Socialinės atsakomybės partneriai

Kas penktas į mus besikreipiantis yra jaunas žmogus. Jaunas žmogus, turintis iššūkių darbo rinkoje, nes užaugo sudėtingomis aplinkybėmis, neturi artimų žmonių, serga nepagydoma liga ar turi negalią. Kaip ir kiti jauni žmonės jie nori visavertiškai gyventi, tačiau susiduria su sunkumais ne tik dėl to, kad neturi darbo patirties, bet ir dėl to, kad jiems reikia daugiau laiko adaptuojantis darbo vietoje ir perprantant darbo rinkos taisykles.

Mūsų istorijos

Sėkmės istorija

Elektroninės prekybos agento išsilavinimą turinčiam 24 m. Vaidui pirmoji darbo patirtis nebuvo sėkminga. Pirmą kartą įsidarbinęs vaikinas su negalia nesugebėjo prisitaikyti ir po pusmečio buvo atleistas. Beveik metus ieškojo naujo darbo, tačiau koją kišdavo prarastas pasitikėjimas savimi, sumažėjusi savivertė, bendravimo įgūdžių stoka. Suradome Vaidui darbdavį, kuris sutiko taikytis prie jo poreikių bei sudarė galimybes išsibandyti įvairiose pozicijose sandėlyje, gamyboje, tiekimo skyriuje. Nors pradžia ir buvo sunki, Vaidas pagaliau surado savo vietą ir šiuo metu yra sėkmingas bei vertinamas darbuotojas. 

Nesėkmės istorija

23 m. Loreta nepaisant turimos negalios - nevaldomos rankos - įgijo socialinio darbo išsilavinimą universitete, o vėliau įgijo ir apskaitininkės specialybę. Motyvuota ir didelį norą dirbti turinti mergina darbo rinkai nesijaučia reikalinga. Vasarą buvo laikinai įsidarbinusi socialine darbuotoja žmonių su proto negalia globos įstaigoje, tačiau pasibaigus sutarties terminui teko atsisveikinti su darbu. Įsidarbino apskaitininke, tačiau po savaitės darbdaviai nutraukė sutartį. Tik trumpalaikę darbo patirtį turinčiai moteriai sunku įeiti į darbo rinką nepaisant to, kad ji aktyviai ieško darbo ir yra motyvuota. 

Padedame mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms

Mūsų organizacija padeda susirasti darbą žmonėms, kurie susiduria su sunkumais darbo rinkoje. Penktadalis mūsų klientų turi iššūkių dėl nepaklausios kvalifikacijos, darbo patirties stokos ar kitų priežasčių. Kaip padedame jauniems mažiau galimybių turintiems žmonėms - sužinokite čia

Suteikime daugiau galimybių jauniems žmonėms
Facebook Linkedin

VšĮ "SOPA"

Krokuvos g. 8, Vilnius

info@sopa.lt 

www.sopa.lt 

LIKE
MailerLite