View in browser
26 99

Mieli mokytojai!

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.

Pozityviai žiūrėkime į naują patirtį ir klaidas – tai galimybė daug ko išmokti!

Gal šios pirmosios dienos atskleis, kaip svarbu:

  • Išlikti ramiam ir kantriam, kai nepavyksta iš pirmo karto. Bandyti vėl...
  • Ieškoti išeities, jei kas nors nepavyksta keletą kartų: ramiai spręsti iškilusius klausimus tariantis su kolegomis ar specialistais.
  • Padėkoti už suteiktą pagalbą.
  • Pasidalyti savo patirtimi, atradimais su kolegomis, pagelbėti kitiems (gal kas nors iš jų šiuo metu ieško atsakymų į tuos pačius klausimus).
  • Susidaryti ne tik veiklų planą A (savaitės ar dienos veiklas prie kompiuterio), bet ir planą B (jei planas A neveiktų, t.y. nebūtų galimybės nurodytą laiką prisijungti prie kompiuterio ar būtų techninių trikdžių). Plano B pasiūlymą rasite čia: https://bit.ly/2QVPnzH
  • Palaikyti pozityvų emocinį ryšį su mokiniais: nuo to labai priklausys tolesnis jūsų bendravimas ir pasitikėjimas vienų kitais.
  • Leisti mokiniams pritaikyti savo skaitmeninio raštingumo, technologinius įgūdžius kartu sprendžiant iškilusias technines problemas.
  • Prisiminti, kad, anot A. Einšteino, svarbiau ne žinios, o vaizduotė.
  • Palaikyti ryšį su mokinių tėvais, reikalui esant, paprašyti jų pagalbos...

Ir prisiminkite, šiame naujame etape Jūs nesate vieni. „Šviesos“ ir „Edukos“ komandos pasiruošusios Jums padėti.

Linkime sėkmės ir stiprybės!

Pateikiame atsakymų nuorodas į dažniausiais užduodamus klausimus

MOKYTOJAMS
TĖVAMS/MOKINIAMS
VAIZDO INSTRUKCIJOS

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, susisiekite tel. +370 614 22022 arba informacija@sviesa.lt

Rekomenduok kolegai

www.uzsakymas.lt – tai leidyklų „Šviesa“ ir „Alma Littera“ mokomosios ir grožinės literatūros užsakymo centras. Čia galite užsisakyti vadovėlių, kitų mokomųjų priemonių ir grožinių leidinių Jūsų ugdymo įstaigai.

+370 614 22022

informacija@sviesa.lt
prekyba@sviesa.lt

(dėl užsakymų)

Facebook

Informuojame, kad turite teisę susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis bei bet kada atšaukti savo duotą sutikimą parašydami el. paštu info@sviesa.lt,  informuodami duomenų apsaugos pareigūną pareigunas@alg.lt arba paspausdami naujienlaiškių atsisakymo nuorodą, esančią naujienlaiškio apačioje, taip pat Jūs turite teisę prašyti ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą ir pateikti skundą priežiūros institucijai www.ada.lt. Siekdami detaliau susipažinti kaip tvarkome asmens duomenis, prašome apsilankyti mūsų interneto svetainėje http://www.sviesa.lt/privatumo-taisykles, perskaitydami privatumo politiką, taip pat galite kreiptis į mūsų įmonės duomenų apsaugos pareigūną: pareigunas@alg.lt.

© 2019 Leidykla „Šviesa“. Visos teisės saugomos Atsisakyti prenumeratos