Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. LAPKRITIS

Sveiki, mielieji,

Metai po truputį ritasi į pabaigą, darbo tempas kol kas tik intensyvėja, tačiau net ir šiuo intensyviu biudžetų rengimo laikotarpiu noriu paraginti nepamiršti pasirūpinti savo asmeniniu tobulėjimu, kurį teikia narystė PVPA.

Primenu, kad visos nario įmokos galioja iki gruodžio 31 dienos.

Kitų metų sausio ir rugsėjo mėnesiais mokslus pradės naujos Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupės – pasidomėti galimybėmis ir sąlygomis kviečiu jau dabar.

Džiaugiamės, kad nors ir dideliame darbų sraute trumpam ištrūkstate ir susitinkame mūsų renginiuose. Šį mėnesį dar laukia 4 renginiai, o šiuos kalendorinius metus užbaigsime gruodžio „Rytu kitaip“ ir išsiskirstysime ruoštis didžiosioms metų šventėms.

Jau ruošiame įdomias ir aktualias kitų metų renginių temas, bet noriu pakviesti pasidalinti ir savo idėjomis – laukiame visų pasiūlymų ir klausimų, kas jums aktualu, kur PVPA galėtų prisidėti ir kokį aktualų klausimą pagelbėti jums išspręsti.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NARYSTĖ PVPA

PVPA NARIU BŪTI VERTA IR SMAGU!

Daugiau apie narystę
NAUJIENOS

Mentorystės programa 2019-2020

Šį rudėnį jau 6-ąjį kartą pradėjome PVPA profesinės mentorystės programą su 16 mentorių ir tiek pat ugdytinių. Programa trunka nuo 2019 m. spalio iki 2020 m. birželio mėn.

Šiuo laikotarpiu numatomi individualūs susitikimai su mentoriumi bent 1 kartą per mėnesį bei 5 grupiniai pasidalijimo patirtimi aktualiomis temomis susitikimai. 

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2020.01.24

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius. 

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

Registracija bus skelbiama artimiausiu metu, galima užsiregistruoti informacijos gavimui renata@pvpa.lt

Asmeninio tobulėjimo grupė PVPA nariams!

Dažniausiai įmonės vadovai bei aplinkiniai kolegos iš personalo profesionalų tikisi geros atmosferos kūrimo, konfliktų suvaldymo arba, kitaip kalbant – padaryti taip, kad visi būtų laimingi. O mes ir stengiamės…

Tačiau dienos sūkuryje užsisukame savame rate – besikeičiančios nuotaikos, įvairios kolegų emocijos. Kaip atpažinti, kas po jomis slepiasi? Kaip jas priimti ir nepasiduoti niūriai nuotaikai ar nesuklupti po nesėkmių? Į šiuos klausimus padėsime jums atsakyti asmeninio tobulėjimo grupėje.

Asmeninio tobulėjimo grupė – tai jaukūs ir atviri 6-8 pastovių dalyvių susitikimai, kuriuose analizuosime jūsų atsineštas patirtis ir padėsime pamatus tvirtesnei ateičiai.

Jei siekiate tobulėti asmeniškai, galvojate apie karjerą ir norite didinti savo emocinę brandą – kviečiame prisijungti!

Susitikimai vyks nuo sausio 2 kartus per mėnesį 18-21 val.

Terapinę grupę veda PVPA narė, geštalto psichoterapijos praktikė, daugiau nei 15 m. patirtį personalo valdymo srityje turinti Inga Staniūnė.

Jei susidomėjote ar norėtumėte išsamesnės informacijos, rašykite: inga.poskeviciute@gmail.com.

PVPA RENGINIAI

2019.11.14 Forumas „Ar valstybės sektorius patraukli vieta dirbti?“

Data: 2019 m. lapkričio 14 d. 13:00-16:30 val.
Vieta:  Radisson Blu Lietuva (Konstitucijos per. 20, Vilnius)

Šio forumo tikslas – skleisti gerąsias personalo valdymo (ir valdymo plačiąja prasme) praktikas tarp valstybės sektoriaus organizacijų vadovų ir personalo valdymo specialistų, išgirsti apie iššūkius, su kuriais susiduria inovatyvūs vadovai, ir būdus, kaip šie iššūkiai sprendžiami.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.11.15 Seminaras „Ką daryti, kai trūksta darbuotojų: migracijos, lanksčių darbo formų ir finansinio skatinimo teisiniai aspektai“

Data: 2019 m. lapkričio 15 d. 9:00-12:00 val.
Vieta: Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius

Šiuo metu darbo rinka yra kaip niekada įtempta, todėl darbdaviai turi pasistengti pritraukdami reikiamus specialistus. Siekiant gerinti darbdavio įvaizdį, įmonės naudoja pačias įvairiausias skatinimo priemones, pvz. finansinių sąlygų gerinimas, lanksčios darbo formos ir kt. Neradus tinkamų kandidatų vietos rinkoje, įmonės samdo darbuotojus iš užsienio, todėl pravartu žinoti, su kokiais migracijos iššūkiais tenka susidurti.

Renginio metu „Sorainen“ Darbo teisės komanda pasidalins įžvalgomis apie:

  • Migracijos naujienas ir procedūras samdant darbuotojus iš ne ES valstybių narių;
  • Apie ką reikėtų pagalvoti taikant lanksčias darbo formas;
  • Darbuotojų finansinio skatinimo teisinius aspektus.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.11.21 Tyrimo pristatymas: „Patrauklaus darbdavio atributai. Ko visos organizacijos gali pasimokyti is technologijų sektoriaus?“

Data: 2019 m. lapkričio 21 d. 9:00-12:00 val.
Vieta:Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius

Renginyje bus pristatomi šią vasarą kartu su „Synthesis“ strategais atlikto kokybinio tyrimo “The Anatomy of Top Tech Employees and Employers” rezultatai. Tyrimas apžvelgia darbo rinkos kaitos peizažą, analizuoja konkrečius patraukliausių darbdavių atributus bei detaliai apžvelgia, ką geidžiamiausi darbdaviai daro kitaip. 

Tyrimą pristatys Aurelija Urbonavičiūtė – HR transformacinių iniciatyvų strategė, „Anatomy | People value“ partnerė ir bendraįkūrėja, antreprenerė.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.11.28 Forumas „Darbdavio įvaizdis prieš reputaciją: spindinti išorė ar tvarkingas vidus?“

Data: 2019 m. lapkričio 28 d. 13:00-17:00 val.
Vieta: ISM universitetas, II rūmai, 113 auditorija, Arklių g. 18, Vilnius

Organizacijose kalbama apie darbdavio įvaizdį, t.y. išorinį organizacijos veidą ir įvaizdžio įdarbinimą potencialių darbuotojų pritraukimui, tačiau gerokai rečiau kalbama apie geresnius santykius su esamais darbuotojais, apie potencialių ir esamų darbuotojų patirtis in corpore.

Šio renginio pranešėjai pristatys įdomiausias žmonių valdymo iniciatyvas ir jų poveikį darbdavio įvaizdžiui – „neturint viduje tvarkos, stebuklų neparodysi“.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.12.03 9 val. Rytas kitaip “Kaip ir kokios lyderystės šiandien moko Harvard Kennedy School?”

Informacija ir registracija bus skelbiama artimiausiu metu.

Lapkričio renginių kalendorius

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šį kartą - daug atsakymų į klausimus įvairiomis temomis čia>> .

Turite su darbo santykiais susijusių klausimų teisininkui?  Klauskite čia>>.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite