Skatiname personalo valdymo progresą!

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. SPALIS

Sveiki, mielieji,

Buvo smagu su daugeliu jūsų susitikti kasmetinės didžiosios personalo konferencijos HR Savaitė Lietuva metu. Neabejoju, kad gavote tikrai daug įžvalgų ir įspūdžių, o mes artimiausiu metu kviečiame jus pagilinti savo žinias kai kuriose konkrečiose konferencijoje nuskambėjusiose temose. Sekite mūsų informaciją, registruokitės ir būtinai dalyvaukite!

Kas dvejus metus organizuojami PVPA personalo valdymo standarto mokymai patyrusiems personalistams "Personalo valdymo strategija ir taktika" (programa vėl gerokai atnaujinta!) prasideda jau spalio 18 d., o bus kartojami tik 2021 m. Tad jeigu kažkada domėjotės ir svajojote apie juos  - rašykite ar skambinkite - dar turime laisvą vietą.

O metams po truputį ritantis į pabaigą primenu, kad jau atėjo metas pasirūpinti kitų metų naryste.

Direktorė Aušra Bytautienė 

RUGSĖJO RENGINIŲ ATGARSIAI

Kviečiame pasižiūrėti 2019.10.03 SEB renginio  "HR in Action" pagrindinės prezentacijos įrašą>> 

RENGINIAI

2019.10.17 Seminaras “Kaip kurti santykį su autoritetu?”

Data: 2019.10.17  14:30-16:30 val.
Vieta: Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, I aukštas, auditorija Paryžius

Šiuo metu daug kalbama apie skirtingus lūkesčius vadovavimui: vadovas turi būti pokyčių agentas, transformuojantis lyderis, užsiimti adaptyvia lyderyste ir dar daug kitokių dalykų. Dažnai skiriamas vadovavimas nuo lyderystės. Ką apie tai sako psichologija, o ne vadyba?

Kartu su su dr. Rita Rekašiūte-Balsiene pažvelkime į vadovavimą iš gelminės psichologijos perspektyvos. Vadovas, naujai paskirtas ar seniai dirbantis, visada yra autoriteto pozicijoje. Kaip mes kuriame santykį su autoritetu? Kaip mūsų kultūrinės ir asmeninės patirtys veikia santykį su autoritetu? Kaip santykius veikia autoriteto kompleksas? Šiame susitikime visa tai pabandysime pasiaiškinti ir pareflektuoti savo patirtis.  Tai padės suprasti, kodėl darbuotojai su vadovu elgiasi tam tikru būdu, kokie elgesio būdai yra efektyvūs, kodėl kyla konfliktai tarp vadovų ir pavaldinių, ir kada vadovas gali/negali būti vadovu.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.10.24 Forumas “Agile leadership: organizacijos gyvybingumas nuolatinių pokyčių sąlygomis”

Data: 2019.10.24  13:00-17:00 val.
Vieta: ISM universitetas, II rūmai, 113 auditorija, Arklių g. 18, Vilnius

Gyvenant pasaulyje, kur pokyčiai vyksta stulbinančiu greičiu, natūraliai kyla klausimas – kokia turi būti mano organizacija, jos vadovai bei personalo valdymo funkcija, kad rinkos iššūkius paverstume naujomis galimybėmis, taip aršios konkurencijos sąlygomis užtikrindami verslo ilgaamžiškumą?

Spalio 24 d. PVPA kartu su verslo konsultacijų kompanija GRAND PARTNERS organizuoja praktinį forumą „Agile leadership: organizacijos gyvybingumas nuolatinių pokyčių sąlygomis“. Renginio tikslas – supažindinti Lietuvos personalo valdymo ekspertus su Agile organizacijos praktiniais pavyzdžiais iš Lietuvos bei personalo valdymo funkcijos role judant Agile organizacijos link.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.10.30 Seminaras “Kaip teisingai investuoti į darbuotojų sveikatą?”

Data: 2019 m. spalio 30 d. 13:00-16:00 val.
Vieta: Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius

Sveika gyvensena tampa madinga. Sportas, masažai, mankštos ar sveiki užkandžiai užkariauja visus biurus, o informacijos kaip efektyviai šias naudas pasiūlyti savo įmonių darbuotojams nėra. Iš tiesų, kadangi žmonės darbe praleidžia virš 8 valandų per dieną (dauguma iš jų dar ir visą laiką sėdi), gal dalis atsakomybės už darbuotojo fizinę sveikatą turi kristi ir ant darbdavio pečių?

Šio seminaro metu pabandysime apžvelgti kokios darbuotojų sveikatinimo mados ir tendencijos vyrauja pasaulyje, ką personalo vadovas gali padaryti, kuriant palankią aplinką darbui bei kokias iniciatyvas jau naudoja Lietuvos bei užsienio įmonės, kad išjudintų ir aktyvesniais paverstų savo darbuotojus. Iš šio seminaro išeisite pilni praktinių patarimų kaip pagerinti jūsų darbovietės sveikatą.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.11.06 „Rytas kitaip su BIOK laboratorija: kai mokytis ateiname ne dėl kavos ir gražaus vaizdo pro langus“

Šiame “Rytas kitaip” renginyje BIOK laboratorija direktorė Romualda Stragienė ir personalo vadovė Sandra Tarvidė pasidalins patirtimi, kokie vidiniai darbuotojų mokymo sprendimai pasiteisina ir kokie – nepasiteisino BIOK laboratorijoje. Išgirsite apie BIOK universitetą, akademiją, kalbų mokymus, kitas praktikas, o tuomet diskutuosime ir keisimės patirtimi, kokie vidiniai ir išoriniai mokymai pasiteisina jūsų organizacijose? Kokie jūsų išbandyti mokymų sprendimai palaiko aukštą darbuotojų motyvaciją mokytis ir padeda įgyti darbui reikiamų kompetencijų?

Daugiau informacijos ir registracija>>

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE

  • 2019.11.14 Forumas “Ar valstybės sektorius patraukli vieta dirbti?"
  • 2019.11.15 Seminaras su Sorainen apie užsieniečių įdarbinimą ir kt. teisinius klausimus
  • 2019.11 (bus patikslinta data) Forumas apie darbdavio įvaizdį
  • 2019.12.03 9 val. Rytas kitaip “Kaip ir kokios lyderystes šiandien moko Harvard Kennedy School?”
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šį kartą atsakydamas į Jūsų užduotą klausimą, Rimantas dalijasi įžvalgomis apie darbuotojų perkėlimą įmonių grupės viduje. 

Trumpai: Kadangi Darbo kodeksas tiesiogiai reguliuoja tik verslo ar jo dalies perdavimo atvejus, gali pasirodyti, kad turint kelias įmones grupėje, tokie darbuotojų judėjimai grupės viduje yra nenumatomi, o dėl to atitinkamai ir neleidžiami. Tačiau taip nėra. Praktikoje dažniausiai toks susitarimas dėl perkėlimo yra įforminamas tarp darbuotojo, buvusio darbdavio (perleidėjo) ir būsimo darbdavio (perėmėjo) pasirašomu trišaliu susitarimu.

Daugiau skaitykite>>

Visos darbo teisės rubrikos ir vieta klausimų uždavimui>>

PASIŪLYMAI NARIAMS

2019.11.22 Personalo specialistų diena. Darbuotojų veiklos vertinimas: įmonių praktika ir patirtys. KAUNAS

Kviesime įsitraukti į diskusiją apie darbuotojų veiklos vertinimo praktiką ir susipažinti su veiksmingomis kitų įmonių praktikomis. Kaip organizuoti darbuotojų veiklos vertinimo procesą? Kokį veiklos vertinimo modelį pasirinkti? Ar tikrai metiniai vertinimo pokalbiai paseno? Ką daryti, kad veiklos vertinimo formų pildymas netaptų našta darbuotojams ir vadovams?

PVPA nariams - 25 proc. nuolaida dalyvio mokesčiui (nuolaidos kodas PVPA).

Daugiau informacijos ir registracija www.fitin.lt

Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacija kviečia personalo valdymo profesionalus ir žmones, dirbančius žmonių ugdymo srityje į profesinius ISEI (International Society for Emotional Intelligence) prezidento, Prof. Dr.John Pellitteri 3 dienų mokymus . "Emotional Intelligence: Foundations and Interventions".

Mokymai vyks Vilniuje, LSEU Asociacijoje V.Grybo g. 7 spalio 25-27 d.

PVPA nariams suteikiama 20% nuolaida.

Šį kartą mokymai bus sinchroniškai verčiami į lietuvių kalbą, tad gali dalyvauti ir tie, kurie praėjusį kartą nedalyvavo dėl kalbos spragų.

Detali informacija>>

Ar planuojate tapti PVPA nariu 2020 m.?

Informacija >>

Klausk kolegų ir dalinkis patirtimi uždaroje PVPA narių FB grupėje "Personalo valdymo know-how". Prisijunk!

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite