Бізнес можливості у Франції для виробників одягу та аксесуарів.

ВИРОБЛЯЄТЕ ОДЯГ, ЯКИМ ПИШАЄТЕСЬ?

Час вивчати та підкорювати ринок Франції!

Запрошуємо виробників одягу та аксесуарів приєднатись до торгової місії до Франції, яка відбудеться у Парижі!

12 - 14 лютого 2019 року

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи "EU4Business" Європейського Союзу.

Хочу взяти участь!

Мета торгової місії: вивчення ринку Франції та нюансів ведення бізнесу, тенденцій в легкій промисловості та роздрібній торгівлі, проведення В2В зустрічей з потенційними замовниками.

Програмою передбачено:

 • Встановлення B2B контактів, програма зустрічей з якими буде розроблена ІНДИВІДУАЛЬНО і у співпраці з професійним французьким бізнес-консультантом. Знайомство з консультантом відбулось 30-го жовтня в Києві. Деталі та відео зустрічі за посиланням. 
 • З дослідженням ринку Франції та торгових можливостей для українських виробників можна ознайомитись за посиланням.
 • Вивчення ринкових можливостей для українських компаній легкої промисловості у Франції.
 • Серія візитів до модних магазинів в серці Парижа для обміну досвідом. В цей день учасники отримають можливість вивчити найкращі французькі практики, дізнаються про останні тенденції в галузі мерчандайзингу, дизайну та інноваційних послуг, познайомляться з новими концепціями роздрібної торгівлі та відкриють для себе фешн магазини (аналіз вітрин, торгових марок та архітектурних концепцій). В деяких магазинах українські компанії-учасниці зможуть поспілкуватися з менеджерами бізнесів, отримати відповіді на свої питання, а також представити їм свої матеріали та зразки продукції.
 • Діловий візит на Première Vision Show (https://www.premierevision.com/en/), де зібралися шість основних галузей, що постачають матеріали та послуги для світової індустрії моди: нитки, тканини, дизайн, аксесуари, виробництво, виробники, субпідрядники та виробники одягу, домашній текстиль та модні аксесуари, трикотажні вироби, виробництво шкіри та хутра, верхній одяг. Ми також працюємо над можливістю проведення ділових зустрічей під час візиту.

Реєстрація відкрита до 21 листопада 2018 р 

Перш ніж заповнити заявку на участь, переконайтесь, що Ваша компанія відповідає КРИТЕРІЯМ ВІДБОРУ:

 • Компанія є виробником одягу або аксесуарів
 • Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України
 • Компанія є малим або середнім бізнесом - максимум 250 працівників
 • Принаймні 51% акцій компанії належать громадянам України (згідно Статуту)
 • Компанія-учасник гарантує покрити логістичні витрати свого представника в місії (переліт, проживання, харчування) - планується самостійно.
 • Учасник торгової місії вільно володіє англійською мовою (або має перекладача на весь період проведення місії)
 • Хороша репутація
 • Наявність веб-сайту та/або маркетингових матеріалів англійською та/або французькою мовою.
Хочу взяти участь!

Реєстрація відкрита до 21 листопада 2018 р. включно.  

ВАЖЛИВО:

 • Участь в торговій місії є безкоштовною, учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування.
 • Вісім (8) компаній будуть відібрані шляхом індивідуальних співбесід. Для них будуть організовані індивідуальні в2в зустрічі французьким бізнес консультантом та витрати на таку організацію будуть профінансовані в рамках ініціативи "EU4Business" Європейського Союзу. 
 • Компанії, які НЕ пройдуть відбір, зможуть долучитись до торгмісії, але лише у якості відвідувачів - для них місія не буде включати в2в зустрічі.
 • Робоча мова торгової місії та підготовки до неї - виключно англійська.

У Вас виникли запитання? >>

Ірина Онікієнко

Старший експерт Офісу з просування експорту

Організатор торгової місії до Франції


ionikienko@epo.org.ua

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи "EU4Business" Європейського Союзу.

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter