VYNAS Į NAMUS
Gerb. vynomėgėjau,

Taupyti – ne gėda! Tačiau tai sunku padaryti, kai vynas išpilstytas į standartinius 750 ml talpos butelius.  Šešios taurės vyno per vakarą net ir dviem gali pasirodyti ne tik per brangu, bet ir kenksminga sveikatai. Todėl džiaugiamės, tapę vyno taupymo prietaiso „Coravin“ platintojais Lietuvoje. Juo neatkimšus butelio įmanoma įsipilti taurę vyno ir paguldyti butelį atgal į lentyną keletui metų. Taurė vyno – nebūtinai su kepsniu. Jau dešimt metų deriname vyną su poezija, muzika, menu. Deriname ne su veikliąja vyno medžiaga (C₂H₅OH), o kitomis dedamosiomis: vynuogių veislių aromatais, įkaitusiu skalūnu vynuogyne, ąžuolo statinių struktūra, vyndario požiūriu į vyno gamybą, laiko poveikiu. Vynas – žmogaus ir gamtos bendradarbiavimo išraiška, meno kūrinys. 

Arūnas ir Rasa Starkai,

„Vyno klubo“ steigėjai

Vienas vynas – tūkstantis veidų
Renkame taures putojantiems

Tai buvo bene sunkiausia degustacija iš visų, iki šiol buvusių. Putojančio vyno įvairovę teko susiaurinti iki šešių populiariausių stilių, o taurių – iki penkiolikos. Rezultatai ir nustebino, ir patvirtino naujausias tendencijas – gerti putojantį vyną iš neputojančio vyno taurių nėra blogas sprendimas. Taip pat išrinkome universaliausias ir patogiausias gerti taures.

„Esame per daug senamadiški, kad norėtume pasipuikuoti“

„Vyno klube“ lankėsi šampano namų „Pol Roger“ atstovas Axelis Gillery. Jis Lietuvoje viešėjo dvi dienas ir spėjo ne tik dalyvauti Vinstono Čerčilio įkvėptoje vakarienėje, bet ir surengė seminarus „Vyno klubo“ kolektyvui ir restoranų atstovams. Juose svečiai degustavo šampanus bei sužinojo „Pol Roger“ šampano namų istoriją. 
Įtemptoje svečio dienotvarkėje radę laisvą valandėlę galėjome padiskutuoti ne tik apie šampaną, bet ir apie darbą viename žymiausių vyndarystės regionų – Šampanėje.

„Vyno klubo“ istorijos: vyno ekspertas A. Pagojus

Vyno ekspertas Andrius Pagojus „Vyno klube“, kaip pats teigia, yra praleidęs beveik trečdalį savo gyvenimo ir puikiai susipažinęs su gėrimų pasauliu. Visgi šįkart ne tiek apie vyną, kiek apie Andrių. Susipažinkite su vienu iš nedaugelio vyno ekspertų Lietuvoje.

Baltajame vyne virta kriaušė su mėlynojo pelėsio Stiltono kremu

Virtuvės šefas Rokas Jarašūnas dalijasi Vinstono Čerčilio mėgtos baltajame vyne virtos kriaušės receptu. „Pol Roger“ vakarienės metu ji buvo patiekta su stiltono kremu. 

 

Coravin

Vasario mėn. tapome oficialiais „Coravin“ platintojais Lietuvoje.  „Coravin“ – nešiojamas nedidelis prietaisas, leidžiantis pilstyti vyną neatkemšant butelio ir apsaugantis jį nuo oksidacijos.  „Coravin“ naudoja restoranai, parduodantys gerą, brangų vyną taurėmis, kolekcininkai, stebintys, kaip bręsta jų lobiai, arba žmonės, kuriems pakanka vienos taurės vyno vakarui.

Šio mėnesio asortimento naujienos

Pateikiame visas kovo mėnesio vyno asortimento naujienas.

 

Šimtamečiai vynmedžiai

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtas pirmąsias metines savo parduotuvių lentynose sužymėjome šimtamečių vynuogynų vynus. Lietuvos respublika, pasirodo, turi nemažai bendraamžių. 

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Vyno ir muzikos derinimo vakarai sugrįžta

Jei Jums patinka ir vynas, ir muzika, tai kodėl gi nepaieškojus juos jungiančių juslinių, emocinių, intelektinių gijų! Kartą per mėnesį Artašes Gazarian ir Arūnas Starkus kvies pasinerti į puikios muzikos ir gero vyno meditaciją naujajame „Muzikos magijos klube“ Vilniuje, Pylimo g. 30. 

Pirmasis susitikimas – kovo 22 d.

  

Vyno spėjimo konkursas „Nosis 2019“
Atspėk ir nugalėk!

Kasmetinis vyno spėjimo čempionatas grįžta! NOSIS 2019 – čempionatas, kuriame vyno entuziastai aklai ragauja vyną ir bando atspėti jo savybes. Kiekvienas parodos Vyno dienos 2019 lankytojas galės savo jėgas išbandyti visą parodos veikimo laiką.
Pagrindinis prizas – vakarienė ir vynų degustacija dviem Atelier Wine Boutique & Tasting Bar!
II ir III vietos nugalėtojams – Žana – Indų salonų tinklas įsteigtos „Chef & Sommelier" taurės.
Registruotis iš anksto nereikia, ateikite ir atspėkite!

Fakultatyvinės paskaitos

Kviečiame išmokti ne tik apie vyną, bet ir alų, kavą, vandenį ir kokteilius bei kitus gėrimus Lietuvos someljė mokykloje. Apie visą tai mokykitės ne tik klausydami teoriją, bet ir degustuodami  gėrimus kartu su profesionalais.

 

Trumpi vyno kursai
6 paskaitų ciklas

Šie kursai padės geriau pažinti vyno pasaulį. Trumpai susipažinsite su pagrindinėmis vyno rūšimis, šalimis bei kaskart ragausite po 4–6 skirtingus vynus, iliustruojančius paskaitos temą. 

Kursų pradžia – balandžio 3 d.

Ieškomi viskio ambasadoriai
Whisky Ambassador kursai

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.
Kursų pradžia – balandžio 13 d.

Prisijunkite prie „Vyno klubo“ nuolatinių pirkėjų paskyros gaukite specialią nario nuolaidą įvairioms prekėms!

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 16:00