Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Birželio mėnesio NAUJIENOS

Vaikų gynimo dienos renginys

Vasarą pradėjome spalvingai ir linksmai! 

Birželio 1-ąją, vaikų gynimo dienos proga vyko renginys VUL Santaros klinikose. Puikių emocijų sukėlė Donato Montvydo apsilankymas ir atlikta daina, o mažieji kovotojai buvo laimingi galėdami ne tik pabendrauti, bet ir nusifotografuoti su mylimu dainininku!

Organizacija Raudonos nosys - gydytojai klounai sukėlė šypseną veiduose mūsų mažiesiems herojams bei visiems susirinkusiems, o žonglierius pademonstravo įspūdingus triukus su degančiais fakelais bei po ligoninės kiemą vaikams mojavo nuo vienaračio:)

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie mūsų herojų šypsenų veiduose bei pavertė pirmąją vasaros dieną įspūdinga!

Labdaringas turnyras "Už pergalę gyventi"

Drauge su SKM - Sostinės krepšinio mokykla organizuotas jau tradiciniu tapęs turnyras sulaukė labai daug norinčių išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje ir prisidėti prie sergančių vaikų gerovės.

Nuostabu matyti, jog mus supa tiek daug gerą širdį turinčių žmonių, norinčių dalintis gerumu. 

Netrūko geros nuoraikos, muzikos ir įnirtingų kovų! Turnyro dalyviai turėjo galimybę pabendrauti ir pažaisti su garsiausiais šalies krepšininkais, kurie atvyko į renginį - broliai Lavrinovičiai, Saulius ir Mindaugas Kuzminskai, Tadas Klimavičius, Justas Sinica.

Kartu mes jėga ir galime nuveikti dar daugiau gražių darbų mažųjų kovotojų labui.

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Darijus, 13 m. 

Gyvena Kretingoje. Laišką rašė prieš keturis metus. Inkste išoperavo auglį. Šiuo metu remisijoje, jaučiasi labai gerai. Labiausiai mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus. Anksčiau norėjo biliardo stalo kaip Kauno klinikose, tačiau dabar labai nori naujo Xbox su judesiais. Turi 360.

Paulius, 12 m.

Nepiktybinis galvos auglys. Prieš 4 metus diagnozavo smegenų vėžį. Nepiktybinis, negalima operuoti. Buvo 4 cm, paliko 2 cm, dabar vėl pradėjo atauginėti. Kaune gydosi. Vaistais gydysis. Iš Telšių. Bus konsiliumas, sprendžiama ar daryti operaciją. Svajoja apie Nintendo swich v2; samsung galaxy 20 ultra 5g pokemon sveord

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Svajonės, kurios pildosi

Vairuotojo teisės Mantui

Mantas - septyniolikos vaikinas, gyvenantis Gargžduose, į Kauno klinikas pateko pasijutęs prastai – prakaituodavo naktimis, darėsi silpna, dingo apetitas bei sparčiai ėmė kristi svoris. Galiausiai pakilo aukšta 39,5° temperatūra. Klinikose Mantui buvo diagnozuota Hodžkino limfoma IV stadija, skaubiai pradėtas gydymas chemoterapija, kuris truks mažiausiai pusę metų.Tiek pačiam vaikinui, tiek jį mylintiems ir besirūpinantiems tėvams tokia žinia buvo šokiruojanti. Gydymo metu aktyvus ir keliauti mėgstantis jaunuolis jaučiasi labai silpnai – skauda pilvą, pykina, slenka plaukai.Labiausiai už viską Mantas norėtų pasveikti ir aplankyti Biržų apžvalgos bokštą, netoliese esantį senovinės technikos muziejų Sodeliškių dvaro sodyboje. Vaikinas svajoja grįžti į jam įprastą gyvenimo ritmą, kai galėtų leisti atostogas prie jūros, vykti prie ežero, plaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Dar viena aistra, kurią jaunuoliui per ligą teko apleisti – sportas – Mantas iki sužinant diagnozę buvo nuolatinis sporto salės lankytojas ir intensyviai treniravosi.Laiške Mantas parašė, jog svajoja apie vairuotojo pažymėjimą, kad išsilaikęs teises pats galėtų važinėti iš Gargždų į Kauną gydytis, kad nereikėtų nuolat prašyti tėvų.

Širdingai dėkojame Dariui Bivainiui, kuris Manto svajonę padėjo paversti realybe ir kai vos jaunuolis pasijus geriau – galės pradėti lankyti vairavimo kursus!

Esame labai laimingi, žinodami, kad vaikinas jaučiasi vis geriau ir geriau, o gydymas jau eina į pabaigą. Mantai, linkime tau stiprybės ir ryžto nepasiduoti, juk esi stiprus kovotojas!

Fotoaparatas Austėjai

Šiai nuotraukose besišypsančiai ir geros nuotaikos kupinai merginai Austėjai 16 metų. Dabar ji jaučiasi žymiai geriau ir nekantrauja leisti laiką su šeima ir draugais.

Iššūkiai Austėją ir jos šeimą užgriuvo kai jai buvo 3,5 metukų. Pradžioje gydytojai manė, jog tai saulės smūgis, tačiau vėliau, atlikus tyrimus diagnozuota židininė epilepsija. Epilepsija ne vienerius metus gydyta depakinu, o priepuoliams nesikartojant nuo 2011 iki 2017 metų palaipsniui nutrauktas vaistų vartojimas. 2020 vasarą Austėjai nukritus ir susitrenkus galvą prasidėjo traukuliai, o po išsamių tyrimų Klaipėdos vaikų ligoninėje rasti poroksizminiai iškrūviai. Buvo paskirtas gydymas levetiracetamu. Birželio mėnesį atliktas pakartotinis tyrimas parodė, jog Austėjos galvoje yra auglys, medikai nusprendė jį pašalinti. Nors operacija įvyko sklandžiai, gautas atsakymas vėl pateikalvo merginos ir jos šeimos styprybės – diagnozuota anaplastinė astrocitoma. Iškart paskirtas gydymas spinduline bei chemoterapija. Iki vasario 1 dienos Austėja bus baigusi 12 kartų radioterapijos gydymą. Po auglio šalinimo operacijos dingo visi šalutiniai poveikiai, galvos svaigimas, todėl Austėja jaučiasi žymiai geriau ir gali mėgautis gyvenimu.

Laiške, kuriame mergina aprašė savo svajonę, buvo paminėta, kad fotografija yra tai, kas jai suteikia džiaugsmo – Austėja mėgsta įamžinti peizažus – saulėlydžius, rudenėjančią gamtą. Taip pat Austėja mėgsta fotografuoti žmones, kai galima užfiksuoti netikėtas jų emocijas, o kaip pati mergina sako – per kadrą pamatyti žmogaus vidinį pasaulį. Dėl šios priežasties didžiulė mergaitės svajonė buvo turėti fotoaparatą, kuriuo galėtų fiksuoti gražiausias ją supančias akimirkas. Taip pat paauglė prasitarė, kad labai žavisi krepšininke Dalia Belickaite. Esame nuoširdžiai dėkingi ir laimingi jog pavyko įgyvendinti Austėjos svajonę ir jai buvo įteiktas NICON 780 fotoaparatas, o dovaną mergina gavo būtent iš Dalios Belickaitės rankų. Ačiū Jums Dalia, kad prisidedate prie kilnių darbų ir suteikėte Austėjai begalę gerų emocijų, susipažindama ir pasišnekučiuodama su ja.

Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ įmonei „Kalvasta“, kad išpildė Austėjos svajonę turėti fotoaparatą! Esame dėkingi, jog mus supa didelę širdį turintys žmonės.

Planšetė Germanui

Susipažinkite, tai Germanas. Šis šešiolikos metų jaunuolis gyvena Klaipėdoje, laisvalaikiu mėgsta leisti laiką gamtoje ir turi begalę kitų hobių! Dabar Germanas šypsosi, jaučiasi gerai ir labai noriai bendrauja bei aktyviai leidžia laisvalaikį – atlieka mankštas namuose, sportuoja salėje. Visgi anksčiau teko išgyventi daug sunkumų, kurie pareikalavo paties berniuko ir jo tėvų stiprybės.Kai Germanui nebuvo net dvejų metukų, jam buvo diagnozuotas cereblinis paralyžius, o šalia to – mišrūs raidos sutrikimai, kvadriplegija, tetraplegija. Po diagnozės sekė kasdienės mankštos namuose, raumenų stiprinimas ir lavinimas. Taip pat Germanas vykdavo į sanatoriją, kurioje būdavo atliekamos papildomos reabilitacinės procedūros, padėsiančios jam vystytis bei tvirtėti. Po kurio laiko buvo atliktos operacijos - abiejų riešų lenkėjų achilų pailginimas, abipusis kelių lenkėjų achilų pailginimas bei abiejų čiurnų operacijos, abeji klubai. Negana to, vaikinui teko ištverti ir sunkią apendicito šalinimo operaciją, kurios metu vos išgyveno...

Taigi, iššūkių Germanui gyvenimas nepagailėjo, tačiau šiuo metu paauglys jaučiasi jau žymiai geriau ir nepraranda optimizmo bei aktyviai leidžia laiką – sportuoja, lanko baseino treniruotes. Labai mėgsta bendrauti, piešti guašu, muzikuoti, sportuoti. Vaikinas nepailsta mokytis – su tėvų pagalba mokosi dar nežinomas spalvas, skaičius, o taip pat Germanui patinka vaikams skirti spektakliai, sporto renginiai. Nepaisant to, jog Germanas labai aktyvus jaunuolis, jo svajonė buvo turėti planšetę, kurios pagalba ne tik smagiai galėtų leisti laisvalaikį, tačiau ir mokytis. Dėl judėjimo sunkumų berniukui sunku naudotis standartine kompiuterio klaviatūra, tad planšetė leis lengviau ugdyti savo kompiuterinio raštingumo sugebėjimus bei integruotis į visuomenę, pasitikėti savimi.

Nuoširdžiausios ir didžiausios padėkos Orestui Vaikšnorui ir Daliai Vaikšnorienei už tai, jog suorganizavo svajonės išpildymą ir Germano kasdienybę pavertė dar spalvingesne! Širdingai Jums dėkojame už prisidėjimą prie kilnaus darbo, ačiū, už tai, jog suorganizavo svajonės išpildymą ir Germano kasdienybę pavertė dar spalvingesne!

Širdingai Jums dėkojame už prisidėjimą prie kilnaus darbo, ačiū, kad esate kartu.

Pagalba, kurios reikia

Vitaminai ir papildai Esterai

Šiai mažai linksmai mergytei, vardu Estera yra 2,8 metukai. Šiai žaviai mergytei buvo diagnozuoti mišrūs specifiniai raidos sutrikimai - sulėtėjusi judesių bei sutrikusi kalbinė raida, pastebėtas nepastovus sekimas žvilgsniu. Su mylinčios mamos pagalba Estera ne tik atlieka įvairias manšteles namuose, kurios padėtų mergaitei sparčiau vystytis, tačiau ir lankosi pas gydytojus.

Šį kartą padovanojome Esterai maisto papildų ir vitaminų, kad ji būtų dar sveikesnė ir žvalesnė, o taip pat nustebinome žaisliukais, kurie lavintų motoriką bei mergytės dieną padarytų smagesnę. 

Nuoširdžiai dėkojame už paramą Saugos Tarnyba Likurgas, kurie Esterai suteikė taip reikalingus vitaminus bei lavinamuosius žaisliukus.

Parenterinio maitinimo krepšys Emmai

Judriai ir aktyviai mergaitei Emmai septyni metukai. Jau nuo pat gimimo mergaitei teko susidurti su sunkumais ir drauge su ją mylinčiomis mama ir močiute, surėmus pečius kovoti dėl Emmos gyvybės. Mergaitės diagnozė – įgimtas storosios žarnos dalių nebuvimas, atrezija ir stenozė. Taip pat įgytos diagnozės – tulžies pūslės akmenligė, obstrukcija, trumpos žarnos sindromas, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, geležies stokos anemija, sepsis.Mažoji Emma gimė neišnešiota, iškart gimusiai teko daryti operaciją dėl plyšio pilve. Į galvytę buvo įstatytas kateteris, kuriuo lašinami vitaminai, atsakingi už vystymąsi ir augimą. Po gimimo mergaitei net metus ir du mėnesius teko gulėti ligoninėje, kol galėjo vykti namo. Šiuo metu į krūtinę, pagrindinę veną, Emmai įstatytas jau 12 – as kateteris, kuris kasdien dozuoja vitaminus per vamzdelį. Iki šios dienos mažajai kovotojai teko atlaikyti net 33 narkozes ir begales nemalonių procedūrų. Retkarčiais paūmėja ir užpuola akmenligė. Emma sunkiai valdo dešinę rankytę ir dėl vitamino D trūkumo buvo prasidėję savaiminiai lūžiai. Visgi mergytė yra tikra stipruolė ir jau po truputį pradeda savarankiškai valgyti ir piešti kaire ranka.

Gavome Emmos močiutės Nijolės laišką su prašymu padėti. Mergaitei buvo reikalingas naujas specialus Micrel firmos parenterinio maitinimo krepšys ir įkroviklis mitybos pompai, nes senasis jau susidėvėjęs bei nebesaugus naudojimui. Labai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie Emmos kasdienybės pagerinimo ir nupirkti jai labai reikalingus priedus.Nuoširdžiausią

AČIŪ norėtume ištarti Pieno žvaigždės, kurių organizuotos „DVARO pieno“ pieno akcijos dėka suteikėme Emmai gyvybiškai reikalingą pagalbą. Ačiū už Jūsų gerumo kupinas širdis ir norą dalintis. Taip pat dėkojame visiems, įsigijusiems „DVARO pieno“ produkciją ir šitaip prisidėjusiems prie paramos mūsų mažiesiems kovotojams.

Maži dalykai padeda užaugti!

Individuali kineziterapija Amelijai

Ši žavi ir visas jėgas mankštoms atiduodanti mergaitė vardu Amelija. Amelijai būnant 4 mėnesių buvo nustatyti mišrūs specifiniai raidos sutrikimai. Taip pat mergaitė turi gretutinių sutrikimų – generalizuota epilepsija ir epilepsinis sindromas, ataksinis cereblinis paralyžius, stereotipiniai judesiai, gastroezofaginio refliukso lėtinė liga, vidurių užkietėjimas, neorganiniai miego sutrikimai bei abiejų akyčių aklumas. Būtent mankštų pagalba Amelija nuolat gali stiprėti ir tvirtėti, o jos mamai ir sesutei tai didžiausias džiaugsmas.

Nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū tariame aukok.lt iniciatyvai, kurios metu surinktos lėšos skiriamos mergaitės mankštoms. Su aukok.lt iniciatyvos pagalba galėjome suteikti Amelijai individualios kineziterapijos manštų užsiėmimus, kurių buvo net 19, taip pat mergaitė turėjo 3 viso kūno masažus. Ši suteikta pagalba prisideda prie nuolatinio Amelijos stiprėjimo ir judėjimo į priekį.

Gera žinoti, jog Jūsų noras dalintis ir beribis gerumas mums leidžia padėti Amelijai ir jos šeimai. Linkime kuo didžiausios styprybės ir sveikatos Amelijai ir ją mylinčioms sesutei bei mamai Laimai.

Gydymas Azerbaidžane Ramunei Barborai

Mūsų draugystė su Ramune Barbora tęsiasi jau vienerius metus ir esame laimingi, jog galime prisidėti prie lengvesnės merginos kasdienybės, turint nepagydomą odos ligą.Nuo pat gimimo Ramunė Barbora serga itin reta, su metais progresuojančia, genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina.Merginai yra taikomas gydymas Azerbaidžane, Naftalano mieste, kurio metu naudojama gydomoji nafta bei reikalinga reabilitacija.

Ramunė Barbora yra laiminga, jog jaučiasi vis geriau po kiekvieno gydymo bei džiaugiasi dalimybe išvykti gydytis į užsienį.Nuoširdžiai dėkojame Bioderma , kad su Jūsų pagalba Ramunė Barbora gali jau ne pirmą kartą vykti gydymui į Azerbaidžaną.Būtent Bioderma ženklo iniciatyva galėjome surinkti lėšas, reikalingas gydymui užsienyje, o prie akcijos galėjo prisidėti visi, perkantys „Atoderm“ linijos produktus, nuo kurių 5 % skiriami mergaitės reabilitacijai ir gydymui.Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ Bioderma už kilnius ir reikalingus darbus, kuriuos galime nuveikti kartu. Ačiū visiems, kurie taip pat prisideda prie iniciatyvos, įsigydami „Atoderm“ linijos produktus.

Dėkojame, kad dalinatės gerumu.

Kėdutė Dangirui

Kelis kartus jau esame bendravę su nuostabia daugiavaike šeima iš Raseinių, kur netyla vaikų klegesys ir juokas. Šeimoje auga penkiametis Dangiras, kuriam dar kart prireikė mūsų pagalbos, o prašymą gavome iš mamos Audronės, kuri dėl savo vaikų, rodos, galėtų ir kalnus nuversti!Dangiras serga sunkia genetine liga ir turi begalę gretutinių ligų – sunkūs epilepsijos priepuoliai, smegenų displazija, raidos sutrikimai bei cereblinis paralyžius. Būtent todėl berniukui reikalinga didesnė priežiūra ir specialios priemonės, padedančios šeimai pasirūpinti Dangiriuku kievieną dieną. Šį kartą Dangiro mama kreipėsi su prašymu, jog sūnui reikia naujos kėdutės, kuri reikalinga kiekvieną dieną, nes berniukas nemoka sėdėti, iškart griūna. Senoji jau labai nusidėvėjusi, skirta kūdikiams, tad ūgtelėjusiam Dangirui nei patogu, nei saugu sėdėti senojoje kėdutėje.

Nuoširdžiai dėkojame aukok.lt iniciatyvai, kurios metu surinktomis lėšomis ir galėjome nupirkti berniukui kėdutę. Širdis džiaugiasi, jog galėjome padėti šiai nuostabiai šeimai ir suteikti nepaprastai reikalingą specialią kėdutę.Linkime sveikatos Dangirui ir visai šeimai.

Ačiū Jums, kad esate šalia ir dalinatės gerumu

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

„CityBee“ parke – vaikų svajones vaizduojančiais piešiniais išmarginti automobiliai!

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga į gatves išriedėjo „Citybee“ automobiliai, puošti įvairiausiomis vaikų svajonėmis – noras turėti šuniuką, gauti naują dviratį ar nuvykti prie jūros. Visuose spalvinguose piešiniuose atsispindi mažųjų mūsų draugų kūrybiškumas, meilė, spinduliuojama šiluma, todėl nepaprastai džiaugiamės, jog išmarginti automobiliai galės džiuginti ir teikti geriausias emocijas visiems, kurie pamatys juos riedančius miesto gatvėmis.

Nuoširdžiai dėkojame CityBee - imu ir važiuoju, kad inicijavote ir padėjote realybe paversti šią nuostabią idėją su „važinėjančiomis žinutėmis“, išmargintomis vaikučių svajonėmis.Pamatę šiuos spalvingus automobilius nedvejoję pasinaudokite paslauga! Nuskenavę QR kodą taip pat galite prisidėti prie mažųjų kovotojų svajonių išpildymo. Šilčiausios padėkos už Jūsų gerumą.

Drugystė su Jaunimo futbolo organizacija

Nepaprastai džiaugiamės prasidėjusia draugyste su Jaunimo futbolo organizacija. Kartu nuveiksime dar daugiau gerų darbų ir prisidėsime prie sergančių vaikučių gerovės bei svajonių išpildymo.

Vyrų kirpyklos "Alex Barber Shop" trečiojo gimtadienio proga rinktos aukos fondo globojamiems sergantiems vaikams

Be galo džiaugiamės draugyste su Alex Barber Shop įsikūrusia Panevėžyje, kurie savo trečiojo gimtadienio proga surengė iniciatyvą – visos tą dieną surinktos lėšos už kirpimą buvo skiriamos mūsų fondo globojamiems mažiesiems ligoniukams. Gausiai plūstantys klientai, norintys apsikirpti ir tuo pat metu prisidėti prie mažųjų gerovės tą dieną surinko net 967,05€ !

Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų iniciatyvą, kurios pagalba surinktos lėšos bus skiriamos mūsų herojų gydymo išlaidoms bei svajonėms pildyti. Nuostabu žinoti, jog gerumas neturi ribų ir sienų – visiškai nesvarbu, kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje esi – gali prisidėti prie kilnių darbų.

Nuoširdus ačiū Justinai ir visam “Alex Barber Shop” kolektyvui už jūsų kilnius poelgius ir dideles širdis! Susikibkime drauge ir paverskime sunkiai sergančių vaikų svajones tikrove!

Forest Grill restorano iniciatyva!

Nuoširdžiai dėkojame restoranui Forest Grill, įsikūrusiam Ignalinoje, kurie gražios iniciatyvos metu surinko 2300 eur. onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, globojamiems mūsų fondo.Birželio 19 ir 20 dienomis Forest Grill kvietė lankytojus mėgautis skaniu maistu, o visos surinktos lėšos keliavo į fondo aukų dėžutę.

Esame nepaprastai dėkingi už Jūsų norą dalintis ir padėti mūsų mažiesiems herojams. Gera žinoti, jog mus supa žmonės, kuriems rūpi padėti tiems, kam mūsų pagalba labai reikalinga. Taip pat dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios iniciatyvos su noru padėti sunkiai sergantiems vaikams.

AČIŪ už Jūsų gerumo kupinas širdis.

BENDROS INICIATYVOS

Norime nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie prisideda prie kilnių darbų ir nepaliauja dalintis gerumu!

Mary Kay kolektyvas kviečia prisijungti prie gerumo iniciatyvos ir perkant Unlimited kūpų blizgius prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikučiams. Nuo kiekvieno įsigyto blizgio 1 doleris skiriamas mūsų fondo globojamiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Perkant “Greenworks” produktus 2 % nuo kiekvienos įsigytos prekės bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Prisidėti prie vaikų svajonių ir saugoti aplinką dar nebuvo taip lengva!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams! Visą asortimentą rasite MANILLA pardotuvėje.

Komiksas "IV PAMAINA.ŽAIBAS" - Aurelijaus Lipinsko inicijuotas kitoks būdas prisidėti prie sergančių vaikų gerovės. Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

AČIŪ Jums, kad esate su mumis. Kartu mes galime daugiau!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Kartu galime kurti stebuklus kiekvieną dieną.Rinkdamiesi gerumo tašku pažymėtą rausvą Akvilė vandenį prisidedate prie mūsų fondo globojamų mažųjų herojų. Ištiesti pagalbos ranką galime ir paprastais, kasdieniais būdais, todėl kviečiame atsigaivinti būtent taškeliu pažymėtu vandeniu.

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktaškąlinija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutė

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 
Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite