Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Vasario mėnesio naujienos

Karo Ukrainoje metinės

Šiandien lygiai vieneri metai, kai Ukrainoje vyksta karas. Kai kas vakarą su viltimi širdyje eina miegoti vaikai, moterys, vyrai ir senoliai – galbūt jau rytoj išaus šviesesnė diena?...

Visi garsiai aidintys sprogimai, skausmą veriančios artimųjų netektys, paliečia daugybę Ukrainos žmonių. Karo akivaizdoje gyvenimas nesustoja – žmonėms reikia būtiniausių daiktų, maisto, vaistų, o sunkiai sergantiems vaikams – mūsų visų pagalbos, toliau tęsti gydymą, vykti į reabilitacijas. Ieškodami saugesnio prieglobščio kai kurie jų su mamomis ir močiutėmis atvyko į Lietuvą. Esame dėkingi, kad galime čia, savo šalyje, padėti tiems, kurie kas dieną širdyje nešiojasi didžiausią troškimą – kad karas baigtųsi ir gyvenimą toliau kurti galėtų Ukrainoje.

Jūsų dėka galėjome suteikti itin reikšmingą paramą atvykusiems iš Ukrainos, taip pat – likusiems karščiausiuose taškuose savo gimtinėje – pristatyti reikalingiausių vaistų, šiltų drabužių, higienos priemonių. Esame dėkingi visiems, kurių gerų širdžių dėka galėjome suteikti pagalbą ukrainiečių vaikams toliau tęsti reabilitacijas čia, Lietuvoje. Jūsų dėka berniukas Nazar dabar dėvi klausos aparatus, kurių pagalba gali girdėti mylinčios mamos balsą. Močiutė, iš Ukrainos atvykusi su trimis anūkais dabar turi kompiuterį, reikalingą mažųjų mokslams. Daugelis Ukrainoje likusių žmonių kasdien turi galimybę susišildyti. Visa tai ir dar žymiai daugiau pagalbos suteikta Jūsų visų dėka.

Kartu su Ukraina iki pergalės. 💙💛

Vėžiu sergančių vaikų diena

Šiandien minima tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena. Ši diena pradėta minėti, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į sunkiai sergančių vaikų ir jų šeimų palaikymą, pagalbą.

Nors kasmet pasaulyje užregistruojama onkologinių vaikų susirgimo atvejų, medicinos pažanga leidžia džiaugtis vis didesniu pasveikimo rodikliu. Gydytojų rūpestis ir nuolat tobulėjantys gydymo būdai prisideda prie to, jog kiekvienas mažasis pacientas, išgirdęs sunkios ligos diagnozę, šį kelią įveiktų kuo sklandžiau.

Esame nepaprastai dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams – įmonėms, susibūrusioms grupėms bei žmonėms, kurie kasdien prisideda prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Visiems tiems, kurie padeda mažiesiems pacientams eiti pasveikimo link. ⭐️

Visiems herojams, kuriems šiandien sunku – linkime nepaliaujamos stiprybės ir tikėjimo, o jų artimiesiems ir šeimoms primename – visada esame šalia. Pasiruošę Jums padėti, išklausyti, o kartais – tiesiog pabūti šalia ir apkabinti. 🤍

Rose Namajunas vizitas Kauno klinikose!

Vakar Kauno klinikose mūsų herojus aplankė mišrių kovos menų čempionė, lietuvių kilmės JAV kovotoja Rose Namajunas. Esame iš visos širdies dėkingi sportininkei už įkvepiantį susitikimą, kuris mažiesiems pacientams įsimins dar ilgam. Gera žinoti, kad net trumpą laiką Lietuvoje viešinti Rose Namajunas atranda laiko susitikimui su tais, kuriems šiandien svarbiausia laimėti savąją kovą. 🙏

Smagu, kad šią jaukią popietę drauge leido ir režisierius Marius Markevičius, sukūręs filmą apie Rose Namajunas, bei Vilniaus kino festivalio ,,Kino pavasaris” generalinis direktorius Algirdas Ramaska, mišrių kovos menų kovotojas Chico Camus. 🙌

🌹Už dovanas vaikams, kurias jie gavo iš čempionės rankų, dėkojame fondo bendruomenės nariams, jau ne vienerius metus palaikantiems fondo veiklą – Vladimirui Bezrodnui, Lenai Bezrodnajai ir jų šeimai. Jų suteiktos 605,94 Eur paramos dėka mažiesiems pacientams padovanojome žaidimus, LEGO dėliones, pliušinius žaisliukus bei kūrybinius rinkinius. Ačiū Jums, kad esate šalia.

🌹Dėkojame Elytės Torčiukai, kurios dėka galėjome kovotoją ir visus vaikučius vaišinti sveikesniu tortu. Kiekvienas ragavo tortą pasigardžiuodamas, o po pirmojo gabaliuko norėjo ir antro… Ačiū Jums, kad prisidedate prie prasmingų darbų ir saldžių akimirkų!

🌹Sakome ačiū Balionų Karaliai už spalvingais balionais papuoštą erdvę. Rose Namajunas vaikams, kurie į žaidimų kambarį ateiti negalėjo, į palatą nunešė gražiausių spalvų balionus.

Indrė Kavaliauskaitė ir mūsų herojai Santaros klinikose

Kai laikas trumpam sustoja, o pokalbiai, prisėdus ant lovos krašto ligoninėje ima rutuliotis apie viską – vasarą, mėgstamiausią picą, svajones, krepšinį, geriausius draugus… Vilniaus Santaros klinikose mūsų herojus aplankė fondo bendruomenės narė, ne kartą papuošusi mūsų gerumo taškelio kolekciją, nuolat dalyvaujanti gerumo iniciatyvose ir visokeriopai prie mažųjų pacientų gerovės prisidedanti – Indrė Kavaliauskaitė. 

Drauge su Rimantu Kaukėnu  jie užsuko į mažųjų pacientų palatas tiesiog pabūti kartu. Kam reikia išklausymo – išklausyti, kam reikia patarimo – pabandyti pagelbėti ir drauge sugalvoti geriausią sprendimo būdą, o kas norėjo tiesiog smagiai praleisti laiką – bent trumpam ligoninės palatą paversti smagiu pramogų kampeliu! Indrė pasirūpino laikinomis tatuiruotėmis, kurios, ir mažiems ir didesniems, tapo labai smagia pramoga. 

⭐️Norime tarti nuoširdų ačiū Indrei, kuri patiems įvairiausiems mūsų komandos sumanymams visada sako TAIP! Dėkojame iš visos širdies už šypseną, skiriamą laiką ir meilę, kurios užtenka visiems aplink. Esame tokie laimingi, kad galime jausti Jūsų palaikymą. 

⭐️Į herojų palatas Indrė ir Rimantas ėjo nešini dovanėlėmis, kad šiltam susitikimui pasibaigus galima būtų išpakuoti siurprizą, o smagios dovanos primintų gerą laiką drauge. Už dovanėles sunkiai sergantiems vaikams ačiū norime tarti Kestutis Faktorovicius , kurio Gala vakaro metu suteiktos paramos dėka dalį lėšų (546,69 Eur ), galėjome panaudoti kovotojų dovanoms. Dėkojame Jums, kad savo gerumu dalijatės su tais, kuriems šiuo metu mūsų šilumos ir rūpesčio labai reikia.

Pagalba herojei Milanai

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie pagalbos Milanai, kuri savo stiprybe visiems nepaliauja rodyti - jau visai netrukus išaus dar šviesesnė diena.

Nuostabu matyti tokią žmonių bendrystę ir susitelkimą, didžiulį norą padėti mažylei žengti pirmyn vis tvirčiau. Visai neseniai vyko labdaros koncertas, skirtas rinkti aukoms gyvybiškai svarbiai injekcijai, kuri Milanai užtikrintų galimybę ir toliau džiaugtis vaikyste. Esame labai laimingi, kad su Jūsų visų palaikymu galėjome prisidėti prie šio koncerto įgyvendinimo.

Milanai linkime kuo didžiausios stiprybės.🙏

Juk kartu esame tvirtesnė jėga 💙

Knygų mugė

Dar viena, gerumo ir rožinės spalvos kupina Vilniaus knygų mugė! Tariame nuoširdų ačiū visiems, aplankiusiems mūsų fondo stendą ir papildžiusiems savo namų biblioteką pinknyge!

Norime garsų ačiū pasakyti visiems, kurie savo gerumu prisidėjo prie šios prasmingos idėjos įgyvendinimo:

💗Dėkojame Herojus mokyklos bendruomenei ir jos vadovams Andriui Pelegrimui ir Dovilei Pelegrimei – už idėją, nuo kurios viskas prasidėjo ir gerumą, kuris jau ne vienerius metus skleidžiasi ryškiai, dovanodamas mažiesiems pacientams džiaugsmą. Ačiū Jūsų gausiai bendruomenei už energiją ir atsidavimą pinkinant visas knygas ir knygeles ir norą dalintis!

💗Ačiū sakome visiems nuostabiesiems Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie visus, aplankiusius mūsų stendą, supažindino su kilnia misija ir kvietė išsirinkti po rožinę knygą

💗Didžiausias ačiū mūsų fondo savanoriams už skirtą laiką ir pagalbą – Jūs mūsų jėga, šypsenos ir papildoma energija. Ačiū tiems, kurie buvote: Kęstučiui Liubinui, Mokytojai Jurgai, Justinai Maslinskaitei, Žydrūnei Kaukėnienei, Dianai Dargienei, Daivai Kanopkienei, Jūratei Masiulienei, Mariui Vanagui, Adelei, Onao, Pijui.

💗Dėkojame Kauno Veršvų gimnazijos mokiniams už ypatingas apyrankes, kurias už auką sunkiai sergantiems vaikams galėjo įsigyti mugės svečiai. Dėkojame Jums, kad dalijatės gerumu su mūsų herojais!

💗Ačiū visoms leidykloms: Dominicus.lt, artseria., Knygynai "Rotas""., Alma littera ., Debesų ganyklos , Leidykla Briedis  ir žmonėms, dovanojusiems knygas Džiaugsmoteka erdvėse. Jūsų visų dėka knygoms galėjome suteikti naują, rožinį rūbą!

💗Šiltas ačiū keliauja Balionų Karaliai už nuostabius balionus, kurie džiugino ir mus, ir visus stendo svečius!

💗Ačiū sakome LITEXPO ir Vilniaus knygų mugė už kasmet sukuriamą gražią knygų mylėtojų šventę, už galimybę dalyvauti ir už kvietimus visiems mūsų savanoriams!

Nuoširdus ačiū visiems aukojusiems mugės metu, įsigijusiems pinknyges bei fondo produkciją ir tokiu būdu prisidėjusiems prie paramos mūsų mažiesiems pacientams – visų Jūsų dėka knygų mugės metu paaukota 4563 Eur. Ši parama virs slapčiausių mūsų herojų svajonių išpildymu. Dėkojame, kad prisidedate prie prasmingų iniciatyvų ir dalijatės gerumu. 🎀

Keksiukų dirbtuvėlės su Liucina Rimgaile

Pasmaguriauti mėgsta visi, tad ne išimtis ir mūsų herojai, kurie su dideliu nekantrumu laukė keksiukų fėja pramintos Liucinos Rimgailės atvykimo! Praėjusią savaitę turėjome saldžią, spalvingą ir pabarstukų bei šypsenų kupiną popietę Vilniaus Santaros klinikose, vaikų onkohematologijos skyriuje. 🧁

Liucina pas mūsų herojus atvyko nešina daugybe keksiukų bei priedų jiems papuošti – spalvingų pabarstukų, įvairiausių kremų bei šviežių uogų. Kelioms valandoms kiekvienas vaikas galėjo įsijausti į konditerio rolę ir, su nuostabiosios Liucinos pagalba, sukurti savo keksiukus! Vieni atidžiai klausė „Liu Patty desertinės“ įkūrėjos patarimų, o kiti, nieko nelaukę, griebė ryškiausius papuošimus ir uogas bei kūrė pačius saldžiausius šedevrus. Gera matyti tiek džiugesio, klegesio ir mažų pirščiukų, iš visos širdies su didelėmis pastangomis, dekoruojančių savo keksiukus. ✨🧁

Didžiausią ačiū sakome Liucinai Rimgailei už skirtą laiką ir spinduliuojamą šilumą mūsų kovotojams. Buvo taip gera pasinerti į spalvų ir saldumo kupiną pasaulį.

Dėkojame, kad prisidedate prie labdaringos veiklos ir dovanojate saldžias akimirkas!💗

Garsų ačiū sakome mūsų mylimai animatorei Ritai iš Gyvi Žaislai , užbūrusiai visus savo žėrinčiais sparnais ir sukūrusiai stebuklingą atmosferą. 🦋

Nuoširdžiai dėkojame Top Exchange  už skirtą 509,48 Eur paramą sunkiai sergančių vaikų dovanėlėms nupirkti. Šį kartą mažieji gavo spalvingas Lego dėliones, o didesnieji vaikai – stalo žaidimus. Dėkojame Jums, kad esate kartu ir kuriate šviesias emocijas herojams. 🙏💕

Tradicinė kino popietė Kauno klinikose

Ir vėl kino popietė Kauno klinikose! Kaip gera, kai mažieji pacientai su nekantrumu kas kartą laukia filmuko, dovanėlių ir, žinoma, vaišių! 

🍿Šį kartą drauge su Baltas ekranas, kurie kas kartą rūpinasi, jog žaidimų kambarys virstų tikra kino teatro erdve, rodėme animacinį filmuką „Kiškių mokykla“. Susidomėję žiūrėjo ne tik herojai, tačiau ir jų tėveliai! Džiugu atnešti gerų emocijų, šypsenų ir šviesių akimirkų.

🍿Filmo metu herojus vaišinome mūsų fondo draugų Grill London paruoštu maistu. Dėkojame, kad su Jūsų pagalba skanias akimirkas dovanoti vaikams mums itin lengva! Šį kartą mažuosius lepinome skaniais vištienos kepsneliais ir bulvytėmis. Juk kino popietė – tikra šventė!

🍿Nuoširdus ačiū Kęstučiui Faktorovičiui už gerumo kupiną širdį ir suteiktą paramą, kurios dėka nudžiuginome vaikus dovanėlėmis. Maišeliuose kiekvienas kovotojas rado įvairias kūrybines dėliones ir žaidimus. Tikime, kad dienos ligoninėje bus bent kažkiek smagesnės. Dėkojame, kad prisidedate prie gražių darbų. 

Medicininės kaukės ligoninėms

Kaip ryškiausi spinduliai nušviečia rytą, taip širdį užlieja šiluma kas kartą, kai galime suteikti mažiesiems pacientams reikalingą pagalbą. 🌙

Šį kartą į Vilniaus Santaros klinikas, vaikų onkohematologijos skyrių bei Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyrių pristatytos dėžutės su medicininėmis vaikiškomis kaukėmis. Jos naudojamos kasdien – kai herojai eina į procedūras, kai vaikštinėja koridoriumi ar eina žaisti į žaidimų kambarį. Taigi, ši priemonė itin reikalinga ir naudojama mažųjų pacientų.

Norime tartį didžiulį ačiū įmonei Pardes, UAB  už padovanotas medicinines kaukes sunkiai sergantiems vaikams, kurių bendra vertė 5951,10 Eur. Dėkojame Jums, kad savo palaikymu, parama ir pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais sveikti prisidedate prie herojų gerovės.

BC Wolves aukcionas !

Gerumas grįžta gerumu, o šiuo atveju – beribis žmonių gerumas virs mūsų herojų šypsenomis, kai išpildysime jų svajones!🚀

BC Wolves  organizuota gerumo iniciatyva, kurios metu vaikų piešiniais buvo papuoštos komandos žaidėjų aprangos, o vėliau skelbiamo aukciono metu jas buvo galima įsigyti. Visos aprangos yra vienetinės, nebus tiražuojamos, todėl patys tikriausi krepšinio entuziastai turėjo unikalią galimybę aukciono metu įsigyti aprangas. Visos lėšos skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

🏀Šiltą ačiū sakome BC Wolves bendruomenei už prasmingą iniciatyvą, prie kurios turėjo galimybę prisidėti ir vaikai, į savo piešinius sudėdami šilčiausius linkėjimus mūsų herojams. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir kuriate spalvingas akimirkas.

🏀Didžiulis ačiū visiems, dalyvavusiems aukcione ir aukojusiems už išskirtines aprangas! Jūsų dėka aukciono metu surinkta 3820 Eur. Visos lėšos bus skirtos mūsų mažųjų pacientų slapčiausioms svajonėms išpildyti. Esame dėkingi visiems prisidėjusiems.

Mūsų herojų svajonės, prie kurių išsipildymo galite prisidėti ir Jūs!

Adam, 4 m.

Esu Adam, man 4 metukai. Prieš metus, 2021m rugsėjo mėnesį man buvo diagnozuota 4 stadijos neuroblastoma. Vėžys buvo išplitęs kauluose, kaulų čiulpuose, pagrindinis auglys buvo pilve ir mažesnis galvytėje. Liga progresavo greitai, todėl praėjus vos savaitei ligoninėje, galvoje esantis auglys užspaudė regos nervus. Kurį laiką akytės matė tik arti akių prisidėtus daiktus. Laimei, greitai pradėtas gydymas palaipsniui davė rezultatus. Jau esu praėjęs 12 chemoterapijos kursų, operaciją, o ir šiuo metu esu ligoninėje- man atliekama antroji kaulų čiulpų transplantacija. Dar laukia spindulinė terapija ir imunoterapija. Dabar liga atsitraukusi, o ir rega pagerėjo- nors viena akytė liko akla, o kita mato 30%, bet aš puikiai prisitaikiau. Labai mėgstu aktyviai leisti laiką- žaisti lauke, važinėti dviratukais, kartingu, žaisti su mašinytėm. Mano svajonė - turėti kieme medinį žaidimų namelį su dviem supynėm ir čiuožykla, kad galėtume dar smagiau leisti laiką lauke su mažuoju broliuku.

Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Paklausus mažo ar didelio, kas labiausiai juos nuramina ir padeda pasijusti „čia ir dabar“ – dažnu atveju išgirstume atsakymą – jūra... 🌊

Kaip džiugu dovanoti šviesias akimirkas mūsų herojams, kurios padeda ne tik pasikrauti gerų emocijų, tačiau ir bent trumpam, kelioms dienoms, atitrūkti nuo kasdienybės. Herojė Dainė tokia stipri kovotoja! Dar visai neseniai, kai lankėme mergaitę jos namuose, buvo taikomas chemoterapinis gydymas. Jėgų tuo metu buvo mažiau, tačiau mergaitės šypsena ir pozityvumas - buvo juntamas net ir sunkiausiais momentais.

Mūsų herojė Dainė su šeima poilsiavo pajūryje, o juk laikas kartu – pats smagiausias dalykas, tiesa?.. Kai už lango kiek apniukę, mergaitė ir jos brolis mėgavosi masažu, kurį išbandė pirmą kartą ir, kaip pati sako – buvo tiesiog nuostabu! Dainės tėveliams sugalvojome siurprizą – nustebinome juos tailandietišku masažu, kuris valandai nukėlė į kvapų, šilumos ir poilsio oazę. 🌈

🌊Šeima jaukiai leido laiką Vanagupė  viešbutyje, kuriame mėgavosi nuostabiu maistu, spa malonumais ir buvimu kartu. Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams Vanagupė už suteiktą didžiulę nuolaidą herojės ir jos šeimos poilsiui savo erdvėje. Sakome garsų ačiū už dovanojamas jaukias akimirkas, pripildytas jūros ošimo ir gerų emocijų. 💙

🌊Didžiausią padėką sakome įmonei UAB Haupa Baltics už suteiktą paramą, kurios dalį (319,50 Eur) skyrėme Dainės ir jos šeimos poilsiui Palangoje. Dėkojame, kad suteikiate galimybę dovanoti geras emocijas, kurios sustiprina! Ačiū, kad esate kartu ir dalijatės gerumu. 🙏

Mūsų herojų svajonės

Žaidimų namelis Frėjai

Frėja – labai judri, smalsi ir linksma mergytė, mėgstanti žaisti ir bendrauti. Apie onkologinę ligą, kaip herojės mama sako: „išduoda tik nuslinkę plaukučiai ir padidėjęs pilvukas“. Vos kelios dienos iki pirmojo mergaitės gimtadienio tėveliai išgirdo diagnozę – Wilsmo navikas. Iškart skirtas gydymas chemoterapija, deja, nebuvo veiksmingas, todėl, siekiant reaguoti žaibiškai, atlikta operacija. Po jos vėl skirtas gydymas chemoterapija, kuris taikomas ir šiuo metu.

Dabar Frėja jaučiasi gerai, ir, nors gydymas dar taikomas, dažniausiai būna judri, aktyvi ir visur noriai dalyvauja. Žaisti su kitais vaikais, deja, šiuo metu nelabai gali, nes būtina saugoti organizmą nuo įvairių virusų, kurių viešose vietose apstu. Taigi, artėjant dvejų metukų gimtadieniui herojės tėveliai sugalvojo padovanoti Frėjai žaidimų namelį, kuris džiugins kasdien, nes bus namų kieme! Tikime, kad ši dovana mažylei suteiks gerų emocijų kas kartą grįžus ligoninės, kai galės su broliuku suptis, čiuožinėti ir žaisti namelyje. ✨

🎀Norime tarti patį nuoširdžiausią ačiū šią princesišką svajonę išpildžiusiam Andrius Žiauberis, paaukojusiam 900 Eur Frėjos svajonei ir suteikusiam didžiulį džiaugsmą mergytei. Tikime, kad šios smagios akimirkos ne tik pakels mažylei nuotaiką, bet ir stiprins herojės raumenukus. Ačiū, kad esate šalia. 💗

🎀Šiltai dėkojame Nameliai Mažiesiems už pasakiško grožio svajonių namelio mergytei sukūrimą ir pritaikytą nuolaidą. Visada gera žinoti, kad geros širdies žmonių gretos didėja, apkabiname!

🎀Ačiū sakome UAB "Ežerėlio Vaivorykštė" už padovanotus reikalingus priedus Frėjos nameliui: dvejas sūpynes, čiuožyklą, alpinizmo sienelę ir trapeciją. Dėkojame, kad kuriate spalvingas, vaikiškas akimirkas mūsų herojams.

Herojaus Luko svajonė ir susitikimas su labiausiai patinkančios profesijos atstovais!

Kviečiame susipažinti su Luku, kurio svajonė nuo pat mažumės – tapti karininku. Kai sužinojome herojaus istoriją pagalvojome – jau nuo pirmų gyvenimo akimirkų jis tikras karys, tikras kovotojas. Berniukas, vos gimęs, pirmuosius tris gyvenimo mėnesius praleido reanimacijoje, jam buvo gydomi plaučiai, bandoma iš jų išvalyti sekretą. Atlikus genetinius tyrimus diagnozuota cistinė fibrozė.

Ši diagnozė berniuką lydi jau 14 metų, atnešdama į jaunuolio gyvenimą vis naujų išbandymų. Pastaruoju metu pasikartoja vis dažnesni ligos paūmėjimai, su kuriais susidoroti padeda tik stiprūs antibiotikai. Vilties teikia tai, jog yra sukurti ir pasaulyje kitų pacientų, sergančių šia nepagydoma liga, jau naudojami vaistai, padedantys sumažinti ligos simptomus, gyventi pilnavertišką gyvenimą. Tiek Lukas, tiek jo visa šeima labai tikisi, jog pavyks gauti šiuos vaistus ir prailginti berniuko gyvenimą, paverčiant jį kokybiškesniu.

Apie Luko norą būti karininku byloja ne tik jo apranga, pomėgiai, tačiau ir aktyvus, kiek leidžia sveikata, laisvalaikis. Šeimos nariams padėjęs susitvarkyti ūkyje, jis važinėja dviračiu, bėgioja. Savojo dviračio neturėjo, todėl buvome labai laimingi, kad galėjome šį žemišką norą jaunuoliui paversti realybe. Dviratį berniukui įteikė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vyrai. Didžiulį įspūdį herojui paliko ne tik ilgai laukta dovana, tačiau ir susipažinimas su tikrais karininkais, kurie aprodė visą aplinką, ne tik pasakojo, tačiau ir leido rankose palaikyti ginklus. Tikime, kad ši pažintis su karininkais Luką dar labiau įkvėpė siekti savosios svajonės ir vieną dieną, kai užaugs, papildyti bataliono gretas.

Nuoširdų ačiū tariame Karaliaus Mindaugo husarų batalionas  ir visiems mums laiką skyrusiems bataliono nariams. Jūsų pasakojimai ne tik įkvėpė mūsų herojų, tačiau ir buvo labai įdomūs visai fondo komandai bei berniuko mamai. Ačiū Jums, kad pasidalinote patirtimi!🚀

Už Luko svajonės išpildymą dėkojame Tomui Kemčiui ir Dianai Balaišytei, kurie skyrė 400 Eur paramą. Ačiū Jums, kad vaikų svajones paverčiate realybe, įkvėpdami svajoti ir toliau! Likusią sumą – 353,12 Eur padengėme visų žmonių, skyrusių savo 1,2 % mūsų fondo prasmingiems darbams. Kiekvienas iš Jūsų prisidėjote prie Luko svajonės, todėl ačiū visiems, kurie tiki mūsų veikla ir kuria nepamirštamas akimirkas vaikams kartu. 🤎

Šiltai dėkojame specializuotai parduotuvei ProSport  už suteiktą nuolaidą herojaus dviračiui ir jo priedams! 🚴‍♂️

Lukui linkime drąsiai eiti savo svajonės link ir vieną dieną pasipuošti kariškio uniforma. Tik pirmyn!🤟

Pagalba, kurios reikia

Kosulio asistentas Vilties Spindulėlio bendruomenės vaikams

Vaikų dienos centras "Vilties spindulėlis"  – bendruomenė, vienijanti daugybę genetinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų. Šioje bendruomenėje segančių vaikų tėveliai turi galimybę pasitarti, išsikalbėti, sužinoti naudingų dalykų iš kitų, einančių panašiu gyvenimo keliu.

Kiekvienas spindulėlis turi ypač skirtingas diagnozes, tačiau visiems be išimties reikalinga speciali priežiūra ir rūpestis. Ypač susirgus – daugeliui vaikučių, sergančių genetine liga, prireikia daug jėgų atsitiesti ir pasveikti, grįžti į normalų ritmą. Paprasčiausia sloga ar peršalimas tokiems kovotojams gali tapti iššūkiu, su kuriuo susidoroti reikia papildomos pagalbos. Tokiems atvejams labai reikalingas kosulio asistentas, kuris neleidžia plaučių sekretui užsilikti, padeda vaikui atsikosėti, taigi – greičiau pašalinti visas nepageidaujamas bakterijas ir sparčiau sveikti.

Tokį kosulio asistentą įsigyti ir namuose turėti norėtų, matyt, kiekvieno spindulėlio tėvai, tačiau jis – itin brangus prietaisas. Norėdami suteikti pagalbą kaip įmanoma daugiau vaikų, sergančių genetinėmis ligomis, nusprendėme nupirkti mobilų kosulio asistentą, kuris bus gabenamas tai šeimai, kuriai tuo metu jo poreikis bus didžiausias. Tikime, kad šis kosulio asistentas Vilties spindulėlio šeimoms padės lengviau išgyventi bronchitą, plaučių uždegimą ar kitas ligas.

✈️Norime iš visos širdies padėkoti įmonei ArteDomestica už skirtą 4500 Eur paramą, kurios dėka nupirkome kosulio asistentą. Ši pagalba itin svarbi daugelio vaikučių sveikatai, todėl esame nepaprastai laimingi, kad su Jūsų parama galime dovanoti daugiau ramybės šeimoms, auginančioms genetinėmis ligomis sergančius mažylius.🙏

✈️Nuoširdžiai dėkojame įmonei Sorimpeksas , kurie suteikė nuolaidą perkant šį įrenginį, bei padovanojo daugybę skirtingo dydžio kaukių, kurios leis ne tik patogiai, tačiau ir higieniškai naudotis kosulio asistentu. ✨

Pagalba Žanetai

Stebintieji mūsų veiklą žinote, kad siekiame padėti visiems, kurie kreipiasi į mus, tikėdamiesi sulaukti pagalbos. Nors mūsų veikla orientuota į mažuosius pacientus, suaugusiesiems taip pat norime suteikti ne tik viltį pasveikti ir grįžti į pilnavertį gyvenimą, tačiau ir prisidėti prie gyvybiškai svarbaus gydymo ar nekompensuojamų medikamentų nupirkimo.

Žanetos susidūrimas su onkologine liga pirmą kartą įvyko prieš 11 metų, kai moters trečiajai atžalai tebuvo metukai, Žaneta patyrė priepuolį. Medikų diagnozė – 6 cm. auglys galvoje, kurį reikia nedelsiant operuoti. Tuo metu buvo per daug rizikinga pilnai šalinti darinį, tačiau medikai vylėsi, jog jis nebeaugs. Visgi, po dviejų metų priepuolis pasikartojo ir šį kartą diagnozuota jau trečioji onkologinės ligos stadija.

Antroji operacija buvo dar sudėtingesnė, tačiau jos metu pavyko pašalinti visą auglį. Visgi, ilgos operacijos metu pažeisti emociniai smegenų centrai, kurie pooperacinį laikotrapį moteriai ištęsė iki metų laiko. Žaneta buvo itin jautri garsui, viešoms erdvėms, triukšmui. Įveikusi šį sunkų laikotarpį moteris grįžo į įprastą gyvenimą. Praėjus 9 metams moteris vėl patyrė priepuolį, o liūdną diagnozę – mutavęs, kitoje vietoje ataugęs 4 stadijos vėžys – ji išgirdo tuo metu, kai turėjo būti paskelbta remisija...

Žanetai buvo atlikta operacija, po kurios ji negalėjo valdyti dešinės kūno pusės, kalbėti. Skirtas gydymas spinduline terapija bei chemoterapija. Taikyti metodai netiko, todėl buvo pasirinktas imunoterapinis gydymas. Šiuo metu moteris jaučiasi, kaip patiko sako – įvairiai. Dienų būna visokių, o sunkiu gydymo keliu eiti padeda didžiausia palaikymo komanda – jos artimieji. Žaneta turi tris vaikus, vieną anūką bei mylintį vyrą šalia. Visi šie žmonės kasdien neleidžia moteriai prarasti tikėjimo savo jėgomis. ✨

❤Didžiausią AČIŪ sakome visiems, skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo prasmingiems darbams. Jūsų 8246 Eur paramą skyrėme Žanetos gydymui, kuris, tikime, bus sėkmingas ir moteriai padės pilnai pasveikti. Taip pat dėkojame visiems ją palaikantiems žmonėms ir įmonėms, prisidėjusiems prie paramos gydymui. 

Pagalba kovotojui Arminui

Kai apsilankėme pas Arminą svečiuose, iš jo mamos Editos išgirdome žodžius – šiandien Jūs padovanojote antras Kalėdas. Išties, tą patį jautėme ir mes – jaukiai šnekučiavomės, atvirai kalbėjome – juk apie tai ir yra gražiausios metų šventės. Visai nesvarbu, jog šeimą matome vos antrą kartą, buvome lyg seni bičiuliai, sutikti labai jaukiai ir šiltai.

Šį kartą herojui atvežėme itin reikalingas ir kasdien naudojamas slaugos priemones: sauskelnes, paklotėlius, įvairiausius tvarsčius, priedus prie kosulio asistento bei įvairių vitaminų ir papaildų. Berniukui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga... Arminui mylinčios mamos priežiūros, meilės ir rūpesčio reikia kasdien, nuolat. Kaip herojaus mama Edita mums sakė: „nėra jokių laisvų dienų, atostogų ar poilsiadienių. Sūnui manęs reikia ir dieną ir naktį“.

Džiaugiamės, kad galėjome suteikti šią pagalbą Arminui ir jo mamai palengvinti kasdienę priežiūrą. Moteriai, auginančiai sūnų vienai, nupirkti visas kasdien naudojamas priemones, reikalingas slaugant sunkiai sergantį vaiką, tampa nemenka finansine našta. Esame dėkingume, kad su fondo bendruomenės narių pagalba galėjome bent kiek palengvinti šios gražios šeimos buitį kuriam laikui.

Nuoširdų ir didžiausią ačiū tariame Kauno Veršvų Gimnazijai už Pyragų dienos metu rinktą paramą mūsų fondo globojamiems stipriesiems kovotojams. Ačiū tariame Baltic transline, UAB, ypatingai Centrinės ir rytų Europos skyriui, surengusiems prasmingą kalėdinę iniciatyvą, kuri virto pagalba Arminui. Taip pat dėkojame Emilija Domanskytė. Visų Jūsų gerų širdžių dėka suteikėme Arminui pagalbą, kurios suma siekia 1446,63 Eur. Didžiulis ačiū Jums visiems už gerumą. ❤️

Nuoširdus ačiū Eurovaistinė , kurie suteikė nuolaidą nuperkant reikalingiausias priemones, vaistus ir papildus mūsų herojui. Dėkojame, kad rūpinatės tais, kuriems mūsų palaikymas labai reikalingas. 🌿🙏

Vaistai mažylei Lukai

Mažylei Lukai dar nėra metukų, o jai gyvenimas atsiuntė ypač sunkius išbandymus. Nuo gimimo praėjus vos dviems mėnesiams ant kojytės tėveliai pastebėjo nedidelį guzelį. Pirminė gydytojų diagnozė – limfangioma – netrukus buvo atmesta. Galiausiai pavyko patekti pas gydytoją, o po darinio biopsijos, kelių savaičių bėgyje, tėvai išgirdo tikrąją dukros diagnozę – Lukai infantilinė fibrosarkoma.

Mažylei buvo skirtas gydymas chemoterapija. Tikslas – sumažinti naviką, kurį galima būtų operacijos metu pašalinti. Visgi, atlikti tyrimai nedžiugino, todėl gydymas chemoterapija gydytojų nuomone, turėtų būti keičiamas į gydymą vaistais. Piktybinis navikas, kurį turi Luka, netipinis – jis ne viduje, kaip būna pas daugelį mažųjų pacientų, tačiau išorėje. Atvira žaizda reikalauja nuolatinių perrišimų ir specialios priežiūros.

Biopsijos metu iš naviko buvo paimtas mėginys, kuris reikalingas nustatyti ar vėžinės ląstelės turi NTRK geną. Po 6 savaičių šeima gavo teigiamą atsakymą, tai reiškia, jog atsirado galimybė taikyti labai efektyvų vaistą Vitrakvi (Larotrektinibas), kuris naikina NTRK geną turinčias vėžines ląsteles. Šis vaistas padės sumažinti naviką, esantį ant kojytės ir leis medikams pagaliau atlikti operaciją. Naviką būtina sumažinti, nes operacija itin sudėtinga, o jos metu gydytojų siekis viską atlikti taip, kad nepažeistų kojos funkcionalumo. Mergytei vaistas reikalingas kuo greičiau, čia ir dabar, nes gydymo metu kiekviena diena, kiekviena savaitė yra itin svarbi.

Norime nuoširdų ir didžiulį ačiū tarti visiems geros širdies žmonėms, aukojusiems mūsų koncerto „Už pergalę gyventi“ metu. Jūsų visų dėka galėjome skirti 2122.95 Eur paramą mažosios pacientėms vaistams nupirkti. Vieno tokio buteliuko mažylei užteks trims savaitėms. Šis vaistas, kaip mergaitės tėvai sako – viltis, kuri gali dukrytei dovanoti gyvenimą. Dėkojame visiems prisidėjusiems. 🙏🎀

Lukai ir jos tėveliams linkime didžiausios stiprybės ir toliau būti ramsčiu vienas kitam💕

Reikalingi vaistai Gustei

Gustės tvirtumas įkvepia tuos, kurie eina onkolginės ligos keliu, o visiems sutiktiems ši moteris – tikėjimo savimi ir savo jėgomis pavyzdys.

Jaunos moters akistata su onkologine liga nutiko 2021 metais. Iki tol, apsilankiusi pas ginekologę atliko reikiamus tyrimus, buvo rastas ŽPV (žmogaus papilomos virusas). Turint šį virusą labai svarbus rūpestis savimi ir dažnesni, nei įprasta, vizitai pas specialistus. Nors virusas gali išnykti savaime, tačiau Gustės atveju taip nenutiko. ŽPV yra didelis rizikos veiksnys gimdos kaklelio vėžio atsiradimui. Moteriai buvo atliktos dvi konizacijos ir pasakyta ateiti po trejų metų. Atėjusi kiek vėliau, moteris gavo visiškai gerus tyrimų rezultatus.

Sunerimti privertė 202 metais pradėti justi nemalonūs simptomai – išskyros bei kraujavimas. Pradžioje įtarta, kad tai gali būti cista arba uždegimas, tačiau vėliau diagnozė buvo patvirtinta – trečios stadijos gimdos kaklelio vėžys. Nedelsiant imtas taikyti gydymas – chemoterapija, 25 spindulinės terapijos, 4 brachiterapijos. Dabar moteriai buvo reikalingas cheminis vaistas, kuris padidintų ligos suvaldymo galimybę, kuris nėra kompensuojamas. Gustė kreipėsi į mus prašydama pagalbos įsigijant šį vaistą, su didžiuliu tikėjimu pasveikti, pasijusti dar geriau.

Didžiausią ačiū tariame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Vikonda grupė, UAB už skirtą 3480,26 Eur paramą Gustės vaistams. Dėkojame Jums, kad prisidėjote prie šios pacientės sveikimo kelionės, kuri iš visų jėgų dėl savęs ir savo sūnaus kovoja už galimybę įveikti ligą. Ačiū Jums, kad esate šalia ir suteikiate jėgų bei stiprybės sunkiai sergantiems. 🤎

Gustei linkime ir toliau būti pozityvumo užtaisu, tikėti savo jėgomis. Gera matyti psichologiškai stiprią moterį, kuri, atvirai dalindamasi savo istorija, įkvepia ir kitus, einančius onkologinės ligos keliu, nepasiduoti. Šilti apkabinimai. 💕

Nauji akinukai Esterai

Net ir patiems ryžtingiausiems kovotojams kartais reikia pagalbos, įveikiant gyvenimo siųstus išbandymus arba tiesiog – trupučio palaikymo, sprendžiant iškilusius klausimus. Su Estera ir jos mama bendraujame jau seniai ir nuostabu žinoti, kad ši šeima mumis pasitiki ir, iškilus sunkumams – drąsiai kreipiasi į mus pagalbos.

Esterai nuo pat mažumės buvo diagnozuoti mišrūs specifiniai raidos sutrikimai – sulėtėjusi judesių bei sutrikusi kalbinė raida, pastebėtas nepastovus sekimas žvilgsniu. Taip pat mergaitė nuolat turi nešioti akinukus, tad atėjo laikas ne tik patikrinti regėjimą, tačiau ir išsirinkti naujus rėmelius!

Susitikome su Estera ir jos mama, tik šį kartą ne pas merginas svečiuose, o optikoje! Rinkome akinukus ne tik mažylei, bet ir jos mamai. Profesionalios Vision Express Optika gydytojos pradžioje patikrino herojės ir jos mamos regėjimą, o tada leidomės į pačių gražiausių rėmelių paieškas! Jau visai netrukus Estera galės džiaugtis naujais akinukais ir dar ryškiau matyti spalvingiausias vaikystės akimirkas. 🌈

Už naujai prasidėjusią draugystę, kuri dovanos pačias ryškiausias gyvenimo spalvas mūsų herojams, ačiū norime tarti Vision Express. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie pagalbos mūsų fondo globojamiems vaikams ir šias dvi damas apdovanojote ne tik naujais akinukais, tačiau ir regos patikra. Šiltai dėkojame Jums už jaukų ir profesionalų priėmimą ir pagalbą renkantis pačius gražiausius rėmelius iš tokios gausos!💙🌙

Pagalba stipruoliui Matui

Kviečiame susipažinti su kovotojo Mato istorija. Berniukas gimdymo metu patyrė traumą, o tai lėmė kraujo išsiliejimą į smegenis ir epilepsijos priepuolius. Epilepsija iš Matuko gyvenimo, džiugu, pasitraukė, tačiau netrukus buvo diagnozuotas diskinezinis cerebrinis paralyžius bei mišrus raidos sutrikimas.

Šiuo metu šešiametis herojus, įsikibęs į mamos ranką, gali paeiti neilgus atstumus, o po jų – labai pavargsta. Pagrindinis berniuko judėjimo būdas – ropojimas. Nors kasdieniame gyvenime Matui prireikia nuolatinės mylimų žmonių pagalbos, jo pasiekimai džiugina ne tik šeimą, tačiau ir gydytojus – berniukas geba atlikti tai, ko net gražiausiame sapne nieks negalėjo susapnuoti.

Matukas – labai žingeidus ir smalsus vaikas – jam patinka ir muzikuoti, dainuoti, plaukioti baiseine. Taip pat žaisti kompiuterinius žaidimus ar internete stebėti, kaip kiti vaikai atlieka tuos veikmus, kurių jam pačiam padaryti dar nepavyksta. Berniukas protinio atsilikimo neturi, todėl specialiosios mokyklos lankyti negali, o įprastoje susiduria su iššūkiais, kadangi jam reikalinga pagalba judant, atliekant įvairiausius veiksmus. Herojaus mama į mus kreipėsi su prašymu prisidėti prie jos sūnaus visapusiško stiprėjimo ir, atliekant reabilitaciją, pakelti raumenų tonusą.

Berniukas lankėsi NGR centras, kuriame buvo atliekami nervinio grįžtamojo ryšio seansai su NeurOptimal sistema. Centro specialistai teigia, kad seansai ne tik padidino Matuko savarankiškumą, gebėjimą reikšti emocijas socialiai priimtinu būdu, tačiau ir tęsiant užsiėmimus – padės sumažinti vaikščiojimo baimę. Norime tarti didelį ačiū šio centro kolektyvui už rūpestį kovotoju ir suteiktą nuolaidą užsiėmimams. ✨🙏

Patį didžiausią ačiū tariame fondo bendruomenės draugams Forest Grill , kurie jau ne pirmą kartą prisideda prie mažųjų pacientų gerovės. Dėkojame už skirtą paramą, kurios dalį (300 Eur) panaudojome Matuko pagalbai suteikti. Nuoširdžiai dėkojame Jums už organizuotą labdaringą iniciatyvą, kurios metu kvietėte ne tik Ignalinos, tačiau ir šio miesto svečius prisidėti prie kilnaus tikslo – pagalbos mažiesiems. Šilčiausias ačiū restorano kolektyvui ir jo vadovui Justas Blaževičius  už tikėjimą mūsų veikla!🚀💙

Pagalba Timui

Herojaus Timo istorija tiems, kurie stebi mūsų veiklą – jau pažįstama. Jis turi sunkią negalią, diagnozuota nemalino miopatija, lydima įvairių raidos sutrikimų. Praėjusiais metais Timukas, ir visa jo šeima, sunkiai prasirgo Covid-19. Ši liga kovotojui buvo itin sunkus išbandymas, kurį jis atlaikė, tačiau pasekmė – dar labiau pasunkėjęs kvėpavimas ir atsikosėjimas. Negana to, praėjusią gegužę Timas paniro į komą, kurioje buvo pusantro mėnesio.

Gyvenimo metami iššūkiai šią šeimą, rodos, tik dar labiau sutelkia ir suteikia stiprybės žengti vis pirmyn, nepasiduoti. Šiuo metu Timuko būklė stabili, jis vis daugiau reaguoja į aplinką, o kaip berniuko mama sako „jis turi savų būdų mane pakviesti, man kažką pasakyti“.

Norime prisidėti prie herojaus stiprėjimo, todėl ir vėl aprūpinome specialiu maisteliu, kuriame yra daug energinės vertės ir visų reikalingų elementų. Kasdien maitinamas per gastrostomą šiuo maisteliu Timas vis stiprėja, o jo organizmas aprūpinamas reikalingiausiomis medžiagomis.

Norime nuoširdų ir didelį ačiū tarti General Financing Bankas  už suteiktą 407,70 Eur paramą, kurios dėka galėjome nupirkti maistelį Timui. Berniukui jo užteks dviems – trims mėnesiams. Esame iš visos širdies dėkingi už Jūsų rūpestį kovotojais, kurie nepaliauja grumtis su kiekvienu jiems siunčiamu išbandymu. 🙏💙

Timukui linkime kuo didžiausios stiprybės ir tik pirmyn!🚀

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Įsigydami prisidedate prie pagalbos mūsų kovotojams, kurie kasdien stengiasi laimėti savo gyvenimo pergalę. 

Įsigyti galite paspaudus čia

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: matas@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite