Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте перший випуск Дайджесту від ДУ «Офіс з просування експорту»

Це підбірка корисної інформації, напрацьованої ДУ «Офіс з просування експорту» за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Андрій Демчук, директор Державної установи “Офіс з просування експорту України”, в інтерв'ю журналу Бізнес

Державна установа “Офіс з просування експорту України” утворена відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 199 “Про утворення державної установи “Офіс з просування експорту України” та наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 23 червня 2018 року № 864.

Головна мета — підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а також участь у реалізації Експортної стратегії України.

Ця важлива подія стала еволюційним етапом у процесі розбудови системної підтримки експорту та створення сприятливої експортної екосистеми за зразком економічно розвинених країн — Ізраїлю, Німеччини, Фінляндії, Канади, Чехії. Установа продовжує реалізацію проектів та завдань, раніше покладених на консультативно-дорадчий орган Офіс з просування експорту, а саме: надання консалтингових послуг щодо планування експортної діяльності та реалізації експортного потенціалу компанії; розвиток освітніх проектів для експортерів; організація торгових місій та виставок у країнах, ринки яких є перспективними для експорту українських товарів та послуг.

Читати більше

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти ДУ «Офіс з просування експорту» проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнарожні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Київ – 5 березня; Івано-Франківськ – 6 березня; Львів – 7 березня

В рамках безкоштовних практичних семінарів «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг, візуальна айдентика й елементи брендування» від ДУ «Офіс з просування експорту», ви дізнаєтесь про те, як підкреслити переваги продукту, керуючись запитами клієнтів; як за допомогою маркетингу створити позитивний образу вашого товару та як виявити потенційну аудиторію та познайомити її з індивідуальними особливостями бренду через візуальну айдентику.

Спікери: провідні міжнародні експерти освітнього курсу Creative Export Ukraine.

Зареєструватись на подію

ДУ «Офіс з просування експорту» запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

ТОРГОВІ МІСІЇ ТА ВИСТАВКИ

Українська торгова місія до Індії

ДУ «Офіс з просування експорту» та проект “Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків” за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business запрошує українських експортерів взяти учать у торговій місії до Індії, яка відбудеться 22-27 квітня 2019 р.

До участі запрошуються компанії з секторів космічної галузі (aerospace), новітніх технологій (advanced manufacturing), та зелених інновацій (cleantech). Реєстрація завершується 10 березня.

Дізнатись більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Визначення та вивчення перспективних ринків збуту – це перший крок на шляху до експорту. Тому одним з напрямів роботи відділу Аналітики ДУ «Офіс з просування експорту» є розробка інформаційних матеріалів, необхідних для підкорення нових ринків.

Читати огляд ринку Індії
Читати огляд сектору аерокосмічних технологій ринку Індії
Читати огляд сектору "зелених" технологій (cleantech) ринку Індії
Читати огляд ринку Грузії
Читати інші огляди ринків та гайди відділу Аналітики

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті ДУ «Офіс з просування експорту», додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД ПРЕЗЕНТУВАВ НОВІ КОНКУРСНІ ПРОГРАМИ

Одними з першорядних стратегічних цілей УКФ є сприяння творенню національного культурного продукту, промоція та розповсюдження української культури. Відштовхуючись від них, було розроблено вісім конкурсних програм, які охоплюватимуть різні сектори культури та аудиторії потенційних грантоотримувачів. Програми запускатимуться поступово, протягом першої половини 2019 року. Спільний бюджет грантів становить 641 мільйон гривень.

ОНЛАЙН-КУРС «СТАЛИЙ РОЗВИТОК: НОВА ФІЛОСОФІЯ МИСЛЕННЯ»

Перший онлайн курс про стале мислення та сталий розвиток, рекомендований Програмою розвитку ООН (ПРООН), тепер доступний кожному на ВУМ online. ГО “Відкритий Університет Майдану” та Клавдія Шевелюк, засновниця Responsible Future і консультантка зі сталого розвитку створили курс “Сталий розвиток: нова філософія мислення”.

ПУБЛІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ М'ЯСА

За результатами Ваших відповідей експерти BRDO (Офіс ефективного регулювання) підготують рекомендації щодо змін в регулюванні ринку. Кожна Ваша відповідь - шанс створити більш сприятливе бізнес-середовище і сприяти розвитку Вашої організації.

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

МІЖНАРОДНА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА "INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA"

У період з 08 по 09 березня 2019 року в місті Градец-Кралове (Чеська Республіка), відбудеться 20-та Міжнародна туристична виставка "Infotour & Cykloturistika". Основний няпрямок це: традиційні і нові експоненти з пропозиціями туристичних можливостей в регіонах, оздоровчого відпочинку, курортного відпочинку, їзди на велосипеді, морського і гірського відпочинку, пропозиції регіональних продуктів та обладнання для велоспорту.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ, НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ТА НАФТОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА СУПУТНІХ ГАЛУЗЕЙ

У період з 19 по 22 лютого 2019 року в місті Сарі (Ісламська Республіка Іран), в Центрі міжнародної торгівлі «Каспіан», проводитиметься Міжнародна виставка нафтової, газової, нафтопереробної та нафтохімічної промисловості та супутніх галузей.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ТЕСТИЛЬНОЇ ТА ФЕШН ІНДУСТРІЇ «INTERTEXTUNISIA”

У період з 04 по 06 квітня 2019 року у місті Сус (Туніс) відбудеться Друга міжнародна виставка текстильної та фешн індустрії «INTERTEXTunisia».  На заході буде представлено більше 200 експозицій з країн регіону та Європи, проводитимуться семінари, презентації та B2Bзустрічі. Основний напрямок це: готові вироби, тканини, цифровий друк, текстильна техніка, шкіряне взуття тощо. За більш детальною інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном +16466049484

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

 

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Youtube