Latvijas Universitātes fonds –

ar lepnumu par izcilību!

Atskats uz 2021 gadu!

2021. gads ir krāšņi aizvadīts! Skaties gada pārskatu, lai uzzinātu, kā LU fonds pavadīja 2021. gadu. 

Atbalsti Latvijas Universitātes Botāniskā dārza simtgadi!

Botāniskais dārzs (BD) 2022. gadā svin savu simtgadi, un tajā paredzēts veikt kultūrvēsturiskā liepu alejas ansambļa revitalizāciju ilgtermiņā. Ansambļa lielākā vērtība ir ~125m garā aleja, kuru veido 65 Holandes liepas. Domājams, ka liepu vecums pašlaik ir tuvu 200 gadiem. Lai paildzinātu koku, ar bioloģisko un kultūrvēsturisko nozīmi, dzīvotspēju un radītu drošu vidi Botāniskā dārza apmeklētājiem un darbiniekiem, kā arī infrastruktūras funkcionēšanai ir nepieciešama regulāra koku atjaunošana. 

Ziedojumi ir nepieciešami arī citiem projektiem LU BD labiekārtošanai!

ZIEDO ŠEIT!

Paldies!

VENDEN

Par godu Latvijas Universitātes Botāniskā dārza simtgadei, esam uzsākuši sadarbību ar uzņēmumu VENDEN, kas ir viens no vadošajiem ūdens piegādātājiem un ražotājiem Latvijā. Uzņēmums kļūst par dārza informatīvo partneri, palīdzot vākt ziedojumus LU Botāniskā dārza  kultūrvēsturiskās liepu alejas ansambļa revitalizācijai. 

Sadarbojoties ar uzņēmumu VENDEN, apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi pārsteigumi, par kuriem ziņosim laika gaitā. Paldies par sniegto atbalstu! 

AS "MADARA Cosmetics"

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza vēsturiskajā liepu alejā tika sakopti 65 alejā esoši un 13 alejas tuvumā augoši koki. Darba gaitā tika sakopti koku vainagi, lai palielinātu koku dzīvildzi un padarītu liepu aleju par drošāku vietu apmeklētājiem un darbiniekiem. Holandes liepu alejas un tai blakus augošo koku esošā stāvokļa novērtējuma un rekomendāciju turpmākai rīcībai sagatavošana un vainagu kopšanas darbi varēja notikt pateicoties AS “MADARA Cosmetics” ziedojumam, ko Botāniskais dārzs saņēma 2021. gada izskaņā. 

SIA "Mikrotīkls"

“Mikrotīkls” jau ir ilggadējs mecenāts, kas atbalsta Latvijas Universitātes jaunos pētniekus un zinātniekus, lai tie sasniegtu vēl augstākas un vēl nerealizētas virsotnes. “Mikrotīkls” ir noziedojis vēl 500 000 eiro, lai atbalstītu dažādus LU dabaszinātņu un medicīnas projektus un pētniekus. Drīzumā tiks izziņots jauns pieteikšanās konkurss LU fonda mājaslapā.

Spožākie paveiktie projekti!

Latvijas Universitātes fonda mecenāti jau gadiem atbalsta dažādus pētnieku projektus, infrastruktūras projektus un arī studentus ar stipendijām. LU fonds ir izveidojis apkopojumu ar atskatu par paveiktajiem projektiem. Kopā ir atlasīti 25 projekti! 

Atbalsts Ukrainai!

11.martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika koncerts “Par brīvu Ukrainu”, kas notika par godu tam, lai LU spētu atbalstīt ukraiņus – studentus un pētniekus, kas studē LU un sadarbojas ar LU pētniekiem. Koncertā bija iespējams veikt ziedojumus. Kopā koncertā tika saziedoti 2949 eiro. Joprojām ir iespējams ziedot, lai palīdzētu LU studentiem un pētniekiem!

ZIEDO ŠEIT!

Paldies!

Paldies ziedotājiem no 01.01. - 31.03. 

Aija Auziņa, Annika Arone, Anta Trumpa, Arnis Voikāns, Eduars Plankājs, Egija Rappa, Elīna Junolainena, Filips Kļaviņš, Ieva Kalniņa, Ieva Stūrmane, Igors Lisjonoks, Iluta Zandersone, Ilze Kūka, Kārlis Liepiņš, Kārlis Puķītis, Kristaps Gulbis, Kristīne Krūze, Laila Kundziņa, Laura Bernava, Laura Dambīte, Liāna Ose, Liena Ozoliņa, Linda Rožkalna, Malgožata Raščevska, Mikus Žagata, Nikola Zorgevica, Ojārs Skudra, Sanda Jēgere, Sandis Supe, Sandris Lācis, Selvijs Ozoliņš, SIA LMT, SIA Mikrotīkls, Solvita Dzalbe, Toms Pāvils, Valdis Segliņš, Zaiga Zvirbule, Zane Simsone un 400 anonīmie ziedotāji.

ZIEDOT IR PATĪKAMI!

Sniedz ieguldījumu Latvijas nākotnē jau tagad!

“Ceļamaize” – labākais, ko paņemt līdzi studiju pirmajā gadā!

ZIEDO JAU TAGAD!

Vivat, crescat, floreat Universitas Latviensis in aeternum!

"Latvijas Universitātes fonds", nodibinājums

Adrese: Vaļņu iela 10-2, LV - 1050

Telefons: +371 20127040

E-pasts: fonds@fonds.lv

 

fonds.lv | ziedot.lu.lv | friendslu.com 

Email Website Facebook Youtube Instagram
MailerLite