Socialinės atsakomybės partneriai

Šiais metais VšĮ "SOPA" bendradarbiavo su dešimtimis įmonių ir organizacijų - kartu ieškojome įdarbinimo galimybių pažeidžiamiems žmonėms. 

Dėkojame, kad padėjote mažinti socialinę atskirtį...

Įdarbindami žmones su negalia

UAB "Lemeras" kasmet įdarbina mūsų programų dalyvius - žmones su negalia. Nepriklausomai nuo negalios pobūdžio, šioje įmonėje nuolat ieškoma būdų, kaip prisitaikyti prie darbuotojų poreikių ir kiekvienam suteikti galimybę realizuoti save. 

Motyvuodami bedarbius

Net 16 įmonių atstovų šiemet prisidėjo prie darbo ieškančių žmonių motyvavimo ir supažindinimo su darbo rinka. Įmonių atstovai lankėsi užsiėmimuose ieškantiems darbo, organizavo vizitus, pasakojo bedarbiams apie laisvas darbo vietas. Po šių veiklų įmonės "Nemuno vaistinė", "Bulleri group", "Švarus pasaulis" atsirinko tinkamus darbuotojus ir įdarbino į laisvas darbo vietas.

Savanoriaudami pas mus

Net 11 savanorių iš "Barclays Group Operations Lithuania" aktyviai įsitraukė į bedarbių įgūdžių ugdymą: organizavo bedarbių motyvacinius užsiėmimus, vizitą  į Barclays, darbo pokalbių imitacijas ir motyvacinius pokalbius. 

Dalindamiesi ekspertinėmis žiniomis

"HR Guide" trečius metus dalinasi savo profesiniais įgūdžiais, ekspertinėmis įžvalgomis ir konsultacijomis tiek su VšĮ "SOPA" programų dalyviais, tiek su darbuotojais, taip prisidėdama prie organizacijos vystymosi. 

Prisidėdami savo paslaugomis

Spaudos ir reklamos įmonė "Greita spauda" prie mūsų organizacijos socialinio verslo iniciatyvos "Share the Light" prisidėjo savo paslaugomis - sumaketavo ir išleido mums daugybę lankstinukų

Organizuodami socialiai atsakingus renginius

„Intermedix Lietuva“ parėmė mūsų socialinio verslo "Share the Light“ dirbtuves. O mes įmonės metiniame renginyje įmonės darbuotojus mokėme rišti mazgus ir gaminti apyrankes iš parakordo. Daugiau apie renginį

Dėkojame už bendradarbiavimą ir linkime prasmingų ateinančių 2018 metų! 

Facebook Linkedin

VšĮ "SOPA"

Krokuvos g. 8, Vilnius

info@sopa.lt 

www.sopa.lt 

LIKE
MailerLite