Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime sunkiai sergančių vaikų svajones!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Austėja, Mergaitei buvo diagnozuota T limfoblastinė limfoma, šiuo metu gydosi Santaros ligoninėje. Labai svajoja apie draugą, kuris pasitiktų ją kas kart grįžus namo - šuniuko, nikštukinio Pomeranijos špico. 

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Šiuo metu reikalinga pagalba

SUMAŽINKIME KRAUJO VĖŽIU SERGANČIŲ VAIKŲ KANČIAS

Rimanto Kaukėno paramos grupė kviečia visus prisidėti prie kilnios misijos – padėkime kraujo vėžiu sergantiems vaikams, sumažinkime jų skausmą ir taip palengvinkime jų sunkų gydymo kelią.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose (LSMULKK) šiuo metu labai trūksta gydymui svarbių priemonių – specialių adatų ir prietaiso, kurių dėka būtų lengviau atlikamos trepanobiopsijos procedūros mažiesiems.

SKAITYTI DAUGIAU

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. Kitas medikamntnų pirkimas planuojamas sausio pabaigoje-vasario pradžioje.

SKAITYTI DAUGIAU

Svajonės, kurios pildosi!

DEIMANTO KETURRATIS

Kalėdos yra stebuklų metas – tuo įsitikino ir mažasis Deimantas. Šis mažylis gyveno vaikų namuose kiekvieną dieną svajodamas apie mamą ir tėtį. Berniukui labai pasisekė, nes šiuo metu jis gyvena gražioje šeimoje, kurioje jam nestinga šilumos ir meilės.

Tačiau, didelę laiko dalį Deimantui tenka praleisti ligoninėje, kur daktarai stengiasi išpančioti mažąjį iš begalybės sveikatos problemų.

Užaugęs Deimantas svajoja apie krepšininko karjerą, daug laiko vaikas svarstė ir apie policininko profesiją, kuomet galėtų saugoti žmones važinėdamas keturračiu. Pasiekti šiems Deimanto tikslams, reikia ne tik didelio noro, bet ir tam tikrų priemonių, tad moterų krepšinio komanda  „Hoptrans-Sirenos“ nusprendė Deimanto svajones paversti realybe. 

Video medžiaga ir nuotraukos: Vytautas Mikaitis

SKAITYTI DAUGIAU

MYKOLO RIEDIS

Šventinis laikotarpis Mykolui taip pat tapo ypatingas, nes būtent prieš pat Šv. Kalėdas, išsipildė berniuko svajonė turėti riedį. 

Už šio slapto noro išpildymą esame labai dėkingi Vytauto Bikino tėveliams Genutei ir Rimantui Bikinams. Tai buvo tikras Kalėdų stebuklas ne tik Mykolui, bet ir jo tėveliams bei sesėms! Už šiltą mūsų priėmimą, taip pat norime padėkoti vaikų žaidimų kambariui "Alisa".

SKAITYTI DAUGIAU

EVITOS LOVYTĖ

Šiandien Evitos ir jos mamos veidus puošia šypsena, tačiau, už jų slepiasi ir skaudi patirtis. Mergaitei buvo diangnozuota leukemija. Po daug dienų praleistų ligoninėje, Evita turėjo labai nuoširdžią svajonę - šiltai ir saldžiai miegoti savo lovytėje namuose.

Esame labai laimingi, kad mūsų draugo Dariaus Bivaino dėka, ši mergaitės svajonė tapo tikrove. Nesumeluosime pasakę, kad Darius yra vaikų stebuklas, kuris dažnai atsiranda jų gyvenimuose ir atneša nesuvaidintas emocijas, džiaugsmą ir svarbiausia, viltį pasveikti.

Už šiltą priėmimą savo namuose, dėkojame vaikų žaidimų kambariui "Lobio sala".

Video medžiaga ir nuotraukos: Laimonas Palauskas

SKAITYTI DAUGIAU

LIEPOS PLANŠETĖ

Prieš pat naujuosius 2018 metus, Rimanto Kaukėno paramos grupė apsilankė Kauno klinikose, kur susitiko su ten atvykusia žavia mergaite Liepa.

Mūsų "Svajonių pašte" mergaitė paliko laišką, kuriame užsiminė apie slaptą norą turėti planšetę su kuria galėtų žaisti įvairius žaidimus ir žiūrėti mėgstamus filmukus. Būtent į šį Liepos laišką atsiliepė mūsų draugai, jau ne vieną stebuklą vaikams sukūrę Jovita ir Vytautas Bikinai. Norime nuoširdžiai padėkoti šiai šeimai už svajonę, kurios išsipildymo mergaitė labai laukė, už pagalbą vaikams ir norą dalintis gerumu. 

SKAITYTI DAUGIAU

GABIJOS PLANŠETĖ

Likimas kartais vaikams stokoja sveikatos, bet vaikiško optimizmo ir šypsenos jiems niekada netruks!

Prieš metus Gabiją ištiko koma, buvo diagnozuotas didelės rizikos smegenų auglys, po kurio sekė net kelios skubios operacijos. Šiandien mergaitė yra namuose, tačiau, mergaitės tėvai vis dar gyvena įtampoje - kiekvienas apsilankymas ligoninėje būna pakirstas nerimo.

Prieš pat naujuosius 2018 metus, šilumos ir meilės nestokojančios mergaitės labai apsidžiaugė savo namuose išvydusios gerąją fėją Agnę, kuri savo rankose laikė Gabijos svajonę - planšetę! 

SKAITYTI DAUGIAU

GERI DARBAI

MAŽOJO EMILIJAUS ISTORIJAI NELIKO ABEJINGŲ

2017 m. gruodžio pradžioje mes kreipėmės į Jums, mielieji, ir prašėme skubios pagalbos mažajam Emilijui. Berniukas serga sparčiai progresuojančia liga (Infantile spinal amiotrophy type 1.), kuri anksčiau nulemdavo mirtį kūdikystėje ar ankstyvoje vaikystėje. Vaikui yra būtinas gydymas Belgijoje esančioje ligoninėje, kurioje jam yra suteikiamos reikiamos vaistų dozės. Emilijui buvo reikalingas specialus, sunkiems pacientams skirtas transportas, kuriuo jis buvo gabenamas iš Lietuvos į ligoninę esančią užsienyje. 2018 sausio mėnesį Emilijus vėl iškeliauja gauti reikalingas injekcijas. Esame labai dėkingi, visiems, kurie labai prisidėjo prie pagalbos Emilijui. Tikimės, kad gavęs gyvybei reikalingą gydymą, berniukas kuo greičiau sveiks!

SKAITYTI DAUGIAU

KALĖDINIS VIZITAS PAS ELIJĄ

Gruodžio 20 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su "Southwestern Advantage Lietuva" mentoriumi Karoliu Budriu aplankė mūsų globojamą Eliją ir jos mamą Birutę.

Šį kartą mūsų vizito misija buvo pristatyti mergaitei Kalėdų senelio dovanas bei perduoti jai skirtą pusiausvyros kamuolį, kuris Elijai padės tvirčiau stovėti ant žemės.

SKAITYTI DAUGIAU

VILTIS IR TIKĖJIMAS, KAD MILDA GALĖS VAIKŠČIOTI

Milda gimė su daugybinėmis formavimosi ydomis, kurios mergaitę dažnai paguldo ant operacinės stalo. Neseniai Mildai buvo atlikta pėdučių operacija. Daktarai ir tėveliai nenuleidžia rankų ir tiki, kad mergaitė galės drąsiai žengti savarankiškus žingsnius. Tuo tikime ir mes, todėl su visų Jūsų pagalba pasirūpinome, kad mergaitė turėtų šiam tikslui įgyvendinti reikalingą priemonę – specialią liemenę-vaikštynę.

SKAITYTI DAUGIAU

KALĖDINIS BĖGIMAS UŽ ADELĘ IR PAULIŲ

2017 gruodžio 17 d. Vilniuje vyko jau tradicija tapęs "Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas 2017"​, kuriame dalyvavo ir Rimanto Kaukėno paramos grupės "Apenkime vėžį" komanda. Šiais metai bėgimą skyrėme mūsų globojamiems vaikams Adelei ir Pauliui. Už maratono metu surinktas aukas, Adelytei bus nupirkta reikalinga liemenė-vaikštynė, o Pauliui išsvajotas kompiuteris!

SKAITYTI DAUGIAU

INOVATYVIŲ RESTORANŲ TINKLO INICIATYVA ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS SERGANTIEMS VAIKAMS

Gruodžio 1 d. pirmasis Lietuvoje išmanių dienos pietų restoranų tinklas ,,iLunch” pradėjo paramos akciją ,,Linksmasis mandarinas”. Iki gruodžio 22 d. restoranų lankytojai turėjo galimybę įsigyti ,,Linksmąjį mandariną”, kurio kaina 0,30 eur. 

Akcijos iniciatorių Facebook profiliuose nuolat buvo skelbiamas nupirktų ,,Linksmųjų mandarinų” skaičius. Gruodžio 22 d. RK paramos grupės ir „iLiunch“ atstovai skelbė akcijos pabaigą. Susitikimo metu "iLunch" atstovai perdavė fondui 1000 eurų auką, kuri bus skirta sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SKAITYTI DAUGIAU

RK PARAMOS GRUPĖ IR "GERA DOVANA" KVIEČIA PILDYTI VAIKŲ SVAJONES

Nuo 2017 gruodžio mėnesio R. Kaukėno paramos grupė ir UAB „Gera dovana“ pradedą labai kilnią misiją – kartu su visų žmonių pagalba stengsis išpildyti vaikų slaptas svajones. Nuo šiol visi apsilankę svetainėje www.geradovana.lt  gali ne tik įsigyti dovanų kuponus norimai veiklai ir pramogoms, bet ir prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išpildymo. 

SKAITYTI DAUGIAU

RENGINIAI VAIKAMS

KALĖDŲ SENELIS APLANKĖ VAIKUS KAUNO KLINIKOSE

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su Kalėdų Seneliu aplankė Kauno klinikose besigydančius sunkiai sergančius vaikus. Vizito metu raudonasis dėdė įteikė vaikams dovanėles, kartu su mažaisiais puošė žaliaskarę ir linkėjo visiems gražių artėjančių švenčių!

Video medžiaga ir nuotraukos: Vytautas Mikaitis

SKAITYTI DAUGIAU

INICIATYVOS

„SOTHYS“ ATSTOVĖS LIETUVAI ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ DELEGAVO VAIKAMS

Artėjančios šventės ir gerumo dvasia neaplenkė ir visame pasaulyje gerai žinomo grožio prekinio ženklo „Sothys“ atstovių. Kalėdinis laikotarpis kas kart suburia šį gražų kolektyvą iš visos Lietuvos. Šiais metais šio susitikimo dalimi tapo ir Rimanto Kaukėno paramos grupė.

SKAITYTI DAUGIAU

RK PARAMOS GRUPĖS MARŠKINĖLIAI "SPORTPOINT" PARDUOTUVĖJE

Visą gruodžio mėnesį parduotuvėje "Sportpoint", už auką vaikams žmonės galėjo įsigyti gražiuosius RK paramos grupės marškinėlius su Rimanto Kaukėno ir Mindaugo Kuzminsko atvaizdais.

Įsigydami šiuos marškinėlius, žmonės turėjo galimybę ne tik pasidovanoti sau puikią dovaną, bet ir sukurti stebuklą sunkiai sergantiems vaikams.

Nuoširdžiai dėkojame "SportPoint" atstovams, kurie kas kart pasiruošę padėti mažiesiems ligoniukams.

RIMANTO KAUKENO VIZITAS SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLOJE

Tikėjimas yra vienas pagrindinių sėkmės faktorių ne tik krepšinyje, bet ir sunkioje kovoje su liga. Privalome tikėti savo jėgomis, savo galimybėmis ir tiesiog nepasiduoti bei siekti savo tikslo.

Daugiau akimirkų iš fondo steigėjo R. Kaukėno vizito pas Sostinės Krepšinio Mokyklos jaunuosius talentus, rasite paspaudę mygtuką apačioje.

Video medžiaga ir nuotraukos: Sporto kadras

SKAITYTI DAUGIAU

SPA NAMAI „BE YOURSELF“ PRIEŠ ŠVENTES SURENGĖ AKCIJĄ, KURIOS METU RINKO AUKAS VAIKAMS

Visai neseniai Kaune įsikūrę SPA namai „Be yourself“ vykdė puikią akciją „Pildom vaikų svajones kartu!“, kurios metu nuo visų grožio procedūrų kainos, 5% buvo skiriami mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. 

SKAITYTI DAUGIAU

KAUNO MTP "PYRAGŲ DIENA"

Kauno mokslo ir technologijų parko darbuotojai kiekvienais metais susiburia jaukiai ir labai kilniai "Pyragų dienos" popietei, kurios metu ne tik vaišinasi savo keptais pyragais, bet ir aukoja žmonėms, kuriems labai reikalinga pagalba. 2017 metų "Pyragų dieną", Kauno MTP komanda nusprendė skirti sunkiai besiverčiančiai šeimai ir Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams.

Esame labai dėkingi šiai nuostabiai komandai už mūsų veiklos palaikymą ir paramą, kuri virs pagalba net dviems mūsų fondo globojamiems vaikams Šarūnui ir Giedriui!

Kuomet geri darbai tampa tradicija, Šv. Kalėdų metas tampa tikrai stebuklingas.

UAB „FRANMAX“ BENDRUOMENĖ RINKO AUKAS MAŽIESIEMS LIGONIUKAMS

Gruodžio 22 d. UAB „FRANMAX“ bendruomenė susibūrė Kalėdinei popietei, kurios pagrindinis tikslas buvo ne tik šiltai ir jaukiai paminėti artėjančias žiemos šventes, bet ir prisidėti prie pagalbos RK paramos grupės globojamiems vaikams.

SKAITYTI DAUGIAU

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

"Autofortas motors"

RK paramos grupė džiaugiasi savo bendruomenėje matydami "Autofortas motors" komandą.

"Kidy tour"

Kidy Tour tai dar viena organizacija, kurioje dirba daug kilnių žmonių pasiryžusių padėti vaikams, kurių gyvybei gresia pavojus.

KVIEČIAME

KVIEČIAME SKIRTI 2% GPM

Kviečiame visus prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos skiriant 1% arba 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. užpildę GPM skyrimo formą, tiesiogiai prisidės prie įvairiapusiškos pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Instrukciją, kaip galite tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą apačioje.

NORIU SKIRTI 2%

GERA DARYTI GERA

Visą mėnesį žmonės aktyviai dalyvavo mūsų veikloje, suvienijo jėgas ir kvietė visus aukoti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abėjingi ir kvietė prisidėti prie mūsų fondo. Dalinamės keletomis akimirkų, kuriose mūsų draugai skleidžia svarbią žinią visuomenei.

ATRIBUTIKA

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite