view_in_browser
Joga w domu

Witajcie 

Namaste

Boskość we mnie pozdrawia boskość w Tobie

Od tygodnia już się nie spotykamy w studio, nasze myśli są zaprzątnięte czymś innym.

Ja też musiałam się zastanowić co teraz , jak funkcjonować w tym okresie. Każdy z Nas znalazł się w nowej sytuacji i każdy rozwiązuje ją po swojemu. 

Nie będę WAM udzielała żadnych rad ,  tylko napisze jak ja sobie radze w tym czasie.

No może jedyną radę, prośbe jaką WAM dam to :

SZANUJCIE WYBORY INNYCH, KAŻDY Z NAS MA SWOJĄ LEKCJĘ DO PRZEROBIENIA, CZEGOŚ INNEGO DOŚWIADCZA ,  INACZEJ REAGUJE, MY NIGDY NIE ZROZUMIEMY TAK NAPRAWDĘ TEJ REAKCJI, ALE MOŻEMY JĄ USZANOWAĆ.

To tyle, a teraz co się dzieje w studio, no bo ja nie siedzę w domu cały czas (no może siedzę bo w końcu Studio to mój drugi DOM.) 

Po pierwsze jak część z WAS zauważyła na fb zaczęłam remont. Głownie zięć i córka, ale również kilku wspaniałych wolontariuszy (dziękuję) zajmują się tym ( ja bardziej kieruje i sprzątam :)). Już jest pomalowana duża sala kolor - Rajska plaża ( tylko palm mi brakuje :) ), obie szatnie i toalety. A dzisiaj już będzie mała sala.

Po drugie - wszystkie cienkie kocyki już poprane i czekają na WAS.

Po trzecie uruchomiliśmy zajęcia on line . Niestety są to zajęcia na fb - pisze niestety bo wiem, że cześć z WAS nie chce zakładać konta na fb i na razie nie mam dla nich rozwiązania. Ale wszystko przed nami.

Grupa na fb to  YAM OM-Line joga -   https://www.facebook.com/group... 

Aby uczestniczyć w zajęciach należy zapisać się do grupy i odpowiedzieć na pytania w przeciwnym wypadku Wasza prośba nie będzie zaakceptowana.

Lekcje Om-line w grupie są płatne i koszt jednych zajęć to 10 zł. Sposób płatności to:

- jeżeli posiadasz karnet to odkreśl sobie tyle wejść , aby pokryć z niego zajęcia po 10 zł, uczestniczyłeś 3 razy, a masz karnet za 100 zł to skreślasz na karnecie jedno wejście i pamiętasz o tych 5 zł :)., tak aby przy kolejnych 3 wejściach przekreślić znowu tylko jedno wejście na karnecie. Możecie też sobie z tyłu zapisywać i potem to przeliczymy jak już wrócicie na zajęcia stacjonarne.

- jeśli nie masz karnetu, a chcesz uczestniczyć to na koniec tygodnia policz w ilu lekcjach uczestniczyłeś i prześlij na konto studia odpowiednią kwotę.

- jeżeli jesteś użytkownikiem multisport,  to JA mam nadzieję że podpisze z nimi aneks umożliwiający WAM uczestnictwo w zajęciach. Sposób realizacji wejść opisze na fb i na www, gdy tylko go poznam.

- jeżeli chodzi o klientów OK i FIT na razie czekam czy podejmą jakąś decyzję. Na ten moment zapraszam WAS dalej do uczestnictwa w zajęciach na razie na tzw. kreskę.

- jeżeli Twoja sytuacja z powodu tego co się dzieje jest mało stabilna, to daj znać, a ja zapraszam Ciebie na zajęcia bez opłat bo prawdopodobnie teraz Joga będzie dla Ciebie, chwilą, w której się zregenerujesz i nabierzesz nowej siły.

Zajęcia będzie prowadzić ASIA i IFA, czyli hatha joga i vinyasa . 

Od poniedziałku planujemy zajęcia w następującym cyklu.

poniedziałek godz. 17:30  hatha joga z Asią

wtorek godz. 20:00 Vinyasa z Ifą

środa godz. 20:00 hatha joga z Asią

czwartek  godz.20:00 Vinyasa z Ifą

piątek godz.17:30 hatha joga z Asią

W sobotę i niedzielę będziecie mogli sobie odtworzyć zajęcia.

Dodatkowo po poniedziałkowych zajęciach utrzymam medytacje z Gongiem - godz.19:05 do 19:30. Medytacja będzie dostępna na https://www.facebook.com/JogaYam/, a nie na grupie.

Co będzie w następnych tygodniach zobaczymy. Proszę WAS o uwagi i sugestie dotyczące zajęć.

-

pobierz zdjęcie :)

ŚWIAT Z MATY ZAWSZE WYGLĄDA INACZEJ.

Na zdjęciu jestem ja Asia na początku mojej drogi, jeszcze nie byłam instruktorem, ale ten wyjazd był przełomowy w moim życiu. Master Class z Conny Larson na Cyprze październik 2007. To tam narodziła się myśl aby zostać instruktorem, to tam doświadczyłam mocy medytacji, to tam nauczyłam się szanować różne ścieżki rozwoju.

POZDRAWIAM WAS ASIA
Studio Jogi YAM

Kochanowskiego 4, Poznań
Poland

facebook twitter instagram

Otrzymałeś ten email ponieważ zapisałeś się na naszej stronie albo dokonałeś/aś u nas zakupu

Anulowanie subskrypcji
MailerLite