Skaitykite naršyklėje, jeigu nesimato visas tekstas. Spauskite čia.
ROTARIADA 2020 - SMAGU, SAUGU IR SVEIKA

Mieli Rotary bendruomenės nariai,

Laukiame Jūsų atvykstant į laukiamiausią rotarietišką šventę – SMAGI, SAUGI IR SVEIKA ROTARIADA 2020, kuri įvyks rugsėjo 3–6 dienomis Druskininkuose.

Suprantame, kad kasdien pasirodantys nauji viruso tyrimų skaičiai ir nauji oficialūs reikalavimai gali sukelti nerimą ar abejones. Šie metai ypatingi, bet mes esame pasiruošę būti lankstūs ir išradingi: juk Rotary atveria galimybes! Gyvenkime laisvai, atsakingai ir saugiai, nesislėpkime baimės kalėjime anksčiau laiko.

Visų sporto varžybų ir renginių metu laikysimės LR Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų privalomų sveikatos apsaugos taisyklių, kurias žinome šiandien ir kurios dar gali atsirasti iki renginio pradžios ar netgi jam vykstant. 

Organizacinė komanda rūpinasi, kad atitiktume oficialių teisės aktų reikalavimus, ar net daugiau, jeigu manysime, kad to reikia mūsų šventei. Sekame LR SAM sprendimus bei ketinimus, stebime ir mokomės iš kitų didelius renginius organizuojančių komandų - tiek Laisvės kelio, tiek sporto varžybų, tiek miestų švenčių rengėjų. Numatomos paprastos, veiksmingos sveikatos apsaugos priemonės, tame tarpe:

  • didelė programos dalis vyksta lauke, atviroje ir plačioje erdvėje, patalpose laikysimės saugių atstumų;
  • dalyviai gaus asmeninius dezinfektorius, galės juos papildyti, o šventinėje eisenoje saugiausiai pasirodęs klubas gaus specialų šeimininkų - Druskininkų RK - prizą 

Mes pasitikime mūsų rotarietiška bendruomene, jos branda, atsakingumu ir rūpesčiu vieni kitais. Esame tikri, kad visi dalyviai ir žiūrovai geranoriškai laikysis bendrų taisyklių dėl mūsų sveikatos, kiekvienas šventės dalyvis bei svečias turės ir naudos asmenines saugos priemones.

Apygardos Valdytojos kvietimas

Rotary atveria galimybes, kurių kviečiu ieškoti kartu net ir šiais labai neapibrėžtais laikais. Naujausias tinklalaidės įrašas su mano trumpu kvietimu gyventi saugų ir laisvą gyvenimą, elgiantis rūpestingai. 

Garso įrašo klausykitės čia, prenumeruokite Spotify arba Apple Podcast platformose 

Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel

SVARBIAUSIOS NUORODOS

Sekite oficialius vyriausio operacijų vadovo (VOVA) reikalavimus bei sprendimus čia: http://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/operaciju-vadovo-sprendimai

Užsiregistruodami patvirtinate, kad laikysitės visų Vyriausybės ir Rotariados organizatorių nurodymų dėl COVID-19 ir pasirūpinsite asmeninėmis saugos priemonėmis.

Primename, jog registracija vyksta iki 2020 m. rugpjūčio 25 d. keliais būtinais etapais ir atskiromis nuorodomis - pasirinkite atitinkamą registracijos mygtuką. Renginio ir varžybų nuostatus rasite paspaudę žalią mygtuką.

  1. Rotary Klubo registracija  ir apmokėjimas (geltonas mygtukas), Rotaract ir Interact klubams registruotis nereikia 
  2. Registracija į mokamas programos dalis - sportines rungtis  ir Gala Dūzges šeštadienio vakarą (geltonas mygtukas)
  3. Naujas LRV SAM nurodymas, registruoti žiūrovus ir kitų nemokamų programos renginių dalyvius asmeniškai su kontaktais, siekiant tinkamai suvaldyti COVID-19 rizikas (raudonas mygtukas)
  4. Druskininkų miestas kviečia mūsų šeimas ir draugus papildomai išbandyti įvairias kitas pramogas. Jas rasite www.rotariada.lt puslapyje, registruokitės tiesiai ten nurodytais pramogų organizatorių kontaktais.

Svarbiausia – kad šventėje ir po jos visi liktume sveiki. Rūpinkimės savimi ir vieni kitais. Šventė bus puiki jei dalyvausime su gera rotarietiška nuotaika ir neleisime niekam tos nuotaikos temdyti!

Programos turinys ir renginių vietos gali keistis - būkite atidūs, sekite naujienas mūsų laiškuose ir rotariada.lt svetainėje. 

Registracijos mokesčius gražinsime, jeigu LR SAM sprendimu bus uždrausti tokio formato renginiai arba Rotariadą teks atšaukti dėl kitų priežasčių. 

Tikime, kad renginys vyks ir pavyks!

REGISTRACIJA Į SPORTINES RUNGTIS IR GALA DŪZGES
ROTARIADOS RUNGČIŲ NUOSTATAI IR TAISYKLĖS
REGISTRACIJA Į ATIDARYMĄ, EISENĄ IR ŽIŪROVAMS
ATIDARYMO VAKARAS 2020-08-04 PENKTADIENIS

Data: Rugsėjo 4 d. (penktadienis) 18.00–00.00

Vieta: Planuojame rinktis Pramogų aikštėje, ieškome sprendimų užtikrinti naujus VOVA reikalavimus, svarstome privačių erdvių alternatyvas.

„Welcome Party“ renginys – nemokamas, būtina registruotis (raudonas mygtukas).

Programoje:

Visi klubai kviečiami atsivežti savo klubo projektų atributiką, stendus, lanstinukus ir t.t.. Dėl daugiau informacijos ir tarpusavio koordinavimo tarkitės su Valdytojos Asistentais savo krašte https://rotary1462.org/districtorganizationchart.

Penktadienį nuo 20.00 val. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje (Vilniaus al. 1) taip pat vyks Vilniaus Šv.Kristoforo RK globojamo Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokyklos moksleivių simfoninio orkestro „Simfukai“ koncertas, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos įsigyti arfą. Dalyvaukite ir/arba tiesiog paremkite šį kilnų tikslą. Daugiau informacijos ir bilietai šioje nuorodoje http://rotariada.lt/labdaros-koncertas/.

GALA DŪZGĖS 2020-08-05 ŠEŠTADIENIS

Programoje apdovanojimo iškilmės, koncertas, mini labdaros aukcionas, iškilmingas Rotariada 2020 uždarymas ir vakarienė.

Data: Rugsėjo 5 d. (šeštadienis) 19.0002.00 val.

Vieta: Snow arena, Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Druskininkų sav.

Apranga: laisvai šventiška 

Transportas: Į Snow areną galima atvykti Rotariados transportu. Nuo 18.15 kursuos du užsakyti autobusai, kurie Gala vakaro dalyvius veš nuo Druskininkų cerkvės (Laisvės a. 1) iki Snow arenos. 

Registracija būtina (geltonas mygtukas). Primename, kad išlieka ta pati kaina 50 eur./asmeniui, tačiau vietų skaičius ribotas. Nedelskite, jei dar norite registruotis už šią kainą! 

ŠEIMŲ IR KITOS PRAMOGOS

Rotariados metu vyks partnerių organizuojamos pramogos visai šeimai. Būtina išankstinė registracija jų nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos nuorodose, kurias pildysime - lankykitės Rotariados svetainėje.

Taip pat kviečiame pasimėgauti kurorto SPA centrų siūlomomis paslaugomis ir pasisemti jėgų bei energijos artėjančiam rudeniui.

Didelis ačiū Druskininkų miesto savivaldybei, kultūros ir sporto įstaigoms už nuoširdžią pagalbą organizuojant renginį. Ypatingas dėkui Druskininkų RK broliams Vytautui Kuneikai ir prezidentui Virgilijui Dirmai, kuriems tenka pagrindinis rūpestis organizuoti renginį kasdien besikeičiančiomis sąlygomis. Ačiū naujajam apygardos Rotariados komitetui, vadovaujamam brolio Andrejaus Geraščenko, visiems ir kiekvienam prisidedančiam. 

SEKITE NAUJIENAS IR IKI PASIMATYMO!
Rotary International Apygarda 1462

Vivulskio 7, Vilnius
Lithuania

facebook website instagram

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes esate Rotary narys ir/arba partneris ar draugas.

You received this newsletter, because you are a Rotarian, Rotary friend or partner.

Atsisakyti apygardos naujienlaiškių / Unsubscribe
MailerLite