Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Rugpjūčio mėnesio naujienos

AČIŪ !

Kasdienis Jūsų visų palaikymas, geras žodis, skiriamas dėmesys ir atsidavimas mums leidžia daugiau.

Suteikti daugiau šypsenų ir šviesos, finansuoti reikalingą gydymą, išpildyti svajonę pamatyti jūrą arba skristi... Jūsų gerumas leidžia padėti tiems, kurie dabar prašo pagalbos ir sunkiai serga. Tiems, kurių šypseną matome rečiau, nei skausmo ašaras.

Šį kartą tariame nuoširdų AČIŪ visiems, 1,2 % skyrusiems mūsų fondui, kurie virto 413 000 Eur parama.

AČIŪ, kad esate kartu ir padedate vaikams sveikti.

Lietuvos krepšininkai svečiuose pas mūsų herojus

Prieš prasidedant Europos krepšinio čempionatui Lietuvos rinktinės vyrai aplankė mūsų herojus!

Kauno klinikose turėjome įsimintiną ir gerų emocijų kupiną laiką! Su mūsų mažaisiais pacientais atvyko susitikti krepšininkai Mindaugas Kuzminskas, Ignas Brazdeikis vyrų rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis bei rinktinės vadovas Žydrūnas Vilenčikas Šiltai dėkojame vyrams už skirtą laiką ir dėmesį sunkiai sergantiems vaikams.

Gerą nuotaiką palatose dalijo fokusininkas Jurijus Majauskas. Sakome didžiulį ačiū už visus triukus, išlankstytus balionus ir pokštus, kurie kovotojams leido bent trumpam pamiršti sunkumus... Dėkojame, kad buvote kartu.

Nuoširdžiai ir iš visos širdies dėkojame Elytės Torčiukai už saldžias akimirkas! Jūsų gaminti pyragėliai susitikimą pavertė tikra švente. Nuostabu žinoti, kad mus supa žmonės, norintys pasidalinti šiluma su mūsų herojais.

Krepšininkai sunkiai sergančius vaikus pradžiugino ne tik dėmesiu, bet ir dovanomis! Sakome didžiulį ačiū Lietuvos krepšinio federacijai – Jūsų dėka nupirkome vaikams jų mėgstamiausius žaidimus, kuriais galės džiaugtis kasdien.

Ačiū sakome rinktinės krepšininkams ir atstovams už skirtą laiką įtemptu metu bei įkvepiančius pokalbius su herojais. Kartu siekti pergalių lengviau!

Aplenkime vėžį komanda Velomaratone

Praėjo dar vienas, ilgai lauktas Velomaratonas. Gera matyti kasmet vis gausesnę fondo bendruomenę ir vis didesnį būrį už APLENKIME VĖŽĮ komandą miesto gatvėmis važiuojančių žmonių. Ačiū visiems, kurie prisideda prie mūsų veiklos ir palaiko!

Nuoširdus ir pats didžiausias ačiū fondo savanoriams. Rodos, pasakyti norisi tiek daug, bet dėkingumas netelpa širdyje. Apkabiname kiekvieną iš Jūsų ir džiaugiamės, kad esate drauge.

Ačiū sakome MEGAMI masažistų bendruomenei už mūsų veiklos palaikymą ir prisidėjimą prie renginio. Už auką sunkiai sergantiems vaikams renginio dalyviai galėjo išbandyti masažą pas Marių Rimkevičių. Šiltai dėkojame, kad vakar buvote kartu.

Didelį ačiū sakome Retro veidrodis už nuostabią pramogą, dovanotą visiems, užsukusiems į fondo erdvę. Jūsų dėka daugybė žmonių iš renginio išėjo ne tik su geromis emocijomis, tačiau ir su smagiomis nuotraukomis prisiminimui. Ačiū už Jūsų gerumą ir gera, kad buvote kartu.

Dėkojame Akvilė – nuolatiniams mūsų fondo veiklos palaikytojams. Gera žinoti, kad kiekviename žingsnyje turime patį stipriausią užnugarį. Ačiū, kad ir šio renginio metu buvote drauge.

Kviečiame pasigrožėti renginio akimirkomis!

3x3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

UŽ PERGALĘ GYVENTI

Ilgai ruošėmės ir organizavome, o praėjo lyg viena akimirka. Kaip džiugu, kad dabar galime pasidžiaugti smagiomis akimirkomis ir nuotaikingu laiku, kurį praleidome drauge.

Šį kartą norime tarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū tiems, kurie labdaringą krepšinio turnyrą pavertė ypatingu ir mažiems ir dideliems renginio svečiams!

Labdaringa vakarienė Nidoje

Į jūrą besileidžianti saulė, jauki atmosfera ir būrys žmonių, nusiteikusių ne tik smagiai praleisti laiką prabangios vakarienės metu, tačiau ir prisidėti prie kilnaus tikslo.

Praėjusią savaitę vyko jau antrus metus iš eilės organizuojama labdaros vakarienė, kurios metu susirinkusieji galėjo mėgautis vakaru bei dalyvauti aukcione. Visos lėšos, surinktos už aukcione pasiūlytus daiktus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais geros širdies žmonių dėka aukciono metu surinkta 5600 Eur. Sakome šiltą ir nuoširdų ačiū kiekvienam prisidėjusiam, dalyvavusiam. Jūsų gerumas yra beribis ir kuriantis pačias spalvingiausias emocijas mažiesiems pacientams.

Pačią didžiausią padėką norime išreikšti mūsų bendruomenės nariui, prasmingos iniciatyvos sumanytojui Rokui Griciui. Šio žmogaus dėka jau antrus metus Nidos paplūdimys pavirsta ypatinga vieta, suburiančia gausybę žmonių, norinčių pasidalinti gerumu su tais, kuriems dabar sunku.

Labdaringas golfo turnyras

Norime pasidžiaugti, jog mūsų fondo bendruomenės nariai nepailstamai prisideda prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Labai gera žinoti, kad kartu su Jūsų pagalba galime dovanoti dar daugiau nepamirštamų emocijų tiems, kurie pasiilgsta juoko, vaikystės džiugesio, o kartais – žaidimų ar įkvepiančių pokalbių.

Norime tarti šiltą ir patį didžiausią AČIŪ visiems, dalyvavusiems TOPO CENTRAS golfo turnyre, vykusiame The V Golf Club ir paaukojusiems mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams 675 Eur. Džiaugiamės matydami, kad Topo Centro challenge 2022 golfo turnyro metu susibūrė didžiules ir gerumo kupinas širdis turintys žmonės.

Dėkojame Jums už Jūsų šilumą ir esame dėkingi už Jūsų palaikymą.

Mūsų herojų svajonės, prie kurių išsipildymo galite prisidėti ir Jūs!

Urtė, 10 m.

2021 m gegužės 1d. susirgau ūmine limfoblastine leukemija. Tyrimo metu kraujyje buvo rasta 97% blastų. Buvo pradėtas gydymas chemoterapija. Pradžia buvo labai sunki, nuolat pykino. Dėl blogų kraujo rodiklių negalėjo implantuoti ilgalaikio kateterio. vėlesnius chemoterapijos kursus lydėjo pykinimas, pilvo skausmai, pankretitas.

Norėčiau pamatyti delfinų pasirodymą Klaipėdoje jūrų muziejuje. Noriu patirti daug smagių akimirkų keliaujant. Labai norėčiau susitikti su savo klasės draugais ir mokytoja.

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija.

Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix. Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Svajonės, kurios pildosi

Austėjos skrydis oro balionu

Austėjos istorija Jums jau žinoma – praėjusių metų vasara mergaitei į gyvenimą atnešė pačius sunkiausius išbandymus… Galvos skausmas, pradžioje įtarta migrena, o vėliau paaiškėjusi tikroji priežastis – galvos auglys. Viskas vyko labai greit – operacija, o po jos nedelsiant pradėtas gydymas chemoterapija, kuris trunka jau metus.

Prireikė laiko sustiprėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai, o Austėjos mama atvirai sako: ,,mes dar pakeliui į ramias dienas. Tai labai sunkūs išbandymai ir Austėjai ir visiems mums, šeimai”. Visgi, džiugu matyti, kad mergaitė jaučiasi žymiai tvirtesnė ir buvo pasirengusi įgyvendinti dar vieną troškimą!

Savo svajonės laiškė ji įrašė du didžiausius norus – elektrinį paspirtuką ir skrydį oro balionu. Elektrinis paspirtukas Austėjai įteiktas dar praėjusią vasarą ir džiugina visada, kai ji grįžta iš ligoninės namo. Štai atėjo laikas ir ilgai lauktam skrydžiui!

Ankstus rytas, dangus nusidažęs įvairiausiomis spalvomis ir linksmai nusiteikusi Austėja, kuri vėliau prisipažino, kad truputį jaudinosi. Patys gražiausi vaizdai: medžių viršūnės, pievos ir vandens telkiniai, nukėlė į pačią gražiausią pasaką, kuri visada išliks atmintyje.

Begalinį ačiū tariame Gintarei Tilūnaitei, kurios dėka išsipildė Austėjos svajonės! Džiaugiamės, kad 2020 metais Vasaros terasos atidarymo metu Gintarės pieštas paveikslas gražiam tikslui buvo iškart parduotas aukciono metu, o už jį surinktų lėšų dėka galime išpildyti herojų svajones. Austėja - viena iš jų! Jūsų gerumas kuria stebuklus! Ačiū palaikymą ir begalinį pasitikėjimą.

Austėja, linkime ir toliau drąsiai svajoti, juk svajonės tikrai pildosi!

Akiros keturratis gimtadienio proga!

Šią mielą mergytę vardu Akira aplankėme per jos 4 gimtadienį. Pilnas kambarys balionų, vaišių stalas ir laiminga mūsų herojė, kuriai ši diena ypatinga.

Supažindinsime Jus su mergaitės istorija. Jai diagnozuotas nepagydomas smegenų vėžys, kuris kasdien pareikalauja vis daugiau jėgų kovoti. Akirai sunkiai sekasi vaikščioti, todėl mylinčios mamos pagalba reikalinga kiekviename mergaitės žinsnyje. Tėveliai kaip įmanydami stengiasi pagerinti dukters gyvenimo kokybę ir nepaliauja ieškoti bet ko, kas padėtų – konsultacijos užsienyje, įvairiausi papildai.

Nepaisant to, jog mergaitei sunkiau judėti savarankiškai, ji nuolat kažkuo užsiėmusi – knygelėje klijuoja lipdukus, žaidžia su balionais arba pasakoja apie savo mėgstamiausius filmukų herojus – ponius, undinėles. Vos pripratusi prie gausaus ją aplankiusių svečių būrio vedėsi į kambarį parodyti savo papuošaliukų kolekciją bei vaikišką virtuvėlę ir barbes. Šiluma ir draugiškumas tiesiog spinduliuoja iš Akiros.

Ketvirtojo gimtadienio proga tėvelių noras buvo Akirai padovanoti vaikišką keturratį, kurio pagalba mergaitei būtų lengviau judėti lauke. Nieko nelaukdami į pagalbą pasikvietėme lenktynininką Benediktą Vanagą, kuris apie įvairiausias transporto priemones žino viską ir išskubėjome nustebinti mergaitės jos gimtadienio dieną.

Nuoširdžiai dėkojame Benediktui Vanagui už skirtą laiką ir susitikimą su Akira. Mergaitei buvo žymiai smagiau ir drąsiau pirmą kartą sėsti ant savo naujojo keturračio su profesionalu pašonėje. Ačiū Jums už Jūsų šilumą, kuria dalinatės su mūsų herojais ir prisidedate prie jų šypsenų.

Neaprėpiamo dydžio ačiū sakome visiems, kurie registruodamiesi į IKI Velomaratoną aukojo mūsų fondo globojamiems herojams. Jūsų dėka išpildyta Akiros svajonė, o gimtadienio diena – dar įspūdingesnė ir nepamirštamesnė. Ačiū, kad esate kartu ir kuriate stebuklus sunkiai sergantiems vaikams.

Emos pūkuotasis draugas:)

Susipažinkite su Ema, dvylikos metų heroje, į kurios gyvenimą onkologinė liga pasibeldė praėjusią žiemą. Viskas prasidėjo nuo pakilusios temperatūros, žandikaulio skausmo ir atsiradusio silpnumo. Mergaitė tapo vis vangesnė ir jėgų stigo net išsėdėti pamokose.

Atlikti tyrimai parodė Burkitt limfomą. Žinia buvo neraminanti, tačiau gydytojai ėmėsi gydymo ir pasakė, kad laiku pastebėtą ligą yra daugybė šansų nugalėti. Pradėtas gydymas chemoterapija. Pirmasis chemoterapijos kursas buvo sunkiausias - Ema neturėjo jėgų ir nuotaikos, tačiau laikėsi stipriai, kaip tikra kovotoja.

Didžiausias herojės džiaugsmas ir palaikymas – mama ir sesutė, kurios laikėsi išvien visu šio sudėtingo etapo metu. Dabar galime pasidžiaugti, kad Ema jaučiasi jau žymiai geriau ir tikisi neužilgo grįžti į įprastą gyvenimą ir mėgautis visomis spalvingomis akimirkomis.

Savo svajonės laiške Ema parašė, kad ilgai svajojo apie šuniuką, o mamos pritarimas paskatino paprašyti būtent naujo šeimos nario. Fondo komanda, išrinkusi Bišonų veislės, būtent tokį, kokio norėjo herojė, šuniuką, išskubėjo išpildyti šios pūkuotos svajonės. Pirmasis susitikimas, džiaugsmo kupinos akys ir mažylis, kuris turės pačias nuostabiausias šeimininkes – Emą ir jos sesę.

Nuoširdų ir šiltą ačiū sakome veisėjai Živilė Frishe Bischon už rūpestį mažyliu iki pat jo iškeliavimo į naujus namus ir suteiktą nuolaidą, perkant šuniuką. Ačiū Jums, kad dalijatės šiluma ne tik su keturkojais, tačiau ir teikiate džiaugsmą sunkiai sergantiems vaikams. Jūsų gerumas kuria nepamirštamas emocijas.

Didžiausią ačiū sakome Citadele bankui, kurių dėka įgyvendinome herojės svajonę turėti naują šeimos narį. Jūsų skirtos paramos dėka galėjome nupirkti pūkuotą baltą debesėlį Emai, kainavusį 1000 Eur. Ačiū Jums, kad neliekate abejingi ir prisidedate prie pačių prasmingiausių ir kilniausių darbų.

Kompiuteris Gabrielei

Keturiolikos metų heroję Gabrielę Jūs jau pažįstate. Prieš kiek daugiau nei metus lankėmės pas mergaitę namuose ir išpildėme jos svajonę – turėti geriausią draugą – australų aviganių veislės šuniuką. Prieš metus viskas buvo kitaip – Gabrielė jautėsi prastai, buvo vos baigusi gydymą chemoterapija, o šunelis, kurį herojė pavadino Braitu – kone tilpo delnuose.

Dabar Gabrielė kupina jėgų, kaip pati sako – jaučiasi labai gerai, o kieme jau drąsiai laksto užaugęs šuo. Sunkiausi išbandymai merginą užgrūdino – galvoje buvo rastas auglys, po to sekė operacija ir ilgas gydymas, atėmęs ne tik ilgai puoselėtus plaukus, bet ir jėgas bei nuotaiką. Gera matyti, kad dabar siprioji kovotoja Gabrielė šypsosi ir jaučiasi gerai, o gyvenimas grįžta į savas vėžes.

Jėgų pareikalavę sunkumai herojės nesustabdė svajoti, užsiimti savo hobiais. Kaip pati sako – mėgsta ne tik būti su draugais, bet ir leisti laiką savo kambaryje – piešti, rašyti. Užaugusi svajoja būti architekte, todėl jau dabar mokosi dirbti įvairiomis programomis, kurių prireiks vėliau. Dėl šios didžiulės svajonės, kurią, neabejojame, Gabrielė tikrai įgyvendins, jai buvo reikalingas galingas kompiuteris. Esame nepaprastai laimingi, kad galėjome prisidėti prie šio prasmingo mergaitės noro ir padovanoti įrankį, kuris pravers žengiant link savo didžiosios svajonių profesijos.

Patį didžiausią ir šilčiausią AČIŪ sakome poniai Rasai, kurios dėka galėjome išpildyti Gabrielės svajonę. Jūsų didžiulė ir gerumo kupina širdis, bei noras prisidėti – tiesiog neišmatuojami. Ačiū, kad dalijatės šiluma.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams TOPO CENTRUI ir Aurelijui Rusteikai už suteiktą nuolaidą, perkant galingą kompiuterį herojei. Gera žinoti, kad prisidedate prie pačių gražiausių svajonių išpildymo ir suteikiate šypsenas vaikų veiduose.

Arnoldo susitikimas su Spiderman!

Susipažinkite su mūsų herojumi Arnoldu, berniuku, kurio aktyvumo ir noro užsiimti įvairiausiomis veiklomis nesustabdė net onkologinė liga. Viskas prasidėjo prieš pusantrų metų, o pradžioje atrodė kaip įprastas peršalimas. Po suvartotų antibiotikų, pasikartojus simptomams, buvo atlikti papildomi tyrimai, parodę, jog kuriam laikui žaidimus su broliu kieme pakeis ligoninės palata.

Žiūrint į aktyvųjį Arnoldą – smalsų, susidomėjusį jį aplankiusiais žmonėmis, žaidimais, sunku patikėti, jog kovotojui tenka patirti pačius sunkiausius išbandymus, būnant vos 5 metų. Gera matyti, jog drąsa svajoti neblėsta ir su mylinčios mamos pagalba buvo parašytas berniuko svajonės laiškas mums...

Arnoldas labai norėjo žaidimams skirtos vaikiškos planšetės, kuri leistų smagiau praleisti dienas ligoninėje. Taip pat labai norėjo LEGO, kuriems meilė atsirado susipažinus su palatos draugu ir pabandžius dėlioti. Ne tik patiko, bet ir labai gerai sekėsi! Svajonės laiške buvo parašyta, kad mėgstamiausias berniuko super herojus – Žmogus Voras. Išties – visi Arnoldo drabužiai, žaislai ir daiktai – tik su šio herojaus atvaizdu!

Taigi, atvykome aplankyti Arnoldo drauge su Žmogumi Voru, kuris ir įteikė berniukui naująją žaidimų planšetę, bei didžiulį LEGO. Emocijų buvo begalė, o dovanos, kad ir kaip lauktos – trumpam buvo atidėtos į šoną, nes palata virto tikra žaidimų aikštele. Herojus su Žmogumi Voru žaidė įvairiausius žaidimus, išbandė boulingą, lankstė balionus ir netgi darė laikinas tatuiruotes. Gera matyti žibančias berniuko akis ir pakilias emocijas.

Šiltą ir patį didžiausią ačiū sakome Mary Kay – būtent Jūsų prasmingų iniciatyvų dėka galėjome išpildyti mažojo paciento svajones ir dieną paversti įspūdinga ir nepamirštama. Jūsų gerumas yra beribis, o mes esame nepaprastai laimingi, kad esate mūsų fondo bendruomenėje.

Nuoširdžiai dėkojame Gyvi žaislai komandai už animatorių – Žmogų Vorą, kuris pripildė berniuko dieną pačių stebuklingiausių akimirkų.

Gabijos svajonė - dviratis ir 100 balionų:)

Susipažinkite su mūsų heroje Gabija! Mergaitei devyneri, ji drąsiai svajoja, daug šypsosi, o jos dienos pripildytos įvairiausių veiklų, kurios jai teikia džiaugsmą. Spalvingą vaikišką gyvenimą sujaukė netikėtai prasidėjusi autoimuninė liga – trombocitopenija. Iš nosies pradėjęs bėgti kraujas pradžioje nekėlė nerimo, tačiau tyrimai parodė ligą ir tada prasidėjo didieji išbandymai, per kuriuos mergaitė eina iki šiol.

Gabijai taikomas gydymas, kuris einasi ne visai taip, kaip norėtųsi, o kiekvieną savaitę atliekamos procedūros ir kraujuko ėmimas iš venos – reikalauja daug jėgų. Būtent jų herojei dabar dažnai stinga, tačiau gera matyti šypseną mergaitės veide ir neblėstantį optimizmą.

Svajonės laiške Gabija mums parašė, kad didžiausia jos svajonė – gauti 100 helio balionų. Kai paklausėme mergaitės mamos, kuo dar galėtume nudžiuginti heroję, ši prasitarė, kad naujas dviratis bei planšetė suteiktų jai daug laimės… Laukelyje, kuriame galima įrašyti žmogų, kuriuo žaviesi, Gabija parašė aktorių, linksmąjį Eimutį Kvoščiauską. Svajonė išsipildė su kaupu!

IKI Velomaratono metu susitikome su Gabija ir jos šeima. Jos mylimiausias aktorius Eimutis Kvoščiauskas jau laukė herojės, apsiginglavęs 100 helio balionų, lenktynininkas Benediktas Vanagas laikė naujutėlaitį mergaitės dviratį, o fondo steigėjas Rimantas – planšetę. Džiaugsmo kupina Gabijos reakcija patvirtino, kad ta diena buvo viena laimingiausių jos gyvenime.

Esame labai dėkingi visiems žmonėms, aukojusiems Velomaratono registracijos metu bei renginio metu. Jūsų visų dėka galėjome skirti 1125,65 Eur ir išpildyti mūsų herojės svajonę ir suteikėme nepamirštamas emocijas. Gera žinoti, kad galime dovanoti džiaugsmą!

Šiltą ir nuoširdų ačiū sakome aktoriui Eimučiui Kvoščiauskui, kuris rado laiko susitikti su heroje ir pakalbėti apie gyvūnus, mėgstamiausias spalvas ir dar didesnes svajones... Ačiū Jums už įkvėpimą ir gerumą, kuriuo dalijatės.

Gabija, linkime tau didžiulės stiprybės, sveikatos ir kad išsipildytų dar daugiau nei 100 svajonių!

Pagalba, kurios reikia

Pagalba Dovydui

Susipažinkite su Dovydu!

Vaikinui 23 metai, tad per šį laiką būta įvairiausių patirčių... Berniukas gimė su Dauno sindromu bei įgimta širdies yda. Dovydas turi sunkią protinę bei fizinę negalią ir tai sukelia nemenkus iššūkius kasdien, nes vaikinas pats nevalgo, labai silpnai mato, sunkiai vaikšto. Herojui jau kelis kartus daryta širdies operacija, taip pat akių. Išgyventi šiai šeimai tenka labai daug.

Dovydo mama – nuo pat gimimo didžiausia palaikytoja ir geriausia draugė, visas jėgas bei finansus skirianti sūnaus gerbūviui, reabilitacijoms, priežiūrai. Tai be galo nuoširdi šeima, surėmusi pečius besigrumianti su gyvenimo siunčiamais sunkumais.

Mums paklausus, kaip galime padėti, sulaukėme atsakymo, jog mama būtų be galo laiminga, parodžiusi Dovydui jūrą. Taigi, suplanavome Dovydui ir jo mamytei atostogas pajūryje, o dabar kviečiame pasigrožėti saulėlydžiais, kokius stebėjo herojus ir akimirkas, kaip smagiai leido laiką! Atostogų metu mama pirmą kart bent kuriam laikui turėjo galimybę atitrūkti nuo buities rūpesčių, maisto gamybos, taip pat – pasimėgauti procedūromis ir atgauti jėgas.

Didžiausią ačiū sakome Modus Group už nepamirštamą poilsį Dovydui ir jo mamai. Ačiū Jums, kad prisidedate prie mūsų herojų spalvingų akimirkų. Jūsų paramos dėka galėjome apmokėti šeimos atostogas, kainavusias 1913 Eur.

Šiltą ir nuoširdų ačiū sakome viešbučiui VANAGUPĖ už rūpestį šeima ir jaukias bei pačias geriausias atostogas prie jūros!

Aplankėme Esterą

Mūsų heroję Esterą Jūs jau pažįstate – tai linksma mergaitė, kasdien besidžiaugianti savo sesės draugija. Mergaitės kartu žaidžia, dalijasi žaislais ir viena iš kitos mokosi.

Esterai nuo pat mažumės buvo diagnozuoti mišrūs specifiniai raidos sutrikimai - sulėtėjusi judesių bei sutrikusi kalbinė raida, pastebėtas nepastovus sekimas žvilgsniu. Su mylinčios mamos pagalba Estera atlieka įvairias mankštas namuose, kurios padeda mergaitei sparčiau vystytis.

Šį kartą į mus kreipėsi mergaitės mama su prašymu padovanoti vibrcinį burnos motorikos prietaisą su 5 antagliais, kuris ne tik atpalaiduotų veido ir burnos raumenis, bet ir lavintų kalbą. Nors mankštos su šiuo prietaisu mažyleis nelabai patinka – jai jau sekasi aiškiau tarti raideles.

Taip pat abiems sesutėms nuvežėme įvairiausių lavinamųjų žaidimų, kad dienos būtų dar smagesnės ir turiningesnės. Nuoširdų ir didelį ačiū sakome įmonei Hausitus už šilumą, kuria dalinatės su mūsų herojais. Jūsų dėka galėjome suteikti pagalbą šioms dviems princesėms.

Estera, linkime tau ir toliau pasauliui dovanoti šypseną, o su mylinčios mamos pagalba – mažais žingsneliais judėti pirmyn!

Gytė ir Joris

Kviečiame susipažinti su mūsų herojais – Gyte ir Joriu. Gytei dabar 6 metai ir ji kasdien džiaugiasi brolio Jorio, kuriam 5 metai draugija.

Mergaitė gimė su Dauno sindromu, o Joris – su įskilusiu stuburu, kitaip vadinama Spina bifida. Vaikai nuo pat gimimo susidūrė su sunkiais iššūkiais, o reabilitacijos ir mankštos tapo kasdienybe šeimai, auginančiai pametinukus. Gytė yra labai guvi ir linksma mergaitė, linkusi bendrauti, nors šnekėti jai sekasi sunkiai – ji labai stengiasi.

Herojei sunku išlaikyti dėmesį bei susikaupti. Jos brolis Joris taip pat linksmas vaikas, besidžiaugiantis vaikyste, tik pačiam vaiksčioti kol kas nepavyksta – jis juda vaikštynės arba vežimėlio pagalba.

Šeimai, kurioje finansinė našta krenta ant vyro pečių, o mamai – rūpestis vaikais, buvo reikalinga pagalba. Tėveliai labai norėjo, kad Gytė ir Joris išbandytų audio-psichofonoligijos-neurosensorinę stimuliaciją, kuri padėtų abiems sustiprėti, labiau pasitikėti savimi, reaguoti į aplinką bei tapti savarankiškesniais.

Po užsiėmimų, džiugu, jog pastebima pažanga – Gytė ilgiau gali išlaikyti dėmesį, aiškiau taria žodelius ir dar daugiau kalba. Štai Joris – jau ilgiau pastovi pats, laikydamasis nestabilios atramos, o taip pat – žymiai sustiprėjęs fiziškai. Gera žinoti, kad galėjome prisidėti prie pagalbos šiai šeimai.

Šiltą, didžiulį ir patį nuoširdžiausią ačiū sakome Šarūnui Venckevičiui. Jūsų dėka šiems herojams dalinai padengėme terapijas, kurių kaina 1688,66 Eur. Dėkojame Jums už gerumo kupiną širdį – Jūsų pagalba broliui ir sesei padeda žengti pirmyn!

Nuoširdžiai dėkojame Vaiko raidos klinikai už profesionalumą, priežiūrą ir atsidavimą darbui bei vaikams, kurie atvyksta pas Jus. Ačiū, kad padedate stiprėti.

Pagalba Emmai

Judriai ir aktyviai mergaitei Emmai aštuoni metai. Jau nuo pat gimimo mergaitei teko susidurti su sunkumais ir drauge su ją mylinčiomis mama ir močiute, surėmus pečius kovoti dėl Emmos gyvybės. Mergaitės diagnozė – įgimtas storosios žarnos dalių nebuvimas, atrezija ir stenozė. Taip pat įgytos diagnozės – tulžies pūslės akmenligė, obstrukcija, trumpos žarnos sindromas, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, geležies stokos anemija, sepsis.

Mažoji Emma gimė neišnešiota, iškart gimusiai teko daryti operaciją dėl plyšio pilve. Į galvytę buvo įstatytas kateteris, kuriuo lašinami vitaminai, atsakingi už vystymąsi ir augimą. Po gimimo mergaitei net metus ir du mėnesius teko gulėti ligoninėje, kol galėjo vykti namo. Šiuo metu į krūtinę, pagrindinę veną, Emmai įstatytas kateteris, kuris kasdien dozuoja vitaminus per vamzdelį.

Mažajai kovotojai teko atlaikyti begales nemalonių procedūrų ir narkozių. Retkarčiais paūmėja ir užpuola akmenligė. Emma sunkiai valdo dešinę rankytę ir dėl vitamino D trūkumo buvo prasidėję savaiminiai lūžiai. Visgi mergytė yra tikra stipruolė ir su mylinčios mamos bei močiutės pagalba stengiasi išmokti vis naujų įgūdžių.

Prieš metus šiai mergytei dovanojome naują parenterinio maitinimo krepšį bei įkroviklį mitybos pompai, nes senasis jau buvo itin susidėvėjęs ir nebesaugus naudoti. Šį kartą buvo atliktas pompos patikrinimas bei remontas. Patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū sakome įmonei AKSA gelžbetonio konstrukcijos , kurios dėka suteikėme pagalbą herojei Emmai. Ačiū Jums, kad prisidedate prie mūsų herojų šypsenų!

Užsiėmimai Aistei

Susipažinkite su mūsų heroje Aiste, kuri savo šypsena apdovanoja kiekvieną sutiktą žmogų.

Mergytei diagnozuotas cerebrinis paralyžius, pasireiškiantis visų galūnių spastika. Dėl šios diagnozės mergaitei labai sunku savarankiškai atlikti įvairius veiksmus – vaikščioti, žaisti, kalbėti. Būtinos intensyvios mankštos, terapijos ir nuolatinis darbas su specialistais, siekiant išugdyti didesnį mergaitės savarankiškumą.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie mažosios Aistės tobulėjimo ir suteikę galimybę išbandyti 2 neurosensorinės terapijos ciklus, kartu su kitomis terapijomis. Juose herojė turėjo individualius logoterapijos užsiėmimus, ergoterapiją, kineziterapiją. Visi šie užsiėmimai neabejotinai prisidėjo prie Aistės įgūdžių patobulinimo, o mergytės mama laiške pasidžiaugė: „mergaitė žymiai lengviau susikoncentruoja, pagerėjo bendras suvokimas, reagavimas į aplinką bei itin pagerėjusi stambioji ir smulkioji motorika“.

Esame labai laimingi, kad galėjome suteikti reikalingą ir tobulėti leidžiandžią pagalbą herojei Aistei ir patį didžiausią ačiū sakome Mykolui, suteikusiam 2770 Eur paramą intensyviai Aistės reabilitacijai. Nuostabu žinoti, kad mūsų bendruomenėje gausu žmonių, turinčių neišmatuojamo dydžio širdis. Ačiū Jums už gerumą.

Ačiū sakome ir mūsų fondo draugams Vaiko Raidos Klinika, besirūpinantiems mūsų herojais ir nuolat prisidedančiais prie mažųjų pacientų stiprėjimo. Ačiū Jums už rūpestį ir šilumą, kuria dalijatės su herojais ir jų tėveliais.

Aiste, linkime tau ir toliau žengti pirmyn vis tvirtesniais žingsneliais!

Delfinų terapija Žygimantui

Susipažinkite su mūsų herojumi Žygimantu!

12 metų berniukui jau teko labai sunkūs išbandymai, kuriuos tenka išgyventi kartu su mylinčia mama ir dvejomis mažomis sesutėmis. Vos gimus, Žygimantui buvo diagnozuota itin reta genetinė liga - Rubinšteino Taibi sindromas. Šalia šios diagnozės – ataksinis cerebrinis paralyžius, sunkus autizmo laipsnis, mikrocefalija bei rijimo reflekso sutrikimas.

Visa ši ligų puokštė pareikalauja daug jėgų ir pastangų, kad berniuko gyvenimas būtų kuo komfortabilesnis, o sutrikimai netrukdytų pasimėgauti vaikystės džiaugsmais. Vis agresyvėjantis Žygimanto elgesys suneramino mamą ir ši, gydytojų padrąsinta nusprendė suteikti sūnui delfinų terapijos užsiėmimus. Visi žinome, kokie tai magiški gyvūnai – ne tik itin protingi, tačiau ir mokantys nuraminti vaikus, turinčius sunkiausias diagnozes.

Užsiėmimai su delfinais – itin naudinga, tačiau brangi paslauga, todėl esame labai laimingi ir dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams General Financing Bankas, kurie neliko abejingi ir suteikė pagalbą mūsų herojui Žygimantui. Nuoširdžiai dėkojame už rūpestį ir šilumą, kuria dalijatės su mūsų herojais, kuriems iki savarankiškų ir drąsesnių žingsnelių trūksta mūsų palaikymo rankos...

GENERAL FINANCING BANKAS dėka galėjome suteikti delfinų terapijos užsiėmimus bei apmokėti apgyvendinimą pajūryje Žygimantui ir jo didžiausiai palaikytojai – mamai. Dėkojame Jums už 1660 Eur paramą, suteiktą berniukui.

Žygimantai, linkime tau didžiausios stiprybės ir šiltai apkabiname!

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite