Sveiks, LU absolvent!

Tieši Tu esi svarīgākā kluba daļa, tāpēc šajā ziņu lapā apkopojām informāciju par to, ko kopā esam izdarījuši un kādi ir mūsu nākamie plāni. Tāpat pastāstīsim, kādas aktualitātes ir Latvijas Universitātē, lai arī turpmāk Tu vari būt daļa no tiem!

Absolventu klubs - Tavs ieguldījums Universitātē

19. oktobrī norisinājās LU Absolventu kluba biedru sanāksme, kuras laikā apskatījām LU Dabas mājas modernās telpas. Tāpat arī izbaudījām LU Ķīmijas fakultātes studentu eksperimentus un apspriedām jau paveikto LU AK darbībā, kā arī prezentējām nākotnes projektus. Ja jūti sevī izaicinājumu, pievienojies, iesaisties aktīvāk un kļūsti par kāda Projekta vadītāju!

Projekti
Fotostāsts

Laipni aicinām iesaistīties LU Absolventu kluba aktīvajā darbībā, lai īstenotu dažādus projektus un aktivitātes arī turpmāk. Izvēlies sev interesējošo jomu:

  • akadēmiskās un studiju vides uzlabošanai un kvalitātes izvērtēšanai (domnīcas “LU ceļš uz izcilību” Ceļa karte);
  • absolventu piederības stiprināšanai ar savu Alma Mater (Absolventu diena);
  • ziedošanas kultūras veicināšanai un LU Botāniskā dārza attīstībā (Absolventu taka).
Uzzini vairāk par iespējām

LU Absolventu Sarunu vakars: Izglītība kā vērtība

13. decembrī plkst. 18:00 pirmoreiz ieklausīsimies LU absolventu stāstos. Šoreiz savā pieredzē par izglītību kā vērtību dalīsies tādi absolventi kā Tālavs Jundzis - jurists, politiķis, bijušais aizsardzības ministrs, Eva Johansone - žurnāliste, K.Morberga stipendiāte, kā arī Valdis Zuters - fizikas skolotājs un Iespējamās misijas absolvents. Uz tikšanos kafejnīcā "Spiikiizi", K.Valdemāra ielā 17A.

Seko līdzi pasākumam

Intervija

Absolventu klubs ceļā uz Universitātes izcilību "bruģē" Absolventu taku

Aktīvi darbojamies jau vairāk kā pusotru gadu, vienkopus pulcējot LU patriotus, kuri pēc studiju beigšanas nav aizmirsuši savu Alma Mater. Intervijā lasi vairāk par šādiem tematiem: *Taps Absolventu taka Botāniskajā dārzā;      *Gribam diplomu vai zināšanas?; *LU absolventi aicināti pievienoties klubam.

Galda spēļu vakaros pulcējas aktīvākie absolventi

Galda spēļu vakari ir kļuvuši par iecienītu tradīciju aktīvāko absolventu vidū. Šoreiz tikāmies ārpus akadēmiskās vides, džeza bārā-restorānā "Trompete", lai kopīgi sajustu uzvaras garšu, spēlējot daudzas jo daudzas galda spēles.

Fotostāsts

LU pārstāvji saņem Triju Zvaigžņu ordeņus un Atzinības krustu

Dr.habil.biol. Īzakam Rašalam

LU Bioloģijas fakultātes profesors, LU Bioloģijas institūta vadošais pētnieks un Vides ģenētikas laboratorijas vadītājs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) akadēmiķis, Latvijas ģenētiķu un selekcionāru biedrības vadītājam. Piedalījies vairāku jaunu augu šķirņu izveidošanā.

Dr.phil. Skaidrītei Lasmanei

LU emeritētajai profesore, LU Sociālo zinātņu fakultātes Sociālo un politisko pētījumu institūta (SPPI) vadošā pētniece. Uzskatāma par autoritatīvāko un atpazīstamāko ētikas eksperti Latvijā, kuru raksturo intelekts, īpašs akadēmiskais cēlums, izsmalcināta sievišķība un elegance.

Prof. Jurim Miķelsonam

LU Datorikas fakultātes pensionētais profesors saņem Atzinības krusta IV šķiru par pusgadsimta ilgu uzticīgu kalpošanu Latvijas valsts idejai, mūžilgu ieguldījumu augstākās izglītības un zinātnes, informācijas tehnoloģiju praktiskas izmantošanas, kā arī sabiedrības attīstības jomā.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jauna ziedošanas platforma

Atbalsti arī Tu sirdij tuvākos LU projektus vai perspektīvākos studentus! Vēlme dalīties un palīdzēt, būt pašaizliedzīgam un darīt citu labā, būt ar atvērtu sirdi un būt tam, kam patiešām rūp - tā var raksturot tos, kuri ir izvēlējušies kļūt par mecenātiem: https://ziedot.lu.lv/

Ziedo Absolventu takai
Ziedo Absolventu klubam

Izrāde pieaugušajiem "Aplamā mīla"

LU Studentu teātris ir dibināts 1946.gadā. Šī sezona ir bagāta ar daudzām izrādēm. Jau 22. un 30.novembrī aicina uz izrādi "Aplamā mīla", kas tapusi pēc Noras Ikstenas grāmatas „Amour fou jeb Aplamā mīla 69 pantos” fragmentiem. Izrādes norisinās LU Humanitāro zinātņu fakultātē, Visvalža ielā 4a. Ieeja par ziedojumiem.

LU veicina zinātnes izcilību un sadarbību ar uzņēmumiem

Esam lepni, ka Latvijas Universitāte ir pirmā augstskola Latvijā, kas īsteno zinātnes atbalsta sistēmu - Zinātnes izcilības un komercializācijas atbalsta programmu. Uzzini vairāk un izmanto sniegtās iespējas!

Sakām lielu paldies biedriem, kuri jau atbalsta kluba rīkotos pasākumus ar savu iesaisti, biedra naudu vai ziedojumu, bez biedru palīdzības mums nebūtu izdevies jau sasniegtais. Atbalsti arī nākamos LU AK pasākumus, apmaksājot biedra naudu vai ziedojot.

Veidosim klubu kopā! 

Facebook Twitter

LU Absolventu klubs

E-pasts: brigita.zutere@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite