جهت مشاهده کامل برنامه اینجا کلیک کنید
0
جهت مشاهده کامل برنامه اینجا کلیک کنید

🌸🍃اولین همایش سراسری سلامت دهان

در تاریخ 29-27 تیرماه 1397 برگزار گردید🌸🍃
...............................................

نوزدهمین جلسه کمیته سلامت دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با حضور: دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند، دکتر سیدجلال پورهاشمی، دکتر مهدی نصیبی، دکتر ناهید عسکری زاده و دکتر شکوفه شیراندشت روز جمعه 18/05/97 برگزار گردید:
در این جلسه در مورد بازخورد اولین همایش سراسری سلامت دهان که در تاریخ 29-27 تیرماه 1397 در هتل المپیک برگزار شد، بحث و تبادل نظر گردید.
باتوجه به دستاوردهای بسیار گرانقیمت مبانی موضوعی همایش سلامت دهان که بر ضرورت های اصلی تأمین و ارتقاء سلامت دهان توصیه و تکیه داشته است، پیشنهاد شد که سخنرانی های همکاران به طریقی انعکاس عمومی یابد.
در عین حال برای اطلاع رسانی همایش سلامت دهان از نظر جایگاه ملی و حرفه ای نیز مکاتبات مفصل و تدوین شده ای برای مسئولان دولتی و انجمن های علمی و صنفی و گروه پزشکی ارسال گردد.
هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران پیشنهاد پیاده کردن کلیه سخنرانی های همایش سلامت دهان را مطرح که در کمیته سلامت دهان مورد استقبال و تأیید قرار گرفت. کمیته سلامت دهان در مورد نحوه ویراستاری، آماده سازی و چگونگی انتشار کتاب سلامت دهان انجمن دیدگاه های خود را طرح و مصوب کرد.
در مورد اظهار نظر در خصوص اخبار سلامت دهان نیز بحث شد که مقرر شد که در مورد مبحث سلامت دهان حتی اخبار سال 1396 استخراج و در مورد آن اظهارنظر صورت گرفته و دیدگاه های کمیته سلامت دهان خبررسانی شود. در نهایت موضوعات به ترتیب ذیل تصویب گردید:

ادامه مطلب

0

جهت مشاهده گزارش جلسات کمیته سلامت دهان اینجا کلیک کنید

0

جهت مشاهده گزارش جلسات کمیته راهیردی (صنفی) اینجا کلیک کنید

0

جهت مشاهده اطلاعیه های انجمن اینجا کلیک کنید

0
0
0
درج آگهی در پایگاه خبری انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

دعوت به همکاری

همکارانی که برای مطب خصوصی یا درمانگاه‌های خود نیاز به دعوت از همکاران دندانپزشک عمومی و متخصص هستند می‌توانند در تماس با انجمن طبق مقررات اعلام شده، آگهی دعوت به همکاری خود را در سایت خبری انجمن در ستون نیازمندی‌ها در تهران و شهرستان‌ها انتشار دهند. لطفاً پس از پایان نیاز به آگهی اعلام تا از فهرست اطلاع رسانی حذف شود. کلیه مسئولیت‌ها بعهده طرفین است

بیشتربخوانید

0

اعلام واگذاری یا فروش مطب

چنانچه نیاز به اطلاع رسانی در مورد واگذاری یا فروش مطب خود در هر نقطه از کشور هستید روی سرنسخه خود تقاضای مربوطه را با شماره نظام پزشکی و نشانی کامل و تلفن به انجمن ارسال، مورد در فهرست مربوطه در سایت اعلام خواهد شد. کلیه مسئولیت‌ها بعهده طرفین است و انجمن هیچ مسئولیتی ندارد، لطفاً پس از پایان نیاز به آگهی اعلام تا از فهرست اطلاع رسانی حذف شود

بیشتربخوانید

0

همکاران گرامی برای ملحق شدن به فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و تلگرام انجمن دندانپزشکان عمومی ایران روی آیکن‌های زیر کلیک نمایید

0

MailerLite