Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

„Už pergalę gyventi“ – labdaros koncertas, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Ši krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyva jau pasiekė daugelio žymių ir mylimų Lietuvos atlikėjų širdis, tad tikime, kad mūsų kvietimą išgirsite ir Jūs!

Scenos grandams šventinį vakarą talkins mūsų mažieji kovotojai – vaikai, kuriems gyvenimas atnešė didelius išbandymus kovojant su onkologinėmis ligomis.

Kiekvieno iš Jūsų meilė ir dėmesys yra labai laukiami: už bilietus į koncertą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažuosius pacientus aprūpinti reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, būtiniems gydymams ir operacijoms Lietuvoje bei užsienyje atlikti.

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę!

Renginio organizatorius: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Renginio partneriai: Siemens Arena ir Tiketa
Renginio pagr. rėmėjai: Avia Solutions Group ir Vikonda UAB

Įsigyti bilietus į koncertą

Vasario 21-24 dienomis parodų ir kongresų centre "Litexpo" vyks kasmetinė Vilniaus knygų mugė, kurioje tradiciškai dalyvausime ir mes! 

Turite perskaitytų ir lentynose dulkančių knygų? Padovanokite jas mums, o mokyklos “Herojus”  vaikai prikels jas antram gyvenimui "Papinkindami" jų viršelius!

Visos už Jūsų literatūrą surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikams! Čia mums į pagalbą atkeliaus ir “Southwestern Advantage Lietuva” studentai, kurie skatins aukoti sunkiai sergantiems vaikams ir pristatys knygas mugės lankytojams.

Jūsų paramos knygomis laukiame darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.30 val. adresu Jonavos g. 7, Kaunas (Verslo centre "Kauno dokas", III aukšte įsikūrusioje mokykloje "Herojus"). 

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. 

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Praėjus tik 5 mėnesiams, Daniilas su tėveliais Šveicarijoje buvo 10 kartų, o kiekviena kelionė kainuoja apie 1000 eurų. Šiuo metu surinktų lėšų nepakaks pilnai įgyvendinti Daniilo gydymą, tad kviečiame prisidėti prie pagalbos mažyliui!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Skaistės svajonė / planšetė

Sausio 3 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė Kauno klinikose aplankė Skaistę. Žavi, šiluma spinduliuojanti mergina neseniai sužinojo, kad jai teks kovoti su sunkia liga. Net žinodama, kad įveikti ligą prireiks nemažai jėgų, Skaistė į viską žiūri labai pozityviai, tad neabejojame, kad graži jos šypsena tikrai padės jai įveikti visas negandas! Aplankėme Skaistę norėdami ne tik susipažinti, bet ir perduoti jai dovanas, kuriomis pasirūpino jau ne vieno vaiko svajones išpildžiusi Lietuvos priešgaisrinės tarnybos bendruomenė. Ugnegiasių surinktas aukas skyrėme nupirkdami išsvajotą planšetę, kurios pagalba ji galės bendrauti su draugais ir artimaisiais būdama ligoninėje. Ačiū tariame ir "Topo centrui" už galimybę operatyviai ir su didelėmis nuolaidomis aprūpinti vaikus išmaniais prietaisais!

Linkime Skaistei neprarasti pozityvumo ir greičiau sveikti!

Ado svajonė / apsipirkimas sporto prekių parduotuvėje

Sausio 7d. fondas aplankė Adą ir įteikė jam Kauno PC Akropolyje esančios "Eurovaistinės" darbuotojų dovanas. Sausio 6 d. Adas kaip tik buvo atšventęs 8-ąjį savo gimtadienį, tad tai buvo puiki proga perduoti jam dovanų kuponą apsipirkti “Sportland” parduotuvėje ir žaidimą “Beibleid”. Berniukas yra labai šaunus, domisi krepšiniu, gali išvardinti visus geriausius Lietuvos ir pasaulio žaidėjus bei komandas, gali pasigirti didele krepšinio kamuolių kolekcija. Onkologinę ligą įveikęs vaikas pats žaidžia krepšinį, tad dovanų kuponas apsipirkti sportinių prekių parduotuvėje jį labai pradžiugino! Dėkojame nuostabiai Eurovaistinės komandai už svajones, kurios pildosi! Tai buvo ypatingas vakaras su ypatinga šeima!

Luko svajonė / elektrinis paspirtukas

2018 m. gruodžio 21 d. Vilniuje įsikūrusiame naktiniame klube "Materialistė" vyko Kalėdinis vakaras, kurio metu ten susirinkę svečiai turėjo galimybę prisidėti prie mūsų fondo veiklos. Jau tradicija tapusio labdaringo renginio metu, vyko aukcionas, o surinktos aukos buvo skirtos išpildyti sunkiai sergančių vaikų slaptus norus.

Netoli Kaišiadorių gyvenantis berniukas vardu Lukas, sausio 10 d. sulaukė netikėtos staigmenos - naktinio klubo atstovai Matas Puodžiūnas ir Austėja Jablonskytė vaikui į namus pristatytė naują elektrinį paspirtuką apie kurį jis svajojo! 

Daugiau apie iniciatyvą

Augustės svajonė / elektrinis paspirtukas

Sausio 10 d. fondo atstovai kartu su šventinės naktinio klubo "Materialistė" idėjos iniciatoriais Matu ir Austėja taip pat apsilankė Kauno klinikose, kur šiuo metu gydosi mergaitė vardu Augustė.

Savo laiške 8-metė atskleidė sunkią diagnozę, savo pomėgius ir slaptą svajonę, kurios išsipildymo ji labai laukė ir tikėjosi - tai taip pat buvo elektrinis paspirtukas! 

Daugiau apie iniciatyvą

Jokūbo svajonė / žaidimų kosole Xbox

Vieną saulėtą sausio dieną į Santaros ligoninės vaikų onkologinį skyrių atvyko naktinio klubo "Materialistė" atstovai Matas ir Austėja bei fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas. Čia jie aplankė berniuką, kuris jau kelerius metus kovoja su sunkia onkologine liga bei išpildė jo slaptą svajonę turėti žaidimų konsolę Xbox.

Pačiomis baisiausiomis dienomis, tiek Jokūbas, tiek jo artimieji meldė vieno – sveikatos ir greičiau pasveikti. Laimei, po dviejų metų praleistų tarp palatos sienų, Jokūbas pagaliau keliaus namo.

Linkimė šiam jaunuoliui išlikti stipriu ir pozityviu, niekada nenuleisti rankų ir nepasiduoti net tada, kai yra ypač sunku.

Daugiau apie iniciatyvą

Tito svajonė / krepšinio kamuolys

Kartais fondo ir mūsų draugų sukuriamos pramogos vaikams, tampa jų pomėgiais ir aistra. Štai Titą dar praeitais metais Klaipėdos krepšinio klubas "Neptūnas" pakvietė kartu su šeima apsilankyti krepšinio varžybose, o šiandien berniukas jau yra didžiausias krepšinio fanas, eina į varžybas ir serga už mylimas komandas .
Praeitą savaitę Titas iš Klaipėdos "Neptūno" komandos atsiėmė ir krepšinio kamuolį su žaidėjų parašais. Tai džiaugsmas ir dar didesnė motyvacija palaikyti savo kraštiečius!

Amelijos svajonė / kamuoliukų baseinas

Paskutinį sausio savatgalį 1-ąjį savo gimtadienį švęsianti mažoji Amelija sulaukė didelio stebuklo – pasisekusios svarbios operacijos, tad Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovai aplankė pacientę Kauno klinikose ir su didžiausiais linkėjimais nuo „COWI Lietuva“ atnešė jai didelę dovaną - kamuoliukų baseiną.

Liūdnos Amelijos prognozės, šiandien dieną virto didele viltimi - tiek mergaitės tėvai, tiek sveikatos specialistai Ameliją vadina tikra kovotoja, nes ši mažylė yra be galo stipri ir į gyvenimą kabinasi taip stipriai, kad net sunki onkologinė liga po mažu traukiasi šioje inirtingoje kovoje.

Tai tikras stebuklas, kuris palietė visų mūsų širdis. Linkime mažylei kuo greičiau stiprėti ir sveikti!

Daugiau apie iniciatyvą

Jokūbo svajonė / paspiriama mašina

Tą pačią dieną, kaip ir mažoji Amelija, didelės dovanos sulaukė ir neseniai pirmąjį gimtadienį atšventęs Jokūbas, kuriam į Kauno klinikas buvo pristatyta paspiriama mašina.

Jau keletą mėnesių vaikas su mama didžiąją laiko dalį praleidžia onkologiniame skyriuje, kur vaikui yra taikomi chemoterapiniai gydymai. Nepaisant sunkios onkologinės ligos, mažylis yra labai energingas, o dienas ligoninėje jis leidžia ypač aktyviai. Smalsus ir be galo linksmas berniukas yra tikras geros nuotaikos užtaisas .

Mamai užsiminus apie Jokūbo pomėgį važinėtis paspiriama mašina, ir poreikį turėti ją saugią, kad vaikas neiškristų, fondas kartu su "COWI Lietuva" kolektyvu nusprendė pradžiuginti pacientą įteikdami jam "naujus ratus", kurie leis jam saugiai ir įdomiai leisti dienas ligoninėje 

Daugiau apie iniciatyvą

Vincento svajonė / muzika ir mylima grupė

Startavęs Lietuvos 3×3 krepšinio sezonas šį kartą pristatė ir ne tik su krepšiniu susijusias istorijas. Mes tapome šio čempionato socialiniais partneriais, o jo metu surintas aukas skyrėme išpildydami mažojo Vincento svajones.

Sunkia leukemijos forma sergantis mažasis Vincentas dėl ligos retai kada palieka savo palatą ir pastaruoju metu stipriai nuobodžiauja bei liūdi – ligoninėje sudužo vaikui džiaugsmo iki šiol teikęs planšetinis kompiuteris, kuris leisdavo berniukui ne tik žiūrėti animacinius filmukus, bet ir klausytis mėgiamos "G&G Sindikato" grupės.

Netikėtai spaudoje pamatę Vincento norą susitikti su grupe, jos nariai Gabrielius-Svaras, DJ Mamania ir Kastytis-Kastetas atvyko į restoraną "Grill London" bei nustebino berniuką ne tik savo kompanija, bet ir dovanomis - įteikė jam planšetę, mobilią kolonėlę, ausines ir dovanas nuo savo grupės 

Daugiau apie iniciatyvą

SUTEIKTA PAGALBA

Speciali darbo kėdutė Adelei

Sausio 8 d. Kauno mokslo ir technologijų parko direktorius Vygintas Grinis ir fondo atstovai aplankė Adelės šeimą ir įteikė jiems specialių poreikių turintiems vaikams skirtą darbo kėdutę. Daugiau nei 100 įmonių komandos Pyragų dieną (lapkričio 6 d.) vaišinosi Kauno MTP administracijos gamintais skanėstais ir aukojo fondo globojamiems vaikams, tad šį kartą parama buvo skirta padėti Kaune gyvenančios mergaitės Adelės šeimai.

Prieš gimdymą atsiskyrus placentai medikams pavyko išgelbėti tiek mamos, tiek Adelės gyvybes, tačiau mergaitei sunku judėti. Jai reikalinga speciali įranga ir ergonominiai sprendimai, paverčiantys kasdienybę kuo komfortiškesne. Už Pyragų dienos metu surinktas 940 EUR lėšas buvo užsakyta ir pagaminta speciali šiai mažylei pritaikyta kėdutė.

Daugiau apie iniciatyvą

Reikalingos priemonės nuo pragulų

Sausio 14 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė į Santaros ligoninės vaikų skyrių pristatė specialius produktus nuo pragulų. Pasak ten dirbančių sveikatos specialistų, senieji jau labai susidėvėjo, o vaikų, kuriems sunku judėti ir ypač vaikščioti visada yra. Būtent šios priemonės padeda gydytojams labiau pasirūpinti mažųjų pacientų patogumu. Už šią svarbią dovaną nuoširdžiai dėkojame Agnės ir Mantvydo šeimai, kurie jau antrą kartą skiria paramą reikalingą Santaros vaikų onkologiniam skyriui! 

RENGINIAI

Rimanto Kaukėno vizitas Kauno klinikose

Sausio 16 d. fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas apsilankė Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje, kur susitiko su ten besigydančiais vaikais.

Daug pokalbių apie gyvenimą ir pomėgius, apie sportą ir svajones, džiaugsmus ir sunkius išgyvenimus... Paprastas dėmesys ir ištartas "Labas" kartais gali padaryti stebuklus. Kartu su savimi fondo atstovai atsinešė ir glėbius dovanų, kurias įteikė pacientams.

Rimanto Kaukėno vizitas Santaros ligoninėje

Paslaptingi pasirodymai, dovanos ir nuoširdus dėmesys vaikams ir jų tėveliams. Santariškių ligoninės vaikų onkologinį skyrių tą vakarą apgaubė magija.

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas iš fondo steigėjo Rimanto Kaukėno ir iliuzionisto Jurijaus Majausko vizito pas vaikus - apie tai, kas vyko už uždarų palatų durų.

INICATYVOS

"Mūsų kova tik žaidimas" / MAXIMA

Sausio 14d. visose didžiausiose "MAXIMA" parduotuvėse startavo akcija, kurios metu ten užsukę klientai už auką vaikams gali įsigyti specialius fondo marškinėlius su krepšininkų Mindaugo Kuzminsko, Rimanto Kaukėno ir Jono Valančiūno atvaizdais.

Spartanika Kyokushin Karate Mokykla

Prie socialinės kampanijos "Let's Join the Fight Together" prisijungė ir "Spartanika Kyokushin Karate Mokykla" ! Džiaugiamės, kad vis daugiau sportininkų jungiasi prie šios iniciatyvos ir mielai prisideda prie paramos ir pagalbos su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams!

Didžiuojuosi Būdamas Lietuviu

Džiaugiamės, kad nuo šiol prie fondo veiklos prisideda ir mūsų šalies žmonės gyvenantys tolimuosiuose kraštuose! Specialiai sukurti fondo džemperiai bei marškinėliai gali būti puikus tikro Lietuvio atributas simbolizuojantis paramą ir pagalbą Lietuvos vaikams kovojantiems su gyvybiškai pavojingomis ligomis.

Projektas skirtas Amerikos rinkai.

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite