„Maisto banko“ naujienlaiškis Nr. 24

„Maisto bankas" pristatė 2017 metų veiklos ataskaitą

Birželio 12 d. Lietuvos kulinarinio paveldo muziejuje „Maisto bankas" pristatė savo 2017 metų veiklos ataskaitą ir padėkojo rėmėjams. Pernai metais nepasiturinčiųjų maitinimui surinkome ir išdalinome 7 466 tonas maisto už 11,2 mln. eurų. Tokiu būdu mažas pajamas gaunantiems žmonėms buvo patiekta 15 mln. porcijų maisto.

Skaitykie čia.

Gyventojus pirmą kartą pasieks parama ne tik maisto produktais, bet ir higienos prekėmis

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramą pirmą kartą sudaro ne tik maisto produktai, bet ir visai šeimai tinkančios higienos prekės. Šią paramą birželio mėnesį gaus >181 tūkst. nepasiturinčių šalies gyventojų. „Maisto bankas“ EPLSAF paramą dalina 23 savivaldybėse.

Skaitykite čia.

Prasidėjo projektas „Rezervuota vyresniems“

Prasidėjo viešosios įstaigos „SOPA“ ir „Maisto banko“ bendras projektas „Rezervuota vyresniems“. Jo tikslas - padidinti vyresnio amžiaus asmenų užimtumą ir aktyvų dalyvavimą darbo rinkoje bei visuomenės gyvenime.

Skaityke čia

Kviečiame savanorius!

Vasarą dėl atostogų „Maisto banke“ sulaukiame mažiau savanorių, nei papastai. Bet kova su maisto švaistymu ir skurdu atostogų neturi.

Jei nuobodžiaujate ar turite bent kelias valandas laisvo laiko, kviečiame ateiti į pagalbą „Maisto bankui” – padėkite gelbėti atliekamą maistą ir jį perduoti nepasiturinčių maitinimui!

„Maisto banko“ savanoriu gali tapti visi, vyresni nei 14 metų – laukiame tiek jaunų, tiek vyresnių! Pagalbos reikia vairuojant, tvarkant maistą sandėliuose, dalinant maisto paketus. Jei galite savanoriškai padėti, užpildykite šią registracijos anketą,

Jūsų pagalba labai reikalinga, širdingai Jums dėkojame!

„Maisto bankas“

Vytenio g. 54, Vilnius

El. p.: info@maistobankas.lt

Tel. (8 5) 273 3588

            Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba esate mūsų rėmėjas.

Atsisakyti