Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

Virtualus Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas

45-tasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuriame tradiciškai dalyvaus ir „Aplenkime vėžį“ komanda, tampa VIRTUALUS ir vyksta 2021 metų vasario mėn. 1-15 dienomis.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais kviečiame bėgti už mūsų komandą, o šių metų bėgimą įprasminti išpildant onkologine liga sergančios Barboros svajonę! Barbora svajoja apie Nintendo Swich žaidimų konsolę, kadangi labai mėgsta žaisti įvairius žaidimus, o laikas namuose neinant į darželį prailgsta.

Mergaitei buvo diagnozuotas Wilmso navikas, kuris pareikalavo sunkaus chemoterapinio gydymo ir dešinio inksto operacijos. Šiuo metu Barbora yra namuose, po truputį stiprėja ir kasdien jaučiasi vis geriau! Nors mergytei ir toliau teks lankytis ligoninėje nuolat besitikrinant sveikatą, tačiau Barbora tiki, kad sunkiausia jau užmaršty, o dabar reikia tik svajoti ir mėgautis vaikyste.

Skirkime „Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą" mergaitei, kuri nuo pat gimimo kovoja už pergalę gyventi. Net jei žiemą bėgti ir šalta - gerumu degančios širdys visada sušildo.

Daugiau informacijos apie bėgimą paspaudus čia

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Armandas, 6 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Jis svajoja apie šuniuką.

Amelija, 8 m. Mergaitei diagnozuota aukšto piktybiškumo laipsnio ragdomiosarkoma. Ji svajoja apie didelį LEGO konstruktorių bei knygeles.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Iphone telefonas Linui

Linas gimė sveikas berniukas, tačiau sulaukus 4 mėnesių jam buvo diagnozuotas Wilmso navikas. Po ilgo gydymo ir operacijos berniukas pasveiko. Sekantys 15 metų ėjo sklandžiai, tačiau nuo 2020 m. pradžios Liną pradėjo kamuoti pilvo skausmai, kurių pasekoje jis negalėjo nei lankyti mokyklos nei susitikti su draugais. Spalio mėn. buvo diagnozuota, kad Wilmso navikas sugrįžo. Šiuo metu Linas laiką leidžia ligoninėje ir laukia operacijos. Berniuko savijauta geresnė, nebereikia gerti vaistų, o jis pats džiaugiasi, kad matosi progresas ir rezultatas! Džiaugiamės ir mes matydami tavo šypseną, Linai!

Linas yra aktyvus, draugišas ir sportiškas jaunuolis, kuris mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus ir tinklinį. Kai pasveiks berniukas planuoja pradėti lankyti tinklinio būrelį!

Kadangi šiuo metu Linas daug laiko praleidžia ligoninėje, tad geriausias laiko praleidimo būdas yra telefonas, kurio pagalba galima žiūrėti filmukus ir žaisti žaidimus. Turimas telefonas paskutiniu metu labai stringa, tad Lino svajonė buvo gauti naująjį išmanų telefoną. Taip svajonių pašte atsidūrė Lino laiškas!

Tariame didelį A Č I Ū Dariui Bivainiui, kurio dėka tikrasis kovotojas Linas galės džiaugtis naujuoju Iphone telefonu! Esame labai laimingi turėdami tokių nuostabių, geraširdžių draugų, kaip Darius, kuris daug metų pildo vaikų svajones bei įvairiausiais būdais prisideda prie fondo veiklos! Ačiū, Dariau, kad Jums rūpi mūsų mažieji pacientai ir dėl jų gerovės nestokojate savo laiko! Jūsų kilnūs darbai, svarbi parama bei prasminga draugystė atneša viltį ir neišmatuojamą pagalbą daugeliui vaikų!

Sėdimas elektrinis paspirtukas Algirdui

Aktyvus, ryžtingas, mėgstantis žvejoti bei keliauti su šeima 16-metis Algirdas prastai pasijuto 2018 metais. Tuomet jam daktarai pastebėjo akių vokių nusileidimą. Po šio diagnozės sekė ilga kelionė per ligonines. Algirdas buvo paguldytas išsamiems tyrimams į Kauno klinikas, vaikų neurologijos skyrių. Diagnozė - raumenų distrofija, okulofraginė raumenų distrofija, rijimo sutrikimas, vokų ptozė (nusileidimas), gastrostoma, vidutinio laipsnio baltyminių energetinių medžiagų trūkumas bei obstrukcinis miego apnėjos sindromas. Buvo paskirta reabilitacija sanatorijoje, skirtas specialus maitinimas per gastro stomą, paskirti papildai bei vitaminai. Šiuo metu berniukas ir jo tėvai atliko genetinius tyrimus, kad būtų išaiškinta galutinė berniuko diagnozė. Nors Algirdas vaikšto sunkiai, tačiau nestokojantis ryžto ir užsispyrimo tai daro savarankiškai: “Visada sakiau, kad man viskas gerai. Jei ir nuvirsiu - atsistosiu, bet pats eisiu toliau.”,- tokiais žodžiais kalba tik tikri kovotojai, koks ir yra jaunasis herojus Algirdas! 

Kadangi berniukui yra sudėtinga judėti, greit pavargsta, bet keliauti su šeima vis tiek norisi, tad Algirdo svajonė buvo turėti sėdimą elektrinį paspirtuką, su kurio pagalba jam būtų daug lengviau keliauti po Lietuvos miestus ir miestelius. Veiviržėnuose gyvenanti ir daug metų su šeimomis bei vaikų svajonių pildymu dirbanti Sandra Žemgulienė, norėdama prisidėti prie gerų darbų šventiniu periodu pasikalbėjo su Algirdo mama ir bendru sutarimu kreipėsi į mus dėl šio drąsaus ir ryžtingo berniuko svajonės išpildymo.

Pasaka virto realybe, o jos herojus Algirdas gavo tai, apie ką ilgai svajojo. Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų fondo partneriams, rėmėjams Top Exchange įmonei už išpildytą berniuko svajonę - elektrinį sėdimą paspirtuką iScooter! Jūsų gerumo dėka vaikų akys nušvinta, širdys prisipildo džiaugsmu, o jų veidus puošia nuoširdžiausia šypsena. Ačiū, kad esate kartu! 

Taip pat tariame ačiū Sandra Žemgulienė , už jos didelę širdį ir begalinį norą prisidėti prie šios svajonės išpildymo! Ačiū už jūsų gerumą!

Profesionalus plaukų tiesintuvas Anželikai

Žaviąją Anželiką jau turbūt pažįstate, kadangi draugystė su šia mergina trunka jau ne vienerius metus! Labai džiaugiamės matydami Anželikos šypseną ir skleidžiamą pozityvą!

2016 m. gruodžio mėnesį palangiškės Anželikos Dekontaitės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Valandų valandas krepšinio aikštelėje praleidusi ir profesionalios krepšininkės karjeros siekianti mergina, šį sportą turėjo iškeisti į ilgas dienas ligoninėje – tą kartą Anželikai buvo diagnozuota III stadijos Hodžkino limfoma. Po to merginos laukė ilgas chemoterapinis gydymas, kuris tarsi suteikė viltį pasveikti. Deja, likimas merginai buvo negailestingas, liga atsinaujino 2018 m. balandį. Liga Anželikai smogė dar stipriau – mergaitei buvo daromi pakartotiniai tyrimai, antra operacija, chemoterapija, spindulinė terapija, plaukų netekimas ir kiti skausmingi išgyvenimai. Ligoninėje praleidusi didžiąją dalį savo paauglystės, šiuo metu pilnametystės sulaukusi Anželika jau antrus metus yra remisijoje. Komplikacijų yra iki šios dienos, tačiau mergina stengiasi neprarasti optimizmo ir judėti pirmyn. Anželika, tu esi tikra šaunuolė!

Didelį ačiū tariame Narushi restorano komandai, kurių kilnios iniaciatyvos #NarushiTautosVaikai metu surinktos paramos dėka išpildyta Anželikos svajonė - turėti profesionalų plaukų tiesintuvą! Net 3 kartus plaukų netekusiai merginai labai svarbu juos tinkamai prižiūrėti, o su šia dovana tai daryti bus dar paprasčiau! Esami labai laimingi, kad turime tokią gražią draugystę ir Jūsų paramos dėka galime padėti tiems, kam labiausiai to reikia. Ačiū už Jūsų kilnius poelgius!

*Video filmuoti iki didžiųjų metų švenčių.

Iphone telefonas Viktorijai

12-metė Viktorija yra be galo talentinga - mėgsta dainuoti, piešti bei tapyti. Kadangi mergaitė lanko dailės mokyklą galime įsivaizduoti, kaip gražiai ji piešia! Vienas jos kūrinių pateko net į piešinių konkursą!

Viktorija 2019 metais susirgo onkologine liga. Per šį laiką, ligoninėse mergaitei bei jos tėvams teko daug ką išgyventi. Buvo situacijų, kai mažosios kovotojos kaulų čiulpai negamino nei raudonųjų, nei baltųjų kraujo kūnelių, tad buvo reikalingas donoras. Mergaitė yra po kaulų čiulpų transplantacijos. Šiuo metu jaučiasi gerai. Džiaugiamės, kad Viktorija yra stipri ir tokia kūrybinga mergaitė!

Didžiausias AČIŪ skrieja mūsų fondo geram draugui, rėmėjui Dariui Bivainiui , kurio dėka Viktorijos rankose atsirado jos svajotas Iphone telefonas! Tik jūsų dėka galime matyti šį nesuvaidintą vaikišką džiaugsmą!

Ačiū, kad kuriate stebuklus drauge!

Iphone telefonas Ingai

20-metė Inga savo vaikystę leido globėjų namuose. Prieš daugiau nei porą metų mergina atsidūrė Kauno ligoninėje, kurioje jai buvo atlikti tyrimai, dėl kelio srityje atsiradusio guzo. Atlikus šiuos tyrimus paaiškėjo, kad tai auglys ir reikalinga operacija. Po darinio pašalinimo merginą pasiekė džiugi žinia - auglys nepiktybinis. Šiuo metu Inga jaučiasi puikiai bei gyvena savarankišką gyvenimą. O kad gyvenimas būtų dar spalvingesnis merginos svajonė - turėti naują, išmanųjį telefoną!

Norime pasidžiaugti ir padėkoti nuostabiam žmogui, ilgamečiui mūsų fondo draugui Dariui Bivainiui, kurio dėka galėjome išpildyti Ingos svajonę! Nuo šiol mergina galės džiaugtis ir naudotis naujuoju Apple Iphone 11 telefonu! Esame labai laimingi, kad savo bendruomenėje turime tokių geraširdžių žmonių, kaip Darius! Ačiū, kad savo gerumu dalinatės su kitais!

Medos svajonės papildymas

2020 m. lapkričio mėnesį pildėme kovotojos Medos svajonę - turėti Nintendo ir susitikti su mylimiausiu atlikėju - Vidu Bareikiu. Šį kartą, norėdami pradžiuginti jaunąją kovotoją padovanojome jai papildomų žaidimų ir žaidimų valdiklį prie Nintendo!

Meda susirgo 2020 metų pradžioje, kuomet jai buvo diagnozuota mišraus tipo leukemija. Šios ligos gydymas yra sudėtingas, nes paauglė kovoja prieš vieną iš rečiausių leukemijos formų vaikams, tad gydytojai ir kartais patys suabejoja kokį gydymą reikia taikyti. Medai tenka balansuoti tarp chemoterapijos ir kaulų čiulpų transplantacijos.

Norime labai padėkoti Kauno Jėzuitų gimnazijos 6b klasės mokiniams, už jų paramą, kurios dėka galėjome suteikti mūsų kovotojai Medai daugiau džiaugsmo ir papildyti jos žaidimų kolekciją naujais žaidimais. Labai džiaugiamės, jog patys dar būdami vaikai, atsisakydami tam tikrų dalykų sau ir dovanodami savo paramą kitiems - uždegate švieseles širdyje tų, kurie kovoja už galimybę žaisti ir gyventi. Jūsų parama yra labai reikšminga ir svarbi. Vaikai, ačiū už jūsų gerumą!

Meda, tu mums esi nuostabus stiprybės pavyzdys, tavo kovotojos dvasia įkvepia, tad tikimės, kad jau greitai sugrįši į savo mėgiamas veiklas!

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Parama Jokūbui įisigijant naują neįgaliojo vežimėlį

Nuo šiol judėti lauke bus žymiai paprasčiau!

Šis besišypsantis, linksmas ir labai protingas 13-metis berniukas vardu Jokūbas, kuriam nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Šeima nuolatos dirba su specialistais bei lankosi sanatorijose. Kasdieniniam judėjimui namuose bei lauke Jokūbui yra reikalingas neįgaliojo vežimėlis. Šiuo metu lauke berniukas važinėja su palydovo valdomu, vaikišku vežimėliu, tačiau jį berniukas jau išaugo. Jokūbo mamos teigimu, techninės pagalbos neįgaliesiems centre galima rasti ir pasinaudoti tokiu vežimėliu, bet jis nėra patogus. Tokiame vežimėlyje Jokūbas greitai pavargsta ir jis neatitinka berniuko poreikių. Kadangi šiuo metu Jokūbo mama nedirba, o Valstybės skiriamos kompensacijos naujam vežimėliui įsigyti nepakanka, mama nusprendė kreiptis į mus su prašymu pagelbėti mažajam herojui ir suteikti galimybę lengvai ir patogiai judėti

Norime labai padėkoti įmonei Caverion Lietuva, kurios paramos dėka galėjome ištiesti pagalbos ranką Jokūbui ir prisidėti 911 EUR suma prie naujojo, patogesnio bei mobilesnio vežimėlio įsigijimo, kuris mažajam kovotojui yra labai reikalinga ir nepamainoma priemonė kasdien! Nuo šiol Jokūbas džiaugiasi lengvesniu judėjimu lauke ir taria jums nuoširdų, vaikišką bei didelį AČIŪ! Ačiū, kad esate drauge!

Atsiurbimo aparatas bei masažinis kilimėlis Arminui

Gruodžio mėn. pagalbos į mus kreipėsi neįgalaus berniuko Armino mama, kuri jam skiria visą savo meilę ir laiką. Berniukui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir dar daug kitų ligų. Vaikas yra maitinimas gastrostoma, taip pat nuolat atsiurbinėjamas su gleivių atsiurbėju. Kadangi Arminą mama augina viena, o tai yra ne tik emociškai, bet ir finansiškai labai sunku, sulaukę pagalbos prašymo, suskubome jiems padėti. Berniukui atsiurbimo aparatas yra gyvybiškai svarbus, tačiau šiuo metu turimas prietaisas naudojamas jau penkti metai ir paskutiniu metu neretai visiškai sustoja, o tai yra labai pavojinga sergančiam Arminui.

Iš Panevėžio rajono savivaldybės šeima yra gavusi spec.maudymo lovą neįgaliesims, kuri labai palengvina mamos kasdienybę - joje labai patogu maudyti neįgalų vaiką, nebereikia prašyti artimųjų pagalbos. Kadangi berniukas dėl paralyžiaus jaučia labai skausmingus raumenų spazmus atsirado poreikis masažiniam kilimėliui, kuris sumažintų šiuos skausmus bei sumažintų raumenų tonusą.

Prieš pat Kalėdas šios šeimos namus pasiekė naujas gleivių atsiurbimo aparatas bei masažinis kilimėlis. Už naują atsiurbimo aparatą tariame nuoširdų ačiū Manto ir Mingailės Kalniečių šeimai! Esame jums dėkingi, kad jau ne pirmus metus esate kartu ir neliekate abejingi bei prisidedate prie būtinos pagalbos sunkiai sergantiems vaikams!

Už masažinį kilimėlį dėkojame įmonei Laika logistics! Jūsų paramos dėka galėjome prisidėti prie Armino ir jos mamos kasdieninių rūpesčių palengvinimo!

Taip pat norime padėkoti įmonei Sorimpeksas už nuolaidą aparato filtrams bei įmonei Biomed Lietuva už suteiktą 50 proc. nuolaidą masažiniam kilimėliui.

Tikimės, kad ši suteikta pagalba palengvins Armino ir jo mamos kasdienybę!

Pagalba Simonui

Pagrindinis tikslas - savarankiški žingsniai!

Simono diagnozę - cerebrinis paralyžius - tėvai sužinojo, kai jam buvo vos 6 mėnesiai. Šią ligą sukėlė įgimta infekcija ir komplikuotas gimdymas, kurio metu kūdikis negavo deguonies ir jo stygius sukelė nepataisomus pokyčius smegenyse, žuvo ląstelės tuose smegenų centruose, kurie yra atsakingi už judėjimą. Šiuo metu berniukui 5 su puse metų, jis nuolat intensyviai sportuoja, lankosi reabilitacijos centruose ir sanatorijose. Kol kas berniukas gali vaikščioti tik su vaikštyne, tarti vos kelis žodžius, tačiau nepaisant apsunkinto judėjimo, Simonas yra linksmas, žaismingas ir labai protingas vaikas. Svarbiausias Simono ir jo tėvelių tikslas yra išmokti vaikščioti.

Norime padėkoti naktiniam klubui Materialiste bei jo savininkams, nes būtent jų paramos dėka, galėjome prisidėti 1900 EUR suma prie Simono gydymo kamieninėmis lastelėmis, vienoje iš Lenkijos klinikų, kuris gali padėti pasiekti svarbiausią šeimos tikslą. Esame laimingi turėdami Jus savo bendruomenėje ir dėkojame už palaikymą, bendradarbiavimą ir ilgalaikę draugystę!

Didelis ačiū tariame ir jų organizuotame labdaros renginyje “Kolekcionuok gerus darbus” dalyvavusiems žmonėms, kurie atėjo pabūti kartu, aukojo ir nuoširdžiai palaikė labdaringą iniciatyvą. Jūsų gerumo dėka, šiandien galėjome prisidėti prie taip reikalingo gydymo mažajam Simukui.

Iš visos širdies tikime, kad šis gydymas bus efektyvus ir padės berniukui sustiprėti bei žengti savarankiškus žingsnius!

Anglų kalbos kursai Ingridai

Jaunosios kovotojos Ingridos sunkūs išgyvenimai (diagnozuotas kojos kaulo navikas) pagaliau liko praeityje, o dienos tapo prasmingomis ir įdomiomis. 2019 metų pabaigoje Ingrida svajojo labai gerai išmokti anglų kalbą, tad drauge su rėmėjais mes išpildėme šią merginos svajonę!

Labai džiaugiamės, kad Ingrida jau ilgiau nei metus lanko anglų kalbos kursus Language Coaching mokykloje, o mokymosi rezultatais džiaugiasi tiek pati mergina tiek mokytoja. Ingrida yra labai laiminga, kad gali laisviau jaustis kalbėdama šia kalba, o geri rezultatai atsispindi ir pažymiuose, kuriuos ji gauna mokykloje!

Norime labai padėkoti kalbų mokyklai Language Coaching už suteiktas puikias sąlygas Ingridos mokymuisi ir jos šauniajai dėstytojai Indrei Malinovskajai už nuoširdų bendravimą bei mokymą! Ačiū Jums!

AČIŪ tariame Pieno žvaigždės ir visiems, pirkusiems DVARO pieną, nes jūsų dėka galėjome pratęsti anglų kalbos kursus ir taip prisidėti prie Ingridos tobulėjimo bei užsibrėžtų tikslų siekimo!

Marius Žičius nuotr.

Matematikos kursai bei psichologo konsultacijos Darijai

Ši nuostabi, ryškius makiažus mėgstanti mergina vardu Darija. 2019 m. merginai buvo įsimintini, kadangi tais metais jai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Septyniolikmetės merginos sveikata gerėja, liko vienas gydymo kursas vaistais, kad būklė būtų stabili bei reikia įveikti antrinį imunodeficitą, dėl kurio yra leidžiamas imunoglobulinas. Esant tokiai situacijai dažnas iš mūsų nerimautume dėl savo ateities, ne išimtis ir Darija, kuriai taip pat kyla sunkumų ir susikaupiant. Dėl ilgo buvimo ligoninėje nukentėjo ir mergaitės mokslai - esant 11-klasėje nėra lengva taip greitai sugrįžti į mokymosi ritmą ir pasivyti savo bendraklasius. Šiuo metu Darija svajoja atgauti pasitikėjimą savimi, savo jėgomis bei užglaistyti visas atsiradusias spragas moksluose.

Norime pasidžiaugti nauja draugyste bei padėkoti Anima psichologija, Viktorijai Bartkutei-Vyšniauskienei bei jos kolegėms, kurių dėka Darija mažais žingsneliais juda pirmyn ir emociškai jaučiasi vis geriau! Mergaitė taip pat labai džiaugiasi šia draugyste ir su nekantrumu laukia kiekvieno pokalbio.

Didelį A Č I Ū norime ištarti mūsų fondo rėmėjams, partneriams Top Exchange įmonei! Darija ne tik stiprėja emociškai, tačiau įgauna vis daugiau žinių lankant papildomus individualius matematikos užsiėmimus įmonėje Corepetitus. Tik kartu mes esame daug stipresni, tad ačiū, kad esate kartu!

Iš visos širdies tikime, kad Darija yra stipri mergina ir jau labai greitai jai pavyks sugrįžti į įprastinį gyvenimo ritmą!

Mankštos Denisui

Mažąjam Denisui padedame jau ne pirmą kartą ir labai džiaugiamės matydami berniuko progresą! Su įtvarų pagalba mažylis jau gali atsistoti ant dviejų kojyčių ir labai mažais žingsneliais eiti į priekį! Mankštos tikrai atneša teigiamus pokyčius Deniso gyvenime!

Berniukas nuo pirmųjų gyvenimo dienų serga sunkiu kombinuotu imunodeficitu, dėl kurio iki šių dienų negali vaikščioti ir kalbėti. Denisas jau ištvėrė kaulų čiulpų transplantaciją ir net kelias galvos auglio operacijas. Šiuo metu berniukui vis dar reikia pastovios priežiūros, o ir vaistus tenka gerti kiekvieną dieną, kadangi yra diagnozuotos ir kitos ligos, viena jų - cukrinis diabetas. Vaikui kiekvieną dieną yra reikalingos kineziterapijos mankštos, kurioms mamai visada trūko lėšų, tad mūsų paramos fondas jau keletą kartų padėjo šiai šeimai ilgame gydymo kelyje. Didžiausia Deniso ir jo šeimos svajonė - be įtvarų pagalbos atsistoti ir žengti savarankiškus žingsnius!

Didelį ačiū tariame Girteka Logistics, kurių paramos dėka galėjome apmokėti trijų mėnesių mankštas šiam berniukui! Tikime, kad mažajam kovotojui šios mankštos bus labai naudingos ir efektyvios! Esami laimingi, kad turime tokią gražią draugystę ir Jūsų paramą galime skirti tokiems sudėtingiems atvejams, kaip mažojo Deniso!

Panašu, kad mažasis berniukas įdeda labai daug pastangų šių mankštų metu - jis šypsosi ir kovoja už gyvenimą! Linkime Denisui ir toliau nepasiduoti bei kuo greičiau stiprėti!

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

“Biblijos pasakojimai apie Jėzų” mūsų mažiesiems

Tikėjimas sunkiai sergant yra nepaprastai svarbus! Kasdien mūsų mažieji ligoniukai kovojantys su onkologinėmis ligomis tiki, kad jau greitai liga pasitrauks, jie tiki, kad jau greitai gyvenimas sugrįš į senas vėžias ir tiki daug gražesniu ir sveikesniu rytojum!

Nuo šiol jau ir Kauno klinikose vaikų onkohematologiniame skyriuje besigydantys mažieji kovotojai ir jų artimieji prie kiekvienos lovos ras gražiausių iliustracijų kupinas knygas - “Biblijos pasakojimai apie Jėzų”, kurios nuoširdžiai tikime, kad kai kuriems įkvėps dar daugiau vilties ir tikėjimo!

Už šią gražią idėją ir pagalbą ją įgyvendinant nuoširdžiai dėkojame Gintautas Miežonis! Ačiū, kad dalinatės gerumu su aplinkiniais ir įkvepiate jiems tikėjimo!

Gerumo taško vanduo Akvilė VUL Santaros bei Kauno klinikose besigydantiems mažiesiems ligoniukams bei med. darbuotojams

Kiekvieną dieną mūsų mažaisiais kovotojais rūpinasi jų tėveliai, sveikatos specialistai ir gydytojai, o mes esame laimingi, kad turime progą pasirūpinti jais!

Kadangi vanduo yra ne tik geros nuotaikos, bet ir geros savijautos bei sveikatos priežastis, Vaikų ligoninėje (VUL Santaros klinikos) bei Kauno klinikose besigydantiems mažiesiems ligoniukams, jų artimiesiems ir medicinos personalui pristatėme šio gyvybiškai svarbaus Akvilė vandens!

Širdingą a č i ū tariame Akvilė už dovanotą didelį kiekį gerumo tašku pažymėto vandens! Dėkojame Jums už šį kilnų poelgį bei gerumo kupinas širdis, kurios padeda kitiems! Ačiū, ačiū, ačiū!

Televizorius mažąjam Denisui ir jo šeimai

Esame laimingi, kad mūsų fondo vykdoma veikla tiki tiek daug gerų žmonių!

Vienas iš jų yra Justas Aganauskas, kuris kreipėsi į mus su kilniu tikslu - padovanoti naudotą, tačiau puikiai veikiantį televizorių vienam iš mūsų globojamų sunkiai sergančių vaikų. Justo dėka mažasis Denis nuo šiol gali mėgautis animaciniais filmukais per PHILIPS Smart LED televizorių!

Tariame nuoširdų ačiū, Justui, už šį kilnų ir nuoširdų poelgį!

Šventinės dovanos vaikams

Laimingi vaikai - tai didelis džiaugsmas mūsų širdims! Norėdami pradžiuginti Kauno klinikų bei Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuose esančius mažuosius kovotojus suruošėme jiems šventines dovanų dėžutes, pilnas įvairiausių žaislų, skanėstų, knygelių bei marškinėlių. Visas dovanėles pakavome su didele meile mažiesiems herojams!

Tariame didelį A Č I Ū Top Exchange įmonei, už suteiktą paramą dovanojant vaikams stalo žaidimus bei LEGO kontruktorius! Taip pat dėkojame Wildme.lt, Sparta Textile,  Aleksandrui Pogrebnojui, Vandai Padimanskaitei, Jonui Valančiūnui, Menzel International bei Lietuvos kariuomenei už dovanas sunkiai sergantiems vaikams !

Taip pat ačiū tariame Pakuotės pasaulis, UAB, už suteiktas nuolaidas siuntų dėžutėms bei UAB Tesa tape, už pakavimo juostas !

Tik Jūsų visų dėka sunkiai sergančių vaikų širdelės yra pripildytos džiaugsmo! Ačiū Jums!

BENDROS INICIATYVOS

LET'S JOIN CHALLENGE TOGETHER iššūkio pabaiga!

Tris metus iš eilės, visus besidominčius kovos menais rudenį kviesdavome į drauge su Kyokushin Karate Klubas OSU ir Shori Karate Mokykla organizuojamą Kyokushin Karate "Let's Join the Fight Together" čempionatą, kuris nepalikdavo abejingų ir visus užkrėsdavo geroms emocijoms, kadangi sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei šviesesnės jų vaikystės.

Šiemet dėl susiklosčiusios situacijos ir mūsų visų saugumo to padaryti negalėojme, tad kvietėme priimti  virtualų "LET’S JOIN CHALLENGE TOGETHER" iššūkį! Tai dar viena proga nebūti abejingiems, pasidalinti gerumu ir padėti tiems, kurie kasdien kovoja už pergalę gyventi!

Daug kas turbūt žinote, jog tris metus iš eilės, visus besidominčius kovos menais rudenį kviesdavome į drauge su Kyokushin Karate Klubas "OSU" ir Shori Karate Mokykla organizuojamą Kyokushin Karate "Let's Join the Fight Together" čempionatą!

Jis nepalikdavo abejingų ir visus užkrėsdavo geromis emocijomis, kadangi sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei šviesesnės jų vaikystės!

Šiemet dėl susiklosčiusios situacijos ir mūsų visų saugumo to padaryti nėgalėjome, tad nuo lapkričio 3 d. kvietėme Jus visus priimti "LET’S JOIN CHALLENGE TOGETHER" iššūkį! Džiaugiamės, kad likote neabejingi, dalinotės gerumu ir prisidėjote prie pagalbos tiems, kurie kasdien kovoja už pergalę gyventi! Prie iššūkio prisijungė ir nemažai gerai Lietuvoje žinomų asmenybių, mūsų fondo draugų bei daugelis kitų, geros valios žmonių! Šios gražios iniciatyvos metu, Jūsų visų dėka, buvo surinkta net 1920 EUR suma!

Nuoširdžiai dėkojame ilgamečiams mūsų fondo draugams Kyokushin Karate Klubas "OSU" bei Linas Jonika ir Shori Karate Mokykla ir Tomas Zienius, kurių dėka buvo suorganizuota ši kilni iniciatyva! Ačiū, kad džiuginate savo buvimu drauge ir visada mielai padedate mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat ačiū tariame iniciatyvos rėmėjams Maxima, Sparta Textile , Akvilė , kurie prisidėjo prie dalyvio paketo bei Omniva Lietuva , už saugiai ir operatyviai pristatytus paketus dalyviams!

Video: LXM media

Grill London iniciatyvos pabaiga!

Spalio - gruodžio mėnesiais, mūsų fondo draugai, restoranų tinklas Grill London vykdė gerumo iniciatyvą, kurios metu kvietė visus įsigyti ir paragauti vegetarišką bugerį , o nuo kiekvieno burgerio 1€ buvo skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams! Jūsų visų dėka, buvo surinkta net 3774 € suma!

Norime ištarti didelį A Č I Ū restoranų tinklui Grill London, kurio atstovai niekada nelieka abejingi skaudžioms vaikų istorijoms ir nuoširdžiai prisideda prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems įvairiomis galimomis formomis! Didelis AČIŪ Jums už Jūsų nuostabius darbus bei šią gražią iniciatyvą!

Taip pat nuoširdų ačiū tariame visiems dalyvavusiems šioje gerumo akcijoje! Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas mums labai svarbus!

Grill London nuotr.

Mary Kay Lietuva gerumo iniciatyvos #pilnidelnaigerumo pabaiga!

Nuo gegužės 12 d. iki pat 2020 metų pabaigos vyko Mary Kay Lietuva gerumo iniciatyva #pilnidelnaigerumo, kurios metu kiekvienas iš jūsų įsigydamas lūpų priežiūros produkciją prisidėjote prie gerų darbų sklaidos! Šios gražios iniciatyvos metu buvo surinkta net 5565 EUR suma, kuri atsakingai bus paskirta vaikų svajonių pildymui bei reikalingos pagalbos vaistais ir medicinine įranga suteikimui!

Norime nuoširdžiai padėkoti Mary Kay Lietuva bei grožio konsultantėms už jūsų kilnius darbus, atsidavimą bei norą prisidėti prie paramos sunkiai sergantiems mažyliams! Tik Jūsų dėka padėti kitiems itin lengva!

Didelį AČIŪ tariame ir visiems, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie šios kilnios iniciatyvos!

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

KOMIKSAS "IV PAMAINA.ŽAIBAS"

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje išleistas komiksas apie ugniagesių tarnybą ir jų kilnius darbus, kurį labai jums norime šiandien ir pristatyti!

Komikso idėja kilo mūsų fondo draugui, ugniagesiui, auksarankiui Aurelijui Lipinskui! Likimas Aurelijų suvedė su geros valios žmonėmis, kuriems patinka ugniagesių profesija, jų tarnyba, tad jie pasisiūlė neatlygintinai prisidėti ir bendromis pastangomis išleisti šią komiksų knygelę. Knygelėje pasakojama tikra, graži ir kilni istorija, kuri sudomins ir didelius ir mažus!

Ne pirmus metus Aurelijus su savo kolegomis įvairiausiais būdais prisideda prie mūsų fondo veiklos. Šį kartą pasirinktas kitoks paramos būdas - ši graži gerumo iniciatyva, komiksų knygelė! Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime ištarti didelį ačiū Aurelijui, už jo kilnius poelgius, nuoširdų bendravimą, palaikymą ir tikėjimą mūsų veikla. Ačiū, kad esate kartu, nes tik kartu mes galime suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Komiksą galite įsigyti paspaudus mygtuką žemiau arba el. paštu shop@kaukenoparama.lt .

Ačiū už Jūsų kilnius darbus ir geras širdis!

Užsisakyti komiksą galite paspaudus čia

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite