View in browser
SVARBI INFORMACIJA

Mieli keliautojai, 

Šiandien Lietuvos vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Į pasikeitusią situaciją reaguojame nedelsdami ir pagal vyriausybės rekomendacijas nuo šiandien iki balandžio 14 d. „Novaturo" , Tez Tour" ir "Kidy Tour" užsakomieji skrydžiai į suplanuotas keliones atšaukiami.

Artimiausi skrydžiai bus vykdomi užsienyje esantiems žmonėms pargabenti į Lietuvą pagal numatytą grafiką.

Kelionių organizatoriai ir mes nuolat stebime situaciją ir, jei ji dar keisis, būtinai imsimės visų reikalingų priemonių ir keliones vykdysime tik būdami užtikrinti dėl žmonių saugumo.

Pagarbiai,
Janikės kelionės 

NOVATURAS
Pasiūlymai

NOVATURAS
Šiandien Lietuvos vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Į pasikeitusią situaciją reaguojame nedelsdami ir pagal vyriausybės rekomendacijas nuo šiandien iki balandžio 14 d. „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių suplanuotas keliones atšaukiame. Artimiausi skrydžiai bus vykdomi užsienyje esantiems žmonėms pargabenti į Lietuvą pagal numatytą grafiką.
Visų klientų, kurie planavo keliauti nuo šiandien iki balandžio 14 d., savo išvykų planus kviečiame atidėti vėlesniam laikotarpiui. Jie gali nemokamai pasikeisti savo kelionės planus, pagal tuo metu galiosiančias kainas. Keisti galima kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną.

TEZ TOUR
Pasiūlymai

TEZTOUR
Vertinant susiklosčiusią situaciją ir atsižvelgiant į Vyriausybės rekomendacijas nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d. suplanuotos kelionės nebus vykdomos. Artimiausi skrydžiai bus vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį užsienyje esantiems keliautojams pargabenti į Lietuvą.
Visiems keliautojams, kurie buvo įsigiję keliones išvykimams nuo kovo 12d. iki balandžio
14 d., prašome kelionę perkelti į vėlesnę išvykimo datą ar pasiūlyti kitą kelionės kryptį.
Kelionių organizatorius „Tez Tour“ savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.
Keliautojų saugumas ir sveikata yra besąlygiškas prioritetas.

KIDY TOUR
Pasiūlymai

KIDYTOUR
Atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl koronaviruso ir Vyriausybės rekomendacijas, nuo rytojaus (kovo 13d.) laikinai nevykdysime skrydžių į Hurgadą.
Klientams, įsigijusiems keliones į Hurgadą kovo-balandžio mėn. išvykimams, leidžiame be papildomo mokesčio perkelti kelionę į kitą 2020 / 2021 metų Egipto žiemos sezoną tomis pačiomis sąlygomis (papildomos sąlygos taikomos šventiniams laikotarpiams). Tinkamą kito sezono kelionės datą klientai gali pasirinkti per 30 kalendorinių dienų nuo šio pranešimo.
Papildomai suteikiame klientams galimybę kito sezono metu 1 kartą pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio pagal keitimo dieną galiojančias kainas. Kitos sutarties sąlygos nesikeičia. 

TUI BALTICS
Pasiūlymai

TUI BALTICS

Mūsų veikla grindžiama keliais esminiais principais, klientų saugumas – prioritetinis. Remiantis š.m. kovo 12 d. Užsienio reikalų ministerijos pateiktomis rekomendacijomis, savo veikla prisidedame prie valsybės mastu įgyvendinamų priemonių plano.


Kelionių organizatorius TUI Baltics stabdo užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus į Egiptą ir Turkiją iki š.m. balandžio 14 dienos. Visiems turistams suteiksime galimybę nemokamai pasikeisti kelionę.

Detalesnę informaciją apie keitimo sąlygas paskelbsime netrukus.

ITAKA LIETUVA
Susisiekti

ITAKA LIETUVA
Atsižvelgdami į 2020 m. kovo mėn. 12 d. Lietuvos Vyriausybės ir Užsienio reikalų ministerijos sugriežtintas rekomendacijas dėl kelionių į užsienį, informuojame, kad suplanuoti skrydžiai su kelionių organizatoriumi Itaka Lietuva nebus vykdomi į Marsa Alamą ir Madeirą laikotarpiu 2020.03.14-2020.04.14.

Marsa Alamas

2020.03.14

2020.03.21

2020.03.28

2020.04.04

2020.04.11


Madeira


2020.03.17

2020.03.24

2020.03.31

2020.04.07

Visiems, turėjusiems keliauti šiuo laikotarpiu į nurodytas kryptis, siūlome pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir net keliautojų vardus. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal rezervacinėje sistemoje galiojančias kainas.

Taip pat informuojame, kad jau kitą savaitę bus paskelbtos kito Žiemos sezono 2020/2021 kryptys ir kainos - keliautojai galės pasirinkti keitimus ir į naujojo sezono pasiūlymus.

Dalijamės naujausia informacija dėl koronaviruso. Visą informaciją lietuvių kalba rasite Užsienio reikalų ministerijos tinklapyje

Oficialią informaciją rasite ČIA (anglų kalba)
Janikės kelionės agentūra

J.Basanavičiaus a. 9, Marijampolė
+370 671 99855 | info@janikeskeliones.lt 

facebook instagram

Nenoriu gauti laiškų.  Paspauskite apačioje "Atsisakyti" .

Atsisakyti