Jaunumi no LHB

Šo vēstuli Jūs saņemat, jo savu e-pasta adresi atstājāt EAHAD-EHC-WFH vizītes laikā organizētajā seminārā par hemofilijas aprūpi, kas notika 29. oktobrī.

Paldies! Thank you!

Vispirms es vēlos pateikt Jums lielu paldies par visu darbu un laiku, ko ieguldat mūsu un citu pacientu labā! Paldies, ka atradāt iespēju piedalīties Latvijas Hemofilijas biedrības un EAHAD-EHC-WFH organizētajā seminārā par hemofilijas aktualitātēm. Es no visas sirds ceru, ka šī nav pēdējā reize, kad tikāmies un drīz darbosimies kopā komandā kā labi ieeļļots pulkstenis. 

First of all, I would like to thank you for all the work and time you devote to all patients and people with bleeding disorders! Thank you for participating in seminar on current hemophilia issues, which was organized by Latvia Hemophilia Society and EAHAD-EHC-WFH. From the bottom of my heart, I believe this is not the last time we met and in future we will work together in a team as a well oiled clock.

Materiāli no semināra

Šodien saņēmām pēdējos tulkotos materiālus no semināra un esam tos izvietojuši ar paroli aizsargātā vietnē mūsu mājas lapā. Lai piekļūtu semināra materiāliem, lūdzam klikšķināt uz linka un ievadīt attiecīgajā laukā norādīto paroli.

Adrese: http://hemofilija.lv/2015/11/09/ehc-eahad-wfh-semi...

Parole: LatvijaVAR!

Nākamie soļi

Kā jau vairākkārti tika minēts semināra laikā, Latvija ir to valstu vidū, kas apņēmusies izpildīt EDQM rekomendācijas un uzlabot hemofilijas aprūpes situāciju Latvijā kā vienā no ES dalībvalstīm. 

Mūsu nākamajam solim vajadzētu būt formālas struktūras izveidošanai, kas regulāri tiktos un risinātu dažādas ar hemofilijas un citu asins recēšanas traucējumu ārstēšanu un profilaksi saistītus jautājumus.

Par sertifikātiem

Par dalību seminārā nebija paredzēts izsniegt sertifikātus, bet, par cik ir ienākuši jautājumi, vai tādus varētu saņemt, LHB ar EAHAD-EHC-WFH veic sarunas par to, kā šo jautājumu varētu atrisināt. Ja Jums nepieciešams sertifikāts, lūdzu atsūtiet par sevi sekojošu informāciju: vārds, uzvārds kā tam jāparādās uz sertifikāta un Jūsu kontaktus.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija, lūdzu informējiet mani. 

Es varu kavēties ar atbildes sniegšanu, jo, neskatoties uz visu laiku un pūlēm, ko labprātīgi un bez atlīdzības ieguldu Biedrības darbībā, es šobrīd arī strādāju pie sava promocijas darba un mācos EUPATI. Bet tas nenozīmē, ka nedzirdu un neredzu, reizēm atbildes sagatavošana aizņem vairāk laika kā gribētos, jo, lai nekļūdītos, man ātri jāapgūst un jāsaprot ļoti liels informācijas apjoms, kurā ne vienmēr orientējos. Es arī priecātos, ja norādītu uz pamanītajām kļūdām, lai varu tās izlabot. Lūdzu esiet saprotoši. 

Es ļoti ceru uz Jūsu atbalstu un ticu, ka kopā mums izdosies!

Ar cieņu, 

Baiba Ziemele

Latvijas Hemofilijas biedrības prezidente

Latvijas Hemofilijas biedrība

Tomsona 19-15, Rīga, 

Latvija, LV-1013

+371 29 157 967

www.hemofilija.lv

FORWARD
MailerLite