Mēs, LU Absolventu klubs, esam aizvadījuši pasākumiem bagātu 2018. gadu!

Mums ir prieks, ka arī Jūs esat daļa no šī 365 dienu skrējiena kopā ar Absolventu klubu!              

Gada laikā veiksmīgi turpinājām galda spēļu vakarus, kuros tikāmies ārpus akadēmiskās vides, spēlējot dažādas spēles. Rīkojām sarunu vakarus un lekcijas, kuros dažādu paaudžu absolventi dalījās ar saviem pieredzes stāstiem no studiju laika. Turpinājām martā aizsākto atklātās lekcijas tradīciju, uz kuru par godu Medicīnas fakultātes 20 gadu jubilejai, bijām uzaicinājuši Latvijas Ārstu biedrības prezidenti Ilzi Aizsilnieci.

Veicinājām sadarbību ar Latvijas Universitātes Studentu padomi, rudenī kopīgi noorganizējot LU studentu un absolventu rudens talku Botāniskajā dārzā. Aizgājušā gada jaunums ir TED sarunu tiešsaistes kopskatīšanās, kuru organizēja RTU Absolventu asociācija sadarbībā ar Latvijas Universitātes Absolventu klubu un RSU Absolventu asociāciju.

Absolventu diena tradicionāli norisinājās Botāniskajā dārzā, šī bija iespēja neformālā gaisotnē visu fakultāšu dažādu paaudžu LU absolventiem tikties vienuviet, pasākumā tika atklāta LU Absolventu takas I kārta. Dienas kulminācijā uzstājās sabiedrībā iemīļoti mūziķi – Igo un Ieva Kerēvica. Ja 2017. un 2018. gadā Absolventu diena norisinājās Botāniskajā dārzā, tad 2019. gadā norises vieta ir mainījusies. Absolventu diena norisināsies Latvijas Universitātes Dabas mājā un jaunuzceltajā Zinātņu mājā 17. maijā, kurai pavisam drīz, 28. janvārī, notiks atklāšana. Jāpiemin, ka šogad absolventu dienai ir īpašs nosaukums – Jauno Tehnoloģiju diena. Tas nozīmē, ka pasākuma programma tiks veidota tā, lai īpaši uzsvērtu LU, kā zinātņu augstskolas nozīmi un plašākai sabiedrībai pastāstītu par tās sasniegumiem un inovācijām zinātnes jomā.

Absolventu kluba biedru tikšanās notiks 1. martā, Zinātņu mājā, par ko sīkāka informācija vēl sekos. Vēršam uzmanību, ka biedru sapulces ietvaros, cita starpā Absolventu klubs organizēs sarunu vakaru par sabiedrībā aktuālu tēmu.

LU Absolventu klubs

Riga, Riga
Latvia

MailerLite