Absolventi satiekas!

Ar prieku paziņojam, ka š.g. 19. maijā Botāniskajā dārzā norisināsies Latvijas Universitātes vēsturē pirmā Absolventu diena! Tie būs lielākie satikšanās svētki, kad vienuviet sastapsies dažādu paaudžu un fakultāšu absolventi. Ierašanās no plkst. 17:30.

Aktivitātes, kas aizrauj

Iepazīsties ar plašo aktivitāšu kopumu, kas paralēli norisināsies gan uz skatuves, gan sarunu teltī, gan visā LU Botāniskā dārza teritorijā. Kopā ar ģimenēm un studiju biedriem baudīsim pavasara atnākšanu Dārza svētku burvībā! Ieeja par ziedojumiem - iepriekš ziedojot mājaslapā http://absolventudiena.lu.lv/ vai uz vietas ar skaidru naudu.

Rokgrupa "Pērkons"

Gatavojies karstākajam maija vakaram kopā ar leģendāro latviešu rokgrupu. Tieši tā - pasākuma kulminācijā absolventus muzikālos ritmos iekustinās “Pērkons”! Uzmini, kurā dziesmā ir vārdi “Viena alga, kas tev priekšā - draugu pulks vai zvēru bars. Galvenais, lai tevī pašā uzplaukst sapumpurots zars”?

Kā mēslot savus sapņus?

Savukārt sarunu teltī būs dzirdami dažādu fakultāšu un nozaru absolventu stāsti, kā mēslot savus sapņus. Savos iespaidos dalīties tādi LU absolventi kā Māris Olte (Bioloģijas fakultāte), Mārcis Auziņš (Fizikas un matemātikas fakultāte), Ieva Krūmiņa (Ekonomikas un vadības fakultāte) un Emīls Sjundjukovs (Datorikas fakultāte). Un kā Tu esi mēslojis savus sapņojis?

Ziedo Absolventu takai
Seko sociālajā tīklā

Absolventu takas un dārza projekta prezentācija

Nākotnē taps jauns absolventiem, viņu ģimenēm un viesiem patīkams piedzīvojums - Absolventu taka. Vai Tu jau atstāji savu pēdas nospiedumu takā un radīji vietu, kur turpmāk satikties? Ziedo takai un nodrošini sev ieeju pasākumā: http://absolventudiena.lu.lv/ 

Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes fonds. No ziedojumiem netiek ieturēti administratīvie maksājumi.

"Aura"

Ar savu skanīgo dziedājumu mūs priecēs, iespējams, oranžākais koris pasaulē - LU Fizikas un matemātikas jauktais koris “Aura”, kas diriģenta Edgara Vītola vadībā pozitīvi uzlādēs publiku. Vai zināji, ka par godu šim korim ir uzselekcionēta jauna rododendru šķirne?

"Spiediens"

Viena no atraktīvākajām vakara aktivitātēm solās būt improvizācijas teātra "Spiediens" izgājiens, kas apspēlēs absolventu dzīves gājumu. Savukārt absolventu lietu izsoles laikā izsolīsim vērtīgus objektus un ne tikai.

Pūtēju orķestris

Vakara gaitā redzēsim un sadzirdēsim, ka LU pūtēju orķestra vizītkarte ir smaids, bet kolektīvu raksturojošs lielums ir uzdrīkstēšanās un vēlēšanās muzicēt – no klasikas līdz džezam, no miniatūrām līdz mesām. Kas ir Tavs mīļākais skaņdarbs?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Citas aktivitātes

Paredzētas arī daudzas zaļas aktivitātes: mazākie pasākuma apmeklētāji varēs aktīvi piedalīties puķu stādīšanā, savukārt pārējie varēs sacensties savā erudīcijā Augu atpazīšanas darbnīcā. Pasākuma gaitā notiks 2 ekskursijas gida pavadībā pa Botānisko dārzu. Vai zināji, ka garākie augi Botāniskā dārza Palmu mājā ir araukārija un fikuss un ka tie ir 24m augsti?

Suvenīru stends

Tāpat norises vietā varēsi tikt pie sen kārotā suvenīra ar Latvijas Universitātes vai Absolventu kluba simboliku. Kādu aksesuāru Tu sev vēlētos?

Ēdināšanas pakalpojumi

Lai padarītu pasākumu patīkamāku, būs nodrošināti ēdināšanas pakalpojumi, par kuriem varēs veikt skaidras naudas norēķinus.

Apmaksā biedra naudu

Sakām lielu paldies biedriem, kuri jau atbalsta kluba rīkotos pasākumus ar savu iesaisti, biedra naudu vai ziedojumu, bez biedru palīdzības mums nebūtu izdevies jau sasniegtais. Atbalsti arī nākamos LU AK pasākumus, apmaksājot biedra naudu vai ziedojot.

Veidosim klubu kopā! Uz tikšanos Absolventu dienā!

LU Absolventu klubs

E-pasts: brigita.zutere@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite