėti nuo 34:42 min.

"Sveikatos medis" laidos įrašas, žiūrėti čia

Klausos implantų priedai Gytei

Gruodžio mėnesį pagalbos į mus kreipėsi klausos negalią turinčios, trijų metukų Gytės mama Daiva, kuri viena jai skiria visą savo laiką, šilumą ir meilę.

Gytė į pasaulį panoro ateiti anksčiau, gimė 35 savaičių, tad po mėnesio laiko praleisto ligoninėje, išvykstant namo gydytojai pasakė, kad mergaitė nieko negirdi ir turi stiprių klausos sutrikimų, bet suteikė vilčių, kad po kurio laiko gali viskas atsistatyti. Po kelių patikrinimų, kai Gytei buvo devyni mėnesiai, atlikti paskutiniai klausos nervo tyrimai parodė, kad mergaitė visiškai nieko negirdi. 2018 metais jai buvo atlikta abiejų ausų operacija ir įdėti klausos implantai. Šiuo metu mergaitė girdi, lanko darželį bei Kauno kurčiųjų ir silpnai girdinčių centrą. Gytės mamos teigimu labai sunku išmokinti ją kalbėti, tačiau mergaitė nepasiduoda, sparčiai ir noriai to mokosi.

Norime padėkoti mūsų fondo rėmėjui bei draugui General Financing Bankui už svarią paramą, kurios dėka galėjome pagelbėti mažajai Gytei ir nupirkti taip reikalingus klausos implantų priedus - įkraunamus elementus Cochlear, laidą - ritę, baterijų priedus bei bevielį mini mikrafoną, kurių kaina siekia 1286 EUR. Šie priedai prie implantų yra būtini, nes mergaitei suteikia galimybę geriau girdėti. Ačiū, kad esate kartu ir prisidedate prie paramos sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat dėkojame įmonei UAB Laudata už suteiktą nuolaidą šiems priedams! Už LEGO konstruktorių dėkojame įmonei Top Exchange!

Masažuoklis Evitai

Šiai mielai, mažai mergaitei Evitai padedame jau ne pirmą kartą. Nuo ankstyvos vaikystės mažylei buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, epilepsija ir kiti raidos sutrikimai. Šiuo metu mergaitei padaugėjo epilepsijos priepuolių, tad ji kartu su mama lankosi pas daktarus, taiko naujus vaistukus. Kol kas šių priepuolių sumažinti nepavyksta. Mergaitės mama užsiminė, kad šiuo karantininiu laikotarpiu Evita mažiau lanko procedūras, daugiau laiko praleidžia namuose, tad jai labai padėtų masažuoklis, kuris pasitarnautų masažuojant mergaitės raumenukus. Nieko nelaukdami, kartu su fondo draugų pagalba suskubome padėti.

Prie šios šeimos poreikio išpildymo prisidėjo fondo draugai ir partneriai Sterlife, kuriems norime labai padėkoti, nes būtent jų dėka Evitą pasiekė Cenocco masažuoklis visiems kūno raumenims. Tikimės, kad jis tikrai padės ir mergaitė mažais žingsneliais stiprės! Ačiū, kad prisidedate prie pagalbos sunkiai sergantiems mažyliams!

Linkime Evitai bei jos tėveliams kuo daugiau šiltų, saulėtų ir kupinų laimės akimirkomis dienų, kurios motyvuotų džiaugtis, šypsotis ir judėti tik į priekį!

Individualūs matematikos užsiėmimai Darijai

Šią merginą matote tikrai ne pirmą kartą. 2019 m. Darijai buvo įsimintini, kadangi tais metais jai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Dėl ilgo gydymo ligoninėje nukentėjo merginos mokslai - 11-oje klasėje besimokanti Darija stengiasi kuo greičiau sugrįžti į normalų mokymosi ritmą ir pasivyti savo bendraklasius.

Šiuo metu Darija stengiasi užglaistyti visas atsiradusias spragas moksluose ir įgauna vis daugiau žinių lankant papildomus individualius matematikos užsiėmimus įmonėje Corepetitus. Tikimės, kad šie užsiėmimai bus naudingi ir Darija kuo greičiau sugrįš į įprastinį gyvenimo bei mokymosi ritmą!

Pieno žvaigždžių paramos dėka, kuri buvo surinkta vykdytos “Dvaro pieno” gerumo iniciatyvos metu, galėjome jau ne pirmą kartą apmokėti individualius matematikos korepetitorių užsiėmimus Darijai. Norime ištarti ypatingą ačiū AB “Pieno žvaigždės”, už Jūsų norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų bei jų šeimų gerovės! Ačiū, kad esate drauge!

Taip pat norime padėkoti ir Jums visiems, kurie pirkote “Dvaro pieną” ir taip prisidėjote prie šios pagalbos suteikimo! Ačiū jums!

Treniruoklis Simonui

Šis nuostabaus grožio berniukas vardu Simonas. Visa berniuko istorija prasidėjo, kai jam būnant 3-4 mėnesių daktarai pastebėjo baltą dėmelę. Atlikus magnetinį rezonansą buvo įtariamas Walker sindromas, tačiau laikui bėgant situacija tik blogėjo. Po metų laiko berniukui patvirtintas cerebrinis paralyžius, tačiau detalesnei diagnozei nustatyti, du metus buvo atliekami genetiniai tyrimai. Galutinė Simono diagnozė – cerebrinis paralyžius ir MAST-1 geno patologija, kuria pasaulyje serga tik 4 vaikai. Berniuko tėveliai džiaugiasi sūnelio pasiekimais: jis gali gražiai pasėdėti, reaguoti į užduotus klausimus žvilgsniu ir noriai bando stovėti ant savo kojyčių.

Nuo praėjusių metų pirmo karantino pradžios mažasis kovotojas negalėjo dalyvauti mankštose. Tam, kad jis ne tik mažais žingsneliais eitų į priekį, bet ir nežengtų atgal, yra būtinas nuolatinis raumenų darbas. Dėl šios priežasties berniukui buvo labai reikalingas, specialiai mažiems vaikams su cerebriniu paralyžiumi pritaikytas, rankų – kojų treniruoklis MOTOmed GRACILE 12, kurio kaina siekė 4518 EUR.

Norime išreikšti padėką mūsų fondo rėmėjams ir partneriams Caverion Lietuva, kurie prie šio treniruoklio pirkimo prisidėjo 2259 EUR parama. Jūsų dėka galėjome ištiesti pagalbos ranką šiam mažyliui ir visiems fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, kuriems bus reikalingas šis treniruoklis. Ačiū už Jūsų itin svarbią paramą!

Rankų – kojų treniruoklio MOTOmed GRACILE 12 pirkimui buvo panaudota 2259 EUR suma iš 2019 metais “Už pergalę gyventi” vykusio koncerto metu surinktų aukų. Nuoširdžiai dėkojame visiems atėjusiems, dalyvavusiems, palaikiusiems ir aukojusiems žmonėms!

Taip pat tariame a č i ū ir įmonei TEIDA už suteiktas nuolaidas įsigijant šį treniruoklį!

Atsižvelgiant į šių dienų situaciją, šis treniruoklis mažąjam kovotojui tapo nepamainoma priemone ir yra aktyviai naudojamas kasdien. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie pagalbos Simonui ir suteikėme jam galimybę naudotis treniruokliu neribotam laikui.

Simonai, būk stiprus ir ryžtingas, nes tu esi tikras kovotojas!

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Robotikos Akademijos pamokėlės sunkiai sergantiems vaikams!

Mūsų fondo draugų ratas plečiasi ir didėja!

Norime pasidžiaugti mūsų nauja, gražia ir prasminga draugyste su Robotikos Akademija ir padėkoti jiems, kad nusprendė prisidėti prie kilnios fondo misijos! Kilniausi ir gražiausi darbai nuveikiami tik Jūsų dėka! Ačiū, kad tikite fondo veikla!

Robotikos Akademija pasiūlė nemokamas robotikos pamokėles visiems 4-10 metų amžiaus fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams! Pamokų metu vaikai smagiai ir prasmingai praleis savo laiką. Bus konstruojamos kūrybinės užduotys su namuose turimomis LEGO detalėmis arba kitomis kūrybinėmis priemonėmis. Vaikai daug bendraus, mokysis koncentruoti dėmesį, reikšti savo mintis, savarankiškai dalyvauti pamokoje ir pagerins kompiuterinio raštingumo įgūdžius. Apie pačią Robotikos Akademija galite pasidomėti čia https://robotikosakademija.lt/

Linksmo ir kūrybingo laiko Robotikos Akademija užsiėmimuose!

Picos ir pyragai mūsų herojams!

Džiaugiamės, kad šiuo karantino laikotarpiu yra gerų, nuoširdžių žmonių norinčių pradžiuginti sunkiai sergančius vaikus!

Pirmadienį, Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje bei Kauno klinikose esančius mažuosius kovojotus pasiekė gardžios lauktuvės - picos ir pyragai!

Norime nuoširdžiai padėkoti Užupio pizzeria už šias puikias picas VU Santaros klinikose esantiems mažyliams!

Taip pat dėkojame PJazz Kaunas už picas Kauno klinikose esantiems vaikučiams bei Lietuvos kepėjas už gardžius pyragus! Jūsų gerumo dėka galėjome nustebinti, pradžiuginti ir parodyti kaip stipriai mylime šiuos mažuosius herojus. Ačiū Jums!

BENDROS INICIATYVOS

DIDELIŲ ŠIRDŽIŲ akcijos pabaiga!

Mes dar kartą įsitikinome, kad būdami kartu esame daug stipresni!

Lapkričio – sausio mėnesiais didžiuosiuose prekybos tinkluose visi Lietuvos pirkėjai pirkdami Mantinga šaldytą tešlą galėjo prisidėti prie paramos Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams. Didelių širdžių akcijos metu, Jūsų visų dėka, buvo surinkta net 3000 € suma! Šie pinigėliai bus skirti mažųjų herojų slaptų svajonių išpildymui!

Nuoširdžiai norime padėkoti Mantinga už nepaprastą darbą, gražų projektą ir visas pastangas, kurias į jį įdėjote. Nepaprastai vertiname Jūsų draugystę ir esame dėkingi už prisidėjimą prie fondo misijos ir pagalbos sergantiems vaikams.

Taip pat didelį ačiū tariame visiems dalyvavusiems šioje gerumo iniciatyvoje! Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas ir noras prisidėti, mums ir mažiesiems ligoniukams yra labai svarbus!

Gerumo iniciatyva "Atrakink svajonę ir tu"!

Užsimezgusi Rimanto Kaukėno paramos grupės ir profesionalių prekinių ženklų plaukams AMIKA ir OWAY atstovų Lietuvoje Karera Group draugystė sujungė bendram projektui, kuris Jus, Mielieji, kvies atrakinti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajones!

Esame labai laimingi pranešdami, kad nuo šiol perkant profesionalius plaukų produktus www.karera.lt puslapyje, 5% nuo pirkinių krepšelio bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat grožio salonams atvėrus duris, juose rasite su meile ir rūpesčiu kurtas aukų dėžutes, kuriose palikdami norimą auką vaikams - prisidėsite prie jų svajonių siekimo ir išsipildymo!

Norime padėkoti Karera Group bei Laura Žičkienė už šią gražią ir kilnią iniciatyvą, palaikymą bei begalinį norą prisidėti prie pagalbos mažiesiems herojams. Tik kartu, suvieniję savo jėgas, mes galime išpildyti slapčiausias sergančių vaikučių svajones! Ačiū Jums!

#atrakinksvajonę ir Tu!

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

KOMIKSAS "IV PAMAINA.ŽAIBAS"

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje išleistas komiksas apie ugniagesių tarnybą ir jų kilnius darbus, kurį labai jums norime šiandien ir pristatyti!

Komikso idėja kilo mūsų fondo draugui, ugniagesiui, auksarankiui Aurelijui Lipinskui! Likimas Aurelijų suvedė su geros valios žmonėmis, kuriems patinka ugniagesių profesija, jų tarnyba, tad jie pasisiūlė neatlygintinai prisidėti ir bendromis pastangomis išleisti šią komiksų knygelę. Knygelėje pasakojama tikra, graži ir kilni istorija, kuri sudomins ir didelius ir mažus!

Ne pirmus metus Aurelijus su savo kolegomis įvairiausiais būdais prisideda prie mūsų fondo veiklos. Šį kartą pasirinktas kitoks paramos būdas - ši graži gerumo iniciatyva, komiksų knygelė! Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime ištarti didelį ačiū Aurelijui, už jo kilnius poelgius, nuoširdų bendravimą, palaikymą ir tikėjimą mūsų veikla. Ačiū, kad esate kartu, nes tik kartu mes galime suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Komiksą galite įsigyti paspaudus mygtuką žemiau arba el. paštu shop@kaukenoparama.lt .

Ačiū už Jūsų kilnius darbus ir geras širdis!

Užsisakyti komiksą galite paspaudus čia

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

Įsigyti kamuolį galite paspaudus čia

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite