Czy targi i konferencje branżowe mają sens? Tak, jeśli potrafisz… Obejrzyj w przeglądarce
Mimisbrunnr
facebook twitter instagram linkedin youtube

Dobry wieczór, :)

Jest piątkowe popołudnie, mam nadzieję, że przed Tobą całkiem niezły weekend. Ja w sobotę mam wykłady na AGH w Krakowie, w niedzielę… odpoczywam. I wiesz co? Dni są coraz dłuższe, bardzo mnie to cieszy! Wiosna idzie, czujesz to? Robi się coraz goręcej!

A skoro przy temperaturze jesteśmy, oglądałem ostatnio film o tym, jak w różnych częściach świata karze się przestępców. W jednej scenie facet, który sąsiadowi ukradł bez z ogrodu był palony na stosie. Egzekucja jak egzekucja, ale wiadomo – przyciąga także niezorientowanych turystów. Podchodzą tacy do heroldów i pytają, kto to i za co spotyka nieszczęśnika to, co go spotyka. 

Heroldzi odpowiadają jednym słowem: zabezpieczony!

Dobra, nie jest to perła dowcipu, ale czego się spodziewasz po mnie w piątek wieczorem? ;) Za to jeśli chodzi o dzisiejszy artykuł, mam dla Ciebie coś ekstra.

Jak przygotować się do targów lub imprezy branżowej?

Czy w dobie internetu targi i konferencje branżowe mają sens? Jak najbardziej – nie tylko mają sens, ale też rozkwitają. Jest tylko jeden problem: jeśli wybierasz się na taki event, możesz nie wycisnąć z niego maksimum efektu, bo… no właśnie.

Tu wchodzą – całe na biało – 24 konkretne porady (i narzędzia, i linki) opisujące, jak wycisnąć maksimum z wizyty na targach czy konferencji branżowej.

Kliknij i przeczytaj 24 porady
Wejściówka na targi RemaDays za darmoszkę

Te 24 porady to nie wszystko. Mam dla Ciebie też wejściówkę na targi RemaDays – odbywają się w połowie lutego, są największym w Polsce (i czwartym na świecie) eventem branży reklamowej a ja na nich występuję (opowiadam o trickach, jakie możesz zastosować, by zdobyć więcej klientów). Jak ją zdobyć?

 • Wchodzisz na stronę rejestracja zaproszeń (bo masz ode mnie zaproszenie).
 • Wbijasz kod RDW094 i podajesz dane, na jakie ma być wysłane zaproszenie.
 • Przybijasz mi piątkę na RemaDays.
Anders Hansen „Wyloguj swój mózg”
Szybka porada social media

Kod LinkedIn zamiast wymiany kontaktów

Jeśli po skończonej rozmowie na targach lub konferencji branżowej chcesz się wymienić kontaktami, możesz użyć do tego aplikacji LinkedIn. A zamiast mozolnie wyszukiwać w niej Twojego rozmówcę, możecie posłużyć się kodami QR.

Skanowanie kodu QR w aplikacji jest bardzo szybkie:

 • Na górze głównego ekranu aplikacji masz wyszukiwarkę. Po prawej stronie pola wyszukiwania jest przycisk z kodem. Kliknij go.
 • Otworzy się aparat, nakieruj go na kod (możesz przećwiczyć na kodzie, który widzisz tutaj).

Aby utworzyć kod, kliknij w zakładkę „Mój kod” po otwarciu aparatu ze skanerem. Możesz taki kod zapisać w zdjęciach telefonu lub… na tapecie, jeśli zamierzasz używać go regularnie w ciągu dnia targowego.

A może jakieś wideo?

A wiesz, że to bardzo dobry pomysł? Jeśli masz 20 minut, interesuje Cię strategia w mediach społecznościowych i masz dość oglądania materiałów, w których tło rozprasza – mam coś dla Ciebie. Piotr Chmielewski z Social Media Now oraz niżej podpisany rozmawiają o autentyczności, o strategii, o mediach społecznościowych i chyba o rekinach.

  Wideo jest dla słabych! Poleć jakąś książkę!
  Anders Hansen „Wyloguj swój mózg”
  Aners Hansen „Wyloguj swój mózg”

  Czy wiesz, że kolorowy ekran Twojego telefonu sprawia, że Twój mózg myśli, że jest na łące pełnej kwiatów? I domaga się więcej takich bodźców? To uzależniające. Wyłączenie kolorów na Facebooku czy Instagramie zmniejsza Twoje pragnienie ciągłego scrollowania…

  Anders Hansen to uznany szwedzki psycholog a książka, którą Ci polecam zdobyła prestiżową nagrodę Zdrowotnej Książki Roku. 

  Jeśli klikniesz w okładkę dziś, trafisz na stronę, na której „Wyloguj swój mózg” można kupić 13 zł taniej :)

  I to by chyba było na tyle, . Dzięki, że jesteś i że czytasz. 

  Do następnego razu.

   opiekun studni
   Paweł Tkaczyk
   Paweł Tkaczyk
   Paweł Tkaczyk

   Kutrzeby 14, Wrocław
   Poland

   facebook twitter instagram youtube linkedin
   +48 71 364 88 52
   hello@paweltkaczyk.com

   Otrzymujesz ten mail, ponieważ Cię lubię. 
   Oraz, zdarzyło Ci się zapisać na stronie paweltkaczyk.com

   Możesz się wypisać. Będzie mi przykro.