Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME DALYVAUTI

Š. m. birželio 2 d. krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su savo draugais BC „Lietuvos rytas“, „Siemens“ arena, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio mokykla, Sostinės krepšinio lyga ir kitais partneriais kviečia krepšinio mylėtojus į R. Kaukėno fondo gatvės krepšinio 3x3 turnyrą BC „Lietuvos ryto“ taurei laimėti.

Daugiau apie renginį

Jau gegužės 12 d. 19.00 val, Šiaulių koncertų salėje "Saulė" Jūsų lauks labdaringas humoro vakaras, kurio metu savo įžvalgomis apie žmonių ydas dalinsis talentingieji aktoriai Ramūnas Cicėnas, Aušra Štukytė, Giedrius Arbačiauskas ir Algirdas Dainavičius!

Nepraleiskite progos ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės! Dalis už bilietus surinktų aukų atiteks Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Bilietų kainos tik nuo 5 eurų!

Daugiau apie renginį

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Joris, 6 m. Berniukui buvo diagnozuotas nepiktybinis smegenų kamieno auglys, buvo atliekama sudėtinga auglio šalinimo operacija. Joris turi kelias svajones - turėti žaidimą Elite "N-strike", telefoną ir šuniuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

PADĖKIME DANIILUI MATYTI PASAULĮ

10 mėnesių Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma - piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga - ji atėmė iš Daniilo vieną akutę - nuspręsta ją pašalinti. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakanka. Lietuvoje per metus naujai diagnozuojami vos keli tokios ligos atvejai, būtent todėl ligos gydymo galimybės Lietuvoje yra ribotos. Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste. Visas gydymas gali užtrukti iki 2 ar net 3 metų. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! Šiandien Daniilui 

Kartu mes galime išsaugoti berniuko regėjimą ir galimybę matyti pasaulį!

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

JAUNOSIOS KREPŠININKĖS ANŽELIKOS SVAJONĖS – VIENOS TAMPA VILTIMI, KITOS PILDOSI

Balandžio 23 d. 15-metė Anželika sulaukė netikėtų svečių – Santaros klinikų onkochematologiniame skyriuje gulinti jaunoji krepšininkė galėjo dar kartą išvysti ir pabendrauti su savo autoritetu, Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėja, viena geriausių Lietuvos krepšininkių Jurgita Štreimikyte-Virbickiene. Kartu su Rimantu Kaukėnu pas Anželiką atkeliavusi garsi žaidėja merginai turėjo ir ypatingų dovanų – išsvajotą telefoną SAMSUNG  Galaxy 9S+.

SKAITYTI DAUGIAU

ARTIOMO DŽIAUGSMAS IŠVYDUS LEGO KONSTRUKTORIŲ

Balandžio 24 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė berniuką vardu Artiomas! Vizito metu įteikėme vaikui jo išsvajotą konstruktorių "Lego Duplo", kurį jam dovanojo nuostabioji fėja Agnė Svencionytė išpildžiusi jau ne vieno vaikučio svajonę! 

Prieš kelerius metus Artiomui buvo diagnozuotas galvos smegenų navikas, vaikas yra ištvėręs ilgai trukusius spinduliavimus, o šiandien yra prižiūrimas daktarų. Kauno klinikose apsilankymai kas kart tampa labai įtempti, tyrimų rezultatų šeima laukia su didele baime...

Džiaugiamės galėję šias nerimo pilnas dienas šį kartą praskaidrinti staigmenomis! Vaikas neslėpė nuoširdaus džiaugsmo gavęs dovaną ir tuoj pat čiupo ją pakuoti! 

Nuoširdžiai dėkojame Agnei už svajones, kurios pildosi! Taip gera matyti vaikus besišypsančius!

Linkime mažajam kovotojui būti stipriam ir atkakliai kovoti su sunkia liga!

ERIKUI ĮTEIKTAS IŠSVAJOTAS TELEVIZORIUS

Balandžio 25 d. sunkios stadijos leukemija sergančio paauglio Eriko svajonė tapo tikrove – fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas įteikė vaikinui televizorių, apie kurį jis labai ilgai svajojo.

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų rėmėjams "Small Planet Airlines" ir "TOPO CENTRUI" bei šių įmonių atstovams Vytautui Kaikariui ir Aurelijui Rusteikai už paramą, kurią galime skirti vaikų svajonių išpildymui!

Linkime Erikui nepasiduoti, greičiau sveikti ir nesivaržant mėgautis veikla, kuri jam labiausiai patinka!!!

SKAITYTI DAUGIAU

SUTEIKTA PAGALBA

UŽ LABDAROS VAKARO METU SURINKTAS AUKAS KAUNO KLINIKOMS ĮTEIKTA MEDICININĖ ĮRANGA

Balandžio 26 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė įteikė Lietuvos sveikatos mokslų ligoninės Kauno klinikoms medicininę įrangą - specialias adatas ir grąžtus, kurių dėka vaikams atliekamos trepanobiopsijos procedūros nebūtų tokios skausmingos!

Tai yra visos mūsų bendruomenės dovana, tad norime labai padėkoti mūsų partneriams ir rėmėjams, kurie vasario 23 d. dalyvavo labdaros renginyje! Būtent už renginio metu surinktas aukas, fondas aprūpino gydymo įstaigą įranga, kuri tikime, sumažins vėžiu sergančių vaikų patiriamą skausmą!

Medicininės įrangos bendra vertė - 10164 eurų.

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

GYVENIMO SMŪGIUS DANILUI IR JO MAMAI PADEDA IŠGYVENTI VISŲ ŽMONIŲ PARAMA

Skaudi patirtis matant sunkiai sergantį vaiką, baisi netektis šeimoje ir begalės kitų finansinių ir fizinių problemų, kurios gyvenimą paverčia nepakeliamu. Į ką kreiptis? Ką daryti? Į ką atsiremti, kai aplinkui nėra artimųjų? Kibtis į gyvenimą be paramos ir palaikymo sunku...

R. Kaukėno paramos grupė nori padėkoti visiems, kurie neliko abejingi šiai istorijai ir padeda mums rūpintis šia šeima.

DAUGIAU APIE PAGALBĄ DANILO ŠEIMAI

RENGINIAI

PAVASARINĖ NUOTAIKA NEAPLENKĖ IR SANTAROS LIGONINĖJE GULINČIŲ VAIKŲ

Praėjus gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms ir nušvitus šiltai pavasarinei saulei, Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su būriu draugų aplankė Santariškių ligoninėje besigydančius vaikus. Padovanoti pavasariškos šilumos, šypsenų ir dovanų mažiesiems ligoniukams tampa gražia tradicija, kuri kas kart ryškesnėmis spalvomis nušviečia ilgas dienas ligoninėje.

DAUGIAU APIE RENGINĮ

RENGINYS VAIKAMS KAUNO KLINIKOSE

Balandžio 19 d. R. Kaukėno paramos grupė kartu su savo draugais restoranų tinklu "Grill London" surengė tikrą šventę Kauno klinikose gulintiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų tėveliams! 

Vizito metu paslaptingais ir ne mažiau linksmais pasirodymais džiugino iliuzionistas Jonas Palionis, vaikai ir jų tėveliai galėjo ne tik stebėti magiškus triukus, bet ir patys juose dalyvauti! Jau tradicija tapusios vaišės, dovanėlės ir spalvingieji balionai dar labiau praskaidrino vaikų dieną!

Norime nuoširdžiai padėkoti pagrindiniams renginio rėmėjams "Grill London" už nuostabias vaikų emocijas!

Nuoširdų Ačiū tariame "Balionų karaliams" už šventiškus balionus kiekvieno renginio metu ir "Volfas Engelman" už gaiviuosius gėrimus šiltą pavasario dieną! Dėkojame Žilvinas Majauskas Photography už įamžintas vaikų šypsenas ir visiems, kurie aukojate - Jūsų dėka vaikai buvo apdovanoti dovanomis!

Dar kartą įsitikinome, kad kartu mes galime kurti tikrai didelius stebuklus!

DAUGIAU RENGINIO AKIMIRKŲ

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

Mažas pasaulis

Didelis AČIŪ vertimų biuro UAB "Mažas pasaulis" kolektyvui, kurie neskaičiuodami valandų padeda mums efektyviai ir kokybiškai vykdyti veiklą! 

"Southwestern Advantage Lietuva" studentai

Džiagiamės, kad Lietuvos jaunimas taip pat nelieka abejingas skaudžioms vaikų istorijoms ir su atvira širdim padeda jiems sunkiose situacijose! Jūs esate nuostabūs!

PADĖKA

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie skyrė 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio mūsų globpjamiems sunkiai sergantiems vaikams! Tai didelis įvertinimas mūsų veiklai ir neišmatuojama pagalba mažiesiems ligoniukams! Su šia Jūsų parama, mes galėsim nuveikti daug gražių ir kilnių darbų!

ATRIBUTIKA

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite