Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas

REGISTRUOTIS

Labdaros vakaras "Padovanokite šypsenas mažiesiems"

DAUGIAU INFORMACIJOS

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti, kad navikinės ląstelės neplistų. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. Lietuvoje per metus naujai diagnozuojami vos keli tokios ligos atvejai, būtent todėl ligos gydymo galimybės Lietuvoje yra ribotos.

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste. Ten esančioje gydymo įstaigoje berniukui buvo taikoma intraarterinė terapija, o šiuo metu berniukas bus tik stebimas. Visas gydymas gali užtrukti iki 2 ar net 3 metų, nes ir pagydžius ligą, reikalingas dar metus ar net daugiau trunkantis nuolatinis profesionalus stebėjimas dėl ligos atsinaujinimo.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Praėjus tik 4 mėnesiams, Daniilas su tėveliais Šveicarijoje buvo 9 kartus, o kiekviena kelionė kainuoja apie 1000 eurų. Šiuo metu surinktų lėšų gali nepakakti pilnai įgyvendinti Daniilo gydymą, tad kviečiame prisidėti prie pagalbos mažyliui!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Priešgaisrinės tarnybos atstovai dovanojo Armantei Kalėdas ir išpildė svajones

Kalėdinės nuotaikos jau skrieja per visą Lietuvą ir pasaulį. Nors tai yra gražiausios metų šventės, ne visiems jos atneša tiek džiaugsmo. Ligoninėje gulintiems mažiesiems jos tampa bene skaudžiausiu laikotarpiu. Tad subūrę savo nuostabią bendruomenę, mes kas kart patys atnešame Kalėdas ligoniukams. Šį kartą tai galėjo pajusti ir mažoji Armantė su mama.

Visai neseniai priešgaisrinės tarnybos atstovai Aurelijus Lipinskas ir Marius Peseckas išpildė onkologinė liga sirgusio Karolio svajonę turėti automobilį. Na, o šį kartą vyrai nusprendė į gerus darbus įtraukti visą ugniagesių bendruomenę ir pasiūlė jiems prisidėti prie vaikų svajonių išpildymo. Būtent šios kilnios profesijos atstovai pasirūpino ir Armantės Kalėdomis! Atstovaudamas visas kolegas, Aurelijus aplankė mergaitę ir jos mamą Santaros ligoninėje ir nuvežė mergaitei išsvajotas dovanas, o ir mama neliko be jų – mamai buvo padovanotas naujas vežimėlis ir kitos būtinos priemonės, kurios bus reikalingos pasaulį greit išvysiančiam mažyliui.

Norime nuoširdžiai padėkoti visai Lietuvos priešgaisrinės tarnybos bendruomenei už nuoširdumą ir dideles širdis, už gėrį, kuriuo dalinatės su mažaisiais pacientais!

Palinkėkime žavingajai Armantei kuo didžiausios sveikatos, kuri leistų jai grįžti namo ir ten sutikti Kalėdas, papuošti eglutę ir būti kartu su visa šeima! Juk tai yra svarbiausia!

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

Milena apsilankė savo mylimo atlikėjo koncerte

Šią vasarą Kauno klinikose gimusi draugystė su Rimantu Kaukėnu Milenai dovanojo ir svajonių išsipildymą. Tą kartą Milena atvirai pasakojo Rimantui apie savo pomėgius, mylimus atlikėjus ir užsiminė apie savo svajones, tarp kurių galėjome išgirsti ir apsilankymą atlikėjo Timati koncerte. Hip Hop šokius ir muziką mylinčiai merginai ilgai laukti nereikėjo - šio noro pats Rimantas nepamiršo ir pasirūpino, kad šį mėnesį vykusiame koncerte ji galėtų išvysti savo mėgstamą atlikėją! Pasak Milenos mamos, praėjusią savaitę išgirdusi žinią apie dovaną ir jau po kelių dienų vyksiantį koncertą, mergaitė šokinėjo iš laimės, o kelionė iš Klaipėdos į Vilnių tapo puikiu prasiblaškymu tiek Milenai, tiek jos mamai!

Norime nuoširdžiai padėkoti Karinai ir "Real Events", kad mielai sutiko pagelbėti R. Kaukėnui ir dovanojo šiai žaviai mergaitei tikras ir nesuvaidintas laimės akimirkas!

Tito apsilankymas krepšinio varžybose

Klaipėdos krepšinio klubo "Neptūnas" dovana Titui ir visai jo šeimai - puiki krepšinio atmosfera ir žvilgsnis iš kitos barikadų pusės!

Sekmadienio vakarą Klaipėdos arenoje vyko LKL krepšinio varžybos, kuriose susitiko Klaipėdos "Neptūnas" ir Vilniaus "Rytas". Onkologine liga sergantis berniukas niekada nebuvo patyres varžybų atmosferos ir labai norėjo tai pamatyti. Džiaugiamės, kad uostamiesčio komanda neliko abejinga šiam berniuko norui ir dovanojo šeimai puikias emocijas - suteikė galimybę pamatyti komandų užkulisius prieš varžybas, išlydėti žaidėjus į kovą ir pažvelgti į susirinkusius sirgalius iš aikštelės vidurio! Titas taip pat pasinaudojo jam suteikta proga ir su savimi atsinešė krepšinio kamuolį ant kurio greitai puikuosis krepšinio komandos "Neptūnas" žaidėjų parašai!

Nuoširdžiai dėkojame visai Klaipėdos "Neptūno" komandai už renginį ir patirtį, kurią tikime, Titas su šeima prisimins dar labai ilgai! :)

Tiesa, berniukas visai neseniai loterijoje išlošė 20 eurų iš kurių dalį pinigėlių nusprendė skirti dovanai kitai mergaitei, kuri serga vėžiu. Neseniai Elijai į Panevėžį iškeliavo Tito nupirkta šilta striukytė! :) Tai tik dar vienas įrodymas, kad daryti gerus darbus ir palaikyti vieni kitus visai nesunku, o ir taip gera!

SUTEIKTA PAGALBA

Fondas toliau rūpinasi mažąja Elija

Lapkričio 9 d. Panevėžyje aplankėme Eliją ir jos mamą Birutę. Būtent prieš mūsų vizitą, Elijai buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad per paskutinius 5 mėnesius, mergaitės galvoje esantis auglys padidėjo 4 mm.

Tikimės ir linkime, kad mergaitės sveikata išliktų stabili, o sunki liga neatimtų iš jos vaikystės džiaugsmo.

Pagalba Ramunei Barborai

Reta odos liga sergančios Ramunės-Barboros laukia dar viena kelionė į Azerbaidžaną, kur mergaitei yra atliekami specialūs gydymai šiek tiek pristabdantys ligos plitimą. Giliomis žaizdomis ir po jų likusiais randais nusėtas mergaitės kūnas reikalauja ypatingos priežiūros, tad labai svarbu, kad tarp kelionių į užsienio gydymo įstaigą, mergaitė reguliariai atliktų įvairias odos priežiūros procedūras Lietuvoje. Šį kartą Ramunė 5 dienas viešėjo Druskininkuose, kur jai taip pat buvo suteikta reabilitacijos programa.

Jau ne vienerius metus mūsų bendruomenė prisideda prie pagalbos šiai žaviai mergaitei, tad ir šį kartą Barboros išvyka į Druskininkų sanatoriją buvo padengta iš labdaringo renginio "Laimės Akimirkos" metu surinktų aukų! Dėkojame visiems, kurie tą kartą buvo kartu ir aukojo Lietuvos vaikams!

Tiek fondas, tiek Ramunės-Barboros tėveliai taip pat nuoširdžiai dėkoja "BIODERMA" komandai už didelį rūpestį mergaite ir pagalbą kovojant su reta ir labai skausminga odos liga!

Lapkričio mėnesį mergaitė su mama apsilankė BIODERMOS organizuojamoje paskaitoje apie odos priežiūrą ir gavo dovanų, kurios tikimasi, gali bent šiek tiek sumažinti žaizdų plitimą ir patiriamą skausmą!

RENGINIAI

Einu-bėgu-būsiu sveikas 2018

Lapkričio 21 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė apsilankė Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiausko pagrindinėje mokykloje, kur kasmet vyksta projekto "Nebūk Šešėly" sveikatinimo programa "Einu-bėgu-būsiu sveikas". Šios sporto šventės tikslas suburti kuo daugiau vaikų iš bendrojo lavinimo mokyklų ir vaikų globos namų, įtraukti juos į aktyvią veiklą ir taip gerinti ne tik jų fizinę ir psichologinę sveikatą, bet ir ugdyti vaikuose atjautą sergančiam ir negalią turinčiam draugui. Džiaugiamės, kad jau šeštus metus iš eilės galime būti šio šaunaus ir prasmingo renginio dalimi! Ugdyti toleranciją, nepamiršti esančio šalia ir padėti jam, kai to labai reikia - tai yra bene svarbiausios žmogaus savybės, kurių negalime pamiršti auklėjant savo vaikus!

Dėkojame šio projekto iniciatorei Daivai Morkvėnaitei, mokyklų mokytojams ir administracijai, treneriams ir rėmėjams už palaikymą ir tokių programų įgyvendinimą!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Kauno klinikose šventė mažiesiems mūsų draugams

Lapkričio 28 d. Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje netrūko vaikų juoko, žaidimų, dovanų, spalvų ir šventinės nuotaikos. Čia visus vaikučius švęsti draugų gimtadienių ir žiemos švenčių sukvietė Justina Stambrauskaitė!

DAUGIAU APIE RENGINĮ

INICATYVOS

KVIEČIAME PRISIDĖTI

Ypač jautrus susitikimas su žmonėmis, kurių keliai kas kart susiduria kovojant su vėžiu. Rimantas Kaukėnas, atlikėjas Stano, Sigita Stasiukvnienė, žavūs dvynukai ir mūsų herojė Austėja Rimkutė, paciento Ryčio ir daktarės Sigitos Stankevičienės susitikimas po 20 metų.

Visa tai ir dar daugiau vyko laidos "Valanda su Rūta" filmavime!

Šis susitikimas buvo ypatingas, nes būtent čia visi šie žmonės susibūrė kilniam tikslui - skleisti svarbią žinią apie būtinybę renovuoti Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriaus 8 palatas ir pagalbines patalpas. Tai didelis darbas, kurį nuveikti galime tik su visų Jūsų pagalba! Jūsų meilė ir dėmesys labai laukiami!

Nebūkime abejingi - Trumpasis numeris 1490, auka 2 eurai. Skambučiai laukiami iki pat naujųjų 2019 metų!

LAIDOS ĮRAŠAS

30 val. neužmerk akių kirpimų maratonas

Lapkričio mėnuo visame pasaulyje dažnai minimas kampanijos „Movember“ vardu. Būtent šį mėnesį vyrai yra kviečiami auginti barzdas, jų nesiskusti ir taip atkreipti dėmesį į sunkią prostatos vėžio diagnozę, skatinti prevenciją ir rūpinimąsi savo sveikata.

Vienas geriausių Lietuvos barberių Raimondas Pasternackis  kartu su visa “WOXX Barbers”  komanda ir krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupe įvykdė „30 val. Neužmerk akių kirpimų maratoną“. Ne vieną „Ultra trail“ ir „Iron man“ iššūkį įveikęs ir jį skyręs onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Raimondas tiki, kad ši iniciatyva atkreipė daugelio vyrų dėmesį ir paskatins juos rūpintis savimi. Visos surinktos lėšos per 30 val., atliekant kirpimus, bus skirtos padėti vyrams, susidūrusiems su prostatos vėžiu.

Daugiau apie iniciatyvą

Aukų dėžutės

Nuo šio Rimanto Kaukėno paramos grupės aukų dėžutę galite rasti ir adresais apačioje

Parfumerijos parduotuvė "Drops"

Parfumerijos parduotuvėje "Drops" adresu Šv. Gertrūdos g. 51, Kaunas. 

Prekybos centras "Molas"

Prekybos centre "Molas" adresu K. Baršausko g. 66A, Kaunas, prie "Maximos" parduotuvės.

Kavinė Gargžduose

Kavinėje įsikūrusioje adresu Klaipėdos g. 72, Gargždai.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nuo šiol fondo marškinėlius galima įsigyti ir Hummel parduotuvėse

Nuo šiol specialiuosius Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėlius galite rasti Hummel parduotuvėse Šiauliuose ir Panevėžyje! Šie spalvingi marškinėliai simbolizuoja mūsų palaikymą ir paramą su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Skleiskime svarbią žinutę visuomenėje!

Už 20 eurų auką vaikams marškinėlius galite įsigyti:

Hummel parduotuvėje Šiauliuose, adresu Tilžės g. 109, II a., PC "Saulės miestas".

Hummel parduotuvėje Panevėžyje, adresu Klaipėdos g. 143A, PPC "Babilonas"

Rimanto Kaukėno fondas tapo 3x3 krepšinio turnyrų socialiniais partneriais

Lapkričio 5 d. Raudondvario dvare buvo pristatytas 3x3 krepšinio žiemos sezonas, čempionato sistema, jo rėmėjai ir dalyviai bei 3x3 krepšinio vystymo strategija iki 2020-ųjų metų.

Pagrindinis asociacijos tikslas – 2020-aisiais metais turėti Lietuvos atstovus Tokijo olimpinėse žaidynėse, kuriose ir debiutuos 3x3 krepšinis. Džiaugiamės, kad projekto iniciatoriai - Lietuvos 3x3 krepšinio asociacijos, TV3 televizija, Lietuvos krepšinio federacija ir rėmėjai bei partneriai priėmė Rimanto Kaukėno paramos grupę į savo didelę komandą. Mūsų fondas tampa šio didelio sporto projekto socialiniais partneriais!

Pristatymo metu dideli tikslai buvo įprasminti ir nauju rekordu - į 5 metrų 60 centimetrų aukštyje esantį krepšį pirmu bandymu pataikė jau antrą kartą rekordą pasiekęs D. Novickas.

Tai tik graži pradžia - dabar mūsų visų laukia ne tik begalės sporto švenčių Kauno rajone, bet ir svajonės, kurių išsipildymo laukia ne vienas sunkia liga sergantis vaikas!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

"Linksmasis mandarinas" Jums, svajonių išsipildymas vaikams

2017 metų gruodį gimusi graži akcija „Linksmasis mandarinas“ ir šiais metais kviečia žmones šventinį laikotarpį įprasminti gerais darbais. Inovatyvių restoranų tinklo „iLunch“ idėja pasiekė daugelio žmonių širdis, o linksmasis mandarinas šiais metais ridenasi toliau skleisdamas Kalėdinę nuotaiką, gėrį ir šilumą visoje Lietuvoje. Prie šiais metais vykdomos „iLunch“ akcijos prisijungė ir Kaune įsikūręs verslo parkas „Aušra“, kuris taip pat kviečia žmones apsilankyti „Coffe One“ kavinėje ir už simbolinę 0.30 eurų auką vaikams nusipirkti kvapnų mandariną sau ir artimam. Visos šios akcijos metu surinktos aukos atiteks Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

BENDRUOMENĖ

Allparcels.com

Norime labai padėkoti allparcels.com komandai už nuoširdžią pagalbą ir aktyvų dalyvavimą fondo veikloje! Šie žmonės padeda mums operatyviai veikti visoje Lietuvoje - mums nereikia rūpintis siuntų ir dovanų paruošimu, komplektavimu, pakavimu, prekių sandėliavimu - visa tai jie padaro už mus dovanodami mums brangų laiką daryti kilnius darbus! Ačiū Jums už buvimą kartu su mūsų fondo bendruomene ir neatlygintiną darbą vardan bendro ir gražaus tikslo!

Pyragų diena Kauno MTP

Jau antrus metus iš eilės Kauno mokslo ir technologijų parkas kvietė savo bendruomenę dalyvauti Pyragų dienoje ir taip prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Akcijos metu surinktos aukos bus skirtos aprūpinti sunkią negalią turinčią mergaitę Adele jai reikalinga specialia darbo kėdute.

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite