Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

Specialūs R. Kaukėno fondo marškinėliai tik 11,99 eur

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė aktyviai dalyvauja labdaros projektuose, aplanko vaikus ligoninėse ir namuose, dovanoja jiems geras emocijas ir viltį pasveikti. Marškinėliai – atributas sujungiantis gražią draugystę ir kilnią misiją prie kurios gali prisidėti kiekvienas.

Nuo šiol marškinėlius su krepšininkų Mindaugo Kuzminkso, Jono Valančiūno ir Rimanto Kaukėno atvaizdais bus galima įsigyti visuose XXX formato prekybos centruose MAXIMA LT už labai patrauklią kainą – tik 11,99 eur., o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams!!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Arnas, 12m. Berniukui buvo diagnozuota Neuroblastoma SHH TP53. Jis svajoja apie ausines ir kompiuteriui skirtą kamerą.
Arnas, 12m. 
Vaikui buvo diagnozuota limfoma, o šiuo metu yra atliekama chemoterapija. Berniukas svajoja apie profesionalų MSI GAMING PLUS kompiuterį. 
Aurimas, 16m.
Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Kovotojai - taip mes vadiname vaikus, kuriems gyvenimas duoda didelius iššūkius leidžiant dienas operacinėse, vartojant stiprius vaistus, kantriai kenčiant ilgas keliones į ligonines ir tik tam, kad vieną dieną jie būtų sveiki ir laimingi! Mamos ir tėčiai laiko mažuosius už rankos, padrąsina ir paguodžia, o mes esame tam, kad padėtume, kad suteiktume vilties situacijose, kurios yra sunkiai įveikiamos.

Jau daugiau nei metus mes padedame Daniilui, padedame ir jo tėveliams kovoti už vaiką - dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir pasikartojantys tyrimai. Viltis, kad vaikas pasveiks buvo visų mūsų širdyse, o šiandien ta viltis veda į sėkmingą istoriją - Daniilui atliktas gydymas jau daugiau nei pusę metų rodo teigiamus rezultatus, vaiko akies navikas panaikintas iš pavojingos regos zonos, naujų darinių nerandama, vaikas aktyvus ir jaučiasi gerai.

Su Daniilu jau yra dešimtys žmonių ir organizacijų padedančių šeimai iškeliauti į Šveicarijos gydymo įstaigą. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės buvo padengtos iš Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Tito svajonė / nauja planšetė

Šis žavus berniukas - Titas. Berniukui vos trys metais ir trys mėnesiai, o jis jau metus ir du mėnesius serga leukemija. Mama savo sūnų apibūdina kaip mažąjį saulės spindulėlį ir jis iš tiesų toks yra! Mažylis seniai svajojo apie planšetę, kad niūriais rudens vakarais, gulėdamas šiltoje lovytėje galėtų žiūrėti savo mylimiausius filmukus, kurie yra “Maša ir lokys”, “Tomas ir Džeris” bei “Ratai”!

Mes suskubome į pagalbą ir įgyvendimom šio nuostabaus mažylio svajonę! Berniukas labai apsidžiaugė gavęs planšetę ir jau mūsų vizito metu spėjo peržiūrėti animacinį filmuką! Taip pat berniukui įteikėme ir lego konstruktorių, kurį Titukas galės konstruoti kartu su savo vyresniaisias broliais, kurie šiuo metu laukia jo Jurbarke!

Prie šios svajonės įgyvendinimo prisidėjo labai daug žmonių ir mes norime padėkoti jiems visiems!

Už išpildytą Tito didžiausią svajonę turėti planšetę dėkojame visiems Skaistės Semenikės draugams, kurie žaibišku greičiu surinko reikiamą sumą svajonės išpildymui! Ačiū Simona Riaukaitė Keturakienė, Alesia Sirokina, Ineta Sersniovaitė-Zindulienė, Ieva Macijauskienė Senkutė, Ramunė Uleckaitė Cibulskienė, Viktorija Emanuel, Mama, žiūrėk, aš - Selebriti.

Dėkojame QUTI QUTI, kad šį kartą savo nuostabiais drabužėlias nudžiugino ne tik Titą, bet ir jo mamytę, kuri gavo dvi sukneles!

Dėkojame Edgarui Račinskui už LEGO konstrukturių!

Dėkojame fondo savanorei Daivai Kanopkienei  už operatyvų svajonės išpildymo organizavimą!

Video medžiaga: LXM media

Justės svajonė / nauja planšetė

11 metų Justė yra labai nuoširdi ir miela mergaitė! Kai Justė buvo vos trijų metukų jai buvo diagnozuotas galvos auglys. Mergaitei prireikė operacijos ir švitinimų, tačiau jie padėjo! Ir nors dar ir dabar Justė reguliariai vyksta į Kauno Klinikas tyrimimas, tačiau ji jaučiasi gan gerai, o ir mes patys įsitikinome, kad ji labai komunikabili ir linksma mergaitė!

Justė apie savo svajonę turėti planšetę mums parašė jau prieš dvejus metus ir labai džiaugiamės, kad pagaliau galėjome ją įgyvendinti! Mergaitę aplankėme mokykloje ir labai nustebinome ne tik savo vizitu, bet ir puikia dovana! Justės akyse sužibo laimės ašaros, o mūsų visų širdys užsipildė begaline šiluma!

Už svajones išpildymą ir dovaną dėkojame Daivai Kanopkiene bei jos draugams kurie taip pat prisidėjo prie šio stebuklo Skaistei Semenikei su vyru Viktoru, Simutei Vilčiauskaitei ir Knyga+Muzika.

Už daug gražių rubelių Justei ir už suknelę jos mamytei dėkojam QUTI QUTI.

Taip pat dėkojame TOPO CENTRAS  ir Aurelijus Rust už nuolaidas išmaniesiems prietaisams!

Video medžiaga: LXM MEDIA

Evitos svajonė / perukas

Viskas prasidėjo 2019 m. gegužės mėnesį, kai Evitai pradėjo labai slinkti plaukai. Iš pradžių atrodė, kad tai paprastas nerimo nekeliantis plaukų slinkimas, tačiau gana greitai buvo rastas vienas nerimą keliantis židinukas, o ir plaukų slinkimo greitis buvo labai neįprastai greitas. Po ilgų tyrimų mergaitei buvo rasta reta liga, kurios priežastis iki šiol yra bandoma išsiaiškinti. Mergaitė lankosi pas specialistus, vartoja papildus, vitaminus ir dar viską, kad tik greičiau pasveiktų. Labai liūdna, bet mergaitė per savaitę laiko neteko savo ilgų kasų, o plaukučiai ir toliau slenka.. Bėda aštrėja ir tampa mergaitei labai rimtu iššūkiu, o tai puikiai suprasdami mes nutarėme padėti Evitai ir įgyvendinti jos svajonę ir toliau jaustis patenkintai savo išvaizda, bei turėti naujutėlaitį peruką!

Tariame didelį dėkui Editai Vilkevičiūtei už paramą, kurią galėjome skirti Evitai ir jos grožio puoselėjimui!

Dėkojame BAHA Professional parduotuvei ir šauniai pardavėjai Daliai, kuri tikrai labai padėjo išrenkant mergaitei peruką!

Dėkojame Stanislavui Stavickiui-Stano, kad padėjo suorganizuoti puikią nuolaidą šiai dovanai bei mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei už svajonės išpildymo organizavimą!

Emilio svajonė / dronas

Trylikametis Emilis sunkia kraujo liga susirgo šių metų rugpjūčio mėnesį. Berniukas yra prijungtas prie lašelinių, gauna didelį kiekį vaistų ir chemijos, todėl jam palatoje yra labai nuobodu ir liūdna. Berniukas parašė mums laišką ir papasakojo apie savo svajonę turėti išskirtinį droną “DJI Movie Pro Fly More Combo” bei susitikti su socialinių tinklų žvaigžde Paul de Miko. Jei tokia yra Emilio svajonė, mes juk padarysime viską, kad ji išsipildytų! Ir štai mes kartu su PaulDemiko ir Antanu iš „Promaksa“ atvykome pas Emilį nešini išsvajotu dronu!

Gavęs dovaną Emilis, kaip tikras profesionalas iškart išpakavo, surinko, atsisiuntė programėlę į mobilųjį telefoną ir mums pademonstravo, kaip reikia paruošti droną naudojimui! Visi likome nustebę vaiko išmanumu! Kaip pats pasakojo, berniukas bendrauja su kitais dronų entuziastais forumuose, o turinčių šį drono modelį yra vienetai Lietuvoje.

Viso vizito metu palatoje skambėjo Emilio ir Pauliaus juokas, o mūsų širdys buvo be galo laimingos!

Linkime Emiliui daug gražių nuotraukų padarytų naujojo drono pagalba, daug stiprybės ir dar daugiau sveikatos!

Dėkojame Promaksa, kad sutiko padengti pusę Emilio dovanos kainos! Likusis suma buvo sumokėta iš Rimanto Kaukėno paramos grupės lėšų.

Video medžiaga: Gabija Kavaliauskaitė

Lauros svajonė / nauja planšetė

Apie liūdną diagnozę šešerių metukų Laura ir jos tėveliai sužinojo visai neseniai, tik rugsėjo mėnesį. Viskas prasidėjo nuo paprasto kelio skausmo, kuris vis kartojosi ir stiprėjo, o galiausiai, be jokios priežasties ant mergaitės kūno atsirado begalės mėlynių. Druskininkų daktarai skubiai išsiuntė Laurą į Vilnių, kur po išsamių tyrimų sužinojo, kad mergytė serga leukemija.

Mergaitė labai mėgsta žiūrėti tokius filmukus kaip Troliai, Mažieji poniai, Maša ir lokys, tad mergaitė labai svajojo turėti planšetę, kurios dėka laikas ligoninėje neprailgtų, o mergaitė būtų žaismingesnė ir geresnės nuotaikos!

Mergaitę palatoje nudžiugino pats Rimantas Kaukėnas ir įteikė jai Tele2 Lietuva padovanotą naujutėlaitę Huawei planšetę kartu su metų trukmės nemokamu internetu!

Linkime mergaitei daug sveikatos ir jėgų kovojant su šia klastinga liga!

Už išpildytą mergaitės svajonę labai dėkojame Tele2 ir Andriui Baranauskui!

Video medžiaga: Gabija Kavaliauskaitė

Viktorijos svajonė / naujas kompiuteris

Visi mes turime savo angelus sargus, kurie visai šalia, o jų vardų mes nežinome! Ši istorija būtent apie geruosius angelus, kurie gerus darbus daro tyliai!

Viskas prasidėjo, kai Viktorija apsilankė poliklinikoje kasmetiniam sveikatos tikrinimui, kad gautų pažymą į mokyklą. Tą kartą tyrimai rodė labai prastus kraujo rezultatus… Pasak Viktorijos tėvų, vėliau viskas vyko, kaip baisiame sapne, kurį sunku prisiminti: begalės varginančių tyrimų, ilgas laikas praleistas Santaros ligoninėje, kaulų čiulpų transplantacija…

Nepaisant labai sunkaus gyvenimo išbandymo, šiandien Viktorija jaučiasi vis geriau, yra linksma, šauni mergaitė, kuri labai mėgsta dainuoti, piešti ir šokti! Nenuostabu, kad savo svajonių kompiuterį mergaitė mums taip pat apbūdino piešiniu. Na, o mes laukėme tobulos progos išpildyti šią jos svajonę…

Kaip gera parodyti mūsų mažiesiems draugams, kad svajoti verta, nes svajonės tikrai pildosi! Viktorija mokosi iš namų, labai mėgsta informatiką, anglų kalbą ir dailę, o kompiuteris jai buvo labai reikalingas mokslams. Šią žavią mergaitę aplankėme kartu su Fondo įkūrėju Rimantu Kaukėnu ir įteikėme jai išsvajotą dovaną.

Kaip ir minėjome pradžioje, dažniausiai mes nežinome savo angelų vardų, tad šį kartą Viktorija savojo irgi nesužinojo, nes žmogus išpildęs jos svajonę panoro likti neįvardintas! Visos Rimanto Kaukėno paramos grupės vardu norime padėkoti Jam ir visiems Jo draugams, kurie šiais metais vietoje Kalėdinių dovanėlių, pasirinko išpildyti onkologinio ligoniuko svajonę!

Linkime Viktorijai daug džiaugsmo, šypsenų ir žinoma daug daug sveikatos!

Video medžiaga: Gabija Kavaliauskaitė

SUTEIKTA PAGALBA

Pagalba mažajam Daniilui

Mažasis Daniilas jau nebe toks ir mažas. Kuomet susipažinome su šiuo berniuku ir jo šeima, vaikui nebuvo net metukų, o šiandien jam jau 2 metai ir 4 mėnesiai. Vaikas auga, jau kalba, o svarbiausia, jo sveikata labai gerėja. Vaikas žaismingas, aktyvus, daug šypsosi ir puikiai leidžia savo dienas kartu su tėvais. Per daugiau nei metus regos naviką turintis Daniilas turėjo dešimtis kartų keliauti į Šveicarijoje esančią gydymo įstaigą, kurioje jam buvo atliktas regos naviko šalinimo gydymas, iki šių dienų vaikas yra prižiūrimas ten dirbančių specialistų, kurie kas kart džiugina puikiomis naujienomis - gydymas pasiteisina, vaiko galvytėje esantis auglys nebematomas, tad pagrindinis mūsų tikslas išsaugoti vaiko regėjimą likusia viena akute, rodos, virto tikrove!

Gegužės mėnesį, bus jau du metai, kaip Daniilas gydosi Šveicarijoje, Lietuvos ligonių kasos kompensuoja 2 metų gydymą, tad planuojama, kad vaiko priežiūrą perims Lietuvos specialistai. Šveicarijoje gydytojai atliko nuostabią misiją, tad beliko ją užbaigti sėkmingai ir tvirtai ištarti "Daniilas įveikė vėžį"!

Šio stebuklo dalimi tapo dešimtys žmonių ir įmonių, būtent Jūsų dėka mes galėjome pasirūpinti Daniilo ir jo tėvelių kelionėmis į užsienį (skrydžių bilietais). Paskutinių kelionių išlaidos buvo padengtos iš Mindaugo Plūko ir Editos Plūkienės skirtų aukų sunkiai sergantiems vaikams!

Rodos, liko visai nedaug iki užtikrinto stebuklo, ir mes būsime šalia tiek, kiek reikės. Sekanti berniuko kelionė planuojama sausio mėnesį. Daniilas, jo tėveliai ir mes tariame didelį Ačiū visiems, kurie esate kartu ir prisidedate prie štai tokių sėkmingų istorijų!

Ramunės reabilitacija

Trylikametė Ramunė Barbora nuo pat gimimo serga itin reta genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina. Tai labai retas tokios ligos atvėjis Lietuvoje, tad Barborai reikalingi įvairūs gydymai Azerbaidžane ir Lietuvoje. Neseniai grįžus iš Azerbaižano, Barborai vėl teko greitai keliauti į kitą reabilitaciją, šį kartą Lietuvoje, Druskininkuose. Ten mergaitei yra taip pat atliekamos įvairios terapijos specialiose purvo ir mineralų voniose, druskų kambaryje bei Bioptrono terapija. Pati Barbora labai stengiasi kuo daugiau judėti, sportuoti ir stiprėti. Mergaitė ten praleis kelias savaites su daktarų priežiūra, o rezultatas jau dabar džiugina ir mergaitę, ir jos tėvelius. Žaizdos po mažu traukiasi ir kurį laiką neatsinaujina, o tai jau didelis pasiekimas šiai šeimai!

Norime labai padėkoti prekiniui ženklui BIODERMA, kurie jau ilgą laiką rūpinasi mergaite, skiria dalį už poduktus surinktų lėšų mergaitės gydymams ir kitoms būtinoms odos priežiūros priemonėmis. BIODERMA pagalba yra tikras išsigelbėjimas šiai šeimai, nes visos procedūros yra tiesiog neįperkamos - šį kartą Druskininkų reabilitacijos centre atliekamų terapijų kaina siekia 1735.87 eurų.

Rebilitacija buvo apmokėta už BIODERMA labdaringos akcijos lėšas - nuo kiekvieno vasario-balandžio mėnesiais nupirkto „Atoderm“ linijos produkto, mergaitės gydymui buvo skirta 5% nuo gauto pelno.

Linkime Barborai išlikti stipriai, pozityviai žvelgti į ateitį ir tikėti, kad kiekvienas gydymas veda link pasveikimo ir išsivadavimo iš skausmo!

Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriaus renovacija

Kviečiame pasižvalgyti po Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyrių, kur jau pusę metų vyksta svarbi palatų ir pagalbinių patalpų renovacija, kuriamas mažųjų pacientų ir jų tėvelių bei sveikatos specialistų gerbūvis. Nauja rekuperacijos sistema visame skyriuje, nauji baldai: tėvams miegoti prie vaikų skirtos sofos-lovos, spintos palatose ir pagalbinėse patalpose, naujos virtuvėlės su visa reikiama įranga - visa tai yra tik Jūsų visų nuopelnas, visų, kurie kas kart nelieka abejingi ir aukoja tam, kad galėtume vaikams padėti įveikti sunkias ligas įvairiomis galimomis formomis. Ligoninės koridoriai ir palatos ilgo gydymo metu tampa antraisiais vaikų namais, tad čia esanti aplinka daro didelę įtaką jų psichologinei būsenai. Suprantame šio projekto svarbą ir džiaugiamės galėdami būti to dalimi! Šiai dienai Rimanto Kaukėno paramos grupė skyriaus atnaujinimo projektui yra skyrusi 55 tūkstančius eurų.
30 tūkst. eurų buvo skirta iš Valanda su Rūta laidos metu surinktų aukų,
10 tūkst. eurų buvo skirta iš 2017 m. vasario mėnesį vykusio labdaros vakaro metu surinktų aukų,
15 tūkst. eurų buvo skirta iš koncerto "Už pergalę gyventi" surinktų aukų.

AČIŪ visiems, kurie esate kartu, bei leidžiate vaikams ir jų tėveliams pajusti, kad jie sunkioje kovoje yra ne vieni!

Video medžiaga: LXM media

Mankštos Kornelijai

Penkerių metukų Kornelija nuo pat gimimo serga reta liga, spinaline raumenų atrofalija ir dėl šios ligos - nevaikšto. Nuo praeitų metų rugsėjo mergytė gavo gydymą ir naujai išrastą vaistą, tačiau jai yra reikalinga intensyvi nuolatinė kineziterapija, kurios dėka yra matomi rezultatai.

Kineziterapija šeimai tampa sunkia finansine našta, mat mergaitė turi privačiai lankyti kineziterapiją du kartus per savaitę, o vienas užsiėmimas kainuoja 20 eur. Džiaugiamės, kad galėjome padėti šiai šeimai ir jų nuostabiai dukrytei Kornelijai! Kornelijos tėveliai visus 20 užsiėmimų nebeturės rūpintis pinigėliais kineziterapijai!

Dėkojame BetGames.TV už paramą, kurią galėjome skirti Kornelijos mankštoms!

Linkime mergaitei ir toliau taip švytėti, toliau stiprėti ir žinoma labai daug sveikatos!

INICATYVOS IR RENGINIAI

Ketvirtasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras "Už pergalę gyventi"

Lapkričio 3 dieną šimtai badmintono aistruolių susirinko į "Siemens" areną, kurioje vyko ketvirtasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras "Už pergalę gyventi". Čia savo jėgas šioje sporto šakoje išbandė ir vaikai, ir suaugę, o gera nuotaika tvyrojo nuo pat ryto iki vėlaus vakaro.

Daug dėmesio čia sulaukė gerai žinomų Lietuvos žmonių turnyras, kuriame jie dalyvavo kartu su vaikais. Čia savo jėgas išbandė krepšininkas Stepas Babrauskas, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, fotografas Gediminas Zilinskas, kikbokso pasaulio čempionas Sergej Maslobojev, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, triatlonininkas Ernestas Česonis, aktorius Martynas Nedzinskas, barberis Raimondas Pasternackis bei dainininkė Ieva Zasimauskaite Kiltinavičienė, kuri taip pat susirinkusiems dalyviams dovanojo ir nuostabų koncertą.

Norime padėkoti visiems ir kiekvienam iš Jūsų už nuostabų ir prasmingą laiką kartu, už paramą ir palaikymą, kurio taip reikia sunkiai sergantiems vaikams!

Renginio metu, dalyviai vaikams paaukojo net 2972 eur!

Renginio organizatoriai: Rimantas Kaukenas Charitable Foundation, Kestutis Navickas Badminton Academy

Renginio partneriai: Siemens Arena

Renginio rėmėjai: Audimas, Akvilė, Dizaino Pasaulis, Caffeine LT, Beatričės saldumynai, Untold Grill Stories, Red Bull

Ačiū nuostabiesiems renginio vėdėjams Vytautas Mikaitis ir Karolis Tiškevičius už nuostabią sekmadienio atmosferą arenoje bei fondo savanoriams, kurie visada kartu!

Video medžiaga: LXM media

Lino Vaitkevičiaus labdaros renginys

Grupės "Žemaitukai" atlikėjas Linas Vaitkevičius neseniai neteko artimo žmogaus - tėčio. Sunki onkologinė liga atėmė iš vyro galimybę gyventi, o skaudi netektis įkvėpė Liną prisidėti prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ilgai organizuotame labdaros renginyje vėžiu sergantiems vaikams paremti be jokio atlygio pasirodė žinomi atlikėjai, kurie susirinkusiems dovanojo populiariausias savo dainas!

Renginio metu surinktas lėšas Linas skyrė trims vėžiu sergnčių vaikų istorijoms - viena jų - mūsų globojamo Daniilo istorija. Net 2487 eurų auka atiteks Daniilo svarbaus gydymo Šveicarijoje užbaigimui įgyvendinti. Su atvira širdimi ir didele viltimi būti Daniilo stebuklo dalimi Linas linkėjo mažyliui stiprėti ir kuo greičiau sveikti!

Norime nuoširdžiai padėkoti Linui ir visiems atlikėjams už tikėjimą ir pasitikėjimą, už atjautą ir geranoriškumą vykdant kilnią misiją!

Daugiau apie iniciatyvą

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. Lietuvoje geriau žinoma, kaip Pyragų diena, kuomet daugelio organizacijų darbuotojai kepa skanius pyragus ir už auką gražiems darbams siūlo pasivaišinti jais savo kolegas!  Graži popietė prie arbatos puodelio ir skanaus pyrago tampa artėjančių žiemos švenčių įprasminimu. Džiaugiamės, kad šiais metais prie pagalbos mūsų globojamiems pacientams prisijungė dar daugiau kilnios širdies žmonių!

Didelį ir nuoširdų AČIŪ tariame:
Kauno mokslo ir technologijų parkas - auka vaikams 1270 eur.
Trukmė - auka vaikams 170 eur.
UAB Northcliffe lighting - auka vaikams 600 eur.
Markets CSD - auka vaikams 310eur.
Herojaus mokykla - auka vaikams daugiau nei 1000eur.

Jūsų auka bus tikslingai panaudota pagalbai mažiesiems pacientams ir viliamės, kad ji taps mažais ir dideliais stebuklais šeimoms, kurioms mūsų paramos reikia labiausiai!

Maxima LT ir klounės apsilankymas Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje

Tik pažvelkite! Norime su jumis pasidalinti Lapkričio 14 dienos akimorkomis, kai ligoninės koridoriuose ir palatose skambėjo garsus juokas ir mezgėsi naujos draugystės! Drauge su Maxima LT atstovais apsilankėme Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje ir nustebinome sergančius mažylius savo vizitu ir dovanomis! Drauge pasikvietėme ir nuostabią klounę, kurios pozityvumas ir linksmumas pakerėjo ir didelius, ir mažus!

Vaikučiai šnekučiavosi su kloune, juokėsi, apžiūrinėjo dovanas ir buvo labai laimingi! Tokie svečiai ligoninėje yra visada laukiami, nes jie praskaidrina atmosferą ir pakelia nuotaiką kartais ne tik tai akimirkai, bet ir keliom dienom ar net savaitėm į priekį!

Dėkojame Maxima LT už šią gražią iniciatyvą ir dovanas mažiesiems herojams!

Dėkojame DokiPoki personažai, kad atsiuntėte nuostabią klounę, kuri iš karto susibičiuliavo su vaikais!

Video medžiaga: LXM media

Rimanto Kaukėno Paramos Grupės Labdaringas Gala Vakaras

Lapkričio 22 dieną Rimanto Kaukėno paramos grupė surengė labdaringą Gala vakarą, kurio metu svečiai buvo kviečiami aukoti sunkiai sergantiems vaikams! Renginio metu buvo surinkta beveik 45 tūkstančiai eurų ir visi šie pinigėliai nukeliaus tiems, kam jų reikia labiausiai!


Nuoširdžiai dėkojame visiems ir kiekvienam iš Jūsų už mūsų veiklos palaikymą ir paramą vaikams. Ačiū mūsų puikiems atlikėjams ir sportininkams, vaikams ir visiems, kurie tądien buvote kartu! Didelį AČIŪ tariame ir šio labdaringo renginio rėmėjams, kurių pagalba galėjome labai prasmingai praleisti vakarą!

Ačiū Avia Solutions Group, taip pat Vikonda UAB ir Energetikų mokymo centrui už itin didelę paramą, kurią skiriate mažiesiems pacientams. Ačiū Lewben Art Foundation už vertingus paveikslus, Kidy Tour už dovanotą prabangią kelionę į šiltuosius kraštus, Baltijos-Amerikos Klinika ir PineWood Bar Lounge restoranui už skirtus prizus - šios ir daugelis kitų garbingų svečių dovanų virs kilniais darbais.

Ačiū tariame prekiniams ženklams BIODERMA, Institut Esthederm Paris Lietuva, Elvyra Design, Mini-Maxi.lt ir Megami Beauty Clinic už dovanas, kuriomis galės džiaugtis kiekvienas renginio svečias. Ačiū Dizaino Pasauliui už puikų foną renginio įamžinimui. Ačiū Sporto ir Laisvalaikio aprangos ir avalynes parduotuvei Sil, kuri dovanojo mūsų vaikams sportinę avalynę.

Ir žinoma, jautriai, gėriu ir šiluma spinduliuojančiai renginio vedėjai Indrei Kavaliauskaitei - Morkunienei bei jos vakar vakaro partneriui Dainiui Martinaičiui už puikų ir emocingą aukciono atmosferą.

Video medžiaga: LXM media

Daugiau apie labdaringą Gala vakarą

Capital Reality iniciatyva ir Elzos iš Ledo Šalies apsilankymas ligoninėje

Nenumaldomu greičiu artėja šventės, o mes stengiamės mūsų mažiesiems herojams kiekvieną dieną paversti švente! Dalinamės su jumis džiugiomis akimirkomis iš renginio, vykusio Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje, kurio metu mažieji piešė piešinukus, kurie virs atvirukais ir kita atributika, o juos perkant bus galima padėti sergantiems vaikučiams!

Dėkojame Capital Reality komandai už šią labai gražią iniciatyvą!

Dėkojame Grill London už skanų maistą, kuriuo stiprinosi mūsų mažieji dailininkai! Dėkojame DokiPoki personažai, kad suorganizavo ir į ligoninę pakvietė Elzą iš Ledo Šalies ir sukūrė vaikams pasaką!

Video medžiaga: LXM media

Kalėdinis turgelis - gerumo akcija "Auksinės širdys"

Lapkričio 30 dieną, Palangoje, HBH šašlykinėje vyko gerumo akciją, kurios metu buvo prekiaujama įvairiais rankdarbiais, sendaikčiais ir visokiu kitokiu gėriu, kurį galime rasti namuose! Už dalyvio mokestį surinkti pinigėliai pasiekė mūsų fondą ir iš viso buvo surinkta 350 eur! Labai dėkojame Jums už tokią gražią iniciatyvą!

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

ATRIBUTIKA

Krepšinio kamuoliai / NAUJIENA

Puiki naujiena krepšinio mėgėjams - nuo šiol visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite