Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте другий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні та новини від партнерів.

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Відтепер українські експортери матимуть доступ до бази даних з Євромонітору

Офіс з просування експорту відкриває нову послугу для українських експортерів - отримання інформації із бази Passport Euromonitor International для дослідження потенційних ринків. 

Passport Euromonitor International - це база глобальних даних та аналітичних досліджень щодо економіки країн, споживачів та певних галузей, які допомагають дослідити конкретний ринок та визначати майбутні тенденції.

Офіс закупив доступ до бази та пропонує українським компаніям скористатися цією інформацією для дослідження експортних ринків. База містить інформацію щодо споживчих товарів в 25 країнах. За її допомогою можна отримати наступні дані: розмір ринку та його зростання протягом останніх 5 років та прогнозовані значення до 2022 року, основні гравці та їх долі на ринку, канали дистрибуції та інше.

Детальніше про послугу

Офіс запроваджує послугу "Огляд вимог до продукту на ринку ЄС"

Офіс з просування експорту запроваджує нову послугу - огляд вимог до продукту на ринку ЄС. Такий огляд буде корисний компаніям, які тільки планують виходити на ринок ЄС та потребують інформацію щодо вимог до свого продукту.

Огляд включає наступну інформацію:

  • тарифи на продукцію на ринку ЄС;
  • правила застосування тарифних квот (в разі наявності);
  • правила походження товару;
  • загальні вимоги щодо безпечності продукції;
  • конкретні вимоги до Вашого продукту (наприклад, обмеження використання хімічних речовин, контроль залишків забруднювачів та пестицидів тощо);
  • методи підтвердження відповідності продукції вимогам;
  • правила маркування продукції;
  • перелік відповідного законодавства ЄС із посиланнями (регламенти, директиви).
Детальніше про послугу

ТЕМА НОМЕРУ

Як розпізнати недобросовісного партнера

Автор: Олена Журавльова, керівник відділу експортного консалтингу Офісу з просування експорту

До нас часто звертаються бізнесмени з питанням як перевірити потенційного імпортера і чи можна виявити недобросовісного контрагента на початковому етапі співпраці до підписання договору між сторонами.

Часом через велике бажання підкорити іноземний ринок експортери закривають очі на тривожні сигнали стосовно потенційного партнера, що в майбутньому може призвести до затримок у розвитку та суттєвих фінансових витрат. Тому необхідно ретельно підходити до оцінки партнера ще на початковому етапі. 

Ми радимо звернути увагу на 7 можливих ознак недобросовісного партнера.

Читати далі

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

ТОРГОВІ МІСІЇ ТА ВИСТАВКИ

Українська торгова місія до Німеччини

ЄБРР, в рамках в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку, запрошує українські малі та середні підприємства в секторі легкої промисловості до участі у Торговій місії до Німеччини, яка запланована 9-11 липня 2019 року у м. Кельн, Німеччина.
До участі запрошуються виробники: верхнього та спортивного одягу, штанів, костюмів, сорочок і футболок з тканого полотна. Реєстрація завершується 11 квітня.

Дізнатись більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Визначення та вивчення перспективних ринків збуту – це перший крок на шляху до експорту. Тому одним з напрямів роботи відділу Аналітики Офісу з просування експорту є розробка інформаційних матеріалів, необхідних для підкорення нових ринків.

Читати огляд ринку легкої промисловості в Німеччині
Читати огляд ринку Ізраїлю

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ В ОБ'ЄКТИВІ МЕДІА

Як вийти на експорт та почати продавати продукцію іноземцям

Заступник директора Офісу з просування експорту Марія Шевчук розповіла Першому каналу, як правильно підготуватись до експорту своєї продукції на обраний ринок.

Переглянути відео

Менторська сесія для компанії PAGL від Олени Журавльової

Олена Журавльова, керівник відділу "Експортний консалтинг" Офісу з просування експорту, проконсультувала засновника компанії PAGL щодо підготовки до експорту іграшок на ринок США.

Читати статтю

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Мінекономрозвитку проводить опитування щодо ефективності інструментів державної підтримки експорту в Україні

Мінекономрозвитку розпочало опитування представників українського бізнесу щодо ефективності інструментів та системи державної підтримки експорту в Україні, щоб з’ясувати наскільки дієвими є заходи з підтримки експортерів та комунікація можливостей підтримки експорту з боку органів державної влади.

Взяти участь у опитуванні можна за посиланням: https://bit.ly/2TJ1ZgJ.

Опитування триватиме протягом березня-квітня 2019 року.
Щорічне проведення такого опитування українських бізнес-кіл визначене положеннями Експортної стратегії України на період 2017-2021 років.

Його результати будуть проаналізовані фахівцями Мінекономрозвитку та використані при розробці рекомендацій державним агенціям, відповідальним за реалізацію заходів з підтримки експорту в Україні.

Міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина Invest – 2019”

23 травня 2019 року на Тернопільщині у Збаразькому замку відбудеться Міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина Invest – 2019”, який стане  майданчиком для дискусій керівників підприємств, інвесторів та партнерів.

Запрошуємо до участі потенційних інвесторів та зацікавлених суб’єктів господарювання.

Детальна інформація:

На сторінці Форуму Ternopil Region Investment Forum @ternopilregioninvest

На веб-сторінці: http://www.te-invest.com/

Розпочався відбір компаній МСБ для участі в грантовій програмі від проектуUSAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Проект USAID «Конкурентоспроможна економіка України» нещодавно оголосив про відбір компаній МСБ для участі у програмі грантової підтримки, направленої на збільшення інвестиційних можливостей для малого та середнього бізнесу.

Потенційні учасники програми повинні працювати в нових перспективних галузях (перевага надаватиметься ІТ-компаніям та виробникам меблів, однак Програма відкрита для грантових заявок і від підприємств з інших галузей економіки), а також мати потенціал для швидкого зростання та виходу на експортні ринки.

З деталями грантового проекту можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/…/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2…

Питання щодо подання заявки та участі в проекті надсилайте на електронну пошту: aps001@CEPUkraine.org

Реєструйтесь на Форум розвитку інноваційних виробництв

Журнал "Бізнес" запрошує виробників зі всієї України на Форум розвитку інноваційних виробництв, що пройде 11 квітня в Білій Церкві!

Якщо ви власник, вірите у власні сили, готові рухатися вперед, розбудовувати та масштабувати свій бізнес - реєструйтесь.
Вхід тільки за запрошеннями!
Попередня програма та реєстрація bit.ly/2FynB74

Міждисциплінарна конференція CREASCOPE-2019

19 квітня в Києві в Aкадемії DTEK відбудеться четверта міжнародна дизайн-конференція CREASCOPE.

Це щорічна конференція, присвячена можливостям дизайну, його напрямам та сферам застосування. Спікери заходу – впливові спеціалісти з різних країн. Разом з ними ви проаналізуєте інструменти дизайну, обмінюєтесь досвідом та надихнете себе й інших на експерименти. 

Деталі заходу та умови участі тут.

 

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Міжнародна виставка супермаркетів “APAS SHOW” (м. Сан-Паулу, Бразилія)

З 6 по 9 травня 2019 р. в м. Сан-Паулу (Бразилія) відбудеться Міжнародна виставка супермаркетів “APAS SHOW”.
У 2018 р. у виставці взяло участь 738 експонентів, з яких 200 – іноземні і 60% – виробники та дистриб’ютори харчової продукції та напоїв.
Бразильська агенція сприяння експорту та інвестиціям APEX-Brasil має відібрати 70 покупців з різних країн, яким буде оплачена участь у виставці. Профіль покупців має бути: імпортери/трейдери, дистриб’ютори і роздрібні мережі, які зацікавлені в покупці безпосередньо з Бразилії. 
У свою чергу, компанії-експоненти матимуть знижку у розмірі 50% на участь у виставці, однак, їм доведеться сплачувати безпосередньо свої витрати. Запрошення англійською мовою з посиланням для реєстрації можна знайти нижче:
Для міжнародного покупця: http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/06/
Для компаній-експонентів: http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/08/
В разі виникнення питань, звертатись за електронною адресою: apas2019@apexbrasil.com.br.

Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019”

З 18 по 23 червня 2019 р., у Виставковому центрі “SAFEX” м. Алжир відбудеться 52-а Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019” (інформація додається).
Зазначений захід проходитиме під патронатом Президента АНДР.
“FIA” є одним з найбільших щорічних виставо-ярмаркових заходів,
що охоплює практично уci сфери економіки. У 2018 році в “FIA – 2018” взяли участь 684 компанії з 26 країн світу.
Детальну інформацію щодо заходу, умови участі, реєстрації
та бронювання виставкових стендів компаніями можна отримати на веб-сайтах: http://www.safex.dz/, http://safex.dz/; або за електронною поштою: fia2019@safex.dz, contact@safex.dz

 

Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (Гонконг, КНР)

З 27 по 29 червня 2019 р. в САР Гонконг (КНР) відбудеться Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (The Belt and Road International Food EXPO, BRIFE).
“BRIFE” є торговельною платформою для компаній зайнятих у сфері сільського господарства країн ініціативи “Один пояс, один шлях”. Захід проходитиме у категоріях: їжа і напої, сільськогосподарська продукція, вино та алкогольні вироби, їжа “Halal”, кейтерінг, обладнання для обробки їжі, професійні послуги, інвестиції та фінанси. В рамках “BRIFE” проходитиме Торговий сільськогосподарський саміт країн ініціативи “Один пояс, один шлях”, а також низка семінарів, майстер класів і конкурсів.
Детальну інформацію щодо заходу, порядку оформлення необхідних документів можна отримати на офіційному веб-сайті виставки: www.brifexpo.com.
З питань участі необхідно звертатися до відповідального менеджера компанії-організатора: Ms. Tracy Jin за електронною адресою: tracyjin@fmcexhibition.com, тел.: +852 2370 0829, або факс: +852 2370 0072.

Актуальні тендери для експортерів

Переглянути оголошені тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг в Чеській Республіці
Переглянути деталі тендеру на здійснення робіт з будівництва тунелю Квешеті-Кобі (Грузія)

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

 

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Youtube