Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

Griebkime savo dviratį, paspirtuką, riedlentę, riedučius ar kitą aktyvaus laisvalaikio ratuotą priemonę bei skleiskime svarbią žinią važiuodami už sunkiomis ligomis sergančius Lietuvos vaikus! Visi dalyviai paaukoję vaikams, gaus dovanų specialius "Aplenkime vėžį" marškinėlius!

Velomaratonas vyks jau rugpjūčio 19 d., tad skubėkite registruotis! 

DAUGIAU APIE ŠIĄ INICIATYVĄ

Jau šiandien registruok save ir draugus artėjančiam bėgimo iššūkiui ir skirk jį sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams! Visi bėgantys su R. Kaukėno fondo bendruomene gaus dovanų specialius "Aplenkime vėžį" marškinėlius. Renginio dieną fondo palapinėje Jūsų lauks pats R. Kaukėnas su visais fondo draugais, kineziterapeutų komanda pasirūpins Jumis prieš bėgimą ir padės atsistatyti po jo, galėsite paskanauti užkandžių ir puikiai praleisti laiką specialiai įrengtoje poilsio zonoje!

DAUGIAU APIE ŠIĄ INICIATYVĄ

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Vilius, 13 m. Berniukui buvo diagnozuota Ewingo Sarkoma. Iškentėjo 8 chemoterapijos kursus ir operaciją. Ligai atsinaujinus berniuko laukė dar vienas sunkus gydymas. Vilius svajoja apie nešiojamą kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Tito svajonė turėti Lego konstruktorių

„Gyvenime priėjau tokį etapą, kai yra smagiau dovanoti dovanas, negu pačiam jas gauti“ , – apie gražią iniciatyvą kalbėjo Tito svajonę išpildžiusi Ieva Gylė.

Liepos 10 d. Titą, jo mamą ir sesutę restoranas "Grill London" pakvietė skanios vakarienės, o Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su gerąja Ieva įteikė Titui dovaną, apie kurią sunkia onkologine liga sergantis berniukas svajojo labai ilgai – Lego konstruktorių!

Galvos auglį turintis berniukas yra labai verslus, bet ir pinigėlius jis investuoja ten, kur jam atrodo geriausia. Per kelerius metus vaikas sutaupė norimą sumą, kurią skyrė 2 aukštų lovytės įsigijimui, kad tiek jis, tiek jo be galo mylima jaunesnioji sesutė galėtų saldžiai išsimiegoti. Ilgą laiką Tito svajonės turėti Lego konstruktorių "Ninjago" taip ir liko svajonėmis.... Bet jis tikėjo jos išsipildymu.... Nuoširdus AČIŪ Ievai už galimybę vaikams įrodyti, kad tereikia labai norėti ir išlaukti tos akimirkos! 

SKAITYTI DAUGIAU

Anželikos svajonė apsilankyti "Jazzu" koncerte

Kas gali būti įsimintiniau, nei išgirsti savo mylimą atlikėją gyvai! III stadijos Hodžkino limfoma serganti Anželika rado jėgų atitrūkti nuo sunkaus gydymo ir apsilankyti jos mylimos atlikėjos "Jazzu" koncerte! 

Nuoširdų Ačiū tariame atlikėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu už vakarą, kurį dovanojote savo gerbėjai! Tikime, kad Jūsų nuostabi kūryba leido merginai pasijusti kur kas geriau! 
Na, o Anželikos laukia kaulų čiulpų transplantacija, tad linkime merginai stiprybės ir kuo greičiau sveikti!

Jorio stebukingas šeštadienis - susitikimas su mylimais krepšininkais ir naujas telefonas

Paskutinis 2018 m liepos šeštadienis Joriui ir visai jo šeimai tapo labai įsimintinas, nes būtent tą dieną išsipildė net kelios 7-mečio berniuko svajonės – susitikti su garsiais krepšininkais ir turėti nuosavą išmanųjį telefoną! 

Kauno senamiestyje įsikūrusiame restorane "Grill London" Joris su visa šeima turėjo progą pabendrauti su Italijos krepšinio klube Milano "Olimpia“ ir LT krepšinio rinktinėje žaidžiančiais Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu, kurie vaikams daug pasakojo apie savo karjerą krepšinyje ir motyvavo sportą mylinčius berniukus Jorį ir Pijų būti atkakliais bei visada siekti savo tikslo.

Nesumeluosime pasakę, kad Joris yra labai atkaklus ir žingeidus vaikas, tai jis parodė kovoje su sunkia liga! Vaikas daug laiko praleido ligoninėje, išvėrė galvos auglio operaciją ir toliau sėkmingai žingsniuoja pirmyn!
Linkime Joriui neblėstančio užsispyrimo, didelių pasiekimų karate sporte ir svarbiausia, kuo didžiausios sveikatos!

Jorio svajonė buvo išpildyta už vasario mėnesį vykusio labdaringo renginio metu surinktas aukas. Ačiū visiems už galimybę išpildyti slaptus vaikų norus ir taip suteikti jiems daug džiaugsmo!

SKAITYTI DAUGIAU

Elijos atostogos prie Jūros

Mažoji Elija yra tikras stebuklas! Ji be galo miela, o kaip mergaitė myli jūrą.. Daug išgyvenusi mažylė ir jos mama labai nusipelnė poilsio, kuomet galėtų atitrūkti nuo labai sudėtingos ir varginančios kasdienybės, tad fondas už "Southwestern Advantage Lietuva" studentų surinktas aukas pasirūpino jų viešnage ramioje vietoje prie pat Šventosios kurorto! Sunkios stadijos galvos auglį turinti mergaitė merkė kojas į jūrą ir neslėpė nuoširdaus džiaugsmo jausdama po kojomis smėlį! 

Norime nuoširdžiai padėkoti kurorte įsikūrusiam restoranui "Vikingas", kurie pasirūpino, kad Elija su mama kiekvieną dieną galėtų skaniai ir sočiai pavalgyti bei papramogauti! Ši šeima taria didelį Ačiū “Southwestern Advantage Lietuva” studentams ir visiems kurie prisidėjo prie jų gerovės! Šios akimirkos ir šypsenos atperka viską! 

Martyno susitikimas su mylimu atlikėju

Liepos 4 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vyko gero mūsų fondo draugo ir labai talentingo Lietuvos dainininko Donato Montvydo koncertas!

Trečiadienio vakarą į koncertą susirinko didelis būrys atlikėjo gerbėjų tarp kurių buvo ir sunkią onkologinę ligą įveikęs Martynas su mama Tatjana.

Būnant 6 mėn kūdikiui, Martynui buvo diagnozuotas inksto vėžys. Po diagnozės vaiko laukė operacija ir ilgas gydymas. Vėliau, praėjus 5 metams kitame inkste taip pat buvo aptikta piktybinių auglio darinių, kurie lėmė tai, kad vaikui buvo atliekamas pakartotinas gydymas.

Laimei, vaikas išliko tikras kovotojas ir šiandien gali pasigirti įveikęs sunkią ligą! Karate sportą praktikuojantis jaunuolis ir jo mama džiaugiasi turėję galimybę gyvai išvysti D. Montvydą ir pasiklausyti jo nuostabios kūrybos! 

Nuoširdus AČIŪ Donatui Motvydui už puikų vakarą, kurį dovanojai šiai šeimai! 

SUTEIKTA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Dar šį pavasarį "Southwestern Advantage Lietuva" studentai vykdė akciją, kurios metu daugelis Kauno ir Vilniaus gyventojų aukojo piktybinį akies naviką turinčio Daniilo gydymui Šveicarijoje! Norime Jums padėkoti už aukas, kurios rodos, iš mažų stebuklų virs dideliu stebuklu!

Daniilas kartu su tėveliais liepos mėnesį net kelis kartus vyko į gydymus Šveicarijoje. Ten jam buvo atliekami pakartotiniai tyrimai ir 2 val. trukusios intraarterinės procedūros. Puikios naujienos yra tos, kad daktarams patikrinus berniuko regą ir atlikus kitus tyrimus, buvo nustatyta, kad po pirmų gydymo seansų Šveicarijoje, Daniilo regėjimas akute pagerėjo, o auglys sumažėjo beveik per pus - nuo 2.2 mm iki 1.2 mm.

Vaikučio laukia dar bene 2 metus truksiantis gydymas. Tikimės, kad kas kart rezultatai tik gerės, o vaikas atkakliai kovos su šiuo alinančiu gyvenimo išbandymu.

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

Pagalba Danilui ir jo mamai Tatjanai

Mūsų nuostabusis Danilas ir jo mama Tatjana po mažu atsistoja ant kojų ir toliau mėgaujasi vienas kito draugija. Nors dėl karštos vasaros vaikui yra paūmėję epilepsijos priepuoliai, bendra vaiko savijauta yra stabili. Dėl sunkios negalios, berniukui yra reikalingi gydomieji masažai, kurie leidžia mažyliui šiek tiek laisviau judėti, tad R. Kaukėno fondas kartu su "Sothys Lietuva" pagalba ir toliau rūpinasi, kad vaikas gautų reikiamas procedūras. Šeimai  liepos mėnesį iškeliavo ir keli maisto bei higienos prekių papildymai. Džiaugiamės galėdami būti palaikomoji komanda ir padėti šiai šeimai išspręsti visas iškilusias problemas!

Norime padėkoti "Sothys Lietuva" bendruomenei už supratimą ir paramą šiai šeimai, kuri leidžia mums rūpintis Danilu ir Tatjana kas kart, kai pagalbos labai reikia!

"Grill London" dovana Giedriui - gyvybiškai svarbūs vaistai

Liepos viduryje R. Kaukėno paramos grupės draugai "Grill London" jau antrą kartą pakvietė mūsų globojamą Giedrių ir jo tėvelius apsilankyti jų restorane ir pasistiprinti po ilgų tyrimų ligoninėje. Šį kartą restoranų tinklo komanda turėjo Giedriui ir jam gyvybiškai svarbius medikamentus, kuriuos tą vakarą A. Steponavičiūtė įteikė berniuko tėveliams!

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, dažnai jį ištinka koma, nuo pat mažumės Giedrius savo didžiają laiko dalį praleido gulėdamas ligoninėje. Laikui bėgant stuacija nesikeičia, vaikas ir toliau mina ligoninės slenstį.... Nors berniukui yra 18 metų, tačiau dėl sudėtingos sveikatos būklės yra sulėtėjusi jo branda.

Norime padėkoti "Grill London" komandai už pagalbą, kurią suteikėte Giedriui - medikamentų gausa, mažame kaimelyje gyvenančiai šeimai yra tikras iššūkis! Ačiū, kad esate kartu su mūsų bendruomene ir neliekate abejingi vaikų istorijoms!

Palinkėkime Giedriui ir toliau būti tokiam pozityviam - kas kart jo akyse matome vis daugiau šviesos! 

Pagalba Ramunei-Barborai

Ramunę-Barborą fondas pažįsta jau labai seniai. Tai labai miela, šilta mergaitė, kurią kas kart gera matyti!

Dėl retos odos ligos daug kančių patirianti Barbora lyg šiol sunkiai susitaiko su savo liga, o gilios žaizdos ir amžiams likę randai kas kart jaučiami ant kūno kiekvieną dieną paverčia išbandymu... 

Mergaitė yra praėjusi daug įvairių gydymų Lietuvoje ir užsienyje, o šį kartą mergaitei buvo rekomenduojamos ozono procedūros, kurių kaina mergaitės šeimai yra neprieinama. Todėl, mūsų fondas pasirūpino, kad mergaitė gautų reikalingus gydymo seansus!

Norime padėkoti visiems, kurie vasario mėnesį dalyvavo labdaringame renginyje-būtent už jo metu surinktas aukas mes kartu padėsime Barborai bent šiek tiek pristabdyti esamą liga! 

Emiliui reikalingi akinukai

Drovus, bet labai nuoširdus Emiliuko Ačiū visiems aukojusiems vasario mėnesį vykusiame labdaringame renginyje, nes būtent Jūsų dėka vaikas gali džiaugtis naujais akinukais, kurie jam buvo labai reikalingi.

Berniukas turi visą puokštę sveikatos problemų- vcp spazminė diplegija, epilepsija, širdies eritmija, žievinis regos sutrikimas ir daugelį kitų.

Emiliui tenka dažnai lankytis įvairiuose gydymuose ir mankštose tam, kad galėtų laisviau judėti, o širdelė plaktų be jokių sutrikimų. Šį kartą Emiliui buvo labai reikalingi akiniai, kurie tapo tikru iššūkiu jo tėvams, nes pinigėlių dažnai pritrūksta ir įvairiems papildams bei gydymams...

Džiaugiamės kartu su Jūsų parama galėję padėti šeimai, kuomet pagalbos Jiems labai reikėjo!

Linkime Emiliui kuo didžiausios sveikatos!

RENGINIAI

Labdaringa krepšinio stovykla Londone

Liepos 20-22 d. Londone vyko "Baltic Stars Basketball Club", Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir krepšininko Ado Juškevičiaus inicijuota intensyvi dviejų dienų krepšinio stovykla vaikams, kurios metu savo žiniomis su jaunaisiais talentais dalinosi pats A. Juškevičius, SKM treneriai ir Rimantas Kaukėnas!

Dviejų dienų stovyklą vainikavo sekmadienio renginys, kurio metu į krepšinį įsiliejo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bei profesionalūs krepšininkai. Lietuvių bendruomenė turėjo galimybę už auką fondo globojamiems vaikams įsigyti žymių krepšininkų marškinėlius ir kamuolius su autografais.

Džiaugiamės galėję būti šios didelės krepšinio šventės dalimi, susipažinti ir pabendrauti su lietuviais, kurie taip pat nelieka abejingi savo gimtos šalies vaikams! Ačiū, kad buvote su mumis ir palaikėte mūsų kilnią idėją!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Vidurvasario šventė Pumpėnuose

Liepos 14 d. Pumpėnuose vyko jau tradicija tapusi labdaringa Vidurvasario šventė, kurios metu Pumpėnų krašto jaunimas gali išbandyti savo jėgas krepšinio turnyre 3x3, puikiai praleisti laiką ir kartu prisidėti prie pagalbos Lietuvos vaikams! Ši vasaros šventė yra mūsų fondo veikloje aktyviai dalyvaujančio Armino Vareikos iniciatyva, kuria jis siekia ne tik skatinti jaunus žmones aktyviai leisti savo laisvalaikį, bet ir puoselėti dalinimosi vieni su kitais tradicijas! Arminas yra žmogus, kuriuo pasitikime ir kas kart didžiuojamės! Ačiū tau, kad visada esi šalia, už meilę vaikams ir didelę širdį! Esi tikras pavyzdys mūsų jaunajai kartai! 

Renginio metu susirinkusieji paaukojo 800 eurų, kurie bus skirti padėti vaikams, kuriems mūsų visų pagalbos labiausiai reikia - Lietuvos ligoniukams ir Pumpėnų krašto jaunimui!

INICATYVOS

I. Stonkuvienės dovanos moterims - mylima veikla

Norime pasidžiaugti dar viena gražia Indrės Stonkuvienės iniciatyva! 

Neseniai Indrės dėka Danilo mama Tatjana atsiėmė diplomą, kuris leidžia jai vykdyti grožio procedūrų veiklą bei tobulėti. Na, o šiandien kartu su "Moterų pasaulyje" bendruomene, Indrė padės ir dukros Milenos netektį išgyvenančiai mamai Gintarei.

Linkime kuo didžiausios stiprybės bei noro ir jėgų toliau kibtis į gyvenimą!

Nuoširdžiai dėkojame Indrei ir visoms moterims, kurios visada išlieka kaip vienas kumštis!

R. Pasternackis sau sunkų išbandymą skyrė sergantiems vaikams

Liepos 7 d. mūsų draugas Riamondas Pasternackis dalyvavo trailo varžybose, kurių 73 km su 5 km pakilimu trasa nusidriekia per nuostabaus grožio Alpes!

Šį savęs išbandymą R. Pasternackis skyrė R. Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, taip išreikšdamas didelį palaikymą, stiprybės ir ryžto svarbą!

Nuoširdžiai dėkojame Raimondui ir linkime dar daug gražių iniciatyvų ateityje!

Prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams prisidėti galite ir Jūs - trumpuoju numeriu 1482 paskambinę arba parašę SMS su tekstu “Parama vaikams” Jūs paaukosite ligoniukams 3€.

"Girteka Logistics Lietuva" ir žymūs krepšininkai vienijosi vardan kilnaus tikslo

Norime nuoširdžiai padėkoti "Girteka Logistics Lietuva" už šaunų labdaringą renginį, kurį skyrėte ne tik savo puikiam kolektyvui bet ir Lietuvos vaikams! Visai neseniai šios įmonės kolektyvas buvo pakviestas į krepšinio turnyrą, kuriame dėl paramos vaikams tritaškių konkurse rungėsi ir legendiniai krepšininkai Ramūnas Šiškauskas ir Linas Kleza!

Tą kartą nugalėjo draugystė ir kilnūs darbai - "Girteka Logistics Lietuva" skyrė paramą dviejų fondų globojamiems vaikams - R. Kaukėno paramos grupei ir "Lino Kliezos labdaros ir paramos fondui"!

Didelį Ačiū tariame R. Šiškauskui už kilnią kovą metimų konkurse dėl paramos sunkiai segantiems vaikams!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Sunkiai sergančius vaikus palaiko ir automobilių spoto mylėtojai

Liepos 21-22 d. Palangoje vyko vienas didžiausių automobilių sporto renginių Lietuvoje -  "Aurum 1006 km powered by Hankook" ! Čia dėl nugalėtojų titulo važiuoja ir mūsų fondo geras draugas, profesionalus lenktyninkas Deividas Jocius! Atstovaudamas “Hegelmann transport”, D. Jocius kartu su visa komanda palaikė ir mūsų fondo globojamus sunkiai sergančius vaikus bei ragino aukoti trumpuoju numeriu 1482!

ATRIBUTIKA

Naujiena - marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pas mus jau atkeliauja naujieji fondo marškinėliai su NBA krepšininko ir LTU rinktinės žaidėjo Jono Valančiūno atvaizdu.  J. Valančiūnas visada palaiko mūsų fondo veiklą bei yra daug kartų pradžiuginęs mažuosius ligoniukus, na o šį kartą palaikymą jis išreiškia būtent taip.

Visos už marškinėlius surinktos aukos atiteks mūsų globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams-med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei vaikučių slaptų svajonių išpildymui! Auka už marškinėlius - 20 eurų.

Išankstiniai užsakymai priimami info@kaukenoparama.lt

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite