Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте лютневий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КРАЇНИ

Україна вперше буде представлена національним стендом на виставці у Китаї

Восени цього року Україна вперше представить національний стенд на міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у Шанхаї (КНР).

Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари, тому для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку.

Координацією участі України з національним стендом займатиметься Офіс з просування експорту спільно з Мінекономрозвитку та за фінансової підтримки Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

Дізнатися більше>

ЗАХОДИ ОФІСУ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Запрошуємо IT компанії на B2B зустріч з потенційним канадським партнером

КОЛИ: 19-20 березня (Львів), 21 березня (Київ).

Канадська компанія, яка займається наданням послуг у сфері веб-дизайну, SEO та маркетингу, шукає в Україні ІТ-партнера для реалізації своїх проектів.

Офіс з просування експорту разом з Ассоциация "Информационные технологии Украины" запрошує зацікавлені у співпраці українські IT-компанії на B2B зустріч з потенційним канадським партнером у Києві (21 березня) та Львові (19-20 березня).

Зареєструватися>

Експортний день у Житомирі

КОЛИ: 13 березня, 10.00-14.00
ДЕ: м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Запрошуємо підприємців Житомирської області на відкритий діалог з представниками влади під час “Експортного дня” в Житомирі!  13 березня, в рамках “Експортного дня” відбудеться виїзне засідання Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України “Житомир. Діалог влади та бізнесу”. Засідання пройде під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Івановича Кубіва,  та за участі Торгового представника – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Nataliya Mykolska, керівника Офісу з просування експорту Maryana Kahanyak та інших представників центральних та місцевих органів влади.

Зареєструватися>

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Все про інструменти Google для експортера на вебінарі з розвитку бізнесу

КОЛИ:15 березня, 19:00 до 21:00.

Дізнайтеся про  інструменти Google для експортера на вебінарі з розвитку бізнесу, який відбудеться в рамках Програми She Exports Офісу з просування експорту. Посилання на вебінар буде надіслано учасникам, які заповнили реєстраційну форму. Реєстрація триває до  12 березня (включно).

Зареєструватися>

Що таке EEN? Як створити та налаштувати профіль компанії в мережі? (ВІДЕО)

Що таке мережа EEN, яка допомогла вже десяткам компаній знайти бізнес-партнерів за кордоном? Як компанії самостійно створити та налаштувати свій профіль в мережі? З чого почати пошук потенційних покупців або постачальників та як надіслати їм пропозиції партнерства?

Пропонуємо переглянути відеозапис частини семінару “Пошук іноземних бізнес-партнерів в Мережі EEN” та отримати покрокову інструкцію реєстрації та налаштування мережі а також дізнатися про досвід роботи з мережею українських компаній.

Дізнатися більше>

Відеозапис семінару “Бізнес-план та переговори в цифрову епоху”

Чим відрізняється побудова бізнес-планів та які особливості ведення переговорів в цифрову епоху?

Дивіться  відеозапис семінару з розвитку бізнесу "Бізнес-план та переговори в цифрову епоху", який було організовано в рамках навчальних програм Офісу з просування експорту та на базі Платформи She Exports cпільно з Ізраїль в Україні - Israel in Ukraine MASHAV та iHUB Kyiv.

Дивитися відео>

Export talks: Особливості експорту на ринки Нігерії та Гани (ВІДЕО)

Дізнайтеся про особливості експорту на ринки Нігерії та Гани з відеозапису дискусії Export Talks, де ми обговорювали:

  • поточний стан, тенденції та споживчі настрої ринків Нігерії та Гани;
  • податкові та регуляторні аспекти ведення бізнесу в Нігерії;
  • особливості бізнес-культури;
  • історії з досвіду експорту української компанії до Нігерії.

Дивитися відео>

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Огляд ринку ОАЕ

Торговий профіль ОАЕ містить загальний економічний огляд країни, макроекономічні показники, а також торговельну статистику та короткий опис тарифних та нетарифних обмежень.

Дізнатися більше>

Export Hacks №6: практичні поради з експорту

Як створити експортний маркетинговий план та план продажів? Саме цю тему одного з вебінарів базового навчального курсу Export Revolution. Ukraine ми вирішили висвітлити для всіх зацікавлених у нашому шостому випуску експортних порад Export Hacks від досвідчених експертів-практиків, які дають відповіді на найпоширеніші запитання компаній, що роблять перші кроки в експорті. 

Дізнатися більше>

Export Hacks №7: практичні поради з експорту

У другому випуску експортних порад Export Hacks ми зібрали відповіді на запитання та рекомендації, що допоможуть правильно визначити ринок для експорту, а саме:

- Яку інформацію варто знати про ринок, на який плануєте експортувати?
- Кому вірити: офіційній статистиці чи власному досвіду?
- Чи виправдане залучення консультанта з експортної діяльності?
- Державна підтримка для експортерів.
- Загальні рекомендації щодо вибору ринку.

Дізнатися більше>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Експортні можливості в ОАЕ для виробників олії, яєць, добрив

Компанії з ОАЕ після виставки Gulfood 2018 проявляють неабияку зацікавленість в українській продукції. Лише за тиждень після закінчення виставки до Офісу надійшло вже 3 запити на пошук партнерів в Україні серед виробників соняшникової олії, свіжих яєць та добрив.

Дізнатися більше>

Експортні можливості з EEN для виробників насіння, горіхів та сухофруктів

Польська компанія-виробник продуктів харчування шукає виробників / постачальників сирих горіхів, насіння та сухофруктів за конкурентоспроможними цінами для співпраці за договором дистрибуції.

Дізнатися більше>

Експортні можливості для виробників сировини для харчової промисловості

Провідна ізраїльська компанія шукає якісних виробників сировини для харчової промисловості (для ізраїльських кормових і продовольчих ринків ) з метою довгострокової співпраці.

Дізнатися більше>

Експортні можливості у Франції для виробників органічних снеків

Французька компанія шукає виробників, оптовиків та дистриб’юторів органічних снеків (овочеві та фруктові чіпси, сирі шоколадні батончики та ін.) з метою їх продажу у Франції (під власною торговою маркою “private lable”).

Дізнатися більше>

Експортні можливості для виробників сільгосптехніки 

Румунська компанія-імпортер техніки, обладнання та аксесуарів для сільського господарства та тваринництва пропонує свої послуги як агент або дистриб’ютор на внутрішньому ринку, компаніям, які хочуть вийти на ринок Румунії.

Дізнатися більше>

Експортні можливості у Швеції для виробників дитячого одягу

Шведська компанія з виробництва одягу шукає партнерів-виробників високоякісного дитячого одягу з екологічним концептом для виробництва у 2019 році 24 000 одиниць одягу. Дедлайн для подачі пропозицій  – 23 березня 2018 року.

Дізнатися більше>

Ізраїльські імпортери шукають українську кукурудзяну крупу

Дистриб’юторська компанія, що спеціалізується на імпорті до Ізраїлю, шукає в Україні надійного та авторитетного  виробника кукурудзяної крупи. Потенційні партнери повинні мати сертифікати Кошер та ISO 22000, HACCP.

Дізнатися більше>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Запрошуємо на інтерактивний тренінг «Від підприємця до підприємства -  корпоративне управління в малих та середніх компаніях». Реєстрація  - до 13/03. 

Дізнатися більше>

Ми постійно  вдосконалюємо послуги Офісу для українських експортерів, тому розширюємо нашу команду. Перевіряйте свіжі вакансії на нашому сайті.  Дізнатися більше>

Ви орієнтовані на експорт та зацікавлені у підвищенні експортного потенціалу України? Увійдіть до каталогу спецвипуску INVEST IN NEW UKRAINE журналу "Бізнес".  Дізнатися більше>

Як влаштовані процеси діяльності в стартап компаніях? Дізнайтесь про це на панелі дискусій iHUB з успішними фаундерами техстартапів України. 

Дізнатися більше>

Запрошуємо українські компанії на Іsraeli Ukrainian Innovations Expo, що об’єднає 300+ підприємців, лідерів індустрії, експертів для обміну думками.

Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter