Úplňkový zpravodaj 8/20: závislost na reklamě
ÚPLŇKOVÝ ZPRAVODAJ 11/20
zmrzlinové zamyšlení
Nový článek na blogu

Jak neusnout na vavřínech

Většina podnikatelů vnímá marketing jako způsob, jak získat nějaké klienty. Takže se mu věnuje zejména na začátku. Ve chvíli, kdy už se ve svém oboru stanete známými, klientů máte dostatek a diář s vám plní na několik týdnů dopředu, jde propagace stranou. Ale dává to takhle smysl?

Základní problém je v tom, že když máte dost práce, soustředíte se primárně na zakázky pro klienty. Na psaní blogových článků, přispívání na sociální sítě ani úpravy vlastního webu nezbývá čas.

Podobně je to s motivací. Proč se snažit, když máte plnou kapacitu dlouhodobých zakázek, nebo v podstatě konstantní proud nových klientů na doporučení? Navíc je tu častá obava, že když do marketingu napřete více energie, vygeneruje více klientů. Které budete muset odmítnout, protože je v našlapaném diáři nemáte kam dát.
Číst dál...

Předprodej se slevou do 20. 11. 2020
On-line kurz Ženy-láska-peníze

9denní on-line kurz pro ženy-podnikatelky. Pomůže vám prozkoumat vaše finanční bloky a objevit lásku (nejen) k penězům. Probíhá formou e-mailů a ve skupině na Facebooku. Společně se podíváme na to, co vám brání si říct zákazníkům o peníze. Pomocí různých rituálů a dalších technik změníte svůj vztah k penězům a pustíte k sobě hojnost.

999 Kč 1799 Kč
PŘIHLÁSIT SE

"Vaše sny nemusí být velké. Ale musí být vaše."

Gary Vaynerchuk

NEJBLIŽŠÍ KURZY A AKCE
  • Cenotvorba pro účetní - 3. 11. 2020, 10-16 h, on-line seminář přes aplikaci Zoom s Facebook skupinou, kurzovné 2900 Kč
  • Mastermind na zkoušku - 11. 11. 2020, 17-20 h, on-line přes aplikaci Zoom, kurzovné 1500 Kč
  • Mastermind kruh - 6měsíční skupina, leden - červen 2021, podle situace buď osobně v Praze-Jinonicích, nebo on-line, kurzovné 12 000 Kč
Z kouzelného kotlíku
  • Úplněk se tentokrát sešel s pohanským svátkem Samhain. Vzpomínáme na své předky po krvi i po řemesle. A zbavujeme se všeho, co nám už neslouží.
  • Vytvořte si přechodový rituál, pravidelně dobíjejte baterky a vyzkoušejte minimalismus. Tohle radím lidem, kteří se nečekaně ocitli na home office, v článku pro Forbes. Kromě mých tam najdete i tipy od Michelle Losekoot, Roberta Vlacha, Dana Gamrota, Ondřeje Ilinčeva a Pavla Mináře.
  • Jak na web, který nebudete muset nikdy redesignovat? Právě o tom je ostrý videoblog - nová videosérie Jana Řezáče (link vede na 1. díl).
  • "V jednoduchosti je síla. Tohle platí i v pricingu. Tak proč všechny firmy nemají jednoduchou nabídku?" zamýšlí se v článku Václav Lorenc aka Pricing Idiot.
  • Jak správně označovat spolupráci na sociálních sítích, co je Privacy Shield nebo co přinese chystaná novela autorského zákona. To všechno se dozvíte ve video rozhovoru, který vedla Eliška Vyhnánková s advokátkou Petrou Dolejšovou.

Lunární kalendář
Úplněk v Býku

Uklidňuje, přináší lásku, majetek a peníze. Má pozitivní vliv na prosperitu, plodnost i tvořivou práci. Je vhodný čas plánovat, budovat a investovat.


1. - 14. 11. měsíc couvá | 15. 11. novoluní ve Štíru | 16. - 29. 11. měsíc dorůstá

Mgr. Magdalena Čevelová

Záluské 23, Praha 5
www.cevelova.cz

facebook linkedin instagram youtube
603 866 242
madla@cevelova.cz

Zpravodaj vám chodí každý úplněk, protože jste si ho objednali na mém webu.

Odhlásit se