Rimanto Kaukėno paramos grupė

Geri darbai 2017 m. sausis

Savanoris Darius su draugais išpildė 3 operacijas ir 6 chemoterapijas ištvėrusios Lietuvos regbio rinktinės narės vilnietės Romos svajonę, padovanojo išmanųjį telefoną Samsung S7 Edge.

Aštuonmečio Domanto, sergančio sunkia onkologine liga, svajonė - turėti planšetinį kompiuterį - išsipildė! Už tai dėkojame Betgames.tv

Mažasis Žygimantas svajojo apie nuosavą automobilį. Berniuko mama brūkštelėjo laišką mums ir štai! Ilgai netrukus pats olimpinis vicečempionas irkluotojas Saulius Ritter su šeima pasibeldė į mažylio namų duris su svajone rankose!

Saulius Ritter su šeima aplankė ir vos pusantrų metukų sunkia onkologine liga sergantį Augustuką. Labiausiai mėgstantis žaisti su mašinėlėmis, mažylis svajojo kada nors ligoninės koridoriais važinėtis pats. Ačiū už išpildytą svajonę!

Trys Karaliai nešini dovanomis apsilankė Kauno Klinikose, nudžiugino ir mažus ir didesnius. AČIŪ savanoriams ir medicinos studentams! AČIŪ vaikams už šypsenas veiduose! AČIŪ Jums visiems prisidedantiems prie fondo ir suteikiantiems mums galimybę džiuginti vaikus!

Neaplenkė Trys Karaliai ir Santariškių Klinikų ligoniukų. Už pagalbą dėkojame savanoriams ir visiems prisidėjusiems dovanomis: Žydrūnui Ilgauskui, Jolantai Mačiulienei, Daivai Kanopkienei, "QutiQuti" ir "Mūsų karalaitėms aksesuarai". AČIŪ!

Sunkiai sergančiam Nedukui už Jūsų paaukotus pinigus nupirkome kraujospūdžio aparatą, kad vaikas su mama dažniau galėtų grįžti į namus.

Dar kartą aplankėme Giedrių ir už Jūsų paaukotus pinigus nupirkome naują pulsoksimetrą ir vaistų, kurių vaikui užteks dar vienam gydymo ciklui.

Kartu su "Vilniaus Filaretų mokykla" įgyvendinome akciją "Širdys be sienų".Akcijos metu vaikai išklausė pamokėlę apie labdaros organizacijų veiklą, pagalbą vieni kitiems, užuojautą, supratingumą. Už iniciatyvą širdingai dėkojame savanorei Daliai!

Kauno kolegijos medicinos fakulteto burnos sveikatos katedros dėstytojos burnos higienistės Kristina Paužienė su kolege Rita Juchneviciene aplankė Santariškių klinikų ligoniukus ir suteikė visą būtinąją informaciją apie burnos ertmės priežiūrą mažųjų pacientų mamytėms. Ačiū dėstytojoms ir visiems prisidedantiems parama!

Svajojame, planuojame,inicijuojame kartu!

Renkame paramą Karinai, turinčiai negalią (Angelmano sindromas). Tam, kad mergytė turėtų galimybę kalbėti, yra būtina delfinų terapijos reabilitacijos programa.

Norėdami prisidėti tai galite padaryti pervesdami lėšas:

Rimanto Kaukėno paramos grupė
Teisinė forma: Labdaros ir paramos fondas
Kodas: 302721009
Įregistravimo data: 2012-02-03
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – DNB
SWIFT: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: PARAMA KARINAI

Išpildykime vaikų svajones:

Adas, 1m. ir 3mėn., žalias triratukas "Smart Zoo Trike" (Marijampolė)

Anželika, 14m., išmanusis telefonas Iphone7 Plus 256GB", juodas matinės spalvos su raudonos spalvos dėklu „Michael Jordan" reklaminiu ženklu. (Palanga)

Vasario 23-26 dienomis dalyvausime parodoje "Vilniaus knygų mugė". Laukiame visų atvykstant įsigyti naujų ir geros būklės jau perskaitytų knygelių. Bus ir staigmenų!

Primename, kad paaukoti savo jau perskaitytas geros būklės knygeles mums galite iki vasario 21 d. Rašykite mums el. paštu info@kaukenoparama.lt

Iki susitikimo mugėje! Rimanto Kaukėno paramos grupės stendą rasite 4-oje salėje, stendo Nr. 4.40

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite