Žiūrėti naršyklėje
Šventes pasitikime bėgdami virtualų maratoną „Už mokslo pažangą!“

Dar niekada nebuvo taip paprasta tuo pačiu metu virtualiai nubėgti maratoną ir sumaniai paremti savo universiteto fondą. Tai lenktynės, kuriose laimėsime visi. Kviečiame dalyvauti virtualiame Vilniaus universiteto Alumni bendruomenės maratone!

Kaip bėgti? Viskas labai paprasta: paramai skirtas 1 euras = 1 metras į bendrą tikslą, maratono distanciją, 42 195 metrus. Rinkis savo distanciją ir bėk. Lenktyniaujame iki sausio 10 d. 

Tavo parama yra tvari ir neš naudą amžinai. Paramą neliečiamajam kapitalui investuosime, o investicijų grąžą skirsime Vilniaus universiteto tobulėjimą ir tarptautinį konkurencingumą skatinantiems projektams: finansuosime talentingiausių tautiečių sugrįžimą ir užsienio talentų atvykimą į Vilniaus universitetą – dėstymui, moksliniam darbui, studijoms.

Po bėgimo atsiųsime tau vardinę virtualią bėgimo kortelę. Maratono svetainėje matysi nuolat atnaujinamą statistiką, kaip bėgti sekasi kiekvieno padalinio bendruomenei. Bėk maratoną ir perduoti estafetę draugams!

NORIU BĖGTI!
Arvydas Andrijauskas papildė mūsų dalininkų gretas

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto alumnas, verslininkas, vieną didžiausių Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos grupių „Alma littera“ valdančios bendrovė „AL holdingas“ pagrindinis akcininkas, valdybos pirmininkas ir vadovas Arvydas Andrijauskas papildė mūsų dalininkų gretas. Džiaugiamės ir dėkojame!

Česlav Okinčic prisijungė prie Globėjų tarybos

Ilgametis Vilniaus universiteto Tarybos narys, teisininkas, verslo teisės advokatas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras tapo mūsų Globėjų tarybos nariu. Dėkojame už iniciatyvumą ir ambasadorystę!

Vilniaus universiteto fondas šiandien
Atsisiųsk Fondo pristatymą (PDF)
Patiko mūsų naujienlaiškis? Pasidalink su kitais.
facebook linkedin instagram twitter youtube
Vilniaus universiteto fondas

Universiteto g. 3, Vilnius, Lietuva
+370 5 219 3000
vufondas@vuf.lt

Gavote šį laišką, nes užsisakėte naujienas mūsų svetainėje arba skyrėte paramą
Vilniaus universiteto fondui.

Atsisakyti