Пригадуєте, як вам таке говорили, коли хотіли братися за цікаву справу або ж іти за мрією?

 

Так ось! Багато вчених та істориків вважає, що в силу розвитку цивілізації на той час люди просто не могли обробити й фізично пересунути цей моноліт на фото, вага якого понад тис тон.

Саме ця брила у ліванському містечку Бальбек є одним із найвідоміших об`єктів світу, на який посилаються прихильники конспіративних теорій походження людства.

 

Це у свою чергу не давало спокійно спати нам з другом Романом (не між собою). Тож ми придбали квитки на літак у Бейрут, винайняли авто і погнали аж під сам сирійський кордон. І тут все стало на свої місця.

 

Виявилося, що поряд знаходяться руїни неймовірно масштабного храму Юпітера, левова частка якого складається з таких же брил. А містичності саме цій каменюці надає її нетипове положення.

 

В результаті аналізу зрозуміло, що просто не вдалося дотягнути будматеріал, а в основі таких форм та розмірів лежить сумління і майстерність людських рук, а також масштаб мислення архітекторів.

 

Коли я починав свою справу понад 7 років тому, багато хто крутив пальцем біля виска чи просто висміював мої скромні потуги. Але час і ринок все розставляє на свої місця.

 

Першими кроками тоді був тайм менеджмент (у широкому значенні цього слова). Це основа основ до усіх інших ціледосягань та подвигів. А ще це навичка, яку можна і варто опанувати кожній амбітній людині.

 

Тому, якщо бажаєте рушійних змін у вашому житті чи покращення існуючого прогресу, буду радий в цьому допомогти. Інструмент для цього - онлайн самотренінг Формула Продуктивності, яким скористалися вже сотні людей.

 

=====
Ось всі деталі ==> openmind.com.ua/formula-produktyvnosti/
=====

 

Розпочинаємо в неділю (10/02). Програма складається з 10 щоденних сесій, кожна не довше ніж 15 хв. Ціна смішна. Робота ведеться лише по тих справах, які ви і так маєте, але згідно моєї методики.

 

По його завершенні ви будете вражені власною продуктивністю, але вже ніхто не зможе висувати конспіративних теорій стосовно походження вашого успіху чи досягнення поставлених цілей...

З повагою і натхненням, Орест!
Живіть Свідомо - Open Your Mind

 

Найближчі Події - (ознайомитися)

Будьмо дружніми! Підписуйтеся...

Facebook Instagram Telegram Youtube Linkedin

OpenMind.com.ua
contact@openmind.com.ua