Čína slaví příchod nového roku

Včera, tedy dne 5. 2. 2019, oslavila Čína lunární nový rok! Ačkoliv je každý nový rok důvodem k radosti a oslavě, je také potřeba vést v patrnosti to, že Supermicro a vlastně většina dodavatelů má své výrobní haly umístěny právě v Číně a na Taiwanu. Rádi bychom Vás tedy upozornili, že v únorovém období oslav nového roku se zastavují výrobní linky a tedy může dojít k prodlevám v dodávkách některých komponent a serverů — jedná se pak primárně o Supermicro Assembly Order objednávky, tedy takové servery, které Supermicro vyrobí a složí na zakázku a dále pak komponenty, které momentálně nejsou u dodavatelů skladem.

Ničeho se však nebojte, jako každý rok je na to náš obchodní tým připraven a rádi Vám poradíme možné alternativy, aby k Vám server dorazil včas i v únoru. Kontaktujte svého obchodníka na telefonu .

Bezpečnost hesel není všespásná

Že heslo 1234 nic neochrání je jasná věc. Dnes je již naštěstí samozřejmé generovat složitější hesla — avšak sebesilnější heslo se mine účinkem, když si ho nalepíte na monitor — jako jeden z našich klientů.

Jako tým Supermicro by ANAFRA jsme se rozhodli, že Vám v příštím newsletteru přineseme několik tipů a vychytávek, které se týkají bezopečnosti. Tak nám zachovejte přízeň a těšte se.

Na fotografii je náš technik Jirka během instalace minulý týden.

Vývoj nového e-shopu Supermicro by ANAFRA

Bez přestání pracujeme na novém e-shopu, který jsme vám poprvé představili v minulém newsletteru. I nyní přikládáme screen — tentokrát detail produktu.

Obchodník pro 

 — 

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Pár čísel od našich techniků

Windows Server vs Linux

32:68 % je aktuální poměr námi nasazovaných serverových operačních systémů pro naše zákazníky. Mnoho z vás také odebírá servery bez OS.

248 vCPU

Díky vašemu velkému zájmu naše VPS nyní využívají 248 virtuálních jádrech procesorů. Děkujeme za veliký zájem o vánoční akci na VPS zdarma!

Hledáme juniorního obchodníka — značka Rožnov & ❤️ IT

Společnost ANAFRA, jediný systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu na pozici Junior Sales Representative B2B.

Zobrazit více informací

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA s.r.o.

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube