Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з ДУ Офіс з просування експорту України організовують та запрошують експортерів до Export Bootcamp, який відбудеться онлайн 28-30 липня. 

EXPORT BOOTCAMP

«Інструменти для швидкого старту»

EXPORT BOOTCAMP «Інструменти для швидкого старту» – це 3-денний вебінар загальною тривалістю 6,5 годин, який допоможе зрозуміти як спланувати експортну діяльність та зробити перші кроки.

Цілі тренінгу

Навчання та практичні вправи дозволять Вам ознайомитися та опанувати інструменти планування та розвитку експорту у 4-х кроках:

  • КОМПАНІЯ - оцінка експортної спроможності компанії та вплив результатів на вибір ринків збуту та подальші кроки експортної діяльності.
  • РИНОК - вибір потенційних ринків з урахуванням експортної спроможності компанії – знайомство зі схемою аналізу, відкритими ресурсами та прийняття рішення на основі зібраної інформації.
  • ТОВАР - визначення ціни та проведення порівняльного аналізу; відповідність товару вимогам ринку (законодавчі та маркетингові); розробка торгової пропозиції.
  • ПАРТНЕР - складання профілю та списку потенційних партнерів, знайомство з ресурсами пошуку. Інструменти просування.

І найголовніше – ви зможете застосувати інструменти та навички вже на тренінгу!

Для кого

Експортери з усіх регіонів України, які роблять перші кроки в експортній діяльності, планують, або хочуть її скорегувати.

Деталі проведення тренінгів

Онлайн-платформа: ZOOM

День 1

Дата: 28 липня
Час: 16:00 - 18:00

✔ Основні кроки експортної діяльності та їх важливість. Оцінка експортної спроможності компанії.
✔ Вибір та порівняльний аналіз ринків. Визначення критеріїв для первинного сканування ринків.
✔  Знайомство з онлайн-інструментами аналітики.
✔ Відповідність між обраними ринками та ресурсами компанії, прийняття рішення.

 

День 2

Дата:  29 липня 
Час: 16:00 - 18:30

✔  Аналітика вимог ринків. Схема аналітики вимог доступу на ринок.
✔  Загальні вимоги до товарів: ринкові стандарти, вимоги безпеки, сертифікація, дозвільні документи.
✔  Визначення основних груп споживачів та розробка унікальної торгової пропозиції.
✔  Відповідність компанії обраному сегменту споживачів.

 

День 3

Дата: 30 липня
Час: 
16:00 - 18:15

✔  Ціна та канали розподілу (дистрибуція). Визначення ціни в залежності від обраного каналу.
✔  Маркетингова стратегія та інструменти просування – огляд інструментів та рекомендації щодо застосування в існуючих умовах.
✔  Керівництво з пошуку за вибору партнеру - інструменти, які дозволяють шукати партнера і оцінювати найбільш відповідний варіант у залежності потреб компанії.
✔  Знайомство з відкритими ресурсами пошуку партнерів – демонстрація відкритих ресурсів та баз даних.

Завантажити програму

РЕЄСТРАЦІЯ - до 23 липня 2020 (23:59)

Увага! Кількість учасників заходу обмежена. Організатори залишають за собою право відбору на основі наданої у аплікаційній формі інформації. Всього для участі буде відібрано максимум 40 учасників (20 компаній по 2 представники). Учасники що не пройдуть відбір матимуть більше шансів потрапити на другий етап програми, який відбудеться у серпні. 

До кінця реєстрації залишилось

DAYS HOURS MINUTES SECONDS
Зареєструватись

Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте 24 липня на вказану в реєстраційній формі електронну пошту. Заявки на участь у заході, отримані після завершення реєстрації, розглядатися не будуть.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Тренер програми

Галина Перепелиця

Незалежна експертка з міжнародної торгівлі, консультант та тренер з питань експорту до ЄС та технічної відповідності

Сертифікований консультант з експорту до ЄС. Консультант та тренер з питань відповідності продукції вимогам ЄС; з питань виявлення ринкових потреб та вимог; реалізує дослідження потенційних ринків.

Має міжнародний досвід роботи на ринку Балканських країн у напрямку реформування національної системи безпеки харчових продуктів та імплементація законодавства ЄС, стимулювання та просування експорту, сприяння розвитку торговельних відносин між Україною та Албанією, займалась розвитком торгівельних зв’язків з Балканськими країнами.

Професійний тренер, більше 17 років займається розробкою та впровадженням навчальних програм з питань експорту та торгівлі. За керівництвом Галини було реалізовано декілька десятків проектів з розвитку бізнесу та експорту.

Зовнішній експерт та тренер з питань експорту в рамках таких проектів та програм як GIZ, East Invest, Stronger Together, German/Ukrainian Partner Business Project, USAID, Leadership in Economic Governance (LEV) Program, UNDP project “Economic and Social Recovery of Donbas Region”, East Invest 2, GIZ, Helvetas, etc

Зареєструватись

У вас виникли питання?

Пащуков Сергій

Менеджер проектів Офісу з просування експорту України

Email: spashchukov@epo.org.ua

Ініціатива реалізується Офісом з просування експорту у співпраці з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

ДУ "Офіс з просування експорту України"

м. Київ, вул. В. Антоновича, 51

info@epo.org.ua

Facebook Youtube