Socialinės atsakomybės partneriai

Susiduriate su darbuotojų trūkumu ir nebežinote, kaip dar jų ieškoti? Džiaugiatės, kai kandidatai bent jau ateina į darbo pokalbį? Ar žinote, kad standartinės kandidatų pritraukimo procedūros tinka ne visiems?

Mūsų patirtis rodo, kad dažnas bedarbis pasiklysta gausybėje skelbimų portalų ir nesugeba surasti sau tinkamo pasiūlymo, bijo kreiptis į darbdavį, stresuoja ir nesugeba savęs atskleisti pokalbių metu.

Ieškokime sprendimų kartu

Atvykite prisistatyti

Kartą per savaitę organizuojame ieškančiųjų darbo ir darbdavių susitikimus. Kviečiame jus neformalioje aplinkoje pristatyti bedarbiams laisvas darbo vietas ir keliamus reikalavimus būsimiems darbuotojams. 

Dalyvaukite darbo pokalbių imitacijose

Galite padėti darbo ieškantiems žmonėmis ugdyti savęs pristatymo įgūdžius. Taip ne tik prisidėsite prie bedarbių motyvacijos didinimo, bet galbūt ir surasite sau tinkamų kandidatų. Daugiau apie darbo pokalbių imitacijas skaitykite ČIA

Pakvieskite į savo įmonę

Galime kartu organizuoti darbo ieškančių žmonių vizitą į jūsų įmonę, siekiant parodyti realias įsidarbinimo galimybes bei padėti apsispręsti. Vizito metu turėsite galimybę tiesiogiai pabendrauti su ieškančiais darbo ir atsirinkti sau tinkamą darbuotoją. 

VšĮ "SOPA" padeda susitikti darbo ieškantiems žmonėms ir darbdaviams. Organizuodami įvairias priemones siekiame, kad bedarbiai kuo artimiau pažintų darbo rinką ir keliamus reikalavimus, o darbdaviai  - suprastų ieškančiųjų darbo poreikius ir ieškotų lankstesnių sprendimų mažiau galimybių turintiems kandidatams. 

Bendradarbiaukime
Facebook Linkedin

VšĮ "SOPA"

Krokuvos g. 8, Vilnius

info@sopa.lt 

www.sopa.lt 

LIKE
MailerLite