Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Balandžio mėnesio naujienos

Dėkojame už Jūsų gerumą!

Štai ir praėjo ilgai planuota ir pasiruošimo pareikalavusi 1,2 % GPM kampanija, kurios metu, kaip ir kasmet, kvietėme skirti savo GPM mokesčio dalį mūsų fondo veiklai ir globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. 

Esame nepaprastai dėkingi visiems Jums už gerumui atvertas širdis ir skirtą paramą. Gera žinoti, kad pačios didžiausios svajonės - pasveikti - mūsų herojai siekia su Jūsų visų užnugariu. 

GALA labdaros vakaras

Balandžio 28 d. pakvietėme visus, prisidedančius prie fondo veiklos, į pačią tikriausią STEBUKLŲ ŠALĮ ! Visiems susirinkusiems išskirtinę programą ir kvapą gniaužiančius pasirodymus atliko mūsų herojai, o ištikimiausieji fondo bendruomenės draugai pasidalijo gerumu bei aukomis aukciono metu. 

Esame dėkingi ir laimingi, subūrę tokią gausią fondo bendruomenę, kuri palaiko, rūpinasi ir apgaubia rūpesčiu mūsų mažuosius pacientus. Dižiausios padėkos kiekvienam, kuris leidosi drauge į "Stebuklų šalį" ir prisidėjo prie magiško vakaro sukūrimo. 

Medicinos darbuotojų diena

Šiandien sveikiname visus medicinos darbuotojus su profesine švente!❤️

Nuoširdžiai dėkojame Jums už didžiules ir gerumo kupinas širdis, šilumą, kurią dovanojate ne tik pacientams, tačiau ir jų tėvams. Ačiū Jums už kasdienį bei nepaprastai reikšmingą darbą. 

Tegul vaikų šypsenos, nuoširdus juokas ir ryškiausios vaikystės spalvos būna pats tikriausias AČIŪ Jums už Jūsų atsidavimą. 

Gydytojų stažuotė

Esame minėję, jog brangiausia, ką gauname, užsiimdami labdaringa veikla – nuostabūs žmonės, kurie atveria širdį ir siekia padėti kitiems. Mūsų pažintis su geriausia pasaulyje pripažinta operos soliste Asmik Grigorian jau dovanojo nepaprastai daug prasmingų akimirkų, tad gera pasidžiaugti dar viena nauja kilnia iniciatyva, kurią įgyvendinome Asmik dėka. 🤍

Austrijoje vykusio festivalio metu surengtas labdaringas Asmik Grigorian koncertas, kurio metu buvo renkamos lėšos klinikai, besirūpinančiai kritinėmis ligomis sergančiais vaikais, susiduriančiais su sudėtingiausiomis odos ligomis. Viena iš tokių ligų - pūslinė epidermolizė, kitaip vadinama drugelio liga. Šia liga sergantiems žmonėms reikalinga nuolatinė gydytojų priežiūra, o ligai gydymo, deja, nėra, galimas tik simptomų palengvinimas. Metams bėgant liga progresuoja, atverdama vis gilesnes negyjančias žaizdas ant viso kūno, o progresuoja liga negailestingai – pažeisdama ne tik odą bei gleivinę, tačiau ir vidaus organus, sąnarius, raumenis.

Labdaringo koncerto metu surinktų lėšų dalis paskirta Lietuvos medikų mokymams Austrijoje, kurie padės dar labiau įsigilinti, sužinoti naujienas ir tobulėti pūslinės epidermolizės pacientų gydyme ir priežiūroje.

Lietuvos medikai iš stažuotės Austrijoje jau grįžo ir pasidalijo ne tik įspūdžiais ir sužinotomis profesinėmis naujienomis, tačiau ir pačia didžiausia padėka už tokią galimybę. Odos ir venerinių klinikos gydytoja dermatovenerologė doc. Vesta Kučinskienė kartu su gydytoja rezidente Reda Žilinskiene bei slaugytoja Jurgita Stankevičiene sėmėsi klinikinės praktikos ir žinių Austrijoje Zalcburgo valstybinės ligoninės universiteto ligoninėje, Pūslinės epidermolizės klinikoje (EB Haus). Viešnioms buvo pristatyta EB Haus klinikoje taikoma pacientų priežiūra nuo ligos diagnozavimo iki žaizdų priežiūros, tvarsčių parinkimo, skausmo, niežėjimo kontrolės, kitų simptomų valdymo. Gydytojai noriai dalijosi žiniomis ir apie pūslinės epidermolizės pasekmių, t.y. skausmo bei niežėjimo pakopinį valdymą, anemijos, pirštų sąaugų gydymą.

Tikime, kad įvairių sričių specialistų patirtis ir bendradarbiavimas leidžia sėkmingai padėti pacientams „drugeliams“ bei vis geresnių gydymo ir ligos bei jos pasekmių valdymo rezultatų. Linkime visiems gydytojams kuo didžiausios sėkmės pritaikant įgytas žinias.

✨Šiltą ačiū sakome Glotera už profesionalią pagalbą prieš kelionę ir kelionės metu!

✨Nuoširdų ačiū tariame visiems, skyrusiems savo 1,2 % GPM – būtent Jūsų dėka galėjome padengti su kelione susijusias išlaidas, kurių suma 1929,8 Eur.

#užsidėktašką

Esame tokie laimingi, jog mus supa žmonės, kurie savo gerumu dalinasi gausiai ir dosniai. Šį kartą pakvietėme fondo bendruomenės narius #užsidėtitašką ir pabūti mūsų naujosios kolekcijos modeliais. Vieniems tai buvo smagi patirtis, kitiems – tikras iššūkis nesusijuokti prieš kamerą ir visus mus, džiugiai nusiteikusius. 🤭

Dalijamės smagiais kadrais iš fotosesijos užkulisių ir siunčiame nuoširdų ačiū visiems, tą dieną buvusiems kartu. 🖤

Mūsų herojų svajonės, prie kurių išsipildymo galite prisidėti ir Jūs!

Adam, 4 m.

Esu Adam, man 4 metukai. Prieš metus, 2021m rugsėjo mėnesį man buvo diagnozuota 4 stadijos neuroblastoma. Vėžys buvo išplitęs kauluose, kaulų čiulpuose, pagrindinis auglys buvo pilve ir mažesnis galvytėje. Liga progresavo greitai, todėl praėjus vos savaitei ligoninėje, galvoje esantis auglys užspaudė regos nervus. Kurį laiką akytės matė tik arti akių prisidėtus daiktus. Laimei, greitai pradėtas gydymas palaipsniui davė rezultatus. Jau esu praėjęs 12 chemoterapijos kursų, operaciją, o ir šiuo metu esu ligoninėje- man atliekama antroji kaulų čiulpų transplantacija. Dar laukia spindulinė terapija ir imunoterapija. Dabar liga atsitraukusi, o ir rega pagerėjo- nors viena akytė liko akla, o kita mato 30%, bet aš puikiai prisitaikiau. Labai mėgstu aktyviai leisti laiką- žaisti lauke, važinėti dviratukais, kartingu, žaisti su mašinytėm. Mano svajonė - turėti kieme medinį žaidimų namelį su dviem supynėm ir čiuožykla, kad galėtume dar smagiau leisti laiką lauke su mažuoju broliuku.

Svajonės, kurios pildosi

Marijos svajonė išsipildė!

Vieną saulėtą ir šiltą pavasario dieną susitikome su heroje Marija, jos mama ir klasės drauge. Apie tai, jog būtent susitikimo metu išpildysime mergaitės seniau parašytą svajonę – ji net neįtarė. Herojės mama Jurga padėjo išsaugoti siurprizą iki pat to momento, kai mergaitei įteikėme išsvajotąją planšetę, kurią ji naudos piešimui!

Marijos susidūrimas su onkologine liga – netikėtas. Ligoninėje ji gulėjo visai dėl kitų priežasčių, kai atsitiktinai buvo rastas navikas. Gydymo kelias atnešė ne tik pačių sunkiausių išbandymų, tačiau ir sustiprino. Mama Jurga sako: „tai lyg dugnas, nuo kurio turėjome atsispirti“. Dabar Marija šypsosi, jaučiasi gerai ir vėl užsiima mėgstamiausia veikla – piešimu. Susitikimo metu turėjome galimybę pasigrožėti mergaitės kūryba ir džiugu, jog galėjome prisidėti, padovanodami būtent tokią planšetę, kurios norėjo herojė. Ją naudos piešimui, pasitelkdama įvairias programas ir išgaudama dar įspūdingesnius rezultatus!

Nuostabu matyti mergaitę besišypsančią ir nusiteikusią pozityviai. Linkime dar daug svajonių, kurios, tikime, išsipildys, bei smagaus kūrybinio proceso! Norime tarti pati nuoširdžiausią ačiū visiems žmonėms, aukojusiems labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūs prisidėjote prie Marijos svajonės ir toliau piešti. Mergaitei padovanojome planšetę, kurios kaina 1632,01 Eur. Dėkojame Jums, kad savo gerumu primenate mūsų kovotojams – svajonės tikrai pildosi...💗

Šiltą ačiū sakome Alytuje įsikūrusiam restoranui carpe DIEM restoranui už jaukų ir šiltą priėmimą bei skanias vaišes. Susitikimas Jūsų erdvėje su merginomis praėjo ypač jaukiai!☕️

Spalvinga Kamilos svajonė

Kviečiame Jus pakeliauti po kosmosą – tarp žvaigždžių, įvairiaspalvio dangaus ir pačių slapčiausių svajonių... Kartu su heroje Kamila ir jos mama susitikome tapybos studijoje, kur turėjome galimybę pasinerti į magišką kūrybos pasaulį. 🪐

Herojė Kamila – labai meniška ir mėgstanti piešti, o viduje – labai stipri kovotoja. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę teko išgirsti herojei ir jos tėveliams. Sunkus gydymas liko jau praeityje, o mergaitės mama Kristina sako: „Tai išbandymai, kurie mums buvo skirti, kad sustiprėtume, kad išmoktume gyventi taip, kaip reikia – džiaugiantis kiekviena diena“.

Savo svajonę Kamila mums atsiuntė piešinio pavidalu – juo buvo papuoštas vienas iš CityBee - imu ir važiuoju automobilių. Ilgą laiką mergaitės piešiniu padabintas automobilis riedėdavo miesto gatvėmis, vis primindamas – mūsų herojų svajonės pildosi Jūsų visų dėka! Laikui bėgant Kamilos svajonė kiek pasikeitė ir dabar ji norėjo išmokti visokiausių tapybos subtilybių, tad susitikimas vyko dažais kvepiančioje ir piešiniais dekoruotoje tapytojos Anastasijos Kodzisovos studijoje Belaya Vorona . 🎨

Padovanojome mergaitei galimybę individualiai semtis žinių iš profesionalės Anastasijos! Esame iš visos širdies dėkingi už Jūsų gerumo kupiną širdį ir jaukų vakarą, kurį praleidome merginų kompanijoje. Ačiū Jums, kad padedate vaikams save atskleisti per kūrybą. 💕🌈

Nuoširdų ačiū sakome visiems, prisidėjusiems prie herojės Kamilos spalvingos svajonės ir skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo veiklai. Jūsų visų dėka mergaitės veidą puoš šypsena kas kartą, kai ji žengs į tapybos pamokas. Ačiū Jums, kad esate šalia. ❤️

Pagalba, kurios reikia

Vaistai ukrainiečiui Olegui

Kartais gyvenime nutinka taip, jog sunkiausi išgyvenimai užklumpa vienu metu... Būtent tokioje situacijoje ir susipažinome su Olegu.

Vyras gyvenimą kūrė šalia Kijevo, su šeima – žmona bei dukra. Olegas yra pastorius, todėl nuolat visomis išgalėmis siekdavo padėti tiems, kuriems sunkiau, tačiau prasidėjus karui Ukrainoje sunkumai aplankė jį patį. Žmona su dukrele buvo priverstos bent trumpam išvykti iš pavojingiausios karo zonos ir ieškoti prieglobščio pas gimines Šiaurės Airijoje.

Nuo didžiulio streso vyras susirgo cukriniu diabetu, kuris nekontroliuojamas pasireiškia aukštu spaudimu ir itin bloga savijauta. Vykstant baisiausiems karo įvykiams nusipirkti reikiamų vaistų, kurie kontroliuotų cukraus kiekį kraujyje – tapo misija neįmanoma.. Einant laikui liga dar labiau ėmė veikti vyro sveikatą – tam didelę įtaką darė ir maisto daviniai, kuriuose gausu angliavandenių, o sergant cukriniu diabetu juos reikia ypač riboti. Taigi, antrą kartą vyrui išsiuntėme itin reikalingus vaistus bei vitaminus, kurie padės kokybiškai gyventi.

Ypač reikalingi vaistai, kuriuos nupirkome Olegui, kainavo 354,14 Eur, o užtekti jų turėtų pusmečiui. Jie ne tik suvaldys ligos keliamus simptomus, tačiau ir leis dirbti, rūpintis šeima. Į šį pagalbos šauksmą sureagavome ir padėjome visų Jūsų dėka – tų, kurie aukojo 2022 metų labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Nuoširdus ir pats didžiausias ačiū Jums už Jūsų gerumą – šį kartą jis virto itin svarbia pagalba vyrui, turinčiam pasirūpinti ne tik savimi, bet ir šeimos nariais. 🙏

💙Nuoširdų ačiū sakome Marijai Dubickienei, Saulės smiltys fondo įkūrėjai už didžiulę pagalbą perduodant vaistus Olegui į Kijevą. Šiltai dėkojame, kad rūpinatės, palaikote ir padedate tiems, kuriems gyvenimas meta pačius sunkiausius iššūkius.

💛Šiltai dėkojame Raimundui ir Maži bet Stiprūs už pagalbą, buvimą šalia ir rūpestį.

Nojaus pasiekimai mankštose

Šiandien su Jumis sveikinasi mūsų herojus Nojus. Berniukui dabar 5 metai, o nuo pat gimimo jį lydinčios diagnozės – kiekvieną dieną, kiekvieną minutę – reikalauja ne tik didžiulių jėgų, tačiau ir nuolatinės tėvelių priežiūros. Nojaus diagnozės: mišrus specifinis raidos sutrikimas, epilepsija, cerebrinis paralyžius, o dėl turimų valgymo sutrikimų įstatyta gastrostoma. Berniukas pats nevaikšto, nesėdi, nekalba.

Nojaus pasiekimus tėveliai vertina kiek kitaip – džiaugiasi kiekvienu mažu laimėjimu, nauju įgūdžiu. Nuo pat mažens herojus lankė įvairiausius užsiėmimus su kineziterapeutais, logoterapeutais, ergoterapeutais. Lietuvos ir užsienio specialistų pagalba ir Nojaus pastangomis buvo daug džiaugsmo ašarų! Vaikas išmoko griebti daiktus ir juos nustumti, prilaikomas pastovėti, o specialioje stovynėje netgi bando pašokinėti į viršų.

Kiekvienas laimėjimas šiai šeimai – neišmatuojamo dydžio džiaugsmas ir motyvacija judėti į priekį. Visgi, berniuko imunitetas silpnas, tad po ilgų ligų tenka vėl įsivažiuoti į mankštas, prisiminti įgytus įgūdžius. Tai apsunkina procesą, tačiau Nojus tikras kovotojas!🪐

Šį kartą džiaugiamės, jog galėjome suteikti berniukui kineziterapinius masažus, kurių kaina 1012, 50 Eur. Nuoširdus ir pats didžiausias ačiū mūsų fondo bendruomenės nariams Vikonda grupė, UAB , kurie jau ne vienerius metus prisideda prie herojų tobulėjimo ir jų šypsenų. Dėkojame Jums už galimybę suteiktą Nojui turėti net 40 masažų ciklą. Po jų berniuko mama džiaugėsi, kad sūnus, gulėdamas ant pilvo kelia galvytę, su pagalba bando stovėti bei ypač domisi jį supančia aplinka. Šie milžiniški pasiekimai pačiam Nojui ir jo tėveliams – didžiausia motyvacija žengti pirmyn. Tad dėkojame, kad jau tiek metų esate šalia ir teikiate viltį visiems mažiesiems pacientams, kuriems mūsų pagalba itin reikalinga. 💙

Nojui linkime ir toliau užtikrintai žengti pirmyn ir stiprėti!✈️

Herojaus Tautvydo mankštos

Visos mūsų herojų istorijos skirtingos, tačiau vienija tai, jog visi iki vieno yra nepailstantys kovotojai. Vienuolikos metų Tautvydas – vienas iš jų. Savo stiprybe ir kantrybe įkvepiantis artimuosius, kurie kasdien jam dovanoja pačią nuoširdžiausią šilumą. ☀️

Berniukui nustatytas specifinis mišrus raidos sutrikimas bei sunkus neįgalumo lygis. Kelionė į šį pasaulį Tautvydui prasidėjo su iššūkiais – gimė cezario pjūvio metu, o įvykusi trauma gimdymo paliko pasekmes visam gyvenimui. Tautvydas nekalba, o jo mąstymas atitinka vienerių metukų vaiko raidą, visgi – jis tiek daug jaučia širdimi... Pačius svarbiausius dalykus, kuris jis nori išreikšti – iš akių, šypsenos ar emocijų – visada supranta patys artimiausi šeimos nariai.

Žengti į priekį ir stiprinti Tautvydą, kiek tik leidžia finansinės galimybės – tai didžiausias šeimos tikslas. Jau išbandę audio-psichofonologijos neurosensorinės stimuliacijos užiėmimus Vaiko raidos klinikoje ir pastebėjus, jog berniukas juos toleruoja – šeima kreipėsi į mus su pagalbos prašymu. Suteikti galimybę tęsti užsiėmimus, kurių metu herojui stimuliuojami skirtingi smegenų centrai. Tautvydui specialistai parinko stiprinti šiuos: mąstymą, kūrybiškumą, dėmesio koncentraciją, smulkiąją motoriką ir kalbą., taip pat taikoma papildoma kalbos stimuliacija.

Šie užsiėmimai skirstomi į dieninius ir naktinius ciklus, visgi, Tautvydui naktinį ciklą išbūti svetimoje, ne namų aplinkoje – kol kas per sunku. Taigi, su profesionalų rekomendacijomis berniukas lanko užsiėmimus dienos metu. Tai, pasak kovotojo mamos – „ilgas ir kantrybės reikalaujantis procesas. Greitų rezultatų tikėtis naivu, tačiau pastebime, kad jis žymiai ramesnis, kontroliuoja savo emocijas“.

Šie užsiėmimai padeda Tautvydui stiprėti ir augti visapusiškai, todėl norime nuoširdžiai padėkoti mūsų ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Vikonda grupė, UAB  už galimybę suteikti pagalbą šiam berniukui. Eiti pirmyn įsikibus į ranką tiems, kurie tiki – žymiai lengviau. Todėl esame iš visos širdies dėkingi Jums, kad tikite mūsų stipriaisiais kovotojais ir padedate jiems augti. 🧡

Neišmatuojama Gajaus stiprybė

Nelaimė futbolo aikštelėje Gajaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Jaunas vyras iki lemtingų 2022 metų gegužės 28 dienos varžybų žaidė futbolo klube ir savo ateitį toliau siejo su sportu. Netikėta trauma ir jau po akimirkos vyras galėjo pajudinti tik pečius. Staigiai nugabenus Gajų į ligoninę buvo atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų verdiktas – daugiau niekada nebevaikščiosi.

Praėjus vos devyniems mėnesiams po traumos Gajus nustebino ne tik artimuosius, bet ir pats save – jaunas vyras atsistojo ant kojų. Net ir pačios liūdniausios gydytojų prognozės neužgesino Gajaus noro žengti pirmyn ir įrodyti, kad su dideliu noru ir pastangomis viskas įmanoma. 🥇

Dabar galime džiaugtis kasdieniu vyro tobulėjimu ir stiprėjimu. Prie to ženkliai prisideda sunkus ir nuolatinis darbas su specialistais bei savarankiškai. Fizinis aktyvumas padeda atsistatyti raumenims ir kasdien nueiti dar vienu žingsniu daugiau.

Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, skyrusiems 1,2 % GPM paramą – Jūsų visų dėka galėjome suteikti pagalbą Gajui, finansuojant 970 Eur kainavusius masažus bei užsiėmimus su kineziterapeutu. Vyras mums laiške rašė: ,,su Jūsų fondo pagalba dabar savarankiškai galiu nueiti 110 metrų” – tai – didžiulis pasiekimas! 🙏

Esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie Gajaus tobulėjimo ir linkime neprarasti vidinės stiprybės bei nenumaldomo noro žengti pirmyn. Palaikome ir siunčiame daug daug šilumos. ☀️

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Įsigydami prisidedate prie pagalbos mūsų kovotojams, kurie kasdien stengiasi laimėti savo gyvenimo pergalę. 

Įsigyti galite paspaudus čia

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: matas@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite