Supermicro tvrdě šlape do světa strojového učení

Od přirozené řeči počítačů po plně autonomní vozidla — rapidní pokrok v umělé inteligenci kompletně transformoval celá průmyslová odvětví. Pro umožnění těchto možností, AI modely rapidně expandují. High Performance Computing aplikace rostou podobně rychle při čemž přináší nové vědecké vhledy. Ani Supermicro v tomto odvětví nezůstává pozadu — a přichází na trh se dvěma novými peckami!

SuperServer 9029GP-TNVRT s podporou osazení až šestnácti karet NVIDIA Tesla V100 v HGX-2 formátu a SuperServer 6049GP-TRT s možností osazení až dvaceti karet NVIDIA Tesla T4 v 4U formátu jsou navrženy tak, aby byly hlavními tahouny Vaší infrastruktury pro strojové učení a umělé neuronové sítě.

Obchodník pro ANAFRA, s.r.o.

Jan Novák

+420 773 745 718 — jan.novak@anafra.cz

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Bezpečnější hesla. Jak si je mám pamatovat?

Nejhorším možným případem zacházení s hesly je mít ke všem přístupům jediné heslo, natož pak jednoduché. Pokud jej máte ještě napsané na papíře u počítače nebo v textovém souboru v počítači, bezpečnosti to určitě nepomůže.

Proč ne jedno heslo?

Může se stát, že jedna z databází uživatelů, dejme tomu na fóru forum.nemamradhesla.com, může být nabourána a v tomto případě jsou vaše přihlašovací údaje vyzrazeny útočníkovi.

Co ne jednoduché heslo?

Jednoduché heslo je takové které neobsahuje více typů znaků nebo je krátké. Nejčastějším útokem na prolomení hesla jsou takzvané slovníkové nebo brute force útoky, kdy se útočník snaží heslo uhádnout pomocí známých hesel nebo kombinací častých znaků. Čas, potřebný na prolomení hesla si můžete ověřit zde https://tmedweb.tulane.edu/content_open/bfcalc.php.

Jak si zapamatovat složitá hesla?

Než psaní hesel na papír nebo do textového souboru je mnohem lepší využívat správce uložených hesel, který je obsažen ve většině moderních prohlížečů.

Nejbezpečnější metoda je používání programů jako je například KeePass (ke stažení zde https://keepass.info/), který ukládá hesla v několikanásobně zašifrovaném databázovém souboru zabezpečeném jedním generálním heslem.

Obchodník pro ANAFRA, s.r.o.

Jan Novák

+420 773 745 718 — jan.novak@anafra.cz

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Supermicro SuperMinute Supermicro MicroBlade

Supermicro přináší multinode řešení pro maximální hustotu a výkon, které radikálně redukuje serverovou stopu v datacentru. Až 14 blade serverů, tzv. žiletek ve 3U formátu nebo 28 v 6U formátu. Podpořeny výkonem procesorů Intel řad Xeon D-1500, E3-1200, E3-1500, E5-2600 a nových E-2100 při operační paměti až 256 MB v jedné žiletce. 

Hledáme juniorního obchodníka — značka Rožnov & ❤️ IT

Společnost ANAFRA, jediný systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu na pozici Junior Sales Representative B2B.

Zobrazit více informací

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA s.r.o.

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se zaregistrovali na našich webových stránkách, nebo jste u nás provedli nákup.

Odhlásit se.