Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Virtualus Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas

Šiemet 45-tasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuriame tradiciškai dalyvaus ir „Aplenkime vėžį“ komanda, tampa VIRTUALUS.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais kviečiame bėgti už mūsų komandą, o šių metų bėgimą įprasminti išpildant onkologine liga sergančios Barboros svajonę! Barbora svajoja apie Nintendo Swich žaidimų konsolę, kadangi labai mėgsta žaisti įvairius žaidimus, o laikas namuose neinant į darželį prailgsta.

Mergaitei buvo diagnozuotas Wilmso navikas, kuris pareikalavo sunkaus chemoterapinio gydymo ir dešinio inksto operacijos. Šiuo metu Barbora yra namuose, po truputį stiprėja ir kasdien jaučiasi vis geriau! Nors mergytei ir toliau teks lankytis ligoninėje nuolat besitikrinant sveikatą, tačiau Barbora tiki, kad sunkiausia jau užmaršty, o dabar reikia tik svajoti ir mėgautis vaikyste.

Skirkime „Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą" mergaitei, kuri nuo pat gimimo kovoja už pergalę gyventi. Net jei žiemą bėgti ir šalta - gerumu degančios širdys visada sušildo.

Daugiau informacijos apie bėgimą ir registraciją

LET'S JOIN CHALLENGE TOGETHER

Tris metus iš eilės, visus besidominčius kovos menais rudenį kviesdavome į drauge su Kyokushin Karate Klubas OSU ir Shori Karate Mokykla organizuojamą Kyokushin Karate "Let's Join the Fight Together" čempionatą, kuris nepalikdavo abejingų ir visus užkrėsdavo geroms emocijoms, kadangi sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei šviesesnės jų vaikystės.

Šiemet dėl susiklosčiusios situacijos ir mūsų visų saugumo to padaryti negalime, tad kviečiame priimti  virtualų "LET’S JOIN CHALLENGE TOGETHER" iššūkį! Tai dar viena proga nebūti abejingiems, pasidalinti gerumu ir padėti tiems, kurie kasdien kovoja už pergalę gyventi!

Daugiau informacijos apie iššūkį

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Kviečiame Jus atsigaivinti, padėti sunkiai sergantiems vaikams, o už dalinamą gerumą - rinkti gerumo taškus!

Mūsų ir Akvilės vandens ilgai brandintas ir kilnią misiją nešantis  projektas - #užsidėktašką vanduo - jau laukia Jūsų didžiosiose Maxima ir Norfa parduotuvėse! Tad ieškokite rausvos etiketės pažymėtos gerumo tašku, ragaukite, darykitės nuotraukas, žymėkite mūsų fondą, o visa gauta parama 100% bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ačiū už Jūsų gerumą!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Polina, 8m. Mergaitei diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Ji svajoja apie Apple kompiuterį.

Linas, 16m. Jam buvo diagnozuotas Wilmso navikas. Svajoja apie bet kokį Android telefoną.

Agota, 12m.  Mergaitei buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Svajoja apie Baltos spalvos pelę prie turimo kompiuterio APPLE MacBook Air 13.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Pagalba svarbiausiomis apsauginėmis priemonėmis karantino ir pandemijos akivaizdoje

Jau daugiau nei 100 siuntų su apsauginėmis priemonėmis pasiekė mūsų mažųjų herojų šeimas. Mamos dalinasi džiaugsmu, o mes džiaugiamės kartu ir dalinamės emocijomis su jumis. Linkime mažiesiems daug daug sveikatos ir stiprybės bei siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Didelį ačiū tariame Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondui, kurių suteiktos paramos dėka galime daryti gražius darbus ir aprūpinti fondo globojamas šeimas reikalingomis apsaugos priemonėmis.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų partneriams Omniva Lietuva, kurie prisideda prie šeimų saugumo ir operatyviai bei neatlygintinai pristato siuntinius į visus Lietuvos kampelius.

Taip pat dėkojame įmonei Pakuotės pasaulis, UAB už suteiktą nuolaidą siuntinių dėžutėms, kuriose saugiai atkeliauja kaukės, respiratoriai ir akiniai. Ačiū, kad esame vieningi.

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Nintendo ir susitikimas su Vidu Bareikiu bei karatistais Medai

Medai šių metų vasaros pradžia buvo labai sunki. Birželio mėnesį ji išgirdo skaudžią diagnozę - mišraus tipo leukemija. Šios ligos gydymas yra sudėtingas, nes paauglė kovoja prieš vieną iš rečiausių leukemijos formų vaikams. Mergaitės mama pasidalino, kad gydytojai ir patys kartais suabejoja kokį gydymą reikia taikyti, tad paauglei tenka balansuoti tarp chemoterapijos ir kaulų čiulpų transplantacijos..

Klaipėdietei ryžto sunkiausioje gyvenimo kovoje netrūksta, kadangi ji ne tik mėgsta žaisti kompiuteriu, programuoti, bet iki ligos aktyviai sportavo ir lankė Kyokushin karate. Kovos menai išmokė Medą nepasiduoti ir niekada nenuleisti rankų. Stipri dvasia įkvepia, kad būtent dabar reikia kovoti iš visų jėgų tam, kad visos problemos liktų užmaršty. Kad tamsūs rudens vakarai Medai nebūtų slogūs, ji svajojo apie Nintendo switch žaidimų konsolę, o taip pat paauglė labai norėjo susitikti su savo mylimiausiu atlikėju - Vidu Bareikiu ir karate kovotojais.

Medos svajonė turėti Nintendo buvo išpildyta Capital Lietuva paramos dėka, už kurią kartu su Meda tariame jiems didelį ačiū.  Nuoširdžiai dėkojame, kad įnešate šviesos į sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybę.

Taip pat Meda turėjo galimybę ne tik paspausti ranką ir nusifotografuoti su mylimu atlikėju, bet ir gavo progą nuoširdžiai pabendrauti, o Vidas prižadėjo, kad Meda jam bet kada gali parašyti soc. medijose. Nuoširdžiai dėkojame Vidui Bareikiui, kuris net ir taip gausybės veiklų rado laiko aplankyti Medą, su ja pabendravo, papasakojo asmenines patirtis, pasidalino taip pat savo pomėgiu užsiimti karate ir netgi pažadėjo palaikyti ryšį. 

Taip pat didelį ačiū sakome Kyokushin Karate Klubas "OSU" ir SHORI karate mokykla bei mūsų geriems draugams Linui Jonikai ir Tomui Zieniui, kurie taip pat atvyko aplankyti jaunąją kovotoją, įkvėpė jai dar daugiau pasitikėjimo ir nudžiugino trokštamomis specialiomis pirštinėmis. Ačiū už Jūsų nuoširdumą ir kad savo skleidžiama šiluma dalinatės su tais, kuriems jos reikia labiausiai.

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už pagalbą pildant šią svajonę.

Video medžiaga: LXM media

Planšetė Edvardui

Edvardo negalavimai prasidėjo šių metų rugsėjį, kai mažasis darželyje pradėjo gausiai vemti ir jam buvo iškviesta greitoji. Visai netrukus berniukas buvo paguldytas į Kauno Klinikas kur ir išgirdo liūdną diagnozę - ūminė limfoblastinė leukemija, ir skubiai pervežtas į Vilniaus Santaros klinikas, kuriose gydosi iki dabar. Nors sunkiausią dalį - kraujo vėžį - berniukas jau įveikė, tačiau jo sukeltas komplikacijas gydosi iki šiol...

Mažasis Edvardukas pats savo svajonės atsiimti negalėjo, bet išsvajotą planšetę jam perdavė mamytė, kuri neabejojo - nauja dovana nudžiugins sūnų, beprotiškai mylintį filmukus ir kompiuterinius žaidimus.

Už Edvardo puikias emocijas ir išpildytą jo svajonę nuoširdžiai dėkojame brangiems mūsų partneriams Top Exchange valiutos keityklų tinklui ir jų nuostabiems geros širdies klientams, kurie už kiekvieną atliktą valiutos operaciją skiria auką mūsų mažųjų šypsenoms. Ačiū, kad esate kartu, dalinatės gerumu ir rūpinatės tais, kuriems šilumos ir dėmesio reikia labiausiai.

Už spalvotas kojines Edvardui ačiū tariame Sparta Textile. Taip pat dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už pagalbą pildant šią svajonę.

Video medžiaga: LXM media

Žaidimų kėdė ir kompiuterio priedai Justui

Rugsėjo mėnesio viduryje, berniuko mokytoja pastebėjo, kad kažkas yra ne taip ir patarė pasidaryti vaikui kraujo tyrimus. Rezultatai parodė, kad berniukui gali būti vidinis kraujavimas arba kažkas labai rimto - gydytoja įtarė leukemiją. Šeima iškart buvo išsiųsta į Santariškes, kuriose rugsėjo 22 dieną išgirdo patvirtintą liūdną diagnozę - lėtinė mieloleukemija. Berniukas išgyveno tris eritrocitų infuzijas bei sunkų gydymą vaistais. Tai yra klastinga liga, kuria dažniausiai suserga suaugusio amžiaus asmenys, o vaikams ji pasitaiko ypatingai retai.

Nors Justo organizmas gydymą priima, o vaistai padeda kovoti su sunkia liga, berniukui tenka susidurti su šalutiniais poveikiais - vėmimu ir reumatiniais skausmais, kurie ne tik nemalonūs, bet ir labai sekina organizmą. Bet gydymas veikia ligą, o tai svarbiausia. Didžiausias visos šeimos tikslas dabar - pasiekti remisiją. Labai tikime, kad šis tikslas jau greitai bus pasiektas.

Justo svajonė turėti žaidimų kėdę, kompiuterio kamerą ir kitas kompiuterio dalis buvo išpildyta Manto Bertulio ir jo draugų dėka, kadangi savo gimtadienio svečius Mantas vietoj dovanų kvietė aukoti sunkiai sergantiems mūsų globojamiems vaikams. Tariame didelį ačiū Mantui už tokią gražią idėją ir savo gimimo dienos įprasminimą. Iš visos širdies dėkojame Manto draugams, kurie gausiai aukojo, palaikė kilnią iniciatyvą ir išpildė Justo svajonę.

Dėkojame mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei už pagalbą šią svajonę organizuojant ir neišsenkančią energiją bei pozityvumą, kuriuo ji kaskart dalinasi su mūsų kovotojais.

Ačiū sakome TOPO CENTRAS bei Aurelijui Rusteikai už nuolatinį prisidėjimą prie gražių vaikų svajonių ir pagalbą išrenkant Justo kėdę. Už spalvotas kojines Justui ačiū tariame Sparta Textile.

Video medžiaga: LXM media

Planšetė Kamilai

Viskas prasidėjo, kai praėjusių metų lapkričio pabaigoje Kamilai pakilo labai aukšta temperatūra ir nors nebuvo jokių peršalimo simptomų, ją numušti buvo labai sunku - vos pagerėjus - temperatūra labai greitai vėl pakildavo. Nuvykus į Santaros klinikas, Kamilai buvo atliktas kraujo tyrimas, šeima buvo nusiųsta į onkohematologijos skyrių ir labai greitai išgirdo liūdną diagnozę - vėžys. Intensyvi chemoterapija, gydymas vaistais ir patikros - tokia yra pastarųjų metu mergaitės kasdienybė bei nuolatinė kova.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad šiai dienai Kamila jaučiasi pakankamai neblogai, yra judri, aktyvi ir smalsi mergaitė. Savo svajonių laiške Kamila rašė, kad norėtų turėti planšetę, jog galėtų kada tik nori žiūrėti savo mylimiausią animacinį filmą - „Ledo Šalis”. Kamila yra viena didžiausių Elzos fanių, svajojanti užsiauginti tokius pačius ilgus plaukus ir kartu su filmuko heroje dainuoti "Let ir go".

Kamilos svajonė išsipildė su kaupu Ditės draugų ir artimujų bei Swedbank Lietuvoje darbuotojų dėka. Ji ne tik gavo planšetę, bet ir nuostabią Elzos suknelę, batukus bei papuošalus. Nuoširdžiai dėkojame jums, kad leidote šios žavios mergaitės svajonei pavirsti tikrove.

Už spalvotas kojines mažajai Kamilai ačiū tariame Sparta Textile, o už nuolaidą Kamilos svajonių planšetei dėkojame TOPO CENTRAS.

Video medžiaga: LXM media

Auksės susitikimas su Kake Make

Auksei šių metų balandžio pradžioje buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Džiaugiamės, kad gydymas padeda ir šiuo metu Auksė jau yra įpusėjusi penktą aktyvų gydymo etapą iš šešių, kai nuolat reikia lankytis ligoninėje, o jau netrukus pereis į palaikomąjį gydymą namuose.

Didelį ačiū tariame Karina Krysko, kuri įkūnijo Kakę Makę, dalinosi savo šypsena, šiltomis emocijomis ir labai pradžiugino Auksę. Neabejotinai šita popietė dar ilgai išliks mergaitės atmintyje. Dėkojame Karinai, kuri savo energija užkrėtė ir Auksę, o mergaitė bent trumpam galėjo pamiršti visas negandas ir tiesiog būti laimingu vaiku.

Ačiū tariame Pieno žvaigždės ir visiems, pirkusiems DVARO pieną, nes Jūsų dėka galėjome dar labiau nustebinti Auksę padovanodami rankinę ir suknelę.

Dėkui tariame ir Alma littera bei Kakės Makės pasaulis uš dovanas Auksei ir kostiumą Karinai, o už spalvotas kojines ačiū tariame Sparta Textile. Taip pat dėkojame mūsų fondo ilgamečiui savanoriui Giedrius Pauža už pagalbą pildant šią gražią svajonę.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Vikšrinis kopiklis Kauno hospiso namams

VšĮ "Kauno hospiso namai" - tai medicinos įstaiga, kuri neatlygintinai teikia medicininę, psichologinę, emocinę, socialinę, dvasinę, juridinę bei kito pobūdžio pagalbą ypatingai sunkiai sergantiems ir kritinėse būklėse esantiems pacientams bei jų artimiesiems jų pačių namuose. Tai nuostabių žmonių komanda, kuri dovanoja savo laiką, šypsenas, energiją ir rūpestį tiems, kurie patys savimi pasirūpinti jau nebegali. Mūsų draugystė užsimezgė, kai prieš kurį laiką Kauno hospiso namai kreipėsi į mus pagalbos, kviesdami prisidėti prie jų veiklos ir padėti kritinėmis ligomis sergantiems ligoniams.

Kauno hospisas tai yra ta įstaiga, kuriai norisi ir kuriai reikia padėti. Šių žmonių darbas ir atsidavimas yra neįkainojama pagalba jų globojamiems žmonėms. Kadangi tarpe jų yra nemažai onkologinėmis ligomis sergančių asmenų, sužinojus, kad šiuo metu jiems yra labai reikalingas vikšrinis kopiklis - padedantis neįgaliojo vežimėlyje esančius asmenis užkelti ir nukelti laiptais - nuoširdžiai norėjome jiems padėti. Tokia įranga kainuoja 2520 eurų, todėl patiems ją įsigyti tikrai sudėtinga. Labai gera, kad rėmėjų dėka, galėjome prisidėti ir mes.

Už paramą kopikliui įsigyti nuoširdžiai dėkojame naktiniui klubui Matérialiste, kurie iškart sutiko pagelbėti ir prisidėti. Iš visos širdies džiaugiamės turėdami Jus savo bendruomenėje ir dėkojame už ištiestas pagalbos rankas. Didelis ačiū ir jų organizuotame labdaros renginyje “Kolekcionuok gerus darbus” dalyvavusiems žmonėms, kurie atėjo pabūti kartu, aukojo ir nuoširdžiai palaikė labdaringą iniciatyvą.

Už vikšrinio kopiklio naudojimosi apmokymus, nuolaidą, pristatymą ir operatyvų darbą bei nuoširdų bendravimą dėkojame UAB Dianeta. Buvo labai malonu ir gera su Jumis bendradarbiauti.

Video medžiaga: LXM media

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Gerumo pyragas

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisijungusiems prie gražios Kauno mokslo ir technologijų parko organizuojamos akcijos ir kepusiems gerumo pyragus.

Jūsų dėka buvo paaukoti 220 eurų sunkiai sergantiems vaikams.

Ačiū, kad kepėte, aukojote ir dalinotės nuotraukomis. Jūsų gerumas beribis ir neįveikiamas jokių virusų

„TriCollagen“ produktai besigydančių ligoniukų tėveliams

Kauno Klinikose besigydančių mažųjų kovotojų tėvelius ir jų gydytojus bei slaugytojus aprūpinome „TriCollagen" produktais, skirtais grožiui ir gerai savijautai puoselėti. Tikime, kad šie vitaminai leis bent truputį daugiau dėmesio skirti sau ir suteiks sveikatos ir stiprybės kasdieninei kovai.

Širdingą ačiū tariame Vaidai Skaisgirei ir kompanijai FenoQ Tricollagen už šią kilnią iniciatyvą. Nuoširdžiai dėkojame, kad pradžiuginote mūsų mažųjų ligoniukų artimuosius bei juos prižiūrinčius gydytojus ir specialistus ir padovanojote jiems "Tricollagen" produktų.

Didelis ačiū Jums už gerumo kupinas širdis, kurios padeda kitiems.

Automobilis mūsų fondui

Niekada nebūtume net pasvajoję, bet nuostabių partnerių Kaunas LT ir Sauliaus Paužos bei UAB ir Energetikų mokymo centras ir jo direktoriaus Vaido Mugausko iniciatyvos dėka, nuo šiol turėsime automobilį, skirtą fondo reikmėms. Juo aplankysime ir galėsime nuvežti ar pervežti fondo globojamus sunkiomis ligomis sergančius vaikus, važiuosime pildyti jų svajones, daug greičiau ir patogiau galėsime pristatyti dėžes su vaistais, daiktais ir įvairia medicinine įranga šeimoms bei gydymo įstaigoms, o taip pat šis automobilis labai pagelbės renginių metu susivežant palapines, sėdmaišius ir atliekant daugybę kitų darbų, kuriems nuolatos skolindavomės automobilį iš geraširdžių žmonių.

Nuoširdžiai dėkojame Kaunas LT, UAB ir Energetikų mokymo centras, Všį už jų idėją, paramą ir didžiulį palaikymą. Jūsų dėka mes galime daug daugiau.

BENDROS INICIATYVOS

Vegetariškas burgeris Grill London restoranuose

Kviečiame išbandyti naująjį vegetarišką burgerį visuose Grill London restoranuose. Šio burgerio maltinukas savo skoniu, maistine verte bei struktūra konkuruoja su jautienos maltinuku, tačiau yra 100proc augalinės kilmės (plant-based).

Pirkdami šį burgerį tiesiogiai prisidėsite prie vaikų gerovės, nes nuo kiekvieno burgerio 1€ skirsite mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

MANILLA LIBERI vaikų linija

Kviečiame jus įsigyt MANILLA ir BabyBlog bendrą kūrinį – LIBERI vaikų liniją. Pirkdami šiuos švelnios sudėties produktus ne tik pasirūpinsite ir palepinsite savo vaikučius, bet 1 EUR nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams.

Jau dabar visus LIBERI produktus galite įsigyti tiek internetinėje, tiek fizinėse MANILLA parduotuvėse. ⁠

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

Mary Kay “Satin Lips” rinkinys

Jau antrus metus iš eilės Mary Kay prisideda prie gerų darbų sklaidos ir renka aukas mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams.

Šį kartą Mary Kay kolektyvas primena kaip pasirūpinti savo lūpomis bei kviečia įsigyti cukraus šveiktiklį lūpoms ir lūpų balzamą su sviestmedžio sviestu, kurie užtikrins neįtikėtiną drėkinimą ir išgelbės sausas, šiurkščias lūpas.

Iki gruodžio 31 d., įsigiję Mary Kay “Satin Lips” rinkinį, prisidėsite prie kilnių darbų, nes 1 doleris nuo jo sumos bus skirtas mūsų paramos fondo globojamiems mažiesiems kovotojams.

MANTINGA šaldytos tešlos

Lapkričio – sausio mėnesiais prekybos tinkluose visi Lietuvos pirkėjai pirkdami MANTINGA šaldytą tešlą parems ir mūsų globojamus, sunkiomis onkologinėmis ligomis sunkiai sergančius vaikus.

Džiaugiamės, kad ir didieji prekybos tinklai geranoriškai ir neatlygintinai po truputį jungiasi prie šios didelių širdžių akcijos.

Dėkojame prekybos tinklui IKI, kurie jau prisijungė ir skleidžia gėrio žinutę savo parduotuvėse!

EMKO gerumo iniciatyva

Jau dabar kiekvienas apsipirkęs EMKO parduotuvėje prisidės ir prie paramos mūsų mažiesiems!.

Nuo kiekvieno pirkinio jų elektroninėje parduotuvėje www.emko-online.lt 2% bus skiriami sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriais rūpinasi mūsų fondas.

Gerumas tikrai yra užkrečiamas. Ačiū EMKO, kad juo dalinasi ir nepaliauja generuoti pozityvo bei šilumos.

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite