Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте січневий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

МОЖЛИВОСТІ ОФІСУ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Звіт Офісу з просування експорту за 2017 рік

265 компаній скористались послугами експортного консалтингу Офісу за минулий рік, понад 300 пройшли перевірку на експортну готовність і понад 8000 долучились до освітніх заходів у різних форматах, 112 компаній відкривали разом з нами закордонні ринки.

А чи була серед них ваша компанія?

Цей документ – не про те, що ми зробили (хоча ми насправді цим пишаємося), а про ту допомогу, послуги та експортні можливості, які ми щодня відкриваємо для українського бізнесу.

Дізнатися більше>

ЗАХОДИ ОФІСУ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Світове бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки”

КОЛИ:12 лютого
ДЕ: м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 1 (Палац культури)

Експорт починається в регіонах! Тому вже 12 лютого запрошуємо жінок-підприємниць Волинської області та м.Луцьк поговорити про експортні можливості та подолання експортних бар’єрів.

Формат “Світове бізнес-кафе” передбачає налагодження нових ділових контактів, обмін досвідом між власницями бізнесу та жінками на керівних посадах та обговорення за кавою жіночого підприємництва та виходу бізнесу на зовнішні ринки.

Зареєструватися>

Експортний день у Вінниці

КОЛИ: 13 лютого
ДЕ: м. Вінниця вул. Соборна, 70, 4 поверх.

13 лютого запрошуємо підприємців Вінниччини на “Експортний день”, в рамках якого ми шукатимемо спільні рішення для розвитку експортного потенціалу регіону та проведемо освітній семінар на тему експортного маркетингу, а також розкажемо про нові інструменти пошуку партнерів та виходу на зарубіжні ринки. Реєстрація відкрита до 6 лютого 2018 року.

Зареєструватися>

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Запущено освітню онлайн платформу для експортерів-початківців

Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку спільно з Інститутом маркетингу  Естонії запустив освітню онлайн платформу, реалізовану в рамках навчального курсу Export Revolution Ukraine для експортерів-початківців. Відтепер усі матеріали курсу знаходяться на одній сторінці: відеозаписи вебінарів, супровідні матеріали, історії з досвіду естонських компаній при виході на експорт (Case Studies), тексти та матеріали до самопідготовки. Платформа є абсолютно безкоштовною для всіх бажаючих,  за умови реєстрації.

Дізнатися більше>

Відкрито реєстрацію на семінари з тренерами програми Export Revolution Ukraine

В рамках освітньої програми Export Revolution Ukraine в м. Києві 22.02, 20.03 та 25.04 заплановано три семінари з тренерами програми - експертами в області маркетингу, продажів, логістики, бізнес-планування та організації бізнес-зустрічей закордоном. Оберіть одну із запропонованих тем та відправляйте попередню заявку на участь!  Через обмежену кількість місць підтвердження будуть розсилатися не раніше 10 лютого.

Обрати теми / зареєструватися>

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Експортери в пошуках підтримки: як допомогти виходу на нові ринки

"Упевненість експортувати виникає тоді, коли є знання, вміння, є інформація, тобто розуміння ринку, якщо є партнери чи перевірені контакти в країні експорту та експертна підтримка. Це все додає сміливості компаніям виходити на нові ринки, і для цього працює Офіс з просування експорту, котрий надає послуги експортерам різного рівня готовності." Про зміни в сприйнятті експорту, короткі підсумки минулого року та чим саме Офіс вже допоміг українському бізнесу розповідає Керівник Офісу з просування експорту Мар'яна Каганяк в матеріалі видання "Європейська правда".

Читати статтю>

Як розпочати експорт: крок перший

Перший крок підготовки компанії до виходу на зовнішні ринки - це критична оцінка готовності підприємства до експортної діяльності. Яким чином це краще зробити та які інструменти можуть вам у цьому допомогти - читайте у серії публікацій від Керівника відділу експортного консалтингу Офісу з просування експорту Сергія Малиновського на Дело.UA

Читати статтю>

Індія в полі зору українського бізнесу (Ukrainian companies eye India)

Українські експортери поступово розширюють свій експортні горизонти в сторону Азійських ринків, які мають величезний потенціал зростання. Підтвердженням цього стала одна з наймаштабніших українських торгових місій до Індії восени 2017 року, організована Офісом з просування експорту та Мінекономрозвитку за сприяння та підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Про потенціал індійського ринку, тенденції та підсумки місії ділиться менеджер WNISEF Віталій Бігдай у матеріалі видання Business Ukraine

Читати статтю>

EXPORT HACKS

Export Hacks №1: практичні поради з експорту

Ми починаємо серію публікацій ExportHacks. Це практичні поради з експорту від досвідчених експертів-практиків, які дають відповіді на найпоширеніші запитання компаній, що роблять перші кроки в експорті. На першу порцію запитань (про пошук партнерів за кордоном, перевірку партнерів на надійність, вибір ринку для експорту та ідентифікацію “свого” споживача)  відповідають  тренери навчального курсу Export Revolution. Ukraine.

Дізнатися більше>

Export Hacks №2: практичні поради з експорту

У другому випуску експортних порад Export Hacks ми зібрали відповіді на запитання та рекомендації, що допоможуть правильно визначити ринок для експорту, а саме:

- Яку інформацію варто знати про ринок, на який плануєте експортувати?
- Кому вірити: офіційній статистиці чи власному досвіду?
- Чи виправдане залучення консультанта з експортної діяльності?
- Державна підтримка для експортерів.
- Загальні рекомендації щодо вибору ринку.

Дізнатися більше>

Export Hacks №3: практичні поради з експорту

У третьому випуску ми продовжуємо розкривати питання аналізу ринку, вибору ідеального консультанта та ділимося секретами створення унікальної торгової марки від тренерів нашого навчального курсу Export Revolution. Ukraine. Наприкінці матеріалу маємо бонус у вигляді можливостей для виробників органічної продукції

Дізнатися більше>

Export Hacks №4: практичні поради з експорту

Як встановити правильну ціну на експортний товар? Хто допоможе визначити попит на ваш товар на новому ринку? Про це читайте в четвертому випуску експортних порад Export Hacks.

Дізнатися більше>

Export Hacks №5: практичні поради з експорту

Стоїте на роздоріжжі вибору стратегії виходу на новий ринок? В нашому п'ятому випуску Export Hacks ми зібрали для вас кілька корисних порад, які допоможуть вам зорієнтуватися у питаннях:
- доцільності експорту для малого бізнесу,
- просування абсолютно нових товарів на новому ринку,
- планування експорту швидкопсувної продукції,
- вибору між власним представництвом, роботою через закордонних партнерів чи через місцеві асоціації.

Дізнатися більше>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Експортні можливості в Німеччині з EEN для виробників автозапчастин

Німецька компанія, яка спеціалізується на торгівлі запчастинами для легкових автомобілів, вантажних автомобілів і автобусів, а також для обладнання бурильної та цементної промисловості, шукає постачальників запасних частин з досвідом у міжнародній торгівлі для розширення своєї товарної лінії та пропонує дистриб’юторський договір. 

Дізнатися більше>

Експортні можливості з EEN для підприємств легпрому

Голландська компанія шукає українських виробників чоловічих вовняних жакетів, пальт, корпоративного одягу, одягу для захисту від дощу середнього та високого цінового сегменту.

Дізнатися більше>

Експортні можливості з EEN для виробників сантехніки

Французька компанія, яка займається роздрібною торгівлею обладнанням та аксесуарами для ванних кімнат (душові кабіни, шланги, крани, милотримачі), шукає європейських постачальників/виробників.

Дізнатися більше>

Експортні можливості для вагонобудівних та верстато/ машинобудівних підприємств

Іноземні партнери шукають технічні рішення для автоматичної адаптації ширини колісної системи вагонів до різних типів колій; в також виробників металообробних верстатів та інструментів для різки, ковки та формування металу.

Дізнатися більше>

Експортні можливості для виробників кунжуту та повітряних хлібців

Іноземні компанії шукають постачальників в Україні:

- повітряних хлібців з рису, кукурудзи та ін. у будь-яких формах, розмірах, з різними ароматами та покриттями;
- насіння кунжуту.

Дізнатися більше>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Більше можливостей для експорту! Україна стала повноправним учасником Конвенції Пан-Євро-Мед, яка значно спрощує умови торгівлі між усіма країнами-учасницями. Дізнатися більше>

Association4U шукає молодших фахівців з питань секторальної політики, які допомагатимуть Офісу з просування експорту. Подача заявок до 12/02

Дізнатися більше>

Розшукуються 300 багатообіцяючих компаній з експортним потенціалом. Подача заявок до 12/02

Дізнатися більше>

Степендіальний навчальний курс від MASHAV: Розширення економічних можливостей жінок (квітень-травень 2018 р.). 

Дізнатися більше>

Освітні можливості для жінок-підприємниць: Серія семінарів "Міжнародний бізнес" з  Дар'єю Анонтненко (Одеса, 1-6 березня). 

Дізнатися більше>

Київська ТПП запрошує взяти участь у міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв Alimentaria, 16-19 квітня 2018р. у Барселоні, Іспанія, де буде організовано український стенд. 

Дізнатися більше>

Київська ТПП запрошує долучитись до українського стенду на міжнародній виставці PLMA`s- World of Private Label, Амстердам, Нідерланди. 

Дізнатися більше>

Київська ТПП запрошує взяти участь у виставці Food and Hospitality Africa в м. Йоганнесбург, ПАР з 06-08 травня 2018 року.

Дізнатися більше>

Японія – ринок у фокусі для українського аграрного експорту. Мінагро та Consulting integrated запрошують до участі у виставці FOODEX Japan 2018 у березні.  

Дізнатися більше>

Центр підтримки експорту Київської ТПП пропонує ознайомитися з календарем міжнародних виставок на 2018 рік.

Завантажити календар>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter