Zpravodaj pro obce a MČ Prahy v okolí Letiště Václava Havla Praha

Listopad 2018

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ ZA ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PODNIKÁNÍ

Letiště Praha je odpovědnou firmou, potvrzuje to i nově získaný stříbrný certifikát TOP Odpovědná firma 2018, který uděluje nevládní platforma Byznys pro společnost. Na stříbrné příčce jsme se umístili i v oblasti reportování těchto aktivit. V hodnocení se přihlíželo k dlouhodobé strategii udržitelného podnikání firmy, ale i naplňování nefinančních kritérií, jako jsou ekologická stopa, dodržování lidských práv, rovné zacházení nebo příležitosti pro zaměstnance.

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ

Hledáme pracovníky různých profesí, milovníky letadel i zajímavé práce. Práce v atraktivním prostředí mezinárodního Letiště Václava Havla Praha přináší zázemí silné a stabilní společnosti s řadou benefitů. Přijďte rozšířit naše řady a vnímat kouzlo dálek a cestování nejen při odletu. K dispozici je široká nabídka volných míst pro zkušené odborníky, absolventy i nadšence, co mají chuť zkusit něco úplně nového. Aktuální nabídku volných pracovních pozic můžete sledovat na pracovním portálu www.proudly.cz

LETIŠTĚ PODPOŘILO CHARITATIVNÍ PROJEKTY, VYBRALI JE SAMI ZAMĚSTNANCI

Letiště Praha kromě podpory blízkého okolí přispívá i na různorodé charitativní projekty. V rámci grantového programu NA KŘÍDLECH POMOCI, který je zaměřen na podporu osob se zdravotním omezením, bylo letos rozděleno 500 000 tisíc korun. Oprávněných žádostí přichází hodně, a tak výsada finálního výběru projektů k podpoře, je svěřena přímo zaměstnancům skupiny. V rámci firemního hlasování uspělo šest projektů. Finanční příspěvek získala například maminka, která pečuje o těžce postižená dvojčata a sama bojuje s vážným onemocněním.

SEZÓNU ÚDRŽBY V CSAT JSME ZAHÁJILI S NOVÝM HANGÁREM

Czech Airlines Technics, dceřiná společnost Letiště Praha, má od letošního roku k dispozici nový hangár pro traťovou údržbu. Nový hangár, který je označený písmenem S je umístěn v bezprostřední blízkosti toho stávajícího a je určený pro provádění nižších stupňů údržby letadel. Lze do něj umístit jedno letadlo typu Boeing 737, Airbus A320 Family nebo ATR. Stavba hangáru byla zahájena v září 2017 a dokončena na jaře letošního roku. Během náročné letní sezóny tak již úspěšně prošel zkušebním provozem.

LETIŠTĚ PRAHA JE ÚSPĚŠNÉ VE SNIŽOVÁNÍ UHLÍKOVÉ STOPY

Letiště Praha slaví mimořádný úspěch v oblasti snižování uhlíkové stopy. Ke snižování emisí se Letiště Praha zavázalo v rámci programu Air Carbon Accredited evropského sdružení letišť. Z celkového množství 140 zapojených evropských letišť se Letiště Praha zařadilo do prestižní skupiny sedmnácti vzdušných přístavů, kterým se podařilo postoupit do třetího stupně programu z celkových čtyř. Aktivní přístup k ochraně životního prostředí je pro Letiště Praha důležitou prioritou.

PROVOZNÍ VÝSLEDKY LETIŠTĚ PRAHA - ŘÍJEN 2018

MĚSÍČNÍ EKVIVALENTNÍ HLADINY AKUSTICKÉHO TLAKU LAEQ PRO DENNÍ A NOČNÍ DOBU − ŘÍJEN 2018

Facebook Twitter Linkedin Youtube Instagram

Letiště Praha, a. s.
K letišti 1019/6, 161 00 Praha 6
DIČ: CZ699003361

Telefon: +420 220 111 888
E-mail: komunikace@prg.aero
WWW: www.prg.aero

Pokud se chcete odhlásit z přijímání Newsletteru od Letiště Praha, klikněte

zde.