Ar lepnumu par izcilību!

Sveicināti, Latvijas Universitātes fonda stipendiāti un draugi! Paldies, ka esi daļa no plašās LU fonda saimes un uzturi saikni ar savu Alma Mater - Latvijas Universitāti!

Uzzini jaunāko!

Ar prieku dalāmies ar aktualitātēm un jaunievedumiem, lai arī turpmāk vari sekot līdzi LU fonda centieniem nodrošināt nesavtīgu atbalstu izcilai izaugsmei.

Kāds ir LU fonda stipendiāts 2017./18. akad. gadā?

Atklāta ziedotne!

LU fonds atklājis Baltijas augtskolās pirmo ziedotni jeb ziedošanas automātu, kas sniedz iespēju ziedot LU projektiem un perspektīvākajiem studentiem vēl ērtākā un modernākā veidā. Šī gada lielprojekts ir Absolventu taka, kas atradīsies LU Botāniskajā dārzā. Iesaisties arī Tu ziedošanas kampaņā: https://ziedot.lu.lv/

Atklāšana

Ar mecenāta atbalstu tiek veikti Baltijā unikāli redzes ergonomikas pētījumi

Mecenāta atbalstītā projekta ietvaros Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, ir ierīkots Baltijā pirmais Redzes ergonomikas kabinets. Pateicoties SIA “Mikrotīkls” un LU fonda atbalstam, ar jaunajām ierīcēm var padziļināti novērtēt cilvēka redzes funkcijas.

LU ģeologi devušies ekspedīcijā uz Antarktīdu

Pateicoties SIA "Mikrotīkls" atbalstam norisinās pirmā latviešu zinātnieku ekspedīcija Antarktīdā! Ekspedīcijas laikā tiek veikti ledāju pētījumus un turpināta attīstīt polāro pētījumu joma Latvijā.

LU fonds - ziedošanas kultūras virzītājspēks

Atbalsti sirdij tuvāko projektu!

Absolventu taka LU Botāniskajā dārzā

Absolventu taka būs sava veida ceļš, kas vīsies cauri dārzam, apvienojot dažādus labiekārtojuma elementus un vides objektus. Visā garumā taka mainīs savu raksturu no ēnainas līdz spilgtas saules apspīdētai. Tā būs vieta, kur satikties.

Ziedot

Rakstu māja Torņakalna kampusā

Akadēmiskais laukums apvienos visas trīs jaunās LU ēkas – Dabas māju, Zinātņu māju un Rakstu māju. Uz akadēmisko laukumu vedīs lielās kāpnes ar aptuveni 50 pakāpieniem, kas būs zinību simbols.

Ziedot

Atbalsts Latvijas jaunajiem pētniekiem

Jebkurš ziedojums būs būtisks ieguldījums kāda jauna, zinātkāra un neatlaidīga jaunieša-pētnieka darbībai šobrīd un nākotnē. Atbalsta saņēmēji ir jaunieši, kuri jau sākuši savu līdzdalību labākas Latvijas veidošanā un attīstības veicināšanā nozarē, kas ir viņu aicinājums.

Ziedot
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Facebook

LU fonds

Adrese: K.Barona iela 49-24 (2.ieeja, 3.stāvs), Rīga, LV-1001

Telefons:  +371 20127040

E-pasts: fonds@fonds.lv

 

www.fonds.lv | ziedot.lu.lv

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite