Sveiks, LU absolvent!

Šis ir Absolventu kluba 2. pastāvēšanas gads. Daudz kas ir sasniegts un paveikts, bet vēl vairāk ir kopīgiem spēkiem jāpaveic. Arī šogad katru mēnesi labprāt pastāstīsim un leposimies kopā par jaunumiem gan pašā klubā, gan Latvijas Universitātē (LU). Kā nekā tieši Tu esi svarīgākā kluba daļa, tāpēc šajā ziņu lapā apkopojām informāciju par to, ko kopā esam izdarījuši un kādi ir nākamie plāni.

Sarunu vakarā atklāj formulu, cik vērtīgs ir diploms

Izglītība nevar būt tikai pakalpojums, tā arī ir vērtība

Otrā Absolventu sarunu vakara gaitā Latvijas Universitātes (LU) absolventi Edgars Pastars, Aija Brikše un Dzintris Kolāts diskusijā ar viesiem kritiski palūkojās uz to, kas šobrīd ir diploma vērtība, vienlaikus nezaudējot veselīgi elastīgu skatu, kādas patīkamas atmiņas saistās ar diplomu. Absolventi vienisprātis atzina, ka ir jābūt cienīgi teikt, ka esi cilvēks ar augstāko izglītību.

Fotostāsts
Atskats

Absolventos mīt azarts

9.janvārī norisinājās Galda spēļu vakars. Šī aktivitāte nu jau ir kļuvusi par iecienītu tradīciju aktīvāko absolventu vidū. Šoreiz tikāmies ārpus akadēmiskās vides, lai kopīgi sajustu uzvaras garšu, spēlējot daudzas jo daudzas spēles.

Spilgtākie fotomirkļi

Aktualitātes

Top Zinātņu māja

Attīstoties LU Torņkalna kampusam, straujiem soļiem tiek būvēta jaunākā no zinātnes centra ēkām. Tajā atradīsies fakultātes un zinātniskie institūti.

Sākusies acāliju ziedēšana

LU Botāniskā dārza Acāliju mājā jau ienākušas pirmās pavasara vēsmas. Agrāk nekā ierasts košo ziedoni sākušas acālijas.

Izrāde pieaugušajiem

Kāda mīlestība līdz ar garšām un smaržām vējo gaisā. Kāda atdevība un maigums. Viņos katrā ir mīlestība - liela un atdevīga.” LU Studentu teātris aicina uz divām izrādēm APLAMĀ MĪLA, kas tapušas pēc N.Ikstenas grāmatas „Amour fou jeb Aplamā mīla 69 pantos” fragmentiem 12. un 16. februārī plkst. 19:30. Ieeja par ziedojumiem. Norises vieta: LU Humanitāro zinātņu fakultāte, Visvalža ielā 4a.

Noskaidrota ādas cilmes šūnu lomu brūču dzīšanā

LU Medicīnas fakultātes (MF) farmācijas zinātņu doktora Vadima Parfejeva promocijas darba pētījums par ādas cilmes šūnu lomu brūču dzīšanas procesā, kas tapis sadarbībā ar Šveices pētniekiem, ir publicēts prestižajā “Nature Communications” žurnālā. Pētījuma ietvaros atklātā ādas cilmes šūnu spēja ietekmēt brūču dzīšanu nākotnē varētu veicināt jaunu ādas reģenerāciju stimulējošu vielu izpēti un atklāšanu.

Pasākumu un aktivitāšu plānojums 2018. gadam
Apmaksā LU AK gada biedra naudu 24 eiro apmērā

Nākamie kluba pasākumi un aktivitātes

Sakām lielu paldies biedriem, kuri jau atbalsta kluba rīkotos pasākumus ar savu iesaisti, biedra naudu vai ziedojumu, bez biedru palīdzības mums nebūtu izdevies jau sasniegtais. Atbalsti arī nākamos LU AK pasākumus, apmaksājot biedra naudu vai ziedojot.

Veidosim klubu kopā! 

LU Absolventu klubs

E-pasts: brigita.zutere@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite