Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

IŠPILDYKIME VAIKŲ SVAJONES!

Artiom, 4 metai. Berniukas yra labai kruopštus, mėgsta dėliones ir žaisti lego. Svajoja apie "Lego Duplo" konstruktorių. 

Gabija, 8 metai. Mergaitė mėgsta šokti ir dainuoti. Svajonė turėti planšetę.

Antanas, 16 metų. Gyvena Klaipėdos globos namuose, laisvalaikiu mėgsta važinėtis dviračiu. Berniuko svajonė yra turėti dviratį.

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

ŠIUO METU REIKALINGA PAGALBA

Jau daug metų sveikatos specialistai, Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga.

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, o ligoninėje praleistų metų vis daugiau. Jau spalio pradžioje Giedrius švęs savo 18-tąjį gimtadienį, tad kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam bent žiūbsnelį sveikatos ir vilties!

Norėdami paaukoti Giedriui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA GIEDRIUI
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

R. Kaukėno paramos grupė sulaukė berniuko vardu Jokūbas mamos laiško su pagalbos prašymu.

Jokūbui yra devyni metai. Berniukas labai protingas, linksmas, domisi sportu ir turi daug svajonių - svajoja žaisti futbolą ir krepšinį. Šiuo metu svajoja ir apie delfinų trenerio karjerą!

Jokūbui nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Šeima nuolatos dirba su specialistais, lankosi sanatorijose ir delfinariume. Prieš du metus Jokūbas pradėjo lankyti Filaretų pradinę mokyklą. Kadangi Jokūbas kalba neaiškiai ir tyliai - jam labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl berniuko sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros Jokūbėliui netinka. Šeima daug domėjosi, kokia priemonė labiausiai atitiktų Jokūbo poreikius ir jiems pavyko surasti ypatingą klaviatūrą - "Maximanus 105". Deja, ši priemonė šeimai yra neįperkama, jos kaina siekia net 2500 Eurų.

Todėl, labai prašome padėti Jokūbui įsigyti šią begalo jam svarbią priemonę! Tik su jos pagalba berniukas galės mokytis, bendrauti ir tobulėti!

Norėdami paaukoti Jokūbui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA JOKŪBUI.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Šiuo metu mūsų pagalbos labai reikia Urtei ir jos šeimai!

11 metų Urtė turi sunkią negalią, jai diagnozuota cerebrinio paralyžiaus ataksinė forma, mikrocefalija, židininė epilepsija ir regos nervo atrofija. Dėl Urtei reikalingų gydymų, šeima visą turėtą turtą pardavė, o gydymo kelias šeimai buvo ilgas - visi įmanomi medikamentai, kamieninės ląstelės Maskvoje.

10 metų laukę eilėje, Urtės šeima gavo socialinį būstą Kaune. Tačiau, jis yra visiškai tuščias, savo lėšomis jo įsirengti šeima neišgali - 4 asmenų šeimos mėnesines pajamas sudaro tik 410 eurų. Todėl, šeimai šiai dienai reikalinga bet kokia pagalba - kviečiame visus prisidėti aprūpinant Urtę ir jos šeimą nauja ar naudota buitine techinka, baldais ar kitais buičiai reikalingais prietaisais.

Dėl galimybės paremti, prašome kreiptis el. paštu: info@kaukenoparama.lt 

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Sandros noras

Rugsėjo mėnesį Rimanto Kaukėno paramos grupė lankėsi Kauno klinikose ir susitiko su ten jau keletą mėnesių esančia Sandra.

Sandrai neseniai buvo diagnozuotas vėžys, merginai yra taikomi chemoterapijos kursai, kurie skaudžiai smogia visa jėga - sunku susitaikyti su diagnoze, nuovargis, kuris yra juntamas po gydymų, ilgos dienos palatoje ir žinoma, slenkantys plaukai.

Mergina labai troško turėti šviesius, tiesius plaukus, todėl, R. Kaukėno paramos grupė nieko nelaukdami skubėjo jai padėti. Kartu su talentingaja dizainere, mūsų fondo savanore Elvyra Mangoniene aplankėme Sandrą ir padėjome jai išsirinkti plaukučius, kurie laikinai pakeis merginos ilgas kasas, kurias ji turėjo dar prieš skaudžią diagnozę.

Sandra yra nuostabaus grožio mergina, kuriai, rodos, tinka viskas, kas yra ant jos! Linkime merginai nenusiminti, kovoti ir sparčiai sveikti!

Dėkojame Elvyrai už rekomendacijas, už Gėrio musiukus - auskarus, kuriuos įteikėme Sandrai. Ačiū visiems, kurie aukojate ir padedate vaikams sunkiomis akimirkomis!

Kajaus elektromobilis

R. Kaukėno paramos grupė kartu su Lietuvoje žinomu automobilių sporto atstovu Benediktu Vanagu apsilankė Kauno klinikose ir ten susitiko su berniuku vardu Kajus.

Kajui yra 7 metai, berniukas sunkiai serga onkologine liga, bet yra labai gavus, bendraujantis ir turi profesionalaus sportininko charakterį. Berniukas svajojo apie mašiną, kuria galėtų pats važinėtis, tad Benediktas Vanagas net nedvejodamas sutiko ją išpildyti!

Nuoširdžiai dėkojame Benediktui už vaikų svajonių realizavimą, noširdžius pokalbius su mažaisiais ir atsidavimą geriems darbams. 

Labai džiaugiamės, kad Kajui ypač sunkiu laikotarpiu B. Vanago ir R. Kaukėno vizitas įnešė teigiamų emocijų - vaiko veide pasirodė šypsena! 

Linkime Kajui nepasiduoti ir kovoti su sunkia liga. Tikimės, kad B. Vanago išdėstytų saugių kelionių taisyklių, Kajus atsakingai laikysis ir iš tikslo A į tikslą B keliaus saugiai.

Akimirkas įamžino Linas Šilkaitis 

RENGINIAI

"Danske Bank Vilniaus maratonas 2017"

Kaip ir kiekvienais metais, R. Kaukėno paramos grupė dalyvavo viename didžiausių sporto renginių Lietuvoje - "Danske Bank Vilniaus maratonas 2017". Renginio metu fondas rinko aukas sunkiomis ir retomis ligomis serganiems vaikams, pasakojo renginio dalyviams apie fondo veiklą ir galimybes prisijungti, kvietė žmones bėgti kartu su "Aplenkime vėžį" komanda ir tiesiog puikiai leido laiką kartu!

Šie metai fondui buvo kaip niekada sėkmingi - už sunkiai sergančius vaikus bėgo daugiau nei šimtas žmonių tarp kurių galėjote išvysti ir olimpietę Eglę Balčiūnaitę, krepšininkus Giedrių Gustą, Gintautą Valeitą ir Mindaugą Žukauską bei daug kitų žymių šalies sportininkų. Esame be galo dėkingi fondo savanoriams, kurie renginio metu ragino žmones aukoti mažiesiems ligoniukams, už auką vaikams siūlė įsigyti atributiką, pramogas ir vaišes. Maratono dieną vaikams delegavo ir žymus Lietuvos daininkas Merūnas Vitulskis su žmona Erika.

Esame be galo dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios iniciatyvos ir šią dieną skyrė kilniam tikslui!

Nuoširdžiai dėkojame šauniesiems "Megami Beauty Center" kineziteraupeutams-masažistams už tai, kad padėjote maratono dalyviams pasirengti ilgoms distancijoms ir atsigauti po jų. Ačiū mūsų ištikimiems draugams "Avia Solutions Group" ir "Elvyra Design", kurie visada yra šalia ir be kurių šis renginys nebūtų toks puikus, "Chef2 Food House" už be galo skanų maistą, kuriuo galėjo pasimėgauti visa "Aplenkime vėžį" komanda, "Coffeeshop.lt" už skanią ir aromatingą kavą visos dienos metu bei "Sportpoint Run" už spalvinguosius bėgimo marškinėlius!

Jūs visi esate nuostabūs. AČIŪ Jums!

Daugiau akimirkų iš renginio

Labdaringas renginys kartu su "Citadele" bankas ir M. Kuzminskas

Rugsėjo 19 d. R. Kaukėno paramos grupė dalyvavo "Citadele" banko ir krepšininko Mindaugo Kuzminsko inicijuotame labdaringame renginye, kuris subūrė žavų Lietuvos jaunimą kilniam tikslui - padėti Lietuvos parolimpiniam komitetui bei mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Norime nuoširdžiai padėkoti "Citadele" bankui ir M. Kuzminskui už dėmesį mūsų fondui, už nuoširdumą ir begalinę pagalbą vaikams!

Mindaugas jau ne vienerius metus aktyviai dalyvauja mūsų fondo veikloje, pildo slaptas vaikų svajones, apdovanoja dėmesiu aplankydamas juos namuose ir ligoninėse. Tai žmogus, kuris savo didele ir atvira širdimi dalinasi su visais.

Vilniuje prie Baltojo tilto tą vakarą netilo žmonių juokas, nuoširdžių pokalbių šurmulys ir krepšinio kamuoliai renginiui suteikė puikią emociją, kurią dar labiau sustiprino mūsų savanorio Armino Vareikos mėtymo į krepšį pergalė. Šį pasiekimą Arminas delegavo sunkiai sergantiems vaikams! Vaikinas turnyre laimėtą originalų NBA kamuolį su M. Kuzminsko parašu pardavė aukcione už 250 eurų, kurie atiteko būtent mūsų ligoniukams! Arminas yra ne tik talentingas ir iniciatyvus, bet ir labai kilnus žmogus - didžiausias AČIŪ jam už viską!

Taip pat norime padėkoti mūsų savanoriams, kurie kas kart atiduoda visą save vardan sunkiai sergančių vaikų - Rima ir Matai - AČIŪ Jums!

"Citadele" renginio metu vaikams buvo paaukota 455.60 eurų! Ačiū visiems, kurie aukojote ir tiesiog buvote kartu.

Video medžiaga: Sporto kadras

Daugiau apie iniciatyvą skaitykite

Vizitas Kauno Klinikose

R. Kaukėno paramos grupė, kartu su fondo steigėju Rimantu Kaukėnu ir automobilių sporto atstovu Benediktu Vanagu aplankė Kauno klinikose esančius vaikus. Tą kartą mes išpildėme berniuko vardu Kajus svajonę ir susitikome su ten besigydančiais vaikais bei įteikėme jiems dovanėles. Tikime, kad susitikimai su tokiomis asmenybėmis, kaip B. Vanagas vaikams atneša tik geriausias emocijas. Vaikai buvo smalsūs, domėjosi Benedikto sportu ir patirtimi, patys noriai pasakojo apie savo pomėgius ir tiesiog džiaugėsi būvimu kartu.

Tariame didelį AČIŪ Benediktui už vaikams teikiamą džiaugsmą, kuris yra labai svarbus jų sunkiame gyvenimo kelyje.

Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti žmonėms, kurie prisijungė prie mūsų paramos grupės "Danske Bank Vilniaus maratone", bėgo už mūsų komandą ir aukojo mažiesiems - dalis surinktų pinigėlių buvo skirta dovanoms, kuriomis labai džiaugėsi ligoniukai! Ačiū Jums už Jūsų gerumą!

Nuotraukos ir video medžiaga: Linas Šilkaitis

Paroda "Esu Mama" Žalgirio arenoje

Rugsėjo mėnesį R. Kaukėno paramos grupės komanda dalyvavo ir parodoje "ESU MAMA", kurioje supažindino lankytojus su fondo veikla bei kvietė aukoti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Norime nuoširdžiai padėkoti parodos organizatoriams ir Soterai Sveikauskaitei už galimybę būti dalimi puikaus renginio, kuris subūrė gražias šeimas!

Taip pat tariame nuoširdų AČIŪ mūsų savanoriams Aurelijai, Tautvydui, Rasai ir Elvyrai už pagalbą renkant aukas mažiesiems.

Renginio metu vaikams buvo paaukota net 274 eurai! Ačiū visiems, kurie nelikote abejingi sunkaus likimo ištiktiems vaikams ir tiesiogiai prisidėjote prie jų gerovės.

Gyčio Paškevičiaus koncertas Siemens arenoje

Rugsėjui einant į pabaigą, R. Kaukėno paramos grupė dalyvavo Siemens arenoje vykusiame atlikėjo Gyčio Paškevičiaus koncerte, kuriame mūsų šaunieji savanoriai renginio svečiams pasakojo apie fondo veiklą bei skatino aukoti mažiesiems ligoniukams. Džiaugiamės, kad tą gražų vakarą žmonės išgirdo mus ir prisidėjo prie sergančių vaikų gerovės!

Už pagalbą renginio metu dėjokame mūsų šauniesiems savanoriams Rimai, Daivai, Evelinai ir Dovilei. 

Už nuostabią draugystę, didelį AČIŪ tariame "Siemens arenos" kolektyvui - ten esantys žmonės spindi nuoširdumu ir noru padėti. Labai vertiname Jūsų begalinį palaikymą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjote -
kiekviena auka yra ypač svarbi norint padėti vaikams, kurie kiekvieną dieną kovoja su sunkiomis ir retomis ligomis! Renginio metu vaikams buvo paaukota 103 eurai.

GERI DARBAI

Elijos istorija

Labdaros-paramos fondo komanda susitiko su mergaitės vardu Elija mama Birute. Kauno klinikose šį kartą apsilankiusi moteris atėjo išklausyti naujienų, kurios yra gan skaudžios - Elijos sveikatos buklė šiai dienai yra sunkus uždavinys visiems, tad vilties ir stiprybės šiai šeimai reikia daugiau, nei bet kada anksčiau.

Paramos grupė ir toliau rūpinasi, kad šioje šeimoje kasdienybė būtų kuo lengvesnė, todėl, Birutei paprašius, įteikėme Elijai skirtą kompresorinį Inhaliatorių + nosies aspiratorių, kuris, tikime, bent šiek tiek palengvins mergaitės kančias.

Esame labai dėkingi vaikų mokyklai "Herojus" ir "Southwestern Advantage Lietuva" studentams, kurie rinko lėšas skirtas Elijos gydymui, reikalingai med. įrangai, medikamentams ir kitoms būtinoms prekėms, kurios galėtų palengvinti šios šeimos kasdienybę. Tą kartą žmonės atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir dideles širdis. Ačiū Jums visiems!

Barboros istorija

Barbora yra nuostabaus grožio mergaitė, kuri kovoja su reta ir labai sunkia odos liga. Mergaitės kūnas yra nusėtas žaizdomis, tačiau, tai netrukdo jai tiesiog būti stulbinančiai žaviai. R. Kaukėno paramos grupė kartu su Jurgos Lukauskienės pagalba suteikė mergaitei galimybę išvykti į Azerbaidžaną, kuriame Barbora gavo jai svarbų gydymą. Dėkojame Jurgai už nuolatinį rūpestį ir paramą!

Na, o šį kartą mergaitė tapo modeliu bei pristatė mums drabužius, kurių jai taip reikėjo. Džiaugiamės, kad šeimai sunkiu laikotarpiu, Barbora gali džiaugtis labai gražiais pirkiniais. 

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie prisidėjote prie Barboros istorijos. Linkime Barborai nepasiduoti ir savo pozityvumu įveikti šią ligą. Tikime, kad liga pasitrauks, tikime gražia istorijos pabaiga.

Ačiū Jums visiems už Jūsų dideles širdis!

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

KAYAK LIETUVA

R. Kaukėno paramos grupės padėka "KAYAK LIETUVA" komandai už atvirumą, nuoširdumą ir veiklumą. 

VILNIAUS MARATONAS

R. Kaukėno paramos grupės padėka visai "Vilniaus maratono" komandai už partnerystę renkant aukas sunkiai sergantiems vaikams "Danske Bank Vilniaus maratono" metu.

Sotera Sveikauskaitė

Kai akys spinduliuoja pozityvumu, nuoširdumu ir meile vaikams.

Ieva Krivickaitė

Dalintis idėjomis ir gerais darbais bei kurti šviesesnę ir kilnesnę visuomenę.

Citadele bankas

Padėka "Citadele" bankui ir M. Kuzminskui už galimybę būti dalimi renginio, kuris subūrė dešimtis kilnių žmonių.

Darius Bivainis

Už norą būti šalia, už darbus, kurie skatina nepasiduoti ir žengti pirmyn, už pagalbą ir atsidavimą vaikams.

Gera daryti gera

Visą mėnesį žmonės aktyviai dalyvavo mūsų veikloje, suvienijo jėgas ir kvietė visus aukoti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abėjingi ir kvietė prisidėti prie mūsų fondo. Dalinamės keletomis akimirkų, kuriose mūsų draugai skleidžia svarbią žinią visuomenei.

ATRIBUTIKA

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Facebook Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite