view_in_browser
PRODUKUJEMY NIE TYLKO KRAJARKI

Nasza firma od lat produkuje krajarki do papieru o szerokości cięcia 52 cm i 73 cm. 80% maszyn jest sprzedawana za granicą przez naszych dealerów. Ofertę uzupełniają krajarki i urządzenia peryferyjne od niemieckich producentów.

Sprawdź jakie modele krajarek oferujemy.

Grafmasz jest także producentem kaszerówek i stołów do montażu okładek twardych. W styczniu swoją premierę miał stół montażowy w wersji Compact. Najnowsze urządzenie GC 480 PRO posiada zautomatyzowany moduł zawijający okleinę.

  Poznaj parametry stołu GC 480 PRO

  Od kilku lat produkujemy także przepycharki do etykiet dedykowane do obróbki zarówno sztywnych (do 500 gsm) jak i cienkich, wiotkich (od 15 gsm) materiałów

  Więcej informacji po kliknięciu na link

  NOWOŚCI W OFERCIE

  Zgodnie z zaobserwowanymi na rynku trendami naszą ofertę poszerzyliśmy o urządzenia do produkcji pudełek typu Rigid Box takie jak urządzenia do klejenia rogów pudełek taśmą, zawijarki okleiny na pudełku czy urządzenia do rowkowania tektury . Już w listopadzie wybrane urządzenia będą dostępne w naszym showroomie.

  Sprawdź jakie urządzenia znajdują się w naszej ofercie

  AKTUALNE TRENDY

  W sierpniu i we wrześniu przeprowadziliśmy szereg kolejnych wdrożeń urządzeń w polskich drukarniach. Wśród zainstalowanych urządzeń znalazły się między innymi:

  Plotery tnąco-bigujące wyposażone w noże oscylacyjne

  Automatyczny perforator RENZ AP 360 Digital

  Trzy półautomaty do oprawy spiralnej  RENZ Mobi 500

  Sztanctygle

  Automatyczne bigówo-perforówki AIRSPEED pracujące w linii z falcerkami TRIFOLD

  Oprócz tego dostarczyliśmy także szereg mniejszych urządzeń dla drukarń cyfrowych w zakresie cięcia, bigowania, foliowania, złocenia bezmatrycowego, oprawy spiralnej i oprawy twardej.

  Mimo niepewnej i zmiennej sytuacji na rynku można było we tych miesiącach zaobserwować zdecydowany wzrost nowych zapytań, przeprowadzonych prezentacji i testów, a także ilości nowych wdrożeń.

  Grafmasz Tomasz Wiąk

  Kościuszki 47, Opatów
  Poland

  linkedin youtube

  Otrzymałeś ten email ponieważ zapisałeś się na naszej stronie albo dokonałeś/aś u nas zakupu

  Anulowanie subskrypcji