hlavní akcepro letošní rok a výhledové plány nezobrazuje se zpráva správně ? Klikněte sem
facebook website email
Informace z centra Kristall - Leden 2019

S novým rokem zdravím všechny naše příznivce a přeji Vám, aby se ten letošní rok povedl podle Vašich představ a nebo ještě lépe. 

No a pokud se na tom letošním pozitivním budeme podílet i my našimi akcemi, službami a produkty, potom ten letošní rok bude pro nás všechny prostě dokonalý ;)

Nový rok jsou nové začátky, nová předsevzetí a nové vize. U nás je také mnoho nového - píši Vám z nového místa, s novým elánem, v novém formuláři, ale stejným nasazením a vírou ve správnost své cesty a lepší budoucnost. 

Po trochu hektickém půlroce a Vašim upozorněním a názorům (děkuji za to), jsem se pustil do pomalé úpravy našich webových stránek a hlavně - vyhlášení akcí na výhledové období.

A jak to tedy vypadá? ... 

Je pravděpodobné, že kurzy nebudou probíhat tak často, jako dříve. Je to dáno tím, že nemáme již vlastní prostory a navíc již Praha není dominantní v naší činnosti. Soustředit se budeme stejně často i na Brno a kurzy budou vyhlašovány pro obě města, případně i místa jiná. To bude záležet na zájmu v dané lokalitě. A když jsem u toho, pokud Vás napadá zajímavé místo pro akce - zejména v Brně,  budu rád, pokud mi dáte tip. 

Předběžně jsou vyhlášeny i kurzy, které probíhají jen jednou ročně (Tatesina a Silos), takže letos by proběhnout měly oba.

A k cenám - kurzovné pro opakující účastníky je o 50% levnější u všech kurzů, což hodlám udržet i nadále.

Takže jaký je aktuální rozpis akcí ? 

22. - 24. 2. - PÍSEK

Vědomá Kristallizace 2

Po dlouhé době se podařilo zorganizovat pokračující kurz VK a na delší dobu asi opět jediný. Takže přenastavení, nové směrování a pokračování v pozitivních změnách, které jsme započali vprvním kurzu VK. A samozřejmě meditace s procítěním energií. 

odkaz na akci zde
8. - 10. 3. - PRAHA

Vědomá Kristallizace 1

VK1 považuji za základ, který nastartuje v člověku nejvíce změn a pozitivních obratů. Po tomto víkendu již nic není stejné. Ačkoliv nabízíme zajímavých kurzů více, bez VK1 by to nešlo. A jak říká naše Janička - tento kurz by měl být povinný pro každého :)  Takže jednička v Praze - těším se.

odkaz na akci zde
23. 3. - BRNO

Umění Vědomé Obraznosti 1 - Brno

Kurz obraznosti je poněkud jiný než kristallizace. V té se čistí a napravuje, tady se učíme nové postupy práce se silou mysli, vůle a samozřejmě také energiemi. Správným zapojením zmíněného do unikátního postupu poté dokážeme měnit a ovlivňovat realitu. Kurz proběhne v Brně poprvé a to jeho první část, ve které si osvojíme nejdůležitější základy práce s obrazností. 

odkaz na akci zde
6. - 7. 4. - PRAHA

Síla rodu - Praha

Oblíbený kurz s překvapivými účinky po jeho absolvování. Pročišťujeme rodové linie a obnovujeme pozitivní vazby na naše předky, což nám dodává nečekanou podporu, jistotu a sílu. Zároveň se pročišťují naše predispozice a uvolňuje napětí. A i zde, stejně jako u předchozích kurzů těžko slovy popisovat to, co člověk na kurzech prožívá, dostává a odnáší si uvnitř. 

odkaz na akci zde
červen - Mimo civilizaci

Vědomá Kristallizace - Tatesina Beso

Tak ale tohle už asi opravdu nepopíšu. Jeden z top kurzů, (pro mne osobně asi ten nej) co jsem zatím měl tu čest předávat. Probíhá pouze jednou ročně - mimo civilizaci, kde strávíme 5 dní v čisté přírodě. Zbavujeme se vlivu civilizační "toxicity" a po prvotních abstinenčních příhodách a srovnání, každý najde vnitřní klid a svět Univesa v sobě samém, což  vnímá i prožívá. Každým dnem roste a stává se citelnou mistrovskou duší - lépe to nepopíšu, ale Vy, co jste zažili, tak víte.  Na ten letošní se těším a jsem zvědav - posledně chtělo 90% účastníků opakovat ;) 

Jedná se však o pokročilý kurz, který se otevírá pouze absolventům Vědomé kristallizace 1 a 2.   

odkaz na akci zde

Vyhlášen je již i SILOS, což je další z pokročilých kurzů VK, který probíhá jednou ročně v zimě, ale ten zde popisovat nebudu, je ještě brzo. 

Co jsem ale vyhodnotil jako prospěšné a zavedl jako novinku -  zpřístupnil jsem se individuálním konzultacím, resp. terapiím, dle potřeby. V kalendáři akcí je registrační formulář a podle pořadníku přihlášených jsem Vám osobně/individuálně jeden den v měsíci plně k dispozici. Je možné, že se tak po delší době mimo konzultací opět zapojím i do terapií. Pokud tedy budete mít případný zájem, stránka s formulářem a určeným dnem v měsíci je pod tímto odkazem -  https://kristall-centrum.cz/ak...

Kristall Sparkler

No a na konec bych rád sdělil informaci k projektu přístroje Sparkler. A to ne, že by byl poslední významem, ale spíše třešničkou na dortu  ... Konečně se to povedlo ... Umístěním do zrcadlové krychle účinnost přístroje nabrala na obrátkách a profesionální prostředí a nadšení, s jakým se mu věnují Pepik s Lucií, je vzorový. I díky nim mám spánek klidnější s vědomím, že se informace dostanou mezi správné lidi, co si cestu k němu najdou. Zveřejnil jsem polovinu záznamu z testování a spuštění přístroje v novém prostředí zrcadlové krychle a co nevidět se pustím do druhé poloviny. Aktuální informace průběžně zveřejním na našich stránkách věnovanému této úžasné věci s názvem "Kristall Sparkler" - https://kristall-centrum.cz/pr...

A to je pro tentokrát vše, přeji Vám všem jen to nejlepší a děkuji za přízeň. Mějte se krásně :)

Jan Světlák
Kristall centrum

tel. 605 062 133

mail: kristall-centrum@email.cz

Tento e-mail jste obdrželi, na základě registrace na našich webových stránkách.

Odhlásit se

Už víte o našich zářičích? Když se spojí umění práce s energiemi s dalšími postupy, může vzniknout něco více než jen amulet - toto je potřebná energie, ochránce i terapeut, kterého můžete mít stále u sebe. Podívejte se sami http://nabidka.kristall-centru...

Ochrana
e-shop
Zdraví
e-shop
na míru
více info